Javaslataitok

www.madridom.hu

Moderátor: Multimédiások

ferni
Hozzászólások: 8253
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 7., szerda 20:54

Csabi írta:legyetek szivesek, azért a sírásnak is vannak határai. nyilván nem fog így maradni örökkön örökké. érthető módon, ha több tucat órát baszkodtunk vele, akkor szeretnénk ha azok az emberek, akik újak, vagy esetleg csak napi egyszer vagy neadj isten 2-3 naponta látogatják az oldalt, egyből lássák, hogy már ilyen is van. kicsit azért lehetnétek toleránsabbak is a majd 2 tucat itt munkát végző emberrel.
én teljes mértékben megértem, hogy miért van ott.
azt írtam róla, hogy zavaró, tehát a célját elérte, mert felkelti az emberek figyelmét.
én csak annyit kértem, hogy ha normális színű lesz, akkor valahogy jelezzétek, vagy írjátok be ide légyszi, mert sokkal egyszerűbb oda fel kattintani, mint a kedvencek közül előkeresni a madridom Galériát.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 7., szerda 17:05

lucifer írta:Lesz valamikor a régi oldaléhoz hasonló orvosi szoba illetve nagy csapat és minimum a Castilla játékosokról egy Kerretagok vagy hasonló rész?
Korábban már jelezte Funghi, hogy folyamatban van az Adatbázis beüzemlése is, szóval a közeljövõben (én is nagyon várom már).
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 7., szerda 16:56

warnt nekik. :mrgreen: én pl észre se vettem, pedig elég sokszor feljövök...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 7., szerda 16:51

legyetek szivesek, azért a sírásnak is vannak határai. nyilván nem fog így maradni örökkön örökké. érthető módon, ha több tucat órát baszkodtunk vele, akkor szeretnénk ha azok az emberek, akik újak, vagy esetleg csak napi egyszer vagy neadj isten 2-3 naponta látogatják az oldalt, egyből lássák, hogy már ilyen is van. kicsit azért lehetnétek toleránsabbak is a majd 2 tucat itt munkát végző emberrel.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. augusztus 7., szerda 16:24

ferni írta:na idáig nekem csak a főoldalon volt piros a Galéria ott fent, de most már a fórumban is olyan lett...
és tényleg zavaró... majd írjátok ki légyszi, hogy mikor lesz normális színe, mert én ezt nem bírtam tovább és letiltattam Adblock-kal.
Ez nem végleges, csak az elején szeretnénk rá felhívni a figyelmet ennyi. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

ferni
Hozzászólások: 8253
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 7., szerda 16:13

na idáig nekem csak a főoldalon volt piros a Galéria ott fent, de most már a fórumban is olyan lett...
és tényleg zavaró... majd írjátok ki légyszi, hogy mikor lesz normális színe, mert én ezt nem bírtam tovább és letiltattam Adblock-kal.

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. augusztus 7., szerda 14:40

Lesz valamikor a régi oldaléhoz hasonló orvosi szoba illetve nagy csapat és minimum a Castilla játékosokról egy Kerretagok vagy hasonló rész?
Kép
Kép
Kép

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. augusztus 7., szerda 14:35

Leírom ismételten és utoljára:

Amennyiben a HLSZ-t, azaz a Hivatásos Labdarúgók Szervezetét nem zavarja a dolog, nem tartják sértőnek, botrányosnak, trágárnak (és még nem tudom milyen jelzőket írhatnék ide), sőt, a saját gálájukra is beengedik a trollfocit, úgy azt hiszem, a Mennyei futball megnevezés teljesen elfogadott. Az, hogy néhány embernek ez nem tetszik itt a fórumon, az egy másik dolog.

Szóval ha egy rangosabb, magyar körökben ismertebb szervezetet ez nem zavar, sőt elfogadottnak tartják, akkor nehogy már a madridom.hu nevezetű, főleg Real Madriddal foglalkozó oldalon, melyen a magyar foci egy minimális, aprócska kis szeletet kap zavaró legyen és csorbítsa az oldal és a fórum hírnevét. Ezt senki sem gondolhatja komolyan. Az, hogy Te személy szerint ki nem állhatod a trollfocit és a facebookot, az ténylegesen egy másik dolog. Én sem csípek pár fórumozót, mégsem vágom ki őket véglegessel ebben a szent percben.

Tessék szépen a nép, a többség akaratát elfogadni. Amennyiben úgy látjuk, hogy a Mennyei futball megnevezés sértő lesz egyes csoportokra nézve, sértve érzik magukat tőle a játékosok, edzők, klubvezetők, úgy visszaírjuk a topik nevét az eredetire. Addig viszont vagy megszoksz vagy megszöksz. Vagy csapatot toborzol, hogy megforduljon a szavazás állása.

Ez a téma a Javaslataitok topikban innentől kezdve tabu, a megszegéséért figyelmeztetés jár. (Reagálni lehet rá például az off topikban.)

Ide innentől kezdve az értelmes, használható javaslatokat várjuk, amik előrébb vihetik az oldalt.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 7., szerda 14:28

ferni írta:nehogy már egy olyan ember bírálja ezt az egészet, aki azt se tudja mi is az a trollfoci...
nem tényleg nem.
ezért mondtam hogy magyarázd el te FERENC nekem. :lol:
ferni írta:hidd el, neked is tetszene,
nem olyan biztos az. ez már nem nevetséges inkább szánalmas. ahogy azt már más is írta egy másik topikban.

ferni
Hozzászólások: 8253
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 7., szerda 14:26

Galacticos írta: a másik lehetőség persze az hogy facebook függő és azonnal regel és szétposztolja az egész topikot trollkodó idiótaságokkal.
én pl nem vagyok facebook függő, de pár dologhoz sajnos elengedhetetlen...
és nagyon is hasznos dolog, ha mértékkel használod.
nehogy már egy olyan ember bírálja ezt az egészet, aki azt se tudja mi is az a trollfoci...
hidd el, neked is tetszene, de sajnos felesleges is magyarázkodni neked... elhiszem ,hogy fura, hogy olvasgatok ezeket és nem tudod mihez kapcsolni...
a Trollfocinak jó hatása van a magyar labdarúgásra, ez tény.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 7., szerda 14:20

MyStiQ írta:Egyébként ha ez a trollfocis dolog annyira sértő lett volna a magyar labdarúgásra nézve
nem azt mondtam hogy sértő.
MyStiQ írta:Ez valóban csorbítaná az oldal, vagyis inkább a fórum hírét.
szerintem ez így is csorbítja.
valaki aki még új feljön megnézi a topik nevét, kb ez lehet a reakciója "úristen már itt is?"
a másik lehetőség persze az hogy facebook függő és azonnal regel és szétposztolja az egész topikot trollkodó idiótaságokkal.
na mindegy.

csak nézd meg misztik hogy milyen reakciók voltak a topikban mikor átírtátok a nevét, és az offban mi lesz amikor a szavazás lezárul és elég nagy fölénnyel nyer a mennyei futball.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. augusztus 7., szerda 14:14

de ha kiírnál egy szavazást hogy a real vs barca topikot nevezzék át messilona vs real madridra, arra is többen szavaznának...
De nem írok ki ilyesmire szavazást, ahogy arra sem, hogy Casemiro topikja legyen például Kázmér. Ez valóban csorbítaná az oldal, vagyis inkább a fórum hírét.

Egyébként ha ez a trollfocis dolog annyira sértő lett volna a magyar labdarúgásra nézve, akkor - amennyiben jól tudom - a HLSZ díjátadóján nem kapott volna teret Mr. Tipszmiksz sem. :roll:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 7., szerda 13:55

realistahuni írta:Aki meg át akarja nevezni a Mennyei topikot annak gyaka, faf, szlamb.

Attila büntesse meg őköt.
:mrgreen:

amúgy most már nekem is piros a galéria.
megutáltak az adminok engem is. :(

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 7., szerda 13:54

MyStiQ írta:Elég a baromkodásból.

Ha mindenképpen tipszmiksz topikot akarsz, akkor azért "otthon", a Barcásoknál próbálkozz.

Erről a mennyei dologról pedig kiírok egy szavazást az off topikba. Péntek délutánig lehet majd szavazni, az eredmény után reklamációnak nincs helye.
de ha kiírnál egy szavazást hogy a real vs barca topikot nevezzék át messilona vs real madridra, arra is többen szavaznának...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 7., szerda 13:54

én meg pont azt akartam javasolni, hogy a szerencsejátékok topicot nevezzék át tipszmikszre.
+1 :mrgreen:

Aki meg át akarja nevezni a Mennyei topikot annak gyaka, faf, szlamb.

Attila büntesse meg őköt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realistahuni 2013. augusztus 7., szerda 13:54-kor.
Love football, hate antifa.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. augusztus 7., szerda 13:46

Elég a baromkodásból.

Ha mindenképpen tipszmiksz topikot akarsz, akkor azért "otthon", a Barcásoknál próbálkozz.

Erről a mennyei dologról pedig kiírok egy szavazást az off topikba. Péntek délutánig lehet majd szavazni, az eredmény után reklamációnak nincs helye.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 7., szerda 9:37

:lol:

Természetesen csak a Chrome, csak kipróbáltam már az öreggel is, erre még jó. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: filatáska » 2013. augusztus 7., szerda 3:39

Javaslom Mesut Özil topikot írjátok át --> :ozil: -re

Javaslom Pepe topikot írjátok át --> :box: -re















:mrgreen:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 7., szerda 3:24

filatáska írta:Javaslom Mennyei bajnokságot írjátok vissza Magyar futballra! Ez még mindig nem egy vicc oldal, remélem...
istenem hogy lehet ennyit sírni emiatt. :smile:
'shutterisland írta:én meg pont azt akartam javasolni, hogy a szerencsejátékok topicot nevezzék át tipszmikszre.
:lol: :lol:

ferni
Hozzászólások: 8253
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 7., szerda 3:14

filatáska írta:Javaslom Mennyei bajnokságot írjátok vissza Magyar futballra! Ez még mindig nem egy vicc oldal, remélem...
én nem találok sehol Mennyei Bajnokság topikot... :( :( :( :(
sztem ez még bőven belefér, de egy szavazást ki lehetne írni :mrgreen:
'shutterisland írta:
én meg pont azt akartam javasolni, hogy a szerencsejátékok topicot nevezzék át tipszmikszre. :lol:
:lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég