PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. január 31., péntek 11:34

Még nincs hozzá kinnt a Catalyst. :mrgreen: Addig meg nem működik a dolog.
Bioshock Infinitét nagyon jó játéknak mondják több helyen is, lehet ezt most kipróbálom, úgyis jön pár nap múlva a PS Plus kínálatba
A Bioschok a tavlyi évben az egyik legjobb játék volt.Nekem nagyon tetszett a kinézete stb.
Nyugodtan ajánlom.
Amit én várok az a Thief lesz február végén. :salute:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 31., péntek 11:05

akinek GCN architektúrás Radeonja van meg BF 4 -je írjon valamit arról hogy muzsikál a game a Mantle alatt ha már végre kiadták :D
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. január 28., kedd 10:47

Na visszavonom, amit a witchers2-ről írtam, csak meg kell szokni az irányítást, így pár óra után már egyáltalán nem furcsa. A játék maga nagyon tetszik, bár még nem tartok benne sehol.
Az arénában bohóckodtam, aztán kezdtem egy tutorialt, meg utána a játékot...
Az arénásnak van vmi értelme?, mert ott menteni sem tudok, hogy esetleg onnan folytassam, de gondolom a megnyert tárgyaimat sem tudom átvinni a kampányba, szóval az egyszerű gladiátorfighton kívül van más értelme?
Online mondjuk király lenne vki ellen. :)

ferni
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. január 27., hétfő 18:02

Bioshock Infinitét nagyon jó játéknak mondják több helyen is, lehet ezt most kipróbálom, úgyis jön pár nap múlva a PS Plus kínálatba :mrgreen:
ez a PS Plus egy csoda :salute:
meg még a Metro Last Light is jön :ike:
mondjuk ez már off itt :)

de a Bioshock legújabb részéről tényleg rengeteg jót hallottam meg olvastam is.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. január 27., hétfő 16:26

a Witcher 2 -t pedig próbált ki egy kontrollerrel ha nem tetszett az irányítás /bár nekem semmi bajom nem volt vele / mert egy brutál jó dark -fantasy
Nem tudom, a menüjében teljesen jól reagál az egér, aztán amint bent vagyok a játékban, baromi furcsának tűnik, lehet csak meg kéne szokni? mert maga a játék tetszene, de a kezelhetősége a dishonreored-hez képest ég és föld, nem azt mondom, h legyen ugyanolyan, de nekem ez baromira furcsa.(állítottam az érzékenységén is, de az sem segít) Vagy kevés lehet a vasam hozzá?
Laptopon tolom, I7-es proci, 8gb ram, geforce gt650m videókari. :hmmm:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 27., hétfő 15:28

hát igen az AC első része eléggé repetitív volt de a 2. része mérföldekkel jobb , a Witcher 2 -t pedig próbált ki egy kontrollerrel ha nem tetszett az irányítás /bár nekem semmi bajom nem volt vele / mert egy brutál jó dark -fantasy és van egy sajátságos humora is
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. január 27., hétfő 15:10

az a kérdés hogy a játék melyik része tetszett a leginkább , mert a Disnonored elvileg egy történetorientált lopakodós fps
Nem tudok részeket kiemelni, tetszett benne minden, jó volt a kezelhetőség, a történet, a lopakodós része, a speckós képességek is nagyon bejöttek, a fegyverek is...
Leszedtem az assasins creedet, annak nem jön be valahogy az irányítása(a 2. rész és a folytatások is ilyenek?), witcher 2-őt, mert baromira tetszett a trailere, de annak még pocsékabb az irányítása, valahogy így el is ment tőlük a kedvem.

Ha jól tudom ez Dishonored ez ilyen Bioshock meg Half Life összegyúrva, szóval ezzel a Bioshock Infinite-al bepróbálkozok, hasonlónak tűnik, csak más sztorival, gondolom a motor ugyanaz, szval az irányításnak hasonlónak kell lennie.
Ez alapján tetszik, kíváncsi leszek. :)

Egyébként egy Dishonored folytatásnak is örülnék, bár azt úgy néz ki elvetették, vagy egy hasonló játéknak, csak mondjuk más korban, más sztorival.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 27., hétfő 14:35

az a kérdés hogy a játék melyik része tetszett a leginkább , mert a Disnonored elvileg egy történetorientált lopakodós fps
ha jó történet kell akkor Half Life - Metro -és Bioshock széria kell neked , a Bioshockban is vannak fegyverek és különböző képességek , ha a lopakodás akkor pedig Hitman vagy Splinter Cell
az AC pedig nagy királyság már akinek persze , nekem tetszik , Ezio pedig ott van a Top 5 videó játék karakter között :salute:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. január 26., vasárnap 20:38

reeed_ati írta: Ha tudnátok ajánlani hasonló játékokat, azt megköszönném. :)
Assassin creed's eddig kimaradt, az mennyiben hasonlít ehhez?, vagy egyáltalán van-e hasonlóság?
Szo-szo, az AC kicsit pörgősebb szerintem de valamennyire hasonló, mindenképp megéri kipróbálni. B-)

Más hasonló játék most nem jut eszembe :hmmm:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. január 26., vasárnap 18:26

Nemrég fejeztem be a Dishonored című gyöngyszemet, a két kiegészítővel együtt. Trailer, annak aki nem ismerné.
Nekem nagyon tetszett, imádom az ilyen stílusú játékokat és ezt baromira eltalálták.
Ha pontoznom kéne akkor simán 9-es a 10-ből.
Talán lehetett volna valamivel hosszabb, bár én aprítottam mindenkit, aki a közelembe került :D , azt mondják így lényegesen lerövidül a játékidő, de hát én így élveztem. :)
Aztán még talán annyi, hogy a boss fightok lehettek volna komolyabbak, persze jók voltak így is, de azért pár ilyen igazán vadállat főellenség még lehetett volna...
Szóval nekem közel volt a tökéleteshez, de azt gondolom, még azért lehetett volna mit kihozni a játékból.

Ha tudnátok ajánlani hasonló játékokat, azt megköszönném. :)
Assassin creed's eddig kimaradt, az mennyiben hasonlít ehhez?, vagy egyáltalán van-e hasonlóság?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 24., péntek 13:19

cart írta:Valami felbontás hiba lesz szerintem. Keresd ki a config fájlt, és próbáld meg átírni a default értéket.
Santi írta:Milyen monitorod van? Mert szerintem az a ludas. Nem tudja megjeleníteni olyan felbontáson vagy olyan képfrissítéssel, amilyenen a játék alapból el akar indulni.

Nekem anno mikor még egy nagyon régi monitorom volt, ami még az 1024x768-at is csak 60Hz-n tudta, akkor volt olyan, hogy a játék 1024x768 de 75Hz-el indult volna el, de feketeség volt helyette, mivel a monitor nem volt képes megjeleníteni.
Közben még mindig nem tudom hogy akkor mit kéne csinálnom. Ha képfelbontási hiba akkor mit csináljak? amit cart mond? És mire kell átírnom a default értéket?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. január 10., péntek 13:14

Létezik olyan megbízható program, amivel egy mappát tudok lejelszavazni (hogy mások ne tudjanak belelépni), de úgy, hogy ne kelljen minden reggel beirkálni, tehát ne törlődjön minden gépkikapcsolás után?

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 9., csütörtök 13:31

A DC Universe Online-n játszik valaki?
"And my heart will leave you never."

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 8., szerda 20:56

Valaki esetleg tudja, hogy melyik az utolsó NBA játék amivel lehet játszani egymás ellen tört játékkal?
Love football, hate antifa.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. január 4., szombat 13:02

Nem ezzel lesz a probléma

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 4., szombat 12:08

Marci77 írta:Acer v193w meg hatul meg egy b betu utana van irva,az nem tudom hogy szamit-e.(vagy csak a szinere utal)
KÉP
Itt egy kép a videókártyámról.
Már ha ezaz :D asszem igen
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 4., szombat 11:24

Acer v193w meg hatul meg egy b betu utana van irva,az nem tudom hogy szamit-e.(vagy csak a szinere utal)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. január 4., szombat 10:17

Milyen monitorod van? Mert szerintem az a ludas. Nem tudja megjeleníteni olyan felbontáson vagy olyan képfrissítéssel, amilyenen a játék alapból el akar indulni.

Nekem anno mikor még egy nagyon régi monitorom volt, ami még az 1024x768-at is csak 60Hz-n tudta, akkor volt olyan, hogy a játék 1024x768 de 75Hz-el indult volna el, de feketeség volt helyette, mivel a monitor nem volt képes megjeleníteni.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 4., szombat 0:17

Valami felbontás hiba lesz szerintem. Keresd ki a config fájlt, és próbáld meg átírni a default értéket.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 4., szombat 0:04

Mert amugy nem valami jo a video kartya.
Van otleted hogy milyen beallitasi hiba? Mer en nem.jottem ra hogy mi lehet a baj :( Elsotetedik a kepernyo,es csak azt a szoveget irja ki. Kilepni se tudok
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég