PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. november 3., hétfő 15:17

VanillaSky írta:
Ez az Evolve jó game lesz.
Tegnap valami indonéz honlapon el volt árazva és 4-6 tf kulcsért adogatták a traderek, phn elég sokan vettek is.
És ezt most magyarul is légyszi :D
Merci Zizou!

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. november 2., vasárnap 18:28

Ez az Evolve jó game lesz.
Tegnap valami indonéz honlapon el volt árazva és 4-6 tf kulcsért adogatták a traderek, phn elég sokan vettek is.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. november 2., vasárnap 12:46

Ez az Evolve jó game lesz. Alpha teszt alapján jó kis lövölde lesz. Ha telerakják a kész verziót fasza pályákkal és szörnyekkel, esetleg új tulajdonságokkal, lényeg, hogy változatos legyen, lehet majd vele hosszú órákat hülyülni. Grafika is rendben van, szóval várom :)
Merci Zizou!

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 21., kedd 16:27

volt írta:Assassin's Creed Liberation HD -t melyik AC rész után kell kivinni?
A harmadik résszel egy időben játszódik .
Más
Tolja valaki még a The Evil Within-t ?
A hatodik fejezetnél tartok és az atmoszféra nagyon erős . Talán csak 1-2 jumpscare volt eddig , inkább rohadt feszült hangulat és kiszolgáltatottság érzés viszi előre . :agree:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: volt » 2014. október 19., vasárnap 23:39

Assassin's Creed Liberation HD -t melyik AC rész után kell kivinni?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 19., vasárnap 19:17

Santi írta:Bomb Defused :mrgreen:
Na, Csabi, ha ezt bejátszod és megcsinálod, akkor nem fórumozok többet. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. október 19., vasárnap 19:14

Bomb Defused :mrgreen:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 18., szombat 0:44

Sikerült már orvosolnom a problámát. Manuálisan telepítettem egy régebbi videókártya drivert az felrakta a szükséges fájlokat és indult is nem volt open gl problem. Majd rá frissítettem és a régi fájlokat se törölte ki és most megy. Csak manuálisan kell egy régebbit különben kiírja hogy a legfrissebb van van fent és nem telepítheted.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2014. október 18., szombat 0:22

mathers írta:Problémám akadt. WIndows 8 rendszert használok. És nosztalgiázni akarok a Star wars jedi academy játékkal. Feltelepítem de azt írja ki ,hogy could not load opengl... kompitibilás állítás nem segített... videókártya driver frissítés nem segített(integrált van benne most jelenleg de más akkori játékot simán visz) nem tudom mi lehet a megoldás. Remélem tud valaki segíteni. Directx frissítést olvastam még valahol de csak azt írja hogy windows update rámegyek ott mindent akar telepíteni csak directxet nem. Bár olvastam windows 8-ba benne van alapból. Az nem lehet hogy vmi régebbi directx kéne neki csak nem tudom letölteni sehonnan? :O sorry ha marhaságot írtam nem nagyon értek hozzá. :mrgreen:
Az nagyon lehetséges, hogy az egész a Winfos 8 miatt van. Én is feltelepítettem még korábban, és Autocad Civil 3d körülbelül 2-3 percenként omlott össze. Kiderült, hogy kompatibilis vele, de inkább a 7-t javasolják (2012-es Cadről beszélek, a 2014 illetve 15-ös széria már elvileg jó a 8-cal is, de annak meg kétszer akkora gépigénye van... :D). De igazából elég lett volna leírnom az első mondatot is, na mindegy. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 17., péntek 22:47

Problémám akadt. WIndows 8 rendszert használok. És nosztalgiázni akarok a Star wars jedi academy játékkal. Feltelepítem de azt írja ki ,hogy could not load opengl... kompitibilás állítás nem segített... videókártya driver frissítés nem segített(integrált van benne most jelenleg de más akkori játékot simán visz) nem tudom mi lehet a megoldás. Remélem tud valaki segíteni. Directx frissítést olvastam még valahol de csak azt írja hogy windows update rámegyek ott mindent akar telepíteni csak directxet nem. Bár olvastam windows 8-ba benne van alapból. Az nem lehet hogy vmi régebbi directx kéne neki csak nem tudom letölteni sehonnan? :O sorry ha marhaságot írtam nem nagyon értek hozzá. :mrgreen:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. október 17., péntek 22:06

Mindig is az volt. aki igazi szimmel akar játszani az ezeket nyomja: rFactor 1-2, Assetto Corsa, iRacing, GTR, Richard Burns Rally, RACE07 esetleg Forza

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 17., péntek 21:35

mennyire nevetséges ez a f1 2014 :lol: :lol:

árkád lófasz
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 15., szerda 16:11

sok...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 15., szerda 10:55

3.99 euró a Tomb Raider steamen. + 15.99 az egész Tomb Raider Collection. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 13., hétfő 19:35

Én is a jó befejezést választottam elsőnek mert nem azért harcoltam annyit hogy csak úgy eldobjam , de a rossz befejezésnek is vagy értelme mert így megszületik a tökéletes harcos .
Ez a Vaas monológ pedig még mindig hidegrázós
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. október 13., hétfő 19:03

Bocs a dupláért!

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem bírtam és megnéztem mi a másik vég. Na akkor jól döntöttem, a rüfke belém állította volna a bökőt egy kiadós kamatyolás után. :lol: Az almák nem esnek messze a fájuktól.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. október 13., hétfő 18:52

Far Cry 3 - pipa

Nagyjából 9/10-es a játék, néhány dolgot másképp csináltam volna, de ezek apróságok:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ad1: Vaas és Hoyt megölését felcseréltem volna. Lényegtelen, hogy Hoyt volt a főgóré, de maga a karakter sokkal üresebb, mint a pszichopata Vaas, aki rendkívül jó monológokat adott.
Ad2: A két kisebb problémám technikai jellegű. Értem én, hogy nem egy trancsír zombi lövölde, de azért ha oldalbakapom a terepjárót rpgvel vagy a lángszórósra rágyújtok, akkor lehetett volna kicsit véresebb is az a halál. Másrészről ami bosszantott kicsit az a déli sziget lineárisabb volta. Behozták ugye az ejtőernyőt - ami remek móka - de a terepviszonyokat emiatt nem kellett volna egyirányúvé tenni. Rengeteg helyen csak egyfelől lehetett megközelíteni 1-2 helyet, mert emberünk nem superman és nem tud 70%-os emelkedőket mászni. A másik a rádiótornyok egyre lehetetlenebb megszerzése, néhol 1-2 percig filóznom kellett, hogy most akkor, hogyan is kel guggolnom-ugranom, hogy ne törjem szénné magam?

A befejezés:

Jó gyerekhez méltóan a haverokat és a régi nőt választottam. Citrát azért sajnáltam, Dennist pedig megneveltem volna. Ez kicsit gyors is volt egyébként. Samnek is kijárt volna a tisztelgés. Egyébként gonoszok közül Vaas után Buck sokkal hatásosabb volt, mint Hoyt.

Krisz: esetleg tudod, hogy mi lett volna ha Citrát választom? (mondjuk úgyis végignyomom még :D )


Egyébként így a 4 előtt is remek szórakozás volt. Főleg még tejfogúként az állatok elleni harc, a korlátozott fegyverarzenállal. Ezután sem fulladt unalomba, a táborok bevétele késsel meg nyíllal. Szép grafika, néhány egész jó víziós küldetés, nem kevés hentelés és korrekt kis sztori. Mondjuk az elején a bátyus hamar megadta magát 1 tölténytől, én a játék alatt kb 25563 kaptam be. :D

Jöhet a 4. Eredetiben beruházok rá. Néha szidom az Ubit, de itt gyémántot csiszolt. :salute:

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. október 13., hétfő 18:40

Ez sztem így hibátlan, de hát kinek mi. Anno pl a Doom 3-nál rontották el mert ott mentettél ahol akartál, és tudtad előre, hogy baj lesz, voltak utaló jelek rá. Ez még nem is lett volna baj, csak ott voltak a scriptelt szörnyek probléma...
halálomig madridista leszek

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. október 13., hétfő 16:50

Mondjuk én ezzel még nem játszottam, nemtom milyen játék, és az is igaz, hogy a legtöbb játékban elviselem, de volt már ahol idegesített és azért töröltem le a játékot (XIII), mert nem lehetett menteni. Máshol viszont működik, sőt van ahol egyáltalán nem kell mentés, mint pl szimulátorok, be is baszna, ha mondjuk mennél egy autóversenyt és amíg vezetsz mentegeted mindig, és amikor hibázol csak betöltöd és kész. Az már télleg vicc lenne.

Igazából arra gondoltam, hogy akkor gáz, amikor... de most inkább idézek egy portálról, mert tökéletesen összefoglalja a mondanivalómat:

"Jön egy nehéz rész, mi annak rendje-módja szerint meghalunk (hisz ezért nehéz rész). Aztán visszatöltjük a játékot - öt perccel korábbról. Véletlenül sem úgy oldják meg, hogy esetleg közvetlenül a nehéz rész előtt legyen mentve - nem, csináld végig az addig tartó, könnyű részt is, ha nagyon nehéz a szóban forgó szakasz, akkor többször egymás után. Állítólag ez a játék kihívása - hát francokat! Legyen egy-egy izzasztóan nehéz rész, ha kihívást akarnak, de ne azzal szívassanak minket, hogy újra és újra végig kell játszanunk egy szakaszt!"

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. október 13., hétfő 16:04

Ez a mentési rendszer teljesen el lett találva. Egy ilyen játék ezt kívánja meg. Régen is így működött. Akikkel találkoztam mind erre panaszkodnak... Érthetetlenül állok a kérdés felett hogy miért is... :roll: Főleg, hogy nem scriptelt a kis savas barátunk megjelenése, hanem minden mentés betöltésekor máskor jelenik meg. Én is végigtoltam. Egyértelmű, hogy lesz ennek folytatása, már csak az univerzum miatt is. Vajon Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!milyen hajó vette fel a végén? Olvastam olyat is hogy egy Predator hajóhoz hasonlít a hangja. Bár ezt erősen kétlem, hogy összeolvasztanák a kettőt újra.
halálomig madridista leszek


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég