Hattrick

Archívum
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 1:30

Nána-CRonaldo FC 5-0

Köszönöm a meccset,megtiszteltetés volt a legjobb szlovák hattrickes ellen játszani! :-) Nem is volt vészes a meccs,a cserekapusom sérült csak le,3 hétre.
:goat:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 25., csütörtök 0:49

Példa:
Jó képességű edzővel 17 éves tehetségeket kezdj edzeni (a posztot te adod meg, pl. gólszerzés), és azt szezonokon keresztül folyamatosan csinálod (erőnlét 15%, intenzitás 100%). Megfelelő, de főképp jó gólszerzésű fiatalokat kell igazolnod, mellé pedig nagyon jó, ha van egy kis mellékskill, pl. jó gólszerzés, középszerű átadás. Mondjuk 20 éves koráig edzed őket (3 csatáros rendszerrel egy hét alatt 6 játékost tudsz edzeni maxon), majd eladod, és dől a lé. +Meccspénzek az elején vannak, aztán elmegy a pénz a bérekre (stadionfenntartás, fizetések, stáb), szóval nagy a körforgás, az én véleményem eddig ez, tapasztalat alapján.
Eladás, vétel, eladás vétel, spórolás stadionra, (ekkor már van mondjuk egy stabilnak mondható csapat), majd jön a feljutás, bentmaradás, szépen sorban, kinél hogyan. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
rellat
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:55
Kedvenc játékosaid: Robi Carlos, Ronaldo, Zidane, Raúl, C.Ronaldo, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: rellat » 2013. április 25., csütörtök 0:19

Sziasztok, én nem olyan régen vagyok aktív hattrickes és azt szeretném kérdezni, hogy ti miből csináltok sok pénzt? Meg annyit h nekem a felállásom 3-5-2. Szerintetek jó? Am ez a csapatom RM CF (579020) A válaszokat előre is köszönöm, főleg ha megnéznétek a csapatomat és véleményt mondanátok! :)

Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. április 21., vasárnap 14:51

GT37 írta:És igen, megvan a bajnoki cím! B-)
11 győzelem, 2 döntetlen, 0 vereség, 61-6-os gólkülönbség. Még egy laza meccs az utolsó fordulóban, aztán jöhet az ötöd, kis szerencsével akár osztályozó nélküli feljutással is. :-)

Nektek hogy sikerült az utolsó előtti játéknap?
Gratula hozzá! - Szép stat. :)

Nekem nem volt ennyire fényes, kis költségvetésű csapattal próbálkozok meg jelenleg küzdeni, és viszonylag erős a bajnokságom, de a 4. hely már garantáltan meg van, bármi lesz az utolsó fordulóban.
Következő idény lesz izgibb, 1 - 2 új tehetséges ifimmel bővül a keret, és igazolások is lesznek.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 21., vasárnap 14:41

És igen, megvan a bajnoki cím! B-)
11 győzelem, 2 döntetlen, 0 vereség, 61-6-os gólkülönbség. Még egy laza meccs az utolsó fordulóban, aztán jöhet az ötöd, kis szerencsével akár osztályozó nélküli feljutással is. :-)

Nektek hogy sikerült az utolsó előtti játéknap?

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 18., csütörtök 21:55

Ha valaki Raúl Madrid ellen ki mer állni, akkor: 1650586

VI. osztály évek óta, szóval nem nagy játékerő. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 18., csütörtök 13:13

GT37 írta:
lordgabi írta:Hívj ki holnap, ma játszanak az ifik egymás ellen ugye... :-)
7-1? :D
Kihívtalak, ez most legyen nálad. :-)
Kihívás elfogadva, sok sikert, sérülésmentes meccset. :-)

Hát kiöregedőben van a társaság, fogjuk erre. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. április 18., csütörtök 12:24

Az ilyen meccsek miatt pártolnak el sokan a játéktól. Hazai pályán egy fontos meccsen 6-1-es vereség.
Mondjuk ha csak 1-2 lett volna az eredmény az úgy összességében nem megrázó, de az 1-6 az már túlzás, főleg úgy hogy mindenhol le volt védekezve.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 18., csütörtök 12:04

Egy ilyen eredménynek biztosan sokan örülnének a kupanegyeddöntőjében? :lol: :angry:
Megnéztem,az a csapat kapott ki,aki birtokolta a középpályát,jobb védelme volt mind a három részen,és jobb oldalon sokkal jobb volt a támadása mint az ellenfél védelmének... Érdekes... Ez ellentmond mindennek,amit eddig a hattrickről sejtettem :mrgreen: Bár azt mondták,valami Olaf keveri a lapokat... :mrgreen:
Kihívtalak a norvég HM győztes stadionjába. Jövő szerdán lesz a meccsünk 16:00-tól. Sok sikert. :D
Challenge accepted! :D
:goat:

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. április 18., csütörtök 11:29

Mehet a bugi! CRonaldo FC (579781)
Kihívtalak a norvég HM győztes stadionjába. Jövő szerdán lesz a meccsünk 16:00-tól. Sok sikert. :D
FC Nána: Basszus, én már nézegettem korábban is a csapatot, erre itt van a menedzser. Grat!
Köszi. :-)

Egy ilyen eredménynek biztosan sokan örülnének a kupanegyeddöntőjében? :lol: :angry:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 18., csütörtök 10:38

Valaki majd velem is tolhatna egy bari meccset jövő héten.

Most még két forduló van hátra, most játszok az elsővel, én vagyok a 2.
Mondjuk első helyre nincs sanszom, mögöttem pedig 1 pontra vannak, nagyon necces lesz a befutó. :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 18., csütörtök 8:28

lordgabi írta:Hívj ki holnap, ma játszanak az ifik egymás ellen ugye... :-)
7-1? :D
Kihívtalak, ez most legyen nálad. :-)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 17., szerda 20:57

Hívj ki holnap, ma játszanak az ifik egymás ellen ugye... :-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 17., szerda 20:07

Valaki egy barátságos meccset? :-)

FC Nána: Basszus, én már nézegettem korábban is a csapatot, erre itt van a menedzser. :D Grat!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 17., szerda 0:37

Egyébként valóban visszaesett a kereslet a piacon. Pedig én nem hattrickezem oly rég óta. De tapasztalható,hogy lassan de biztosan gyengül a kereslet. Az árak is elég érdekesen alakulnak mostanában.

Na mindegy,remélem tudunk játszani egy jót jövőhéten :-) Remélem aktív lesz ez a topic,jó lenne,ha bátran fordulhatnék hozzátok tanácsért,néha felmerülnek bennem kérdések... :-)
:goat:

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. április 17., szerda 0:33

El Unico írta:
Akkor rendben van, nem akármilyen játékosok alkotják a csapatodat, most nézem a kiárusítást... :karaj:
Most nézem Nána-t,hogy...
Na ne basszál hogy te a szlovák első osztály legjobbja vagy :wtf: :wtf: :shock: :shock: Aztakurva :shock: vagyis te vagy a legjobb szlovák hattrickes. Az kemény,gratulálok! :-) Megtisztelsz,hogy játszhatok ellened egy bari meccset :-)
Hát igen, nagyon úgy néz ki. :lol:
Szlovákok viszont nem nagyon örülnek ennek, idén is elkövettek mindent h ne én nyerjek de szerencsére (a sérülések elkerültek idén) és volt pár fontos meccsem a szezonban a bajnokságban amit sikeresen (kis szerencsével) behúztam. Így két fordulóval a vége előtt 10 pontos az előny így már bajnok a csapat. Sorozatban harmadszor. :mrgreen:

Már csak egy célom lehet hogy szlovák bajnokság és kupa után a HM-et is megnyerjem. Ott eddig kétszer indulhattam, mostani és a tavalyi szezonban. Első alkalommal a HM legjobb 8-ba jutottam vagyis 5 meccset nyertem meg a 6.-ot már nem sikerült megnyerni a 8-ből. Idén viszont egy hatalmas csalás meccsen estem ki a 2. körben.
Jó játék ez a hattrick csak az veszi el a kedvem tőle hogy sok a meglepő (random) eredmény. Na meg az hogy amióta bevezették a gyorsított edzést azóta esnek a felhasználók száma így kevesebb lett a kereslet a játékosok iránt a piacon, vagyis nehezebben lehet eladni őket. Ezért is árulom őket éjjel-nappal. :lol:
Azalatt a pár szezon alatt mialatt feljutottam a legfelsőbb osztályba még minden jobb volt, jobb üzleteket lehetett csinálni a játékosokkal és könnyedén sokszor árbecslés felett is megvették őket.
Ma már ez sajnos nincs így, így én is kevesebbet nézegetem a piacot (vagyok az oldalon) új játékosok iránt, hiszen ha nem tudok eladni akkor felesleges újakat keresni és igazolni.
El Unico írta:Amúgy tök jó,mert ezáltal képbe kerülhetek,hogy milyen játékosok szükségesek ahhoz,hogy valaki az első osztályban tudjon szerepelni. Vagyis,nyilván nem a legjobb játékosok vannak eladási listán,de nagyjából rámutat,hogy milyen minőség kell oda... :-) Pl azokkal a játékosokkal,akik ki vannak téve,már a magyar harmadosztályban el lehetne lébecolni simán. :-) Nem?
Hát szinte csak az edzett def. csatijaim nincsenek a piacon. Szóval akinek sikerül összevásárolni ilyen játékosokat az kis szerencsével mindent megnyerhet hazai szinten szerintem. :-)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 17., szerda 0:26

Amúgy tök jó,mert ezáltal képbe kerülhetek,hogy milyen játékosok szükségesek ahhoz,hogy valaki az első osztályban tudjon szerepelni. Vagyis,nyilván nem a legjobb játékosok vannak eladási listán,de nagyjából rámutat,hogy milyen minőség kell oda... :-) Pl azokkal a játékosokkal,akik ki vannak téve,már a magyar harmadosztályban el lehetne lébecolni simán. :-) Nem?
:goat:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 17., szerda 0:22

:mrgreen: Amit írtam meccs előtti nyilatkozatnak... Amúgy nem hiszem, hogy első osztályú csapat ellen fogom-e még valaha tolni, sikerrel...na majd ha az ukrán első osztályban leszek. :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 17., szerda 0:11

Akkor rendben van, nem akármilyen játékosok alkotják a csapatodat, most nézem a kiárusítást... :karaj:
Most nézem Nána-t,hogy...
Na ne basszál hogy te a szlovák első osztály legjobbja vagy :wtf: :wtf: :shock: :shock: Aztakurva :shock: vagyis te vagy a legjobb szlovák hattrickes. Az kemény,gratulálok! :-) Megtisztelsz,hogy játszhatok ellened egy bari meccset :-)
:goat:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 17., szerda 0:06

Zidanekrisz írta:
lordgabi írta:Meglátszott az osztálykülönbség közöttünk, köszi a meccset, nagyon sajnálom a két sérülést. :/ :agree:
Kösz a meccset. Nem nagy gond most a sérülések, a szezon érdemi része számomra lezárult. :-) Harmadszor is megnyertem a szlovák bajnokságot. B-)
Gratulálok! :zoldsalas:
Akkor rendben van, nem akármilyen játékosok alkotják a csapatodat, most nézem a kiárusítást... :karaj:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég