Hattrick

Archívum
Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 30., csütörtök 0:46

Borgore - Real Bökény 0-5 - laza játékkal ismét lesimáztam egy botcsapatot, a következő körben még mindig idegenben fogok szerepelni, egy verhető V. osztályú csapat lesz az ellenfél, lehet nem tolom be most a lazát, oldják meg szépen a srácok. :D

A bajnokságban egy komolyabbnak számító meccs következik vasárnap, remélem behúzzák a srácok, még nem kapott egy gólt sem a csapat ebben a szezonban (minden tétmeccset nézve), kopp-kopp-kopp. B-)

Real Bökény B (1146452) - kihívható az ificsapatom egy barátságos meccsre! :-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 29., szerda 13:50

Én sajnos tizikkel kiestem.
Tudtam én hogy ha odáig kerül a sor akkor nem mi leszünk a nyerők, de azért mégis csalódott vagyok, hogy nem sikerült még egyszer bejutni a 4ik fordulóba, plusz pénz jól jött volna.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 29., szerda 13:27

realmadridfan írta:GT37, honnan van neked ennyi pénzed? Azért Kapitány Kevinre is maradjon... :D
Marad rá is, ne aggódj :D
Mivel a bentmaradásra túl sok esélyem nincs az ötödben, és őszintén szólva annyira nem is érdekel, ezért inkább elkezdem edzeni a Kapitány-Gally párost, ha hozzám kerülnek.
Amúgy eladom két hosszú ideje edzett középpályásomat, ezáltal alsó hangon 800-900 ezer eFt-ot összekaparok remélhetőleg.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 29., szerda 12:02

Újabb bravúros kupa továbbjutás tőlem (Raúl Madrid 07), vezetett az ellenfél 0-1-re, aztán a 61. percben büntetőből egyenlítettem, majd a 83. percben megszereztem a mindent eldöntő gólt. Jöhet a 4. kör :mrgreen: Ilyen még talán nem is volt a csapatom történetében.
Hétvégére mindenesetre laza játékot állítok, aztán jöhet az újabb nagy kihívás :D
Az az érdekes, hogy egyénileg, egyik játékosom sem kapott több csillagot, mint az ellenfél, sőt, általában minimum kettő volt közte.. BRAVÚR! B-) :agree:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Mszabi
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:46
Kedvenc játékosaid: Christian Eriksen
Kedvenc csapatod: Liverpool, Real Madrid

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Mszabi » 2013. május 28., kedd 23:41

Egyetértek Zidanekrisszel, de annyit még hozzátennék hogy 17 évesek feledzése mellett vehetsz edzésre úgyis játékost hogy van már egy főképessége.
Ha mondjuk középpályásokat fogsz edzeni akkor veszel 17 végén 18 elején lévő nagyszerű kiemelkedő védőt...vagy hasonló korban szélsőjátékkal (kiemelkedő-ragyogókat) esetleg gólszerzéssel (nagyszerű-kiemelkedő).
Pl. 18 éves elején lévő kiemelkedő védőt keresel lehetőleg olyat aki 0-ért vagy nagyon kevésért van a piacon, ha többet is találsz válogass közülük előny ha van vmilyen spec. vagy vmilye középszerű-megfelelő képessége a játékszervezésén kívül. Egy ilyet legyen az védő-szélső vagy csatár feledzel játékszervezésből, kb. hasonlóan nyereséges lehet mint 17 évest edzeni 4 szezonon keresztül.
Aztán még annyit ehhez a témához (tradelés nélküli pénzszerzés), hogy ha elég multis lesz már a játékos pl. kiemelkedő védekezés ragyogó-lenyűgöző játékszervezés... ez hamarább is összejöhet mint 4 szezon.

Tehát hamarább kaphatsz kb. azonos lehet kicsit kevesebb pénzt mintha 17 évesek főskillét nyomnád természetfeletti-titániig vagy árbecslést nem ismerve edzenéd ezeket a játékosokat 3-4 szezonig, mert lehet 1,5-2 szezon alatt kis szerencsével ugyanennyit megkapsz érte ha ránézel mennyit is érnek árbecslés alapján szintlépéskor. Így meglehet spórolni némi időt.
De ehhez jól kell kiválasztani akit akarsz edzeni. (specet és a mellékskilleket is figyelni kell és persze az árát.) :-)

Persze ha nem játékszervezést edzenél hanem más főskillt ott is lehet hasonlóképpen eljárni csak a középpályások a leguniverzálisabbak ebből a szempontból, mert egy csatárnak, szélsőnek és védőnek is mehet a játékszervezés. :D

Így kicsit hamarább lehet több pénzed, de persze ezt is el lehet rontani ha rossz időben vásárolsz, drágán stb.. :mrgreen:
Hattrick: Liverpool Reds TM (1123994) | 1. liga (29768)

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. május 28., kedd 23:01

GT37, honnan van neked ennyi pénzed? Azért Kapitány Kevinre is maradjon... :D

Én úgy csináltam az egészet, hogy először csatárokat edzettem, abból a két saját nevelést megtartottam (ők most 24 évesek), aztán átálltam kapusedzésre, mert jött egy jó ifim, a pénzből vettem védőket meg szélsőket, most pedig játékszervezést nyomok. Ha ők is meglesznek 13-14-esek, akkor majd lehet elkezdem védőket, bár az még nagyon a jövő zenéje. A pénzem viszont nem gyűlik, fiatal a csapat, alacsonyak a fizuk, jók az eredmények (már ötödben vagyok, meg is nyertem a múlt szezont, nagy szerencsével mondjuk), de ahogy eladok valakit, egyből igazolok, lehet pár év múlva majd gyűlni is fog, de úgy vagyok vele, hogy mindig a lehető legerősebb legyen a csapatom (+ a kedvencem az igazolgatás, nem bírom megállni, hogy ne verjem el egyből a pénzem :mrgreen: ). :-)

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. május 28., kedd 22:37

Van valakinek tapasztalata arról, hogy hogyan tud egy átlagos (nem napi trédeléssel foglalkozó csapat) több milliárdos vagyonokat összespórolni?
Hát van egy nagyon jó módszer. Veszel, edzetsz, eladsz. Ezt megismétled egy párszor és sok pénzed lesz. :D

Egy kicsit komolyabban. Veszel 17 éveseket sok középszerű skillel, a főskillje (amiből edzeni fogod) lehet megfelelő és elkezded edzeni 3 vagy 4 szezont. Nem kell hogy sokba kerüljön a megvétele, így amikor már szépen kiedzetted simán 400-500.000eFT-os hasznod is lehet. Ha mondjuk középpályások mellett döntesz akkor lenne ebből 6db. Így 4 szezon után 6x500.000= 3.000.000eFT.
Nem olyan rossz az sztem. :-)

Igaz így nem lesznek eredményeid de legalább gyűlik a pénzed és amikor már megunod a pénzgyűjtés elkezded a játékot sok millióval a bankban. :lol:

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. május 28., kedd 21:54

Van valakinek tapasztalata arról, hogy hogyan tud egy átlagos (nem napi trédeléssel foglalkozó csapat) több milliárdos vagyonokat összespórolni? A kezdeteknél sajnos elég sok mindent elszúrtam, sokáig nem edzettem normálisan, de most már jó néhány szezon óta tisztességesen tolom, jelenleg két u-20-as válogatottal, van egy masszív hosszútávú edzéstervem, pénzem viszont továbbra is alig. Örülnék, ha valaki tudna hasznos tanácsokat adni, és természetesen előre is köszönöm :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 28., kedd 12:12

El Unico írta:GT37, mennyit ér meg neked Máté Gally? :D :lol:

Mennyiért tegyem ki szerinted? Vagy ha neked sok pénzt megér,akkor rá :cens: szok egy nagy árat,és akkor a tiéd lesz :-* :mrgreen:
Hát, mindenképpen szeretnék 900 ezer eFt-nál többet fizetni érte, annyira tetszik a neve. :D

Tedd ki 0-ért, aztán majd rádobok egy olyan összeget, amitől mindenki beijed :lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 27., hétfő 22:53

GT37, mennyit ér meg neked Máté Gally? :D :lol:

Mennyiért tegyem ki szerinted? Vagy ha neked sok pénzt megér,akkor rá :cens: szok egy nagy árat,és akkor a tiéd lesz :-* :mrgreen:
:goat:

Avatar
Mszabi
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:46
Kedvenc játékosaid: Christian Eriksen
Kedvenc csapatod: Liverpool, Real Madrid

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Mszabi » 2013. május 27., hétfő 22:47

A kupában fogja letölteni az eltiltását és a bajnokin már játszhat.
Hattrick: Liverpool Reds TM (1123994) | 1. liga (29768)

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 27., hétfő 20:28

Ha a bajnokságban kiállították a játékosomat, vagy összegyűlt a sárgája, akkor kupában sem léphet pályára? :hmmm:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 27., hétfő 14:29

El Unico írta:.....................................................Máté Gally...........................................................
Kösz, hogy szóltál, ráhajtok majd. B-)

Amúgy sorozatban harmadszor nyertem meg az ifibajnokságomat, most éppen 10-0-0-s mérleggel, +42-es gólkülönbséggel. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 27., hétfő 14:26

..........................................................Máté Gally.............................................................
16 éves 108 napos
Pénteken fogom kitenni átadólistára,17 évesen 0 naposan.
Specialitása: Kiszámíthatatlan

Védekezés: csapnivaló
Játékszervezés: megfelelő
Szélsőjáték: ismeretlen (maximum gyenge)
Átadás: remek
Gólszerzés: csapnivaló

Remélem akkor egy itteni hattrickes fogja megvenni :-) Pénteken figyeljétek a fórumot,linkelni fogom a játékost. Hajrá! B-)
:goat:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. május 23., csütörtök 12:32

GT37 írta:
realmadridfan írta:Kevin Kapitány (141339839)
Őt is elviszem majd :D
Majd szólj, ha felhoztad. :-)
Ilyen névvel ő lesz a csékám. :mrgreen:
Okés, remélem nem felejtem el addig. Tényleg jó neve van, legszívesebben megtartanám. :D

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 22., szerda 16:51

Arsenal Kharkiv - Real Bökény 0-11
Laza játékkal, a következő körben is botcsapat következik, szóval dettó lesz. :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 22., szerda 14:43

realmadridfan írta:Kevin Kapitány (141339839)
Őt is elviszem majd :D
Ennek a szezonomnak szerintem úgyis lőttek, első idényem az ötödben, és valószínűleg zúgok vissza a hatodba, úgyhogy inkább a minél hatékonyabb és szélesebb körű edzésen lesz most a hangsúly.
Majd szólj, ha felhoztad. :-)
Igaz, most is négy saját nevelésű középpályás van az alapkezdőmben, de hamarosan túl fogok adni szerintem egyiken-másikon.
Ilyen névvel ő lesz a csékám. :mrgreen:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. május 22., szerda 12:19

Gratula a továbbjutottaknak! :-)

Nekem is lesz majd egy ifim, aki állítólag u20 esélyes is (megkeresett miatta a megfigyelő). El kell majd adnom, mert már megvan a 3 saját nevelésű középpályásom, de jó lenne, ha "ismerőshöz" kerülne. :-)

Kevin Kapitány (141339839)
16 éves és 10 napos, következő születésnap: 2013-09-01
A játékost 102 nap múlva, ekkor hozhatod fel: 2013-09-01.
Csapat: SZM92 FC Castilla
Ország: Magyarország
Első napja a csapatban: 2013-03-23 16:02 (59 napja)

A játékos képességei
Védekezés:
ismeretlen (maximum gyenge (4))
Játékszervezés:megfelelő (6) (maximum remek (8))
Szélsőjáték: gyenge (4) (maximum ismeretlen)
Átadás: ismeretlen

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 22., szerda 12:11

Nagy bravúrt hajtottam ma végre.
Hosszabbításban ütöttem ki hazai pályán a nálam esélyesebb ellenfelet a kupában, több mint két év előnye volt velem szemben és mégis sikerült, yeaaah :mrgreen:

Jöhet a következő kör, ahol már nyilván még erősebb ellenfél jön, és a tisztes helytállás a lényeg, de legalább ajándék pénz. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 19., vasárnap 21:37

Rendben,mindenképpen írok ide nektek :-) Remélem sikerül valamelyikőtöknek megszerezni,úgy legalább nyomon követhetném a fejlődését.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég