Konföderációs kupa 2013

Archívum
Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. június 17., hétfő 18:51

Egy izomagyú Hulkra meg egy felsztárolt Neymarra gondolsz?

Azért túlzásokba nem kell esni, mindkét játékos komoly minőséget képvisel jelenleg, még ha nem is akkorát, mint amennyire fel vannak sztárolva (főleg Neymar). Hulk-ról nem értem miért hiszi mindenki azt, hogy buta meg csak a gyorsaságából és erejéből él meg. Rendkívül technikás és van némi esze is a focihoz, ha nem is egy Pirlo, viszont nem egy kőagy a csávó. Ezek mellett meg akkorát rúg, mint két ló plusz nagyon gyors, Alba-nak simán lehetnek gondjai vele, a Neymar-Arbeloa párosról meg ne is beszéljünk..

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 17., hétfő 18:48

2 erős szél? Egy izomagyú Hulkra meg egy felsztárolt Neymarra gondolsz? Szerintem egyiktől se kell túlzottan tartani, ha nem lesz náluk a labda, mert a középpályájuk egy rakat kaka...
Hát az a Paulinho-Gustavo duo van olyan mint nálunk a Khedira-X.Alonso páros... :)
És Oscar kezd magára találni olyan gólpasszt adott a minap,amilyet csak egy Zseni tud... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 17., hétfő 18:31

petiamadridista írta:Brazilok megnyerik ezt a kupát :)
Figyeljétek meg :)
A 2 erős szél nagyon sokat fog hozni nekik.
Rengeteget
A spanyolok ellen meg az a tökéletes recept.
2 erős szél? Egy izomagyú Hulkra meg egy felsztárolt Neymarra gondolsz? Szerintem egyiktől se kell túlzottan tartani, ha nem lesz náluk a labda, mert a középpályájuk egy rakat kaka...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 17., hétfő 18:28

ITT majd találtok streamet.

Aztán mindent bele, Tahiti! :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 17., hétfő 17:58

na baszki, én meg már úgy készülök meg rendezem a dolgom, hogy este meccs, erre meg ezek nem közvetítik
menjen mind a 'csába :vivo:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 17., hétfő 17:58

szánalmas, hogy nem adják tahiti meccsét.
az ilyen emberek miatt tart itt az ország, ahol.


:mrgreen:

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. június 17., hétfő 17:49

Remy írta:
tubatibi írta:a mai színvonalas mérkőzést nem közvetíti az m1 ? :D
porton nem írják. :| Mondjuk akkor menjenek már a :cens: -ba. Mi az, hogy nem közvetítenek egy konf. kupa meccset? Jobban várom Tahiti meccsét, mint eddig bárkiét. Nagyon kíváncsi vagyok rájuk, hogy mennyire akarnak küzdeni.
Nem fogják adni.

12 csoportmeccsből 8-at élőben, 2-őt felvételről, 2 meccsről (június 17 Tahiti-Nigéria, június 20 Spanyolország-Tahiti) viszont csak összefoglalóban számol be az M1.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 17., hétfő 17:42

Milyen dolog már, hogy nem adják az esti meccset? :-@ Legalább lepasszolhatnák a SportTVnek

Kurvára felbasz már az M1 :-@ Tömik bele az állami pénzt, de nem bírnak tisztességesen közvetíteni és még a kommentátorok is a lehető legrosszabbak

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 17., hétfő 17:31

morientes írta:Je pourrais parler du français ... Bon, tant pis..
hogy mi fáj? :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 17., hétfő 17:05

Amúgy nem a spanyoloknak szurkolok.. régen Francia párti voltam. És most is. agree:
Je pourrais parler du français ... Bon, tant pis.. :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. június 17., hétfő 17:02

Remy írta:
tubatibi írta:a mai színvonalas mérkőzést nem közvetíti az m1 ? :D
porton nem írják. :| Mondjuk akkor menjenek már a :cens: -ba. Mi az, hogy nem közvetítenek egy konf. kupa meccset? Jobban várom Tahiti meccsét, mint eddig bárkiét. Nagyon kíváncsi vagyok rájuk, hogy mennyire akarnak küzdeni.

Nem adják. Viszont lesz Hacktion meg Kékfény! :mrgreen:

Amúgy nem fogják adni Tahiti spanyolok elleni meccsét sem...
Az m1 csak arra jó, hogy benyelje a sok közpénzt...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 17., hétfő 16:52

Géci írta:Az károgó... Csak valahogy a tizenpár évvel ezelőtt nézhetőbb volt a Spanyol gárda a Francia főleg, de a Brazilról ne is beszéljünk. Lehet, hogy azokat te nem nézted, de nekem nagy csalódás ezt nézni
Láttam őket elhiheted..az élvezetes játékot produkáló spanyol válogatott sokra ment..kíváncsi lennék hányan húznák a szájukat,ha ilyen unalmas játékkal sorozatba hoznánk 3 blt 2014-15-16 ban..biztos sok embernek menne el a kedve a realtól... :roll: :roll: :lol: :lol:

Amúgy nem a spanyoloknak szurkolok.. régen Francia párti voltam. És most is. :agree:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 17., hétfő 15:32

petiamadridista írta:Brazilok megnyerik ezt a kupát :)
Figyeljétek meg :)
A 2 erős szél nagyon sokat fog hozni nekik.
Rengeteget
A spanyolok ellen meg az a tökéletes recept.

Úgy kikapnak a Brazilok, hogy pislogni fogsz.... :roll:

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. június 17., hétfő 15:14

Brazilok megnyerik ezt a kupát :)
Figyeljétek meg :)
A 2 erős szél nagyon sokat fog hozni nekik.
Rengeteget
A spanyolok ellen meg az a tökéletes recept.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 17., hétfő 15:12

tubatibi írta:a mai színvonalas mérkőzést nem közvetíti az m1 ? :D
porton nem írják. :| Mondjuk akkor menjenek már a :cens: -ba. Mi az, hogy nem közvetítenek egy konf. kupa meccset? Jobban várom Tahiti meccsét, mint eddig bárkiét. Nagyon kíváncsi vagyok rájuk, hogy mennyire akarnak küzdeni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 17., hétfő 15:09

kelemen.istvan írta:Az ilyen károgókat sosem értem meg..ha egy csapat szinte teljesen uralja a meccset akkor már nézhetetlen? Hülyék lennének megszakadni,ha már vezetnek épp..igazi tétmeccsen még a vereség szele sem csapta meg őket..(kivéve svájc ellen,de az nem igazi tétmeccs,meg Robben helyzete a 2010es döntőbe) Ahogy írta itt valaki,gólt nem kaptak 7 éve egyenes kieséses szakaszban..hát hülyék lennének váltani..majd ha Xavi kiöregszik..de még akkor sem feltétlen kell. :roll:
Az károgó... Csak valahogy a tizenpár évvel ezelőtt nézhetőbb volt a Spanyol gárda a Francia főleg, de a Brazilról ne is beszéljünk. Lehet, hogy azokat te nem nézted, de nekem nagy csalódás ezt nézni így tegnap is inkább aludtam, mint, hogy megnézzem a meccset, mert tudtam, hogy nem ér annyit... Nyáron meg képes voltam megnézni az összes felkészülési meccset az amcsikkal. Ezzel csak arra céloztam, hogy ha tudom, hogy akár jó meccset is láthatok képes vagyok kivárni és másnap melóba meginni 1 csomó kávét...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. június 17., hétfő 15:01

a mai színvonalas mérkőzést nem közvetíti az m1 ? :D
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 17., hétfő 14:50

Amúgy meg én spanyol és francia drukker vagyok, de nem élvezem sem a fransziák, sem a panyolok meccseit. Ami szomorú, mert ezeket a csapatokat anno azért kedveltem meg, mert öröm volt nézni a játékukat. Én jelenleg úgy vagyok vele, hogy jó lenne már egy kis változatosság és valaki más nyerjen jövőre VB-t, mert bármennyire jó ez a spanyol válogatott, már így is túlnyerte magát a valós erejéhez képest. Csak jelenleg a válogatottak többsége impotens. Ha idén választanék kedvenc válogatottat, akkor biztos nem a spanyol lenne...
Ami a franszia garnitúrát illeti,nem látom bennük azt a potenciált,hogy valami nagy eredményt érjenek el,mostanság.Sőt még a kijutás is szo-szo,mert valszinű csop.2.-ként pótselejtezős lesz a dolog,az meg ugye nem garancia...

A spanyolok...nos hát én is nekik szurkolok,de ha a széljáték nem lesz dinamikusabb,és ha a 100 passzból nem adnak lejjebb...akkor lehet gond...akkor előfordulhat válogatott szinten egy barca-bayaern,és akkor nem szóltam a brazilokról,akik meg otthon,saját környezetben,(és lejteni fog a pápya ha tetszik-ha nem)mindenképp be szeretnék húzni a 6.-kat...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 17., hétfő 14:49

Géci írta:mert egyre nézhetőbb
Az ilyen károgókat sosem értem meg..ha egy csapat szinte teljesen uralja a meccset akkor már nézhetetlen? Hülyék lennének megszakadni,ha már vezetnek épp..igazi tétmeccsen még a vereség szele sem csapta meg őket..(kivéve svájc ellen,de az nem igazi tétmeccs,meg Robben helyzete a 2010es döntőbe) Ahogy írta itt valaki,gólt nem kaptak 7 éve egyenes kieséses szakaszban..hát hülyék lennének váltani..majd ha Xavi kiöregszik..de még akkor sem feltétlen kell. :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 17., hétfő 14:39

Matt009 írta:Amúgy meg én spanyol és francia drukker vagyok, de nem élvezem sem a fransziák, sem a panyolok meccseit. Ami szomorú, mert ezeket a csapatokat anno azért kedveltem meg, mert öröm volt nézni a játékukat. Én jelenleg úgy vagyok vele, hogy jó lenne már egy kis változatosság és valaki más nyerjen jövőre VB-t, mert bármennyire jó ez a spanyol válogatott, már így is túlnyerte magát a valós erejéhez képest. Csak jelenleg a válogatottak többsége impotens. Ha idén választanék kedvenc válogatottat, akkor biztos nem a spanyol lenne...
Szintén!
A Francia brigád úgy ahogy van el van tolva . Konkrétan nem vágom, hogy, hogy lehet eltolni 1 olyan válogatott keretet... Én még a Zizus korszakban szerettem bele amikor még tolta Blanc, Deshamp, Henry, Thuram, Viera, Desay, Barthez, ha jól rémlik az 1998-as vb és 2000-es eb győztes csapat :loveyou:
A Spanyol meccseken meg konkrétan sír a tv, hogy kapcsoljam el :( . Régen mikor támadóbb focit toltak sokkal nézhetőbb volt. Lehet nem volt ilyen eredményes, de szerintem nézhetőbb volt... :/
Nekem mostanság a Németek játéka az ami tetszik meg a Belgáké, de a Portugál meccseket is szívesen nézem, mert egyre nézhetőbb :D .


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég