PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 25., csütörtök 13:29

Azért ne vegyük egy kalap alá azt ha valami csak optimalizálatlan vagy bugos és optimalizálatlan is . A Batman az elsőbe tartozik , én eddig egy árva buggal nem találkoztam . A Unity már más eset . Ott optimalizációs gondok és bugok is voltak , de nálam érdekes módon pár apróbb glitch-től eltekintve nem volt probléma és a sebesség is rendben volt de nekem erős a hardver is . A patch-ek segítettek rajta . A játék is eredeti .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 25., csütörtök 13:10

volt írta:
hamesz írta:Sokan a patchtől várják a megoldást de ez a játék technikailag úgy el van b@szva, hogy ezen már patch sem segít, úgy hogy a Unity sem segített az a pár darab patch, amit kiadtak hozzá.
Az unityt konzolon is játszhatatlannak tekintették, minden probléma nélkül -apróbb bugok persze voltak, de miben nincsenek?- végigvittem a játékot. Szóval ennyit arról, hogy játszhatatlan.
Az összes bugos játék játszható, legalábbis a játékosok egy bizonyos százalékának. Lásd Batman. Krisz és Csabi is vígan tolja, aztán egy rakás szar az egész játék. Neked szerencséd volt, de például én leszedtem a Unityt és vállalhatatlanul fos volt, ahogy például havernál is.

Szóval ne magadból indulj csak ki, hanem nézd egy kicsit globálisan. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: volt » 2015. június 25., csütörtök 13:07

hamesz írta:Sokan a patchtől várják a megoldást de ez a játék technikailag úgy el van b@szva, hogy ezen már patch sem segít, úgy hogy a Unity sem segített az a pár darab patch, amit kiadtak hozzá.
Az unityt konzolon is játszhatatlannak tekintették, minden probléma nélkül -apróbb bugok persze voltak, de miben nincsenek?- végigvittem a játékot. Szóval ennyit arról, hogy játszhatatlan.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 25., csütörtök 11:29

Sokan a patchtől várják a megoldást de ez a játék technikailag úgy el van b@szva, hogy ezen már patch sem segít, úgy hogy a Unity sem segített az a pár darab patch, amit kiadtak hozzá.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 25., csütörtök 11:11

Csabi meg bemakkolta, ő az egyetlen, aki tud vele játszani.
Na és én hol vagyok ? :lol: :lol:
Mondom át kell írni az ini-t és már jobban is fut . :roll: :vivo:
Egyébként kiderült hogy csak 12 ember készítette a Pc-s portot . :fpalm: :salute: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 25., csütörtök 9:51

Ha jól tudom már így is tolták a hivatalos megjelenést, azaz már egyszer segget csináltak a szájukból. Most meg jött ez...

Bár sokszor ideges voltam a GTA 5 csúszása miatt, de így utólag egyáltalán nem bánom. Az utóbbi évek legjobban optimalizált játéka a GTA 5. Szinte nincs olyan gép, amin ne futna el.

De ez csak egy a sok közül... tavaly a Unity, idén a Batman. És még hátravan az új AC játék. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: cart » 2015. június 25., csütörtök 9:45

Gondolom volt határidő amire készen kellett lenniük, aztán kiadták ahogy éppen állt...

Másik lehetőség lett volna, hogy eltolják a megjelenést mint a GTA-nál.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 25., csütörtök 8:52

De, hogy tesztelték a játékot? Katt az ikonra, majd töltőképernyő... menüig eljutottak, aztán látták, hogy be lehet lépni a játékba, akkor biztos működik. :lol:

Csabi meg bemakkolta, ő az egyetlen, aki tud vele játszani. :lol: (azaz mehet a stream --> pénz :mrgreen: )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 25., csütörtök 8:48

Remy írta:
Leállitották az Arkham Knight PC-s verzió eladásait, steamről is leszedték.
:lol: Na, ez gáz. :lol: Hihetetlen, hogy ilyen megtörténhet. (mármint, hogy ennyire szar legyen a kiadott játék) :kivagyhe:
Atyaúristen :lol: Ilyenről még nem is hallottam. :mrgreen:

Csabi: valld be hogy atomreaktorod van, és hogy elfogult vagy a végletekig. :mrgreen: Amúgy tegnap itt a nagy hype miatt utánanéztem - nem keltette fel az érdeklődésem, de nem is vagyok Batman fan. azért ez gondolom jelentős tényező - hát elképesztő, hogy szidták. Persze szinte mindenki a technikai dolgok miatt, és nem a játékmenet miatt, amire te is kitértél. :)

De Ti hallottatok már ilyenről? Azért ez tényleg iszonyat gáz. Nem lennék meglepve, ha ősszel olcsóbb is lenne valamivel.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 25., csütörtök 8:41

Leállitották az Arkham Knight PC-s verzió eladásait, steamről is leszedték.
:lol: Na, ez gáz. :lol: Hihetetlen, hogy ilyen megtörténhet. (mármint, hogy ennyire szar legyen a kiadott játék) :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. június 25., csütörtök 0:06

nagyon sajnálom azokat akinek nem megy a játék. elképesztően jó. minden benne van ami az eddigiekben is, plusz még több is.

riddler küldetéseinek végre van lényege, igazi történetalapú lett. persze vannak kérdőjelek is meg minden.

nyomozós részek is megjelentek, közben jönnek a mellékküldetések is. nagyon adja. egyre érdekesebb. a coop meg vmi brutális, mikor együtt harcolsz catwomannel :mrgreen: közben lehet váltogatni a karakterek közt.


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azt meg hogy hogyan kell jokert visszahozni nagyon eltalálták

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 24., szerda 23:09

VanillaSky írta:
Ertem, koszi. Az eleg jo deal. Ha befejeztem HL2-t, meg akar be is probalhatnam. Mennyi jatekidot folgal magaba ez nagysagrendileg?
Mindegyik időzáras bundle és minegyik növekszik, ahogy egyre többen veszik. (amikor én linkeltem még csak 4 dollár volt)

A minimum fizetés az 1 dollár ezért megkapod a legfelső sort, 6.16 vagy többért a középsőt és a legfelsőt, 15ért pedig mindent. Mindkét játék erősen coop központú, nekem két barátom is van aki 350+ órát tett bele. (300 ftért megveszed az alapcsomagot és kipróbálod) Minkét játék híres lett és a maga idejében 80+-os reviewkat kapott mind hivatalos, mind játékosok részéről. 1800 ftért bőven megéri, de 3000ért is. Nézz róla 1-2 gameplay videót, mondjuk a grafikát szokni kell, az sokakat elriaszthat.
Ahaa, ertem. Koszi. Ha jol latom hogy a teljes pakk az 15 dollaros fix aron van es nem novekszik, illetve meg 13 napig tart a bundle. Szerintem hetvegen ra is megyek.

Azt meg nem ertem hogy a miert csak 3 add-on van a 15 dollaros full csomagba. 6 dollarert a ket jatek meg majdnem az osszes dlc, es tovabbi 10-ert az a 3 cucc amibol csak 1 jelent kontentet kb. Erdekes.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 24., szerda 22:22

Ertem, koszi. Az eleg jo deal. Ha befejeztem HL2-t, meg akar be is probalhatnam. Mennyi jatekidot folgal magaba ez nagysagrendileg?
Mindegyik időzáras bundle és minegyik növekszik, ahogy egyre többen veszik. (amikor én linkeltem még csak 4 dollár volt)

A minimum fizetés az 1 dollár ezért megkapod a legfelső sort, 6.16 vagy többért a középsőt és a legfelsőt, 15ért pedig mindent. Mindkét játék erősen coop központú, nekem két barátom is van aki 350+ órát tett bele. (300 ftért megveszed az alapcsomagot és kipróbálod) Minkét játék híres lett és a maga idejében 80+-os reviewkat kapott mind hivatalos, mind játékosok részéről. 1800 ftért bőven megéri, de 3000ért is. Nézz róla 1-2 gameplay videót, mondjuk a grafikát szokni kell, az sokakat elriaszthat.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 24., szerda 21:30

Dupla D írta:ha legalább 6 dollár 14 pennyt fizetsz be, akkor megkapod a második pakkot is. utána már nem kell értük külön fizetned.
Ertem, koszi. Az eleg jo deal. Ha befejeztem HL2-t, meg akar be is probalhatnam. Mennyi jatekidot folgal magaba ez nagysagrendileg? Mert juliusban jon a POE kieg, es onnantol ugyse jatszok majd massal valoszinuleg. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. június 24., szerda 21:12

sonic írta:
VanillaSky írta:Humbli új bunlija!

Akinek nincs meg, vegye! (Dbonként igazi lehúzás volt. :lol: )

Jol ertelmezem, hogy ha fizetek 6 dollar 12 penny-t a borderlands 1 packert akkor van lehetosegem megvenni a borderlands 2-t is? Azok mennyibe kerulnek? Vagy azok is pay what you want alapon mennek? Nem vettem meg ilyet soha, ugyhogy nekem nem egyertelmu. :hmmm:
ha legalább 6 dollár 14 pennyt fizetsz be, akkor megkapod a második pakkot is. utána már nem kell értük külön fizetned.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 24., szerda 21:10

VanillaSky írta:Humbli új bunlija!

Akinek nincs meg, vegye! (Dbonként igazi lehúzás volt. :lol: )

Jol ertelmezem, hogy ha fizetek 6 dollar 12 penny-t a borderlands 1 packert akkor van lehetosegem megvenni a borderlands 2-t is? Azok mennyibe kerulnek? Vagy azok is pay what you want alapon mennek? Nem vettem meg ilyet soha, ugyhogy nekem nem egyertelmu. :hmmm:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 24., szerda 15:50

És még van más is, ami kimaradt. Még hogy a PC verzióval is foglalkoznak. :lol:

http://i.imgur.com/Md7V0YZ.png

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 24., szerda 14:30

Arkham Knight
Átírtam az ini. fájlban a 30fps-es lock-ot 60-ra és láss csodát kezd helyrejönni a game . Eddig max. 30-al ment kurva nagy droppokal , esetenként 10-re esett le . Míg így , 60-nal fut és ha droppol is akkor is csak 40-45-re . :ike:
Hogy szakadna a nyakadba egy mázsa trágya Warner és Iron Galaxy . :vivo: :lol:
a rocksteady annyira magasra rakta a lécet, hogy most már náluk is gond van, amikor újítani kell.
Azért az új dekektív szkenner nem semmi baszki . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 24., szerda 9:23

hamesz írta:
Ott van pl. a Nixxes Software , ők követték el a PC-s Tomb Raidert ami kb. a TÖKÉLETES PORT iskolapéldája . :x
Bizony. Most azt raktam fel kiviszem újra, ha már a Batman kuka lett. :coffee:
Pont tegnap fejeztem be én is. Nem gondoltam, hogy ennyire jó játék, persze csak akkor, ha az ember képes elvonatkoztatni attól, hogy egy nullkilométeres hölgyemény simán képes gyilkológéppé válni, miközben egy vékony felsôben rohangál a szélben és a fagyban, de olyan bordákkal, amelyek a legerôsebb ütésektôl sem törnek el. :D

Emberek, tényleg használható a Steam Refunds. Megvettem az Injusticet, de az MKX után egyáltalán nem tetszett. Gondoltam megpróbálom visszakérni a pénzt és bizony egy szó nélkül visszaadták. Szóval úgy tünik, mégis vannak "demok".

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 23., kedd 23:41

a technikai oldal valóban elszomorító, de ameddig mediumon anti-aliasing nélkül 30-60 fps-sel megy addig leszarom hogy az emberek 90% sír miatta. az egyetlen idegesítő dolog a hirtelen framedrop, ha nagyon zúzok a tankkal vagy gyorsan röpködök és tölt a háttérben. azt mondjuk kibírom. szóval a rocksteady úgy néz ki megint összehozta, kár hogy a WB elbaszta, de az én játékélményemet nem tudták.

amikor elindítottam és 10 fps volt, mondjuk akkor befostam, de felraktam az új drivert, kicsit feljebb toltam a procit, a beállításokkal szórakoztam egy keveset, és minden fasza most már. a patchek meg majd úgyis jönni fognak, 1-2 hónap múlva mindenki számára elérhető lesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


a pc témára pedig, én amit csak tehetek pc-n játszok kontrollerrel. nyilván nem az fps-eket. de a tps-eket csak azzal. direkt erre vettem eredeti x360 kontrollert. a legtöbb játék azonnal felismeri, így semmit nem kell állítgatni.
Milyen géped van? :)

Remy: A Unity azóta is játszhatatlan. Ha valakinek még fut is elfogadhatóan a patchek után akkor is valamelyik küldetésnél nem enged tovább meg egyéb dolgok. :/


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég