Konföderációs kupa 2013

Archívum
Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. június 20., csütörtök 1:10

Sokkal jobb az Olasz-Japán, mint az esti brazil sörmeccs.

Balo nem kegyelmez :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 19., szerda 23:46

pihenjetek holnapig.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 19., szerda 23:42

R.M.C.F írta:

Pont ezt próbálom meg megértetni......azt hogy PRÓBÁLOM REÁLISAN megítélni.....itt megy a túlcopás.....mint sok másnál......de NEM TUD ANNYIT.........ez van,én tisztában vagyok a speakerek "vezető" képességével,ha valaki 90 percen keresztül azt hallja hogy ejj de jó.....meg most nem tehet róla......meg jó lett volna de.....meg jól csinálta de a védő volt szabálytalan(amikor nem is)...akkor ez ember képes elferdülni.......

ez a neymar jó volt brazilban.......de az nem mérce,és kevés az eddig mutatott komolyabb szinteken......ezen a meccsen két értékelhető cselekménye volt,egy balos lövés és egy védő átbaxása ami szép.....de kb mindennapos ha valaki nézi a focit.

De a speaker viszi az embereket .......mindig ez van sajnos. Ha ma hulkot isteníti így,és hulk ballal ver egy gólt,akkor itt telibeszarnak sok fecskét hogy mi lesz velünk ha hulkék ellen játszunk?

:lol: :lol: :lol:
Ha reálisan ítélnéd meg , nem húznád le ennyire. Nem két jó megoldása volt ,mert mindig megjátszható és kiveszi a részét a csapatmunkából . Rengeteg labda megy át rajta , kíváncsi lennék hány passza volt, úgy hogy volt amikor ő volt az ék ... Ugyan így volt a Japánok illetve az angolok ellen is . Nem az van mint mondjuk Di Maríánál , meg a a fél támadó szekciónknál , hogy elbújnak a társ elől , nem mozognak területre...

Ja és én is hallom hogy hülyeségeket beszél a kommentátor és ezt ki is zárom. Mivel egyetlen normális kommentátor sincs a magyar tévéknél :(
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 19., szerda 23:38

oroszisti írta:Híresen beválnak nálunk a britek.
Mcmanamen :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 19., szerda 23:37

Nincs ezzel a neymarral baj.....jó ő.....de fele annyira se amire itt felcopják.......vagy ez a balotelli....az is isteni tehetség itt sokaknál,de amúgy egy romlott 1.5%.os tejért nem kellene.........
Neymar jó.....és lehet belőle akárki....mint sok másból......ezt a lucast is itt úgy copják fel,mint valami megváltót,ha beáll,már megy is a na most lesz foci.....de a foci elmarad.

Gyerekek....kár ütni engemet,vegyétek észre mit akarok mutatni....hogy túl van copva.....nekem nincs vele bajom,de azért maradjunk már a realitások talaján.

Viszont pont ez lepett meg hogy nem ez rád a jellemző , hogy csak mert barca játékos nem kedveled, de akkor meg csalódtam benned :D Mert ha nem látod a tehetségét , tényleg vmi nincs rendben :( :D

Pont ezt próbálom meg megértetni......azt hogy PRÓBÁLOM REÁLISAN megítélni.....itt megy a túlcopás.....mint sok másnál......de NEM TUD ANNYIT.........ez van,én tisztában vagyok a speakerek "vezető" képességével,ha valaki 90 percen keresztül azt hallja hogy ejj de jó.....meg most nem tehet róla......meg jó lett volna de.....meg jól csinálta de a védő volt szabálytalan(amikor nem is)...akkor ez ember képes elferdülni.......

ez a neymar jó volt brazilban.......de az nem mérce,és kevés az eddig mutatott komolyabb szinteken......ezen a meccsen két értékelhető cselekménye volt,egy balos lövés és egy védő átbaxása ami szép.....de kb mindennapos ha valaki nézi a focit.

De a speaker viszi az embereket .......mindig ez van sajnos. Ha ma hulkot isteníti így,és hulk ballal ver egy gólt,akkor itt telibeszarnak sok fecskét hogy mi lesz velünk ha hulkék ellen játszunk?

:lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. június 19., szerda 23:36

Én elkerültem a Neymar hypeot, de személy szerint eléggé be vagyok fosva, hogy bejön a Barcának. Lehet, hogy a lenézett brazil ligából jött, de van benne potenciál bőven. Én speciel örülök, hogy nem hozzánk jött, de nem szeretném, ha évekre bebetonozódna katalánékhoz, és töretlen ütemben fejlődne tovább.

Szóval gyerünk Pepe. :mrgreen: csakvicc.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 19., szerda 23:35

MorataMartin írta: Csak már tököm tele van a napi 3-4 ancelottis hírrel h már csak az "I" betűről hiányzik a pont a szerződésen és mindjárt hivatalos lesz. más kérdés h nem örülök az ő érkezésének...
Óriási pénzügyi segítség, ha minden szerződést július 3.-a után kötünk, így érthető az edző- és a játékosok érkezésének késleltetése. Ezért nem érdemes parázni. Pérez egy zseni, én nagyon bírom az öreget, most valahogy úgy érzem, tudja mit csinál. Fogadni mernék rá, hogy augusztus végére elégedett leszek, pedig nagy elvárásaim vannak. :D

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 19., szerda 23:35


Aki nem csak állított labdát tud meglőni (tehát nem Beckham), és van némi technikája, beválhat.
Szerintem is ő kivétel lehet , csak az hogy brit ne legyen már érv :)
morientes írta:Neymar ezen a tornán eddig viszi a brazil válogatottat...mint anno Bale vitte a spurst...na persze nem olyan nívós ellenfelek ellen mint a Wigan vagy a Fulham... :mrgreen:
De vicc nélkül,ez a gyerek nagyon jól játszik.Lehet hogy kicsit csűri-csavarja,nem olyan hatékony(és szintelen)mint az europai focisták nagyrésze.Hisz felesleges bohóckodni,ha meglehet oldani egyszerűen.Milyen má az hogya foci szórakoztatja a népet...nem azt az időket éljük...különben a brazil ért a szakmához,de Csurka óta tudjuk hogy szakértelem kommunista humbug...
Megértem hogy sok embernek nem tetszik ahogy kinéz,ahogy sztároljàk.De ne bagatelizáljuk már el a játéktudását...mert az igazságtalan vele szemben...
Na vegre valaki :) Teljesen egyet értek. És ezért is remélem , hogy a barca nem bassz el , mint Sanchezt vagy Villát :(
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. június 19., szerda 23:34

besteve7 írta: Pato jelenleg olyan szinten van, hogy Fernando Torres is simán elbújhat mellette. Épp a múlt héten futottam bele, egy brazil bajnoki összefoglalóba, 5 forduló, hát az első félidőben mesternégyest vághatott volna, de úgy ahogy van kihagyta mindet, egy ilyen meccs után Higut v Benzemát a föld alá vájná a fórum. Ja és ahogy kell is, a végén egy góllal kikaptak :lol: Pato :lol:
rosszul fogalmaztam, jelen esetben igazad van.
egy Pato szerű forma kéne, mint amilyen jobb napjain a Milanban volt. simán benne van a klasszis, csak valahogy össze kéne kapnia magát, de ha egy hazai vb nem motiválja az embert, akkor semmi. :roll:
egyszerűbb lett volna úgy fogalmaznom, hogy egy Ronaldo szintű csatár kéne, de olyan nem lesz.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. június 19., szerda 23:33

Hát srácok sztem meg az van, ha Neymar hozzánk igazolt volna, most menne az ömlengés, hogy mekkora igazolááááááás.

Én amondó vagyok, hogy a Barca nagyon jól járt vele.. Lehet itt takarózni, hogy nem bizonyított még Európában, de ez kb. szeptemberig lesz igaz.. Aki egy brazil válogatottból kitűnik - ilyen szinten, mint ő - az gyakorlatilag garancia egy- két dologra.. Meglátjuk.

Hogy ne legyen off:
Egyértelműen spanyol - brazil döntőt várok, de esélyesebbet még nem tudnék megnevezni.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 19., szerda 23:31

Jobb focista,de nincsen felcopva......fele annyira se mint a valós tudása....neymar viszont 2x annyira mint amit tud.
Neymar ezen a tornán eddig viszi a brazil válogatottat...mint anno Bale vitte a spurst...na persze nem olyan nívós ellenfelek ellen mint a Wigan vagy a Fulham... :mrgreen:
De vicc nélkül,ez a gyerek nagyon jól játszik.Lehet hogy kicsit csűri-csavarja,nem olyan hatékony(és szintelen)mint az europai focisták nagyrésze.Hisz felesleges bohóckodni,ha meglehet oldani egyszerűen.Milyen má az hogya foci szórakoztatja a népet...nem azt az időket éljük...különben a brazil ért a szakmához,de Csurka óta tudjuk hogy szakértelem kommunista humbug...
Megértem hogy sok embernek nem tetszik ahogy kinéz,ahogy sztároljàk.De ne bagatelizáljuk már el a játéktudását...mert az igazságtalan vele szemben...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. június 19., szerda 23:31

oroszisti írta:
Géci írta: -Brit
Híresen beválnak nálunk a britek. :kivagyhe:
Aki nem csak állított labdát tud meglőni (tehát nem Beckham), és van némi technikája, beválhat.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 19., szerda 23:30

Géci írta: -Brit
Híresen beválnak nálunk a britek. :kivagyhe:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 19., szerda 23:29

MorataMartin írta:Csak már tököm tele van a napi 3-4 ancelottis hírrel h már csak az "I" betűről hiányzik a pont a szerződésen és mindjárt hivatalos lesz. más kérdés h nem örülök az ő érkezésének...
azt a hírt nem olvastad hogy miért nem fogjuk hozni júliusig?

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. június 19., szerda 23:28

kodo írta:ényleg egy Pato szintű techinkás, gyors, okos csatár kéne, bízok egy kicsit még a Kacsában, hogy összekapja magát a vb-re.
Pato jelenleg olyan szinten van, hogy Fernando Torres is simán elbújhat mellette. Épp a múlt héten futottam bele, egy brazil bajnoki összefoglalóba, 5 forduló, hát az első félidőben mesternégyest vághatott volna, de úgy ahogy van kihagyta mindet, egy ilyen meccs után Higut v Benzemát a föld alá vájná a fórum. Ja és ahogy kell is, a végén egy góllal kikaptak :lol: Pato :lol:

Tibi09
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2013. június 19., szerda 23:28

Paulinho hogy játszott? egyáltalán ő milyen poszton játszik? ha már szóba került ma a neve, jobban érdekelne mint a következő Messi kiszolgáló

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 19., szerda 23:27

Amúgy fölösleges ezen vitázni , egy év múlva visszatérünk ehhez :agree:
Aki nem akarja úgy se fogja leismerni , fölösleges ezt tovább ragozni :ike:
R.M.C.F írta:Ez a neymar egy messihez képest egy amatőr....de sokakat elvakít egy speaker,vagy a média véleménye.....messinek sincsen ellenünk manapság sok lehetősége,mivel mi is már ott vagyunk AHOL KELL lennünk...az elitben.
Ha nem a barca játékosa lenne , hanem a miénk biztos nem ez lenne róla a véleményed.
Ha kicsit is ismernél,akkor tudnád,soha nem számított ki hol játszik.....ha valós a megítélése akkor elfogadom,ha nem akkor böfögök.......
Belemagyarázol hülyeségeket... A copán is már hatalmas sztár volt , mégse istenítettem ,de hatalmasat fejlődött. Tényleg ezt nem lehet észre venni , és még mindig csak 20-21(asszem).

Viszont pont ez lepett meg hogy nem ez rád a jellemző , hogy csak mert barca játékos nem kedveled, de akkor meg csalódtam benned :D Mert ha nem látod a tehetségét , tényleg vmi nincs rendben :( :D
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 19., szerda 23:26

Gerr90 írta:
MorataMartin írta:
Senki nem mondott ilyet, de 1) idén közelébe nem voltunk a barcának a bajnokságban, 2) Neymar jó játékos lesz ez már most látszik. (plusz Messi is csak 26 éves.) 3) Nincs még edzőnk... 4) Mivel nincs edzőnk az igazolások se jönnek.
Idén a Barca nem igazán villogott ellenünk.
Edzőnk van, csak nem hivatalosan.
A nem hivatalos edzőnk pedig már bőven leadta a kis listáját, így az igazolások is folyamatban vannak.
Nincs semmi veszve, sőt. :D
Csak már tököm tele van a napi 3-4 ancelottis hírrel h már csak az "I" betűről hiányzik a pont a szerződésen és mindjárt hivatalos lesz. más kérdés h nem örülök az ő érkezésének...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 19., szerda 23:25

oroszisti írta:Nem a speaker után megyek ,hanem látom hogy mit tud a srác.
Viszont ha ezt Bale csinálja akkor szerinted a világlegjobbja. Be akarod állítani hogy Neymar van túlsztárolva , míg Bale alul értékelve , míg ez a fórumon teljesen fordítva van. Szóval sikerül szép lassan befolyásolnod az embereket és elhitetned velük hogy Bale egy lesajnált játékos , pedig világsztár .
Bale jobb játékos mint Neymar MÉG.
Lehet jobb is marad , de hatalmas potenciál van Neymarban . És ha nem látod , vagy nem akarod látni akkor sajnálom , de tényleg vak vagy.
Ha nem a barca játékosa lenne , hanem a miénk biztos nem ez lenne róla a véleményed.
Én erre tudom a válaszokat:
-Brit
-Nem 1 ganci fattyú isten király frizurával
-PL-ben játszik ahonnan nehezebb kitűnni mint a dzsungelmajmok közül :mrgreen:


Amúgy nem azért, de Iso-t kajak többe nézem mint ezt a Neymart... :kivagyhe:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 19., szerda 23:23

Ez a neymar egy messihez képest egy amatőr....de sokakat elvakít egy speaker,vagy a média véleménye.....messinek sincsen ellenünk manapság sok lehetősége,mivel mi is már ott vagyunk AHOL KELL lennünk...az elitben.
Ez a neymar,ez miatt lett sztár,mert évente csinált 3 kötényt,amit euban minden héten látsz(egy marcelo megcsinálja két hetente ezt a megoldást csak meg kellene nézni azokat a fránya real meccseket) és már rá is rántanak a cerkára.........

A legnagyobb túlcopott a világon......lehet belőle csúcsjátékos...mint évente egyből aki feltűnik......de ez nem sok amit csinál,vagy ez szint ebben a rossz brazil csapatban ha valaki belebax ballal egy elépattanóból és bemegy(oda véltlen) majd a végén be tudja vinni egy ember mellett?? Ez a zseni? Akkor jó......akkor nálunk is van pár zseni

:D :D
Ha nem a barca játékosa lenne , hanem a miénk biztos nem ez lenne róla a véleményed.
Ha kicsit is ismernél,akkor tudnád,soha nem számított ki hol játszik.....ha valós a megítélése akkor elfogadom,ha nem akkor böfögök.......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég