Javaslataitok

www.madridom.hu

Moderátor: Multimédiások

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2022. július 2., szombat 7:29

Halfkey írta: iPhone-Safari kombón a Disney plus reklám videó élvezhetetlenné teszi az oldalt, minden egyes oldalváltáskor (másik topik, másik oldal, hsz írás, stb.) újra feldobja és végig kell várni 10 másodpercet.

Így most nincs kedvem visszamenni a BL topikba megbeszélni Realistával hogy már megint mit rontott el a kérdésen.
Köszi! Írok a reklámosoknak hogy valahogy cookie-zzák be ha tudják, hogy egy felhasználónak ne jöjjön fel egy darabig ha már egyszer lecsukta. Remélem hamar reagálnak, én pedig írok ide ha van fejlemény. :agree:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. július 2., szombat 1:19

iPhone-Safari kombón a Disney plus reklám videó élvezhetetlenné teszi az oldalt, minden egyes oldalváltáskor (másik topik, másik oldal, hsz írás, stb.) újra feldobja és végig kell várni 10 másodpercet.

Így most nincs kedvem visszamenni a BL topikba megbeszélni Realistával hogy már megint mit rontott el a kérdésen.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. június 28., kedd 19:11

Most jó, pedig kinyomtam már a VPN-t. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. június 28., kedd 18:54

Nem működik Ukrajnából a Madridom, letöltöttem telefonra egy VPN-es programot, beállította Németországot, egyből megnyílt a honlap.
A hibakód: ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR

Most nem tudom ellenőrizni csak telefonon, és nem is otthon tartózkodom, de roppant zavaró. :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. június 13., hétfő 23:22

d.gergo írta:
Steve írta:zárd be ezt a topicot
Értetek van a honlap, ez a legfontosabb topik az összes közül :salute:

:sziv: :sziv: :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 12., vasárnap 22:58

d.gergo írta: Ez pedig meg is van, úgy volt végül a legegyszerűbb, hogy visszaadtam azt a hiányzó 5 pixelt a fejléc magasságának. Ennyivel is több hely lesz majd a 2023-as számnak
Király vagy, köszi. :salute: A többi kényszeres nevében is. :kalapos:

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2022. június 12., vasárnap 21:43

Steve írta:zárd be ezt a topicot
Értetek van a honlap, ez a legfontosabb topik az összes közül :salute:
Sierra írta: Egybéként egy kis apró észrevétel az új fejléccel kapcsolatban: nagyon babenkó lett, viszont az alján van egy nagyon vékony szürke sáv, ami a réginél nem volt ott, így a menüpontok fülekben is ott egy szürke csík, ha rámész. Gondolom kicsit le lett vágva a kép aljából, azért látszódik most. Persze nem extra, inkább csak a kényszereseknek lehet zavaró. :lol:
Ez pedig meg is van, úgy volt végül a legegyszerűbb, hogy visszaadtam azt a hiányzó 5 pixelt a fejléc magasságának. Ennyivel is több hely lesz majd a 2023-as számnak :shifty:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. június 12., vasárnap 20:50

d.gergo írta:
Halfkey írta: Kell egy macro, ami mindig ha beírod hogy Tchouaméni, átvált a rendesen leírt nevére, és problem solved, nem kell megtanulni :D
Ez elvileg meg is van, natív feature a fórummotorban. Több játékosra is be tudjuk állítani majd, pl KB9 és egyebek. Csak kell majd hozzá egy tartalomjegyzék. :D

Kód:

"# AT" szóköz nélkül: Tchouaméni
Sierra írta: Egybéként egy kis apró észrevétel az új fejléccel kapcsolatban: nagyon babenkó lett, viszont az alján van egy nagyon vékony szürke sáv, ami a réginél nem volt ott, így a menüpontok fülekben is ott egy szürke csík, ha rámész. Gondolom kicsit le lett vágva a kép aljából, azért látszódik most. Persze nem extra, inkább csak a kényszereseknek lehet zavaró. :lol:
Erre meg ránézek majd a napokban, valóban alacsonyabb a fejléc pár pixellel, ez zavart okozhat tényleg. :)
Elkényeztetsz minket! :mrgreen: :agree:

De már olyan módon, hogy kellemetlenül érzem magam,zárd be ezt a topicot, mert lassan az összes szabadidőd rámegy a butyuta kívánságainkra. :kalapos:

És akkor még egy kis reklámon morgolódtunk. :shifty: :coffee:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 12., vasárnap 10:37

raul 4 ever írta:
Donát írta: Érdekes, mert ezeket én is bírom, néha használom is, de amikoet Tchouaméni kapott, azokat valahogyan degradálónak érzem, nem jófejkedésnek. De lehet, hogy én gondolom túl. Na mindegy nincsen túl nagy jelentősége, lényeg, hogy jött emberünk, és hajrá, legyen beton! :D
Igen, nem kell itt a libernyák pc érzékenységed! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Amúgy azt adom, hogy üdvös volna a beceneveknél, ha túllépnénk ezen a "Rossz anyák"/egyéb tv2-es vasárnap esti vígjátékok: "hihi fekete, hihi kukaca van" szinteken :D

Ha átmegy a szűrőn, nálam Csúnyanéni lesz (az Alma utca 22-ből (gyerekeseknek kötelező olvasmány)), esetleg Csumi, ha meg berobban és megkedvelem, mint Camavingát, akkor Csumikám, esetleg Tsubasa? :D
Igenis, elnyomom a libsi oldalam! :mrgreen: Amúgy neki olyan neve van, hogy az nem ragad meg egy hallás után az emberben, azért van ez a sok hülye beceneve. Na most annyira nem nehéz megtanulni, ha már a játékosunk megtisztelhetnénk ezzel - az én érzékeny libsi lelkem szerint legalábbis mindenképp. De akinek nem megy szerintem az inkább írja fonetikusan; Csuáméni.
Na nem mintha bárkinek kötelező lenne rám hallgatnia.

Viszont a Tsubasa Kubonak van fenntartva, abból nem engedek! :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 12., vasárnap 10:09

Realista24 írta: A Csunyaneni az aztán szint :lol:
Én úgy tudom "csuaméni"/"csuameeni" kb. helyesen kiejtve a neve.. Az azért már majdnem az.. :lol:
De egyébként a személyes kedvencem a Csuhamóni.. De erről inkább ne legyen szavazás..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 12., vasárnap 10:00

A Csunyaneni az aztán szint :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 12., vasárnap 9:57

Donát írta: Érdekes, mert ezeket én is bírom, néha használom is, de amikoet Tchouaméni kapott, azokat valahogyan degradálónak érzem, nem jófejkedésnek. De lehet, hogy én gondolom túl. Na mindegy nincsen túl nagy jelentősége, lényeg, hogy jött emberünk, és hajrá, legyen beton! :D
Igen, nem kell itt a libernyák pc érzékenységed! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Amúgy azt adom, hogy üdvös volna a beceneveknél, ha túllépnénk ezen a "Rossz anyák"/egyéb tv2-es vasárnap esti vígjátékok: "hihi fekete, hihi kukaca van" szinteken :D

Ha átmegy a szűrőn, nálam Csúnyanéni lesz (az Alma utca 22-ből (gyerekeseknek kötelező olvasmány)), esetleg Csumi, ha meg berobban és megkedvelem, mint Camavingát, akkor Csumikám, esetleg Tsubasa? :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2022. június 12., vasárnap 9:42

Halfkey írta: Kell egy macro, ami mindig ha beírod hogy Tchouaméni, átvált a rendesen leírt nevére, és problem solved, nem kell megtanulni :D
Ez elvileg meg is van, natív feature a fórummotorban. Több játékosra is be tudjuk állítani majd, pl KB9 és egyebek. Csak kell majd hozzá egy tartalomjegyzék. :D

Kód:

"# AT" szóköz nélkül: Tchouaméni
Sierra írta: Egybéként egy kis apró észrevétel az új fejléccel kapcsolatban: nagyon babenkó lett, viszont az alján van egy nagyon vékony szürke sáv, ami a réginél nem volt ott, így a menüpontok fülekben is ott egy szürke csík, ha rámész. Gondolom kicsit le lett vágva a kép aljából, azért látszódik most. Persze nem extra, inkább csak a kényszereseknek lehet zavaró. :lol:
Erre meg ránézek majd a napokban, valóban alacsonyabb a fejléc pár pixellel, ez zavart okozhat tényleg. :)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 12., vasárnap 9:41

hehetheoriginal írta:
Donát írta: Remélem most, hogy hivatalos Tchouaméni érkezése, tilos a tücsipöcsi, csuhamóni és társai becézés :lol:
Menj mar innen mi vagy te vmi buzi rendor? :lol:
Ja nem, hetero, hiába reménykedsz! :smile:

Jól van srácok, látom a többség nem ért egyet velem, én ezt elfogadom. :)
halamadrid írta:
Sierra írta: Szvsz minden becenév vicces a csapaton belül.
Curtis, Körte, Karvaly, Kázmér, Vinyó, Benzi, Benya most meg a Csuhamóni. :lol: zseniálisak.
Vinidzsí meg Vini a kurafi a legjobbak :lol:
Érdekes, mert ezeket én is bírom, néha használom is, de amikoet Tchouaméni kapott, azokat valahogyan degradálónak érzem, nem jófejkedésnek. De lehet, hogy én gondolom túl. Na mindegy nincsen túl nagy jelentősége, lényeg, hogy jött emberünk, és hajrá, legyen beton! :D

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. június 12., vasárnap 9:10

Sierra írta: Szvsz minden becenév vicces a csapaton belül.
Curtis, Körte, Karvaly, Kázmér, Vinyó, Benzi, Benya most meg a Csuhamóni. :lol: zseniálisak.
Vinidzsí meg Vini a kurafi a legjobbak :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. június 11., szombat 23:03

Halfkey írta: Kell egy macro, ami mindig ha beírod hogy Tchouaméni, átvált a rendesen leírt nevére, és problem solved, nem kell megtanulni :D
Egyébként valóban!

Kellene valami makró, ami autojavítással kijavítja és leírja helyesen a neveket. :kalapos:


Gergő ha baromira unatkoznál valamikor az életben.. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 11., szombat 22:58

Szvsz minden becenév vicces a csapaton belül.
Curtis, Körte, Karvaly, Kázmér, Vinyó, Benzi, Benya most meg a Csuhamóni. :lol: zseniálisak.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. június 11., szombat 22:58

Az én javaslataim:
1, Írhatjuk rendesen is
2, Becenév de legyen szabály, hogy mindig más legyen mint az utolsó amit leírt az előző kommentelő

Egy évre meg is lenne a játékunk :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 11., szombat 22:55

Szét lettél downvote-olva. :D Nem értem mi a baj a becenevekkel. Csuhamóni meg még vicces is. :D Pláne hogy 1 betű az eltérés az eredeti nevéhez képest.

Egybéként egy kis apró észrevétel az új fejléccel kapcsolatban: nagyon babenkó lett, viszont az alján van egy nagyon vékony szürke sáv, ami a réginél nem volt ott, így a menüpontok fülekben is ott egy szürke csík, ha rámész. Gondolom kicsit le lett vágva a kép aljából, azért látszódik most. Persze nem extra, inkább csak a kényszereseknek lehet zavaró. :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. június 11., szombat 22:54

hehetheoriginal írta:
Donát írta: Remélem most, hogy hivatalos Tchouaméni érkezése, tilos a tücsipöcsi, csuhamóni és társai becézés :lol:
Menj mar innen mi vagy te vmi buzi rendor? :lol:
Én nem vagyok nagy híve az ilyen rövidítéseknek, de már Courtois is néha gondot okoz..hát még a francia srác. :lol: :D

Szóval én Hehe cimborával vagyok, nem kell itt rendőrködni. Valami pofás rövidítés csak elférhet? :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég