Hattrick

Archívum
Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. április 15., kedd 21:17

nálam 3 db 4-es segédedző, 4es doki és 4es pszichológus van. Fontos ugyanis az edzés (NT-nek nevelek TDF-eket), ésszeretnék eredményes is lenne a lehetőségekhez képest, ezért választottam ezt az összeállítást.
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 14., hétfő 0:16

Személyzet (új) - vélemények?
Ki, milyet, mennyit, milyen szintűt vesz fel? :hmmm:

Eddig nem kellett sokat ezzel foglalkozni, meg volt az elejétől fogva a megszokott sorrend a stábnál, most pedig ismét babrálni kell vele... :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. április 9., szerda 19:41

nagyon szívesen :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 9., szerda 19:24

Köszi szépen! :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. április 9., szerda 12:19

lordgabi írta: A felállást nem fogom emiatt megváltoztatni, mert csak a 6 csatárom miatt váltanék, hogy multisabbak legyenek. A középpályásaim 28-29 évesek lesznek, elég magas szinten van az átadásuk, a szélsőm is dettó, a másik pedig már 33 éves, az edző, ő már nem fog fejlődni. Szóval miattuk gondolkoztam a váltáson, nagyszerű-kiemelkedő szintig gondolkoztam fejleszteni őket, így megérné? :hmmm:
A 3-4-3 is teljesen jó tétmeccseken, ha úgyis öreg játékosaid vannak középen, akkor nem para, ha valamelyik nem kap edzést, barátságosokon meg tudod nyomatni a 2-5-3-at.
lordgabi írta:ha például marad titáni a gólszerzés, és remek lesz az átadása, akkor fog növekedni a támadásom erőssége, vagy a középpálya lesz erősebb? Vagy nem lesz nagy hatással az értékelésekre, csak multisabb lesz a játékos, és több csillagot fog hozni (drágán lehet majd elpasszolni)? :hmmm:
Egyrészt multisabb lesz, ami a teljesítményében is meglátszik, és az árában is meg fog eladáskor. Hogy pontosan meddig érdemes felhúzni a piac miatt, azt nem tudom, nagyszerűig szerintem mindenképp, de akár ragyogóig is lehet.
Ami a csapatot érintő részét illeti: a normál csatár így használja a képességeit:
The Forward Normal (FW) uses:
- 100% of his Scoring skill for Central Attack
- 22.4% of his Scoring skill for Side Attack
- 36.9% of his Passing skill for Central Attack
- 12.2% of his Passing skill for Side Attack
- 19% of his Winger skill for Side Attack
Tehát a szélső és középső támadásod értékei fognak növekedni, illetve ugye a taktikaszintnél is (széleken és középen támadás esetén) az átadás a meghatározó, ezért azok is nőni fognak. (A szélsők és középpályások átadása szintén hozzájárul a támadási értékekhez.)
lordgabi írta:Átnézve a meccs végi csapatértékeléseket tényleg nem volt reális az eredmény, de inkább ilyen meccsen, mint tétmeccsen. Gratula, majd visszavágózunk! :)


Igen, egy egál lett volna igazságos, max egy gólos győzelem nekem az se-vel, a 3 gól az mindenképpen túlzás. Persze, mindenképp tolunk majd meccset a következő szezonban is :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 9., szerda 12:09

Most olvasom, hogy az alsó három osztályban lehetséges a csoportcsere. Végignéztem az egész csoportot (64), de egyetlen botcsapat sem maradt, ez volt a cserémnek az oka: Csoportom: IV.23 - Ez a csoport az értékelések alapján 3. helyen áll az osztály 64 csoportja közül. Kemény szezon lesz tehát az idei is, idén megvolt az ezüst, terveztem az első helyet, de lehet elégedett leszek majd a dobogóval is.

Tehát fentebb beírtam a csatáraimat, amelyek fejlődnének majd az átadás edzéssel (nem állítottam még át).
Itt van például ő:
Octavian-Radu Spiridon (370583966)
Ukraine, 21 éves és 14 napos, következő születésnap: 12.07.2014 - TSI: 64 040
Átadás: 6/20 megfelelő
Gólszerzés: 15/20 titáni

Ő a középcsatárom a 3-4-3-as rendszeremben (tétmeccseken). Acho ellen világklasszis szintű volt a középső támadásom, ha például marad titáni a gólszerzés, és remek lesz az átadása, akkor fog növekedni a támadásom erőssége, vagy a középpálya lesz erősebb? Vagy nem lesz nagy hatással az értékelésekre, csak multisabb lesz a játékos, és több csillagot fog hozni (drágán lehet majd elpasszolni)? :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 9., szerda 11:48

Acho írta:Szerintem érdemes lenne átadást tolni nekik, aztán a két 20 és a 21 évest el tudod adni, az árukból fiatal, speces csatárokat venni edzeni, meg erősítheted a többi csapatrészt. Annyi van, hogy a rövid passzok edzésnél ugye érdemes folyamatosan 2-5-3-ban felállni, hogy ne veszíts edzéshelyet, viszont a középpályásaid és szélsőid is kapják, szüval ezek a csapatrészek is erősödnek általa :)
A felállást nem fogom emiatt megváltoztatni, mert csak a 6 csatárom miatt váltanék, hogy multisabbak legyenek. A középpályásaim 28-29 évesek lesznek, elég magas szinten van az átadásuk, a szélsőm is dettó, a másik pedig már 33 éves, az edző, ő már nem fog fejlődni. Szóval miattuk gondolkoztam a váltáson, nagyszerű-kiemelkedő szintig gondolkoztam fejleszteni őket, így megérné? :hmmm:
Acho írta:Köszi a meccset, lordgabi, nem gondoltam volna, hogy ekkora lesz a különbség, főleg, hogy az egyik szélen középpályásom játszott, hátul meg két szélsőm. Nem is reális ez a különbség így, most nagyon nekem jött ki a lépés. Viszont örülök, hogy megúsztuk sérülés nélkül. Jó kis meccs volt, két vereség után végre le tudtalak győzni :) Nagyon jó csapatod van, és az átadásedzéssel még jobb lesz.
Én is köszönöm, szerencsére nem történt sérülés. Átnézve a meccs végi csapatértékeléseket tényleg nem volt reális az eredmény, de inkább ilyen meccsen, mint tétmeccsen. Gratula, majd visszavágózunk! :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. április 9., szerda 11:30

Köszi a meccset, lordgabi, nem gondoltam volna, hogy ekkora lesz a különbség, főleg, hogy az egyik szélen középpályásom játszott, hátul meg két szélsőm. Nem is reális ez a különbség így, most nagyon nekem jött ki a lépés. Viszont örülök, hogy megúsztuk sérülés nélkül. Jó kis meccs volt, két vereség után végre le tudtalak győzni :) Nagyon jó csapatod van, és az átadásedzéssel még jobb lesz.
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. április 9., szerda 10:00

Szerintem érdemes lenne átadást tolni nekik, aztán a két 20 és a 21 évest el tudod adni, az árukból fiatal, speces csatárokat venni edzeni, meg erősítheted a többi csapatrészt. Annyi van, hogy a rövid passzok edzésnél ugye érdemes folyamatosan 2-5-3-ban felállni, hogy ne veszíts edzéshelyet, viszont a középpályásaid és szélsőid is kapják, szüval ezek a csapatrészek is erősödnek általa :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 8., kedd 0:14

Hát, ezen a héten még maradok a gólszerzésnél, nem gondolkoztam több játékot is venni; 2 fiatal középső kp és 2 szélső, és mi lenne a fő képességükkel utána, jsz és szj nem fog fejlődni, nem lenne túl nagy profit szerintem.
Köszi a válaszodat, még valaki esetleg? :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 5., szombat 22:57

lordgabi írta:Ők lennének tehát a támadóim, csak miattuk érdemes lenne átállni az átadás edzésre?
Nagyszerű-kiemelkedő szintig fejleszteni őket például, majd hármat eladni, bevásárolni alapembereket a bevételből (védő, kp), és visszaállni gólszerzést edzeni (jönne 3 fiatal csatár)...
:hmmm:
Nem vagyok nagy szakértő, sőőőt, de ezek szerintem baromi jó playák. :D Ha nekem lennének ilyen jellegű játékosaim, simán átállnék miattuk átadás edzésre. :agree: Esetleg vegyél még melléjük egy-két fiatal középpályást vagy szélsőt, és fejleszd őket is egy bizonyos szintig, aztán még nagyobb lesz a profit.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 5., szombat 22:53

Octavian-Radu Spiridon (370583966)
Ukraine, 21 éves és 14 napos, következő születésnap: 12.07.2014 - TSI: 64 040
Átadás: 6/20 megfelelő
Gólszerzés: 15/20 titáni

Constantin Oprişor (378979540)
Romania, 20 éves és 6 napos, következő születésnap: 20.07.2014 - TSI: 20 840
Átadás: 7/20 jó
Gólszerzés: 12/20 lenyűgöző

Ilias Seferlis (381415828)
Greece, 19 éves és 78 napos, következő születésnap: 09.05.2014 - TSI: 14 530
Átadás: 7/20 jó
Gólszerzés: 12/20 lenyűgöző

Johnny Kyle (376464714)
Oceania, 20 éves és 47 napos, következő születésnap: 09.06.2014 - TSI: 33 570
Átadás: 7/20 jó
Gólszerzés: 13/20 világklasszis

György Sándor (391090700)
Hungary, 17 éves és 97 napos, következő születésnap: 20.04.2014 - TSI: 3 810
Védekezés: 5/20 középszerű
Játékszervezés: 6/20 megfelelő
Átadás: 6/20 megfelelő
Gólszerzés: 7/20 jó

Rogério Gonçalves Pinheiro (388527364)
Portugal, 18 éves és 67 napos, következő születésnap: 20.05.2014 - TSI: 9 230
Átadás: 6/20 megfelelő
Gólszerzés: 10/20 kiemelkedő

Ők lennének tehát a támadóim, csak miattuk érdemes lenne átállni az átadás edzésre?
Nagyszerű-kiemelkedő szintig fejleszteni őket például, majd hármat eladni, bevásárolni alapembereket a bevételből (védő, kp), és visszaállni gólszerzést edzeni (jönne 3 fiatal csatár)...
:hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 4., péntek 1:01

Gólszerzést edzek a kezdetek óta, de az összes csatárom nemrég szintet lépett, és elég jó kis játékosok, ha úgy nézzük.
Napközben beírom a játékosok képességeit. A kérdésem az lenne, csak miattuk (6 db) érdemes lenne átállni egy ideig átadás edzésre? Tapasztalatok? Jelenleg mindegyik megfelelő/jó szinten áll. A középpályásaim és a szélsők idősebbek, magas szinten van náluk. :)
Várom az ötleteket, nappal hozom a játékosokat. :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 3., csütörtök 18:44

Vártam már egy ilyen csütörtököt. :salute:

Stéphane Absalon
A játékos lelkesedése végre látható eredményt is hozott: Átadás képessége középszerű szintről megfelelő szintre fejlődött.

Benoît Moreau
A játékos lelkesedése végre látható eredményt is hozott: Átadás képessége remek szintről nagyszerű szintre fejlődött.

Béla Belkó
A játékos lelkesedése végre látható eredményt is hozott: Átadás képessége lenyűgöző szintről világklasszis szintre fejlődött.

Gábor Szekeres
A kemény munka végre meghozta gyümölcsét! A játékos Átadás képessége nagyszerű szintről kiemelkedő szintre fejlődött.

Goderdzi Kakauridze
A kitartó munka meghozta gyümölcsét, Átadás képessége nagyszerű szintről kiemelkedő szintűre változott.

Balázs Fekete
A játékos Átadás képessége megfelelő szintről jó szintre emelkedett.

Louis Leatherdale
A játékos Átadás képessége jó szintről remek szintre emelkedett.

Haydar Sırat
A kemény munka végre meghozta gyümölcsét! A játékos Átadás képessége csapnivaló szintről gyenge szintre fejlődött.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 3., csütörtök 11:33

Elfogadva, úgy legyen! :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. április 3., csütörtök 9:38

Kihívtalak, Lordgabi, sérülésmentes meccset! :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. április 2., szerda 11:41

Köszönöm a meccset, GT! :) Lordgabi: holnap megy a kihívás! :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 26., szerda 16:32

lordgabi írta:Köszi a meccset GT, szerencsések voltak a fiaim, csak kettőt rúgtatok le, de csak tapaszosra sikeredtek. :Đ
Pedig lábtörésre mentünk... :-( :mrgreen: Köszi a meccset, a vereség várható volt, annak pedig örülök, hogy egyik játékosom sem sérült meg. :D

Acho, akkor várom majd a kihívást. :)

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. március 26., szerda 11:37

Team Acho - Liverpool Reds TM 1-5
Köszönöm a meccset, Szabi, egész tisztességesen helytállt a B sorom, ráadásul egy bajnoki MOTS után leharcolt TS-sel, büszke vagyok rájuk. Neked gratula a győzelemhez, örülök, hogy nem volt sérülés, és megy a szurk az utolsó bajnokidra! :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 26., szerda 11:27

Real Bökény - Fuentealbilla FC 7-0

Köszi a meccset GT, szerencsések voltak a fiaim, csak kettőt rúgtatok le, de csak tapaszosra sikeredtek. :Đ

Jövőhétre valaki? Utána Acho ellen nyomulunk. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég