PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 23., kedd 11:29

Batman: Olvastam a véleményeket a játékról, hogy ez az új AC Unity, így már nem is bánom, hogy rajta van az a Denuvo...
Pedig már eldöntöttem, hogy a nyaralás után megveszem, mert megérdemli a játék, de még jó hogy olvastam a véleményeket. Kipróbálni meg hát ugye nem tudom... Azért vicc, hogy kb van két csapat, aki tudja optimalizálni a játékát és nem kellenek fél milliós kártyák ahhoz, hogy fusson. Jah és akkor még azon is lehetséges akadás... Ez a Batman majd jó lesz xbox onera a Tomb Raider után... Játék szempontjából már szar a PC ipar... Nem is foglalkoznak vele, mert csak optimalizálatlan bug halmazok jönnek ki... És a legszebb az, hogy valaki megveszi a játékokat és konkrétan egy marék sz@rt kap helyette. Kár volt sietni a Witcherrel, mert most nincs semmi. Batmant terveztem,hogy lassan végig viszem a nyáron, de hát így fel kell raknom a Tomb Raidert. :D Téltől meg konzol, amin végre lehet játszani is normálisan. Senki ne bajlódjon PC-vel felesleges itt erőműveket összerakni nekem ez a véleményem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 23., kedd 10:36

AC: Liberation kipörgetve. Rossznak nem volt rossz, csak hiányzott belőle az extra.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!New York és Connor megjelenése jó húzás volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 23., kedd 1:44

Na egy darabig nem játszok a Batmannel. Én általában megveszem a játékokat, de ez most tölteni akartam, mert jelenleg kell másra a zsé. Erre most olvasom, hogy denuvo van rajta. Hát fasza ennyit a kalóz változatról. :lol:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 22., hétfő 22:34

Batmanhez már holnap jön is egy patch. 3,5 Gb. Jól kezdődik. :lol:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 22., hétfő 18:39

Itt is van a Launch Trailer . :happy:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A trailer utolsó mondata nagyon érdekes . Tényleg meg meri-e lépni a Rocksteady hogy megölik Batman-t. :hmmm:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. június 22., hétfő 13:37

batman pre-load!!!!!!!!!!

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 21., vasárnap 21:53

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam a kis vörös nyert, de érezhetô, hogy a fejlesztôk is inkább Yennefert szánták Geralt mellé.
Hány órát pakoltál bele?[/quote]

Fúúú most nem nézem már meg de nagyon sokat. Én a megjelenés előtt pár nappal már játszhattam, de szinte majdnem minden nap játszottam vele reggeltől estig hol kisebb hol nagyobb megszakításokkal. De mindent megcsináltam az összes kérdőjelhez elmentem(na jó 1 még maradt) az összes barlangot felfedeztem a kártyákat gyűjtögettem. Az összes másodlagos és Witcher megbízás teljesítve. Meg nem is siettem sokszor futás helyett csak sétáltam Geralttal akkora élmény volt úgyis. Főleg barlangokban fáklya a kezemben és minden sarokba benéztem hát ha van valami láda. :D Nálam 9.5/10 a játék. Kisebb bugok vannak benne, de ekkora openworldnél ez természetes és nem is zavaró. Egyedül az zavart kicsit, amikor párszor harcközben Geraltal hátráltam és volt mögöttem pl egy kidőlt fa akkor elakadt benne és ezáltal "sarokba" szorított az ellenfél. De annyira nem befolyásol semmit csak idegesítő volt néha. De a lényeg, hogy Bruce Wayne felkötheti a gatyát. :Đ

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 21., vasárnap 21:39

hamesz írta:
Az enyémben Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"Witcher" lett Ciri, Geralt pedig többé-kevésbé visszavonulva éldegél Triss társaságában.
Végül nem kezdtem azonnal újra és most a Tomb Raiderrel játszom, na meg persze az elmaradhatatlan Dota 2.
Ma megnézegettem az idén megjelenô játékokat és úgy fest, már csak kettô van, amire beruházok. Az egyik a Fifa, a másik pedig a Battlefront.
Akkor majdnem az mint az enyém. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csak Triss helyett Yen. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam a kis vörös nyert, de érezhetô, hogy a fejlesztôk is inkább Yennefert szánták Geralt mellé.
Hány órát pakoltál bele?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 21., vasárnap 21:36

Az enyémben Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"Witcher" lett Ciri, Geralt pedig többé-kevésbé visszavonulva éldegél Triss társaságában.
Végül nem kezdtem azonnal újra és most a Tomb Raiderrel játszom, na meg persze az elmaradhatatlan Dota 2.
Ma megnézegettem az idén megjelenô játékokat és úgy fest, már csak kettô van, amire beruházok. Az egyik a Fifa, a másik pedig a Battlefront.
Akkor majdnem az mint az enyém. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csak Triss helyett Yen. :D

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 21., vasárnap 21:32

hamesz írta:
Én is ma fejeztem be . 100 óra volt úgy hogy rengeteg quest-et nem csináltam meg . Csak Skelligén pedig 120 felderítetlen helyszín maradt .
Melyik befejezést kaptad ? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem a jó , de nem a legjobb befejezés jutott . Megnéztem Youtube-on a bad ending-et is , az bakker kurva durva . :|
én megcsináltam mindent.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát nekem az lett a vége, hogy legyőztem Ederint vagy kit aztán Ciri elment legyőzni a fehér fagyot. Mindenki úgy tudja meghalt aztán a végén a kocsmába találkozok vele és ennyi. Geralt meg Yennefer pedig együtt éldegélnek. :D
Az enyémben Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"Witcher" lett Ciri, Geralt pedig többé-kevésbé visszavonulva éldegél Triss társaságában.
Végül nem kezdtem azonnal újra és most a Tomb Raiderrel játszom, na meg persze az elmaradhatatlan Dota 2.
Ma megnézegettem az idén megjelenô játékokat és úgy fest, már csak kettô van, amire beruházok. Az egyik a Fifa, a másik pedig a Battlefront.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 21., vasárnap 21:03

Én is ma fejeztem be . 100 óra volt úgy hogy rengeteg quest-et nem csináltam meg . Csak Skelligén pedig 120 felderítetlen helyszín maradt .
Melyik befejezést kaptad ? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem a jó , de nem a legjobb befejezés jutott . Megnéztem Youtube-on a bad ending-et is , az bakker kurva durva . :|
én megcsináltam mindent.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát nekem az lett a vége, hogy legyőztem Ederint vagy kit aztán Ciri elment legyőzni a fehér fagyot. Mindenki úgy tudja meghalt aztán a végén a kocsmába találkozok vele és ennyi. Geralt meg Yennefer pedig együtt éldegélnek. :D

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 21., vasárnap 20:44

Most neked fog megszűnni a külvilág mint nekem amikor megjelent a Witcher 3 . :Đ :lol:
hamesz írta:Witcher 3 kijátszva. Már csak pár kincskeresős küldi maradt. Szóval, várom a sztori DLC-ket. Addig meg jöhet Bruce Wayne. :D
Én is ma fejeztem be . 100 óra volt úgy hogy rengeteg quest-et nem csináltam meg . Csak Skelligén pedig 120 felderítetlen helyszín maradt .
Melyik befejezést kaptad ? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem a jó , de nem a legjobb befejezés jutott . Megnéztem Youtube-on a bad ending-et is , az bakker kurva durva . :|
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. június 21., vasárnap 20:34

http://i.imgur.com/dZBU5QU.png?1

soon. B-)

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 21., vasárnap 20:14

Witcher 3 kijátszva. Már csak pár kincskeresős küldi maradt. Szóval, várom a sztori DLC-ket. Addig meg jöhet Bruce Wayne. :D

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. június 21., vasárnap 13:24

Star Wars Battlefront: Co-Op Missions Gameplay Reveal | E3 2015 “Survival Mode” on Tatooine

kedvem támadt újranézni a hat részt. :D

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 19., péntek 22:26

P. Krisz írta:Akkor már csak egy laza 8-10 óra és vége a főszálnak . :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hogy tetszett az Imlerith boss fight , szvsz. könnyű volt .
Akkor vasárnap nem alszok. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaja nem volt nehéz. Én Geraltal mentem ellene, mert lehetett választani, hogy Ciri vagy Geralt. Mondjuk kellett 2 perc mire rájöttem, hogy lehet megsebezni, de nagy kihívás nem volt benne. Ciri a legjobb amúgy. Amikor őt irányítom meg se sebeznek. Verhetetlen vagyok. :Đ

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 19., péntek 22:15

Akkor már csak egy laza 8-10 óra és vége a főszálnak . :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hogy tetszett az Imlerith boss fight , szvsz. könnyű volt .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 19., péntek 22:09

P. Krisz írta:Hol tartasz a főszálban ? :shifty:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A szövetséges résznél. Most 3 ilyen feladatom is van. Cirinek segíteni elintézni az ügyeit. Aztán Trissnek kell még segíteni meg Yennek meg az a tünde van még. Meg még van pár Witcher megbízás és másodlagos küldetés. :D

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 19., péntek 20:46

Hol tartasz a főszálban ? :shifty:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 19., péntek 20:30

Assassin's Creed Chronicles: China?
Az lesz az. :)

Közben elolvastam a gamestar tesztet az új Batman játékról. Atom lesz... Kedden jön a játék szóval a Witcherrel bele kéne húzni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég