Hattrick

Archívum
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 19., vasárnap 18:38

Én átadást cserélgetek játékszervezéssel, most éppen átadás van, de közeleg a váltás ideje, úgyhogy majd szólj, ha kirakod, lehet, hogy átveszem a srácot :-)

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 19., vasárnap 18:31

El Unico írta:Srácok,van olyan itt,aki játékszervezést edz?
Én azt edzek szívesen átveszem, legalábbis biztosan fogok licitálni érte.
Majd mindenképp szólj amikor kirakod :-)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 19., vasárnap 16:38

Srácok,van olyan itt,aki játékszervezést edz?

Csak mert két hét múlva fel fogok hozni az akadémiámból egy játékost 17 évesen 0 naposan,akit átadólistára fogok tenni,és szeretném,ha jó kezekbe kerülne. A legjobb az lenne,ha egy itteni hattrickes folytatná az edzését.

Máté Gally 16 éves 100 napos

Specialitása: Kiszámíthatatlan

Védés: ismeretlen
Védekezés: csapnivaló (maximum csapnivaló)
Játékszervezés: megfelelő
Szélsőjáték: ismeretlen (maximum gyenge)
Átadás: remek
Gólszerzés: csapnivaló (maximum csapnivaló)
Pontrúgás: ismeretlen
:goat:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 18., szombat 12:35

Az nem túl jó, hogy már 17 éves, mert elég sok idő, amíg felhozható lesz, de sok sikert hozzá.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 18., szombat 12:33

Na már épp gondolkoztam hogy még kéne majd szüntetni az ifit aztán:

Nos, Marcell Róza 17 éves, és amit láttam a játékából, az nagyon is biztató.

Jelenleg szerintem Játékszervezés képessége nagyjából gyenge szinten van. Ha fejlesztjük Gólszerzés képességét, rövid időn belül remek szintre is léphet!

Felnőtt férfiakat megszégyenítő fizikummal rendelkezik – így némileg érthető, hogy ennyire erőteljes.

Nos, adjunk neki egy esélyt?
Remélem gyorsan kimaxolom :zoldsalas:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 17., péntek 14:11

Végre egy különösen jó csütörtök. B-)

Nutu Mathani
A kemény munka végre meghozta gyümölcsét! A játékos Átadás képessége remek szintről nagyszerű szintre fejlődött.

Evrim Canpolat
A játékos lelkesedése végre látható eredményt is hozott: Átadás képessége remek szintről nagyszerű szintre fejlődött.

Stéphane Absalon
A játékos Átadás képessége gyenge szintről középszerű szintre emelkedett.

Noel Foltányi
A játékos Átadás képessége nagyszerű szintről kiemelkedő szintre fejlődött.

Robustiano Aguado Orea
A kemény munka végre meghozta gyümölcsét! A játékos Átadás képessége megfelelő szintről jó szintre fejlődött.

Aztán holnap jön az első meccsem az ötödben... Sok jóra nem számítok. :/

Avatar
Mszabi
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:46
Kedvenc játékosaid: Christian Eriksen
Kedvenc csapatod: Liverpool, Real Madrid

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Mszabi » 2013. május 17., péntek 12:57

Attól függ mennyiért vennéd meg a 17 éves kiemelkedőt. Ha túl sokba kerülne nem biztos hogy megéri, egyébként így edzeni megérheti.
Néztem milyen 17 éveseket árulnak akik megérhetik:
Constantin Ihle ő később ilyesmi lehet: Pio Laganaro vagy ilyen Filipe Rosa Fonseca esetleg ilyen Alessandro Ferrando, 21 évesen már a természetfelettit is elérheti, ilyet viszont nem találtam.

郑 (Zheng) 伟锋 (Weifeng)
Dominik Łuciów
Boldizsár Jakab
Emmanuel Malandain
戴 (Dai) 泽海 (Zehai) aztán ő már drágább, sztem nem érdemes megvenni.
Olyan 100.000eft körül ha tudsz venni az már jó lehet. De vehetsz 18 évest nagyobb szélsőjátékkal vagy olyan 18 éves játékost aki elég jó volt edzve 17 éves korától. Ezt a HTMS pontok alapján lehet látni, de csak ha van foxtricked.

A lényeg az h mennyiért tudod megvenni és aztán később eladni. Pl. ha 100.000eft-ért veszel egy fent említett játékost és 500.000eft körül meg sikerül eladni akkor a nyereséged 400.000eft lenne de mivel nem a teljes összeg jön vissza eladáskor csak a 93%-a, így 365.000eft lesz a nyereség. Mondjuk ez a példa egy 17 éves kiemelkedő szélső feledzését jelenti akkor ugyanígy kiszámolhatod ha csak jó-megfelelő főképességű (jsz) és több középszerű-megfelelő mellékképességű 17 éves pár napos játékost veszel hogyha feledzed kb. mennyit fog érni és mennyi lesz rajta a nyereséged... :coffee:

Aztán lehet próbálni ugyanígy a játékszervezés edzésre venni védekezéssel játékost. Ez annyiból lehet jobb h több az olcsó védő (akár 17-18 éves) mint szélső. A lényeg h lehetőleg minél olcsóbban vegyél mert akkor később több lehet rajta a hasznod.
és egy két szezonon belül lenne egy 19 éves játékosom akinek a játékszervezése is magas meg a szélsőjátéka is.
Szerintem tovább is edzheted őket mint 2 szezon mert ez így csak félmegoldás sok esetben...de lehet ha sokat ér mondjuk 2 szezon edzés és szintlépés után megérheti ekkor egy nagyobb összegért eladni, így megspórolhatsz másfél szezon edzést.
lordgabi írta:de ha van 17 évesen ilyen tehetséged, akkor az tuti U20 esélyes, és a szélsõjátékával érdemes foglalkozni.
Nem minden esetben esélyes, mellékskillek hiánya, rossz illetve nincs specialitás.
Hattrick: Liverpool Reds TM (1123994) | 1. liga (29768)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 17., péntek 12:43

Nem rossz elgondolás, de ha van 17 évesen ilyen tehetséged, akkor az tuti U20 esélyes, és a szélsõjátékával érdemes foglalkozni. Ifiben remek szint a maximum, megvenni egy ilyen tehetséget megfizethetetlen szerintem.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
rellat
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:55
Kedvenc játékosaid: Robi Carlos, Ronaldo, Zidane, Raúl, C.Ronaldo, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: rellat » 2013. május 17., péntek 10:18

Köszi a megjegyzéseket, akkor bele kezdek fiatalokba mindenképp.
Egyébként ha középpályásoknak játékszervezést edzenél tovább akkor miért pont kiemelkedő szélsőjátékúakat vennél és hány évesek lennének?
Mert ha csak belső kp-nak használod nem érdemes drágáért szélsőjátékkal venni mert később nem nyersz rajta annyit mintha egy 17 éves megfelelő-jóról feledzett játékost adnál el. De nem tudom pontosan mi a célod egy ilyen játékossal.

Itt meg arra gondoltam, hogy lenne egy 17 éves kiemelkedő szélsőjátéka és edzetném játékszervezésre és egy két szezonon belül lenne egy 19 éves játékosom akinek a játékszervezése is magas meg a szélsőjátéka is. Azt hittem, hogy ez megéri.

Avatar
Mszabi
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:46
Kedvenc játékosaid: Christian Eriksen
Kedvenc csapatod: Liverpool, Real Madrid

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Mszabi » 2013. május 17., péntek 0:04

rellat írta:Szerintetek mi lenne a jó megoldás?
Egyik megoldás sem jó. Akiket itt felsoroltál már nem elég fiatalok az edzéshez. A középpályásaid (24-25) öregek a két 18 éves nem elég jó képességekben és a két kapussal is ez a helyzet. Az ifikapusod 18.79 éves korára már világklasszist is elérhetné ha 17 éves 1-10 naposan jött volna fel az akadémiádról és jó védésről kezdted volna edzeni. :roll:
17 éves kevés naposokkal próbálkozz. Kapuba nézelődj ilyeneket kettőt: megfelelő-jó védés, védekezés: középszerű körül, esetleg ezek közül azt veszed meg aki olcsóbb és jobb a pontrúgása...
Nézd meg itt milyen gyorsan fejlődnek. http://ht-box.ru/training.php
Pl. kinézel valakit a piacon, aztán beállítod a korát, főképességét, képesség szinten belüli %-át ha nem tudod hagyd 0-án, edződ szintjét, segédedzőid számát, edzésintenzitást 100% (remélem ennyi van beállítva), erőnlét (5-15 közt kellene lenni) és végül az edzéstípust.
azt olvastam, hogy a védés edzés sokkal gyorsabb mint a játékszervezés edzés.
Igen gyorsabb mint a játékszervezés, de nem annyira éri meg ezt edzeni mert csak két játékosból profitálhatsz. KP-ból ugye ez 6 játékost jelent (+4db 50% szélsőposzt) és még ha kevesebbet is érnek, de multisak és van jó specialitásuk akkor árbecslés felett is megfizetik őket. Persze csak akkor ha elég fiatalon kezdesz velük foglalkozni, nem 18 évesen jó-remek főképességgel.
Az lenne a kérdésem, hogy vegyek még egy fiatal középpályást legalább kiemelkedő szélsőjátékkal és folytassam a játékszervezés edzést
Egyébként ha középpályásoknak játékszervezést edzenél tovább akkor miért pont kiemelkedő szélsőjátékúakat vennél és hány évesek lennének?
Mert ha csak belső kp-nak használod nem érdemes drágáért szélsőjátékkal venni mert később nem nyersz rajta annyit mintha egy 17 éves megfelelő-jóról feledzett játékost adnál el. De nem tudom pontosan mi a célod egy ilyen játékossal.
Hattrick: Liverpool Reds TM (1123994) | 1. liga (29768)

Avatar
rellat
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:55
Kedvenc játékosaid: Robi Carlos, Ronaldo, Zidane, Raúl, C.Ronaldo, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: rellat » 2013. május 16., csütörtök 23:06

lenne egy fontos kérdésem, legalábbis szerintem fontos, szóval van egy csapatom ami játékszervezés edzést csinál ilyen kp-kal: 25 éves 39 napos játékszervezés: világklasszis, átadás: remek.
24 éves 15 napos játékszervezés: lenyűgöző, átadás: jó
25 éves 14 napos játékszervezés: lenyűgöző, átadás: jó
18 éves 105 napos játékszervezés: remek átadás középszerű
18 éves 102 napos játékszervezés: megfelelő Szélsőjáték:kiemelkedő

és van egy kapusom ezzel az adottsággal:
23 éves és 24 napos Védés: jó
egy ifim aki pedig:
18 éves és 79 napos Védés: jó (maximum jó)
Az lenne a kérdésem, hogy vegyek még egy fiatal középpályást legalább kiemelkedő szélsőjátékkal és folytassam a játékszervezés edzést vagy pedig hozzam fel az ifis kapust és áldozzak be egy évet védés edzésnek és így lenne két fiatal fasza kapusom akik közül egyet eladva lenne egy csomó pénzem és betudnám fektetni még jobb középpályásokba, mert azt olvastam, hogy a védés edzés sokkal gyorsabb mint a játékszervezés edzés. Bocsánat h hosszú lettem, de nem tudom h mit csináljak. Szerintetek mi lenne a jó megoldás?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 15., szerda 21:58

szilamer írta:Bajnokságban bot ellen kezdem idegenben.
Ebbe a csoportba csak ketten vagyunk rendes playak.
Mért nem úgy csinálják, hogy a sok csoportból kevesebbet csinálnak s csak humanoidok játszanak?
Ketten? :ozil:
Ha a legalsóbb osztályban szerepelsz, akkor szezonkezdetkor lehetett csoportot váltani, talán osztályt is, hasonló dolog miatt például.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 15., szerda 19:54

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor jól gondoltam. :-)

Most szeretnék csoportot nyerni, és sokáig jutni a kupában.

Bár nekem ezzel a játékkal még mindig az a bajom, hogy kicsit lassú.. a fejlődés. Mire kinvelek jó játékosokat, akikből pénz jön, és még nekem is jók a csapatba.. hónapok.. sőt, több. És akkor az még csak egy poszt.
Meg nagyon nehéz kiscsapatként sok pénzt összeszedni.. és már nagyon régóta tolom.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 15., szerda 19:49

Bajnokságban bot ellen kezdem idegenben.
Ebbe a csoportba csak ketten vagyunk rendes playak.
Mért nem úgy csinálják, hogy a sok csoportból kevesebbet csinálnak s csak humanoidok játszanak?
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Juhy
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:20

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Juhy » 2013. május 15., szerda 19:12

Edzés szempontjából mindegy, edzést úgyis csak 90 percnyi játék után kap, annál többet felesleges játszatni a sérülésveszély miatt. Esetleg akkor érheti meg, amíg tart a kupa és minél több tapasztalatot akarsz adni egy játékosodnak.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 15., szerda 18:11

Tádám írta:Amúgy hattrickben számít az valamit, ha mondjuk pihentetek egy játékos, tehát nem heti 2, csak heti 1 meccse van?
Vagy csak edzés szempontjából?
Edzés szempontjából mindenképpen, ezen kívül annyi, hogy kisebb az esélye egy sérülésnek. :-) Szerintem ennyi.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 15., szerda 18:00

Első kupameccsen könnyebb ellenfelet kaptam, ezért vendég voltam, és 0-10-el abszolváltam. :mrgreen:

A 2. forduló elég nehéznek ígérkezik, jobb az ellenfél, de megpróbálom valahogy kitaktikázni... :roll:


Amúgy hattrickben számít az valamit, ha mondjuk pihentetek egy játékos, tehát nem heti 2, csak heti 1 meccse van?
Vagy csak edzés szempontjából?
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 15., szerda 17:25

Tottinho, ebben a szezonban sem lesz Madridista Hattrick Liga? :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 15., szerda 17:03

Edzés szempontjából inkább a második (17 éves és 70-80 napost vennék max), ha erősíteni akarod a csapatodat, akkor egyiket se vedd meg, komolyabb képességű kell, és persze idősebb, hogy pénzügyileg kivitelezhető legyen.

Első kupameccs: Laza játék, Kosmos Rivne - Real Bökény 0-9.
Második fordulóban ismét botcsapat: Laza játék, Arsenal Kharkiv - Real Bökény, szerintem ismét lesz ennyi. :D
Vasárnap indul a bajnokság, az egyik HT MOD esett ki a csoportomba a III. osztályból, 20000 sincs a csapata összTSI-je, már egy ideje így nyomja, a fórumba azt írta, hogy sok vizet nem fog zavarni, pénzgyűjtés módban tolja, azért is esett ki 0 ponttal, és innen is hasonlóképp fog az V. osztályba...ezt is lazázom szerintem, utána pedig már komolyabb lesz a helyzet. :-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 15., szerda 15:55

Csapata: Zaglebie Sosnowiec Zdunek
Életkora: 18 éves (7 napos)
TSI: 520
Specialitása: Kiszámíthatatlan
Határideje: 15.05.2013 15:47
Erőnlét: gyenge Védés: katasztrofális
Játékszervezés: megfelelő Átadás: középszerű
Szélsőjáték: csapnivaló Védekezés: gyenge
Gólszerzés: csapnivaló Pontrúgás: középszerű
Középpályára ez jó? Gyenge eléggé a középpályám.

vagy inkább ő:
Mihály Rágyánszki 220 000 Lei (Exept United)
Tapasztalata katasztrofális, és középszerű vezetői képessége van. megfelelő forma.
Csapata: tapacsula
Életkora: 17 éves (109 napos)
TSI: 960
Specialitása: Erőteljes
Határideje: 15.05.2013 16:56
Erőnlét: gyenge Védés: katasztrofális
Játékszervezés: jó Átadás: középszerű
Szélsőjáték: csapnivaló Védekezés: gyenge
Gólszerzés: középszerű Pontrúgás: csapnivaló
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég