Hattrick

Archívum
Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. április 29., hétfő 20:42

Én 14-0-0-val nyertem a hetedes csoportot ahova kiestem tavaly :lol:
betegállat fc.
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. április 29., hétfő 20:39

Én sem feltétlenül állok készen, elég erős csapat esett vissza hozzánk az ötödből, aki az első meccsen (a kupa miatt lazázva, b-csapattal játszottam) simán nyert 3-0-ra az ő stadionjában. Aztán végignyertem a szezont, a kupamenetelés (a 6. fordulóban estem ki) nagy lökést adott, elkezdtem számolgatni, és végül a szezon felénél meglévő hátrányomat (3 pont, 11-el rosszabb gólkülönbség) sikerült ledolgoznom. És most kíváncsian várom, hogy hova kerültem :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 29., hétfő 20:35

Én csak 2. lettem, de nem is nagy baj, nem vagyok még kész az V. osztályra :(

2. Raúl Madrid 07 14 10 1 3 67 16 51 31.


Mondjuk a 16 kapott góllal elégedett vagyok. :-)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. április 29., hétfő 20:33

Nekem is sikerült bajnokságot nyernem, 13-0-1-es mérleggel, szintén egyenes ágon, szintén az ötödbe kerültem ezzel. Bízom abban, hogy sikerül bennragadni majd :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 29., hétfő 20:05

Hétvégén bajnok lettem, és 12-2-0-s mérleggel, egyenes ágon jutottam fel az ötödbe. B-) Ott mondjuk nem várok sokat, de azért jó lenne bennmaradni.
Btw, erre a hétre már van barátságos meccsem, de utána majd játszhat velem valaki.

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. április 29., hétfő 19:55

A következő hétre valakinek lenne kedve velem egy nemzetközi barátságos meccset játszani? Ha van valaki, aki nem magyar bajnokságban szerepel, szívesen venném a kihívását a holtszezonra :) /Azért akarok mindenképp nemzetközit játszani, mert U-20 esélyes játékosaim vannak, és a csekélyke XP különbség is számít, emiatt nem jöhet szóba most magyar ellenfél./
Team Acho (580684)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. április 29., hétfő 8:28

Várható, hogy a következő szezonban lesz Madridom-liga HT-ben? Én örvendenék vala :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. április 27., szombat 18:05

lordgabi írta:Sok sikert, azért az kicsit hihetetlen lenne, ilyen rövid idő alatt, bár lehet én vagyok tehetségtelen eddig, amióta elkezdtem Zidanekrisz a Hattrick Masters-en kívül már mindent megnyert a játékban, én pedig a IV. osztályban bénázok az ukrán bajnokságban - nagyjából egyszerre kezdtük a karrierünket... :Đ
Néztem a csapatod már nem is egyszer lordgabi, de nem értem hogy miért mindig csak ugyanabban az egy felállásban játszol minden meccsen? :D 3-4-3 : 1 szélsőh. támadóba, 1 középh., 1 szélsőhátvéd --- 1 szélső támadóban, 3 belső kp abból az egyik szélre tolva (ennek mi értelme?) :-) --- 3 csatár abból az egyik szélre tolva
Még a taktika is mindig ugyanaz. Középen támadás. :-)
Rendben hogy edzéshez kell a 3 csatáros felállás de lehetne az 2-5-3 és lehetne olyan csatárokat is edzeni akik védekezők. A leghasznosabb és az egyik legjobban megfizetett poszt a játékban.

Kicsit többet foglalkoztam a játékkal és sokat keresgéltem régebben a piacon tradek után. Tehát olcsón veszel drágán adsz el. Most már nem annyira foglalkoztat ez a része a játéknap az eredmények a lényeg :-). HM-et egyszer jó lenne nyerni de ahhoz több kell mint szerencse. :mrgreen: 30-40 csapat is esélyes lehet egy idényben tehát nem is csoda hogy nincs címvédés.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 25., csütörtök 23:04

Sok sikert, azért az kicsit hihetetlen lenne, ilyen rövid idő alatt, bár lehet én vagyok tehetségtelen eddig, amióta elkezdtem Zidanekrisz a Hattrick Masters-en kívül már mindent megnyert a játékban, én pedig a IV. osztályban bénázok az ukrán bajnokságban - nagyjából egyszerre kezdtük a karrierünket... :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
rellat
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:55
Kedvenc játékosaid: Robi Carlos, Ronaldo, Zidane, Raúl, C.Ronaldo, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: rellat » 2013. április 25., csütörtök 20:47

én is valami ilyesmit tervezek, köszönöm a segítséget és a megerősítést, remélem összejön amit elterveztem és 5-6 idényen belül legalább a második osztályba felkerülök (most a 6.ban vagyok) :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 25., csütörtök 19:07

Ha valaki ki akarna hívni: (1646134) :-)

Rellat:
lordgabi írta:Példa:
Jó képességű edzővel 17 éves tehetségeket kezdj edzeni (a posztot te adod meg, pl. gólszerzés), és azt szezonokon keresztül folyamatosan csinálod (erőnlét 15%, intenzitás 100%). Megfelelő, de főképp jó gólszerzésű fiatalokat kell igazolnod, mellé pedig nagyon jó, ha van egy kis mellékskill, pl. jó gólszerzés, középszerű átadás. Mondjuk 20 éves koráig edzed őket (3 csatáros rendszerrel egy hét alatt 6 játékost tudsz edzeni maxon), majd eladod, és dől a lé. +Meccspénzek az elején vannak, aztán elmegy a pénz a bérekre (stadionfenntartás, fizetések, stáb), szóval nagy a körforgás, az én véleményem eddig ez, tapasztalat alapján.
Én ezt csináltam középpályásokkal, megvettem őket fiatalon, és játékszervezést nyomtam nekik sok szezonon keresztül, aztán az egyiket eladtam egy valag pénzért, a helyére felhoztam egy középpályásgyereket az ifiből, a pénzből meg elkezdtem megerősíteni a csapatot, vettem egy természetfeletti védőt. Aztán ahogy haladtunk előre az időben, eladtam még egy brutálisra edzett kápét, a helyére jött egy ragyogó kapus, és így tovább.
Mostanában álltam át átadásra, aminek a segítségével a titáni stb. játékszervezésű középpályásaim átadása gyors ütemben fejlődik, ráadásul mellettük a csatárok is szépen kapják az edzést.
Így van egy hatodos szinten kiemelkedő középpályám, főleg 22-23 éves emberekből, amivel hozni tudom a meccsek többségét, az átadás edzés miatt pedig a támadásom is szépen fejlődik. (A védelem főnöke meg a természetfeletti védő.)
Ha kezd öregedni a középpályás-generáció, visszaállok a játékszervezésre, hogy a most még fiatal, de már sok átadás edzést kapott playáim a korábbiak szintjére fejlődjenek.
Eddig nem tűnik rossz taktikának, mondjuk rövid távon nem a legjobb, de nem is az a célom, hogy szezononként egy osztállyal feljebb lépjek.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 25., csütörtök 17:14

Én csak példának hoztam fel a dolgot, középpályásokkal is ugyanígy megy a dolog.
Amúgy nem rossz ötlet, feledzed őket természetfeletti szintre mondjuk, vagy titánira, utána pedig megmaradnak, és edzed a csatárokat eladásra, stb... :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
rellat
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:55
Kedvenc játékosaid: Robi Carlos, Ronaldo, Zidane, Raúl, C.Ronaldo, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: rellat » 2013. április 25., csütörtök 16:57

Köszönöm a tippeket, még csak annyit akarok kérdezni, hogy én a középpályásokra mentem rá és már elég jók, de úgy gondoltam, hogy saját felhasználásra tartom meg őket és utána edzek csatárokat. Ez rossz gondolat?

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 25., csütörtök 16:46

lordgabi írta:Real Bökény - Fuentealbilla FC 6-0

Köszi a meccset, kár a két sérültem miatt, a hátvéd lehet tapaszos lesz vasárnapig, ha nem, szerintem az sem fog sokat számítani, nem leszek bajnok, sem III. ligás ebben/az új szezonban. Majd jövőre. :Đ
Bocs a két sérültért, legközelebb szólok majd a játékosaimnak, hogy ne durvuljanak annyit. :D Amúgy grat!

Valaki egy meccset a jövő héten?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 14:30

Nálam mindig is 15% volt, még itt olvastam, hogy ennyi legyen, azóta nem volt sok gondom... :D
Az erőnlétedzés mértékét szerintem az határozza meg,hogy:
-hány éves játékosok alkotják a csapatot. Ha valaki 18-21-24 éves játékosokkal dolgozik,annak a 8-13% bőven elég,aki viszont már 25-28-30 éves játékosokkal dolgozik,13-15-17% erőnlétedzés az optimális. Aki viszont teli van 30 év fölötti rutinos játékosokkal,annak már bőven indokolt a 15-17%-nyi,maximum 20% erőnlétedzés.

-mik a célok? aki felfelé akar törni,annak szüksége lesz erőnlétre,aki csak ellébecol minden évben az adott bajnokságban,annak nem kell erőnlét. A magyar bajnokság évről évre,szezonról-szezonra gyengül,egyre kevesebb a magyar hattrickes,egyre több a botcsapat. Ahogy nézegettem,lassan a VII.-ed osztály is megszűnik,annyi botcsapat van... Ez pedig azzal jár,hogy a gyengébb csapatok a hatod osztályban vannak már,és nem a hetedben. Ezáltal,az erőnlét is már nem a VI.-od osztályban lesz létfontosságú,hanem attól feljebb,az V.-öd osztálytól...

Egy biztos,kezdőknek 5% kell,a gyorsabb fejlődés érdekében.
:goat:

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. április 25., csütörtök 14:26

Érdemes lejjebb venni, ha nem cél az eredményesség, mert lassítja az edzést. :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 25., csütörtök 14:24

Nálam mindig is 15% volt, még itt olvastam, hogy ennyi legyen, azóta nem volt sok gondom... :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. április 25., csütörtök 13:49

Mivel sok itt a Hattrick mester gondoltam kikérem a véleményeteket.
Épp a VI-od osztályban vagyok és az utolsó fordulóban hozhatom az első helyet, hogy visszakerüljek az első osztályba.

A Kungo FC (1647316) ellen fogok játszani, ha valakinek van tippje hogyan lehet megfogni őket, szívesen hallanám, akár itt fórumon, pü-ben vagy hattricken.

Az Én csapatom Retora F.C (1993016).
Köszi :salute: :cheers:

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. április 25., csütörtök 9:37

lordgabi írta:Példa:
Jó képességű edzővel 17 éves tehetségeket kezdj edzeni (a posztot te adod meg, pl. gólszerzés), és azt szezonokon keresztül folyamatosan csinálod (erőnlét 15%, intenzitás 100%).
Rellat: Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy arra figyelj, hogy az edzői képessége legyen jó, mert az számít az edzés sebességénél, a vezetői képesség ebből a szempontból nem számít. :)

Lordgabi: teljesen felesleges a 15% erőnlét, az csak U-20 esélyes játékosoknál kell. Alsóbb osztályokban bőven jó a minimális 5%-os erőnlét, persze 100%-os intenzitással, jó edzővel és 10 segédedzővel.
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 25., csütörtök 1:44

Real Bökény - Fuentealbilla FC 6-0

Köszi a meccset, kár a két sérültem miatt, a hátvéd lehet tapaszos lesz vasárnapig, ha nem, szerintem az sem fog sokat számítani, nem leszek bajnok, sem III. ligás ebben/az új szezonban. Majd jövőre. :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég