Javaslataitok

www.madridom.hu

Moderátor: Multimédiások

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 15., szerda 22:54

Én személy szerint ezt a kettőt nagyon hiányolom

Kép és Kép
Ezeket légyszi rakjátok be mindenféleképpen :-)

ami nagyon adná:
Kép

és ez se ártana sztem:
Kép


ezt meg csak úgy poénból rakom be ide:
Kép

:mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 15., szerda 22:26

Kód:

:arrow:
a másikat meg nem teszem be mert ugyanaz, mint mrgreen.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 15., szerda 22:18

két szmájlit én is kérnék, ha szabad.

Kép és Kép (mr green párja, mrs green) :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 15., szerda 13:55

:banplz:

a másikat valami miatt nem tudom hozzáadni. :/

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 15., szerda 13:39

Galacticos írta:ezt a kettőt rakjátok már be légyszi az emotikonok közé.
wall

banplz
Ezeket már kértük páran (én leaglábbis biztosan) jelenleg sok a dolgotok vagy sose lesz mert kiszavaztátok? :kivagyhe:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 12., vasárnap 12:47

Apró észrevétel a haragosok listája csak a felhasználó beírása után működik, hozzáadás "kintről" nem. Mondjuk ez csak részletkérdés.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 11., szombat 20:07

ezt a kettőt rakjátok már be légyszi az emotikonok közé.
wall

banplz

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 10., péntek 19:53

Kercsó írta:visszaolvastam pár oldalt de nem láttam a kérdést.
szóval remélem még nem volt...

lájk/dislájk lehetőség lesz? tervbe van?
olvass még visszább, ott lesz az :-)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
angusY
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. május 10., péntek 9:08
Kedvenc csapatod: :)

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: angusY » 2013. május 10., péntek 19:35

Üdv!

Először is gratulálok az oldalhoz srácok, részemről nagy igény volt már arra, ahogy most csináljátok, a sok (de legalább több...)hírre, és ezt se a madridista, se a pmh nem tudta túlzottan kielégíteni az utóbbi időben. Mindemellett a kinézet is príma, letisztult, de ugyanakkor ott van minden ami kell.

Egy dolog viszont zavar, mégpedig az, hogy oké, hogy a rövidhírek a főoldalon nem férnek ki, de ha megnyitom a még több rövidhírt, akkor ott legyen kint teljes egészében a hír, ne kelljen még az 'olvass tovább'-ra kattintani...

Amúgy csak így tovább!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 10., péntek 19:00

visszaolvastam pár oldalt de nem láttam a kérdést.
szóval remélem még nem volt...

lájk/dislájk lehetőség lesz? tervbe van?
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 9., csütörtök 21:49

én viszonylag sokat fórumozok telóról (akkor scak olvasgatok) és van, hogy az egyik hsz ekkora betűmérettel van, a másik meg ekkorával.

nem nagy gond, csak már régóta fent áll. majd vmikor várható rá valamiféle fix? :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 9., csütörtök 21:44

Nekem telón a legnagyobb gond, hogy a felső menü (rólunk,fórum, hírek stb) elcsúszik, és nem lehet rákattintani. :/ Bár nem szoktam sokat telón netezni, de gondoltam azért leírom, hátha másnak is probléma.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 9., csütörtök 21:37

telón nekem még az szokott lenni hogy a főoldalon lévő hírek amik mozognak nem az "állók" azoknál nincs cím.
például ott van most hogy cr200 én itt telefonon csak a képet láttam. :-)

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. május 9., csütörtök 15:35

mikor telefonon vagyok fent a fórumon akkor van egy olyan baki, h egy-egy hsz elmegy jobbra, tehát az avák és a hsz kezdete előtt van egy fehér üres rész. mindegyik hsznél nincs ez, csupán néhánynál. ez miért van?
amugy dolphin browser galaxy acel.
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 9., csütörtök 15:27

Ekker Róbert írta:mert máig nem tudná senki közületek bebizonyítani egy bíróságon, hogy regisztráltam e ÉN újra vagy sem.
ad1
Ha az Ekker Róbert vol. 2 nick fenyegető privát üzenetet ir több stafftagnak, hogy milyen jogon is tiltottuk ki Ekker Róbert vol. 1-et, akkor biztos nem azonos a két személy. Minket sem kell hülyének nézni.

ad2
A moderátorokat azért tartjuk, hogy bizonyos keretek között önbiráskodjanak.

ad3
A kitiltásod jogos volt.

ad4
Téma lezárva.

Ekker Róbert
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 8:00
Kedvenc csapatod: Real Madrid, SS Lazio, (L)egia.

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Ekker Róbert » 2013. május 9., csütörtök 13:32

Mi az, hogy "SZINTÉN" nulla fordítással???? Az volt az első amit nem fordítottam, miközben már volt egy jogtalan figyelmeztetésem és így jogtalan végleges kitiltásom. Jogtalan mert a figyelmeztetéseim közül voltak téves figyelmeztetések és jogtalan mert máig nem tudná senki közületek bebizonyítani egy bíróságon, hogy regisztráltam e ÉN újra vagy sem. Magyarán többszörös önbíráskodás történt.

"Vázolom a szituációt: bemész a boltba, és az eladó megvádol azzal, hogy loptál valamit. A rendőrség vizsgálat nélkül 2 hét börtönre ítél. Nem adnak szót neked a bíróságon, ezért engedély nélkül felszólalsz - ezért cserébe életfogytiglant kapsz. Mindezt rendes, tisztességes állampolgárként. "

Én azt is kérdeztem utána FB-n, hogy hol lehet veletek személyesen találkozni és beszélni, de vagy kifogások jöttek, vagy szövegek, hogy 300 km-re lakom, vagy (és ez igaz a többségre) lapítás...

Ti legalább annyira felelősek vagytok a madridista.hu tönkretételéért mint a tulaj, mivel a végén már annyi szabály volt, hogy több minden volt tilos mint ami szabad rugalmasságotok (ami egy közösségi fórumon elengedhetetlen lenne) annyi mint egy betondarabnak.

A gőg, a fellengzés pedig még mindig erényetek, nézzétek csak végig a mai hozzászólásaitok hangnemeit és szavait.

Ti elfeledkeztek valamiről: a madridista.hu és a madridom.hu egy termék. A fogyasztói/ügyfelei a regisztráltak. A javak akkor eladhatóak, ha jó a termék és jó a szolgáltatás. Szolgáltatás alatt gyakran az eladókat értjük. Az eladók ti vagytok akik a kapcsolatot tartjátok a vevővel. A komoly hozzáállású cégeknél külön reklamációkezelési osztályok működnek. Az ECR vagy CRM rendszerek és filozófia minden modern cég, mely terméket állít elő és szeretne a fogyasztókkal megkedveli alapvető része. "Custumer is the King" - szól a fáma minden kapitalista országban és általában mindenhol ahol nincs diktatúra.
* http://en.wikipedia.org/wiki/Efficient_ ... anisation) tartalma: hatékony reagálás a fogyasztói igényere a megtartásuk érdekében
** https://en.wikipedia.org/wiki/Customer_ ... management magyarul: http://hu.wikipedia.org/wiki/CRM

Ahol az eladók és a cég udvariatlanak, rugalmatlanak, egyoldalúak onnan a fogyasztók távoznak és átmennek egy versenytárshoz vásárolni, a cég pedig szépen lassan tönkremegy. Ez történt a madridista.hu-val, és őszintén kívánom, hogy a madridom.hu ne jusson erre a sorsra, hanem legyen sikeres, hiszen a REAL MADRID CF mindenek felett áll.

Ciao.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 9., csütörtök 11:10

"Később írtam tiltakozó mailt és a facebook-on is, de sehol nem kaptam választ, kénytelen voltam újra regisztrálni" ?
Facebook: Nem biztos, hogy aki a fb-ot szerkeszti, érdemben válaszolni tudott volna.
Mail: mennyi idő telt el az email és az újrareg között? 1 nap?

Valamint egy kiegészítés az emlékek felfrissítéséhez:
Kaptál egy figyelmeztetést, majd valamivel később írtál egy új hsz-t. A hozzászólásban idéztél egy angol bekezdést, nulla fordítással, majd odaírtad ezt
/most fogom kapni a 2. figyelmeztetésem, mert ezt sem fogom 100%-osan lefordítani, ahhoz már késő van/
De nemhogy 100%-ban nem fordítottad le, egy betűjét sem.

A hozzászólásban következett két magyar cikk linkelése, amiből kiemeltél 1-1 bekezdést. Majd a végére betettél még egy Daily Mailes cikket, szintén nulla fordítással.

OFF vége.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 9., csütörtök 11:05

Ennek elkerülése miatt vagyunk többen, és a dolgokat szavazásra bocsájtjuk.
az én kitiltásom is megszavaztátok ?
csak azért kérdem, mert olyanért kaptam 2 hetet instantba, amiről igazából nem tehettem, vagyis az volt a bűnöm, hogy a többi topicban nem néztem körül.
volt egy téma a kérdések topicban, hozzászóltam, de mivel a tisztázó cikk óta más topicot a fórumon nem olvastam el akkor, így nem tudtam, hogy tabu a "nemíromleanevétakkor" szerkesztő témája.
de mivel ott voltak a hsz-ek a témában a topicban, én is írtam hozzá, és egyből ki lettem vágva.
isti hozzád küldött, ha nem tartom igazságosnak, neked írtam, nem válaszoltál.

Ekker Róbert
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 8:00
Kedvenc csapatod: Real Madrid, SS Lazio, (L)egia.

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Ekker Róbert » 2013. május 9., csütörtök 10:44

Egyik fő bőn, szerintetek az ignorálás. Miért ignorálod ezt a sorom, Csabi: "Később írtam tiltakozó mailt és a facebook-on is, de sehol nem kaptam választ, kénytelen voltam újra regisztrálni" ?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 9., csütörtök 10:05

Nyilván a dolgokat, amiket ott leírtunk nem az olvasók kapták, hanem mi, a szerkesztők. Ez eddig kb. mindenkinek nyilvánvaló volt. De Te eddig is jobban tudtál mindenkinél mindent. Ahogy írták a többiek, nem kötelező itt lenni. Ennyi. A szabályzat világos volt. Duplareg = végleges. A véleményedet 2 hét után is elmondhattad volna. Sőt, a form segítségével emailben is elküldhetted volna bármelyik szerkesztőnek/moderátornak/adminnak. De nem, neked regisztrálni kellett és mert meg kellett mutatnod, hogy ki a Jani. Hát ez van, akkor így jártál.

"másokban a szálkát, magában a gerendát se..."

UI: a moderálást nem gépek végzik, ameddig nem írsz egy fasza algoritmust és teszed elérhetővé a világhálón, addig sajnos ez a műfaj, bármennyire is tetszik, vagy bármennyire is nem jó, bizonyos szintig szubjektív lesz. Ennek elkerülése miatt vagyunk többen, és a dolgokat szavazásra bocsájtjuk. A duplareget nem kellett szavazásra bocsájtani.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég