Konföderációs kupa 2013

Archívum
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 20., csütörtök 13:53

,hogy hogy lehetünk ekkora hülyék hogy ezt mi nem látjuk...hogy màs a véleményem(ünk)
nem pont erről van szó, mert nyilván sok a félbolond(akinek inge....)....én is van amihez az vagyok,de eszem ágában nem lenne hozzászólni :lol: :lol: , szóval, azokat had nézzem le,akik full istenítik egy vagy két meccs alapján,mert csinált egy remek cselt,amit egyébként a spanyol összefoglalókban láthatsz rendszeresen .....
Tényleg két meccs két gól...ez remek,és nekem semmi bajom ezzel,ez szép...de messze nem isten,meg mi lesz velünk jajj....meg a brazilok ha így játszanak akkor senki sem esélyes.....és hasonló baromságokat kellett tegnap hallgatnom....hát ne haragudj,de had szóljak érte....egyszerűen FÁJ a baromság,ennyi a bajom. a sok túlzás meg pláne.

De én vagyok a hülye.....nem kellett volna....bólogatni a nagy többség után és akkor senki sem tart engem hülyének....akkor bírnak(hurrá).

:shutup:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 20., csütörtök 13:38

Ugyanez van most bale-el.....lefutóbolondozzák,meg erőfocista, meg a stilusa... :D :D állítom alig látták. 
Amit adtak hétvégente(skysport)mindet....
De nem akarok veled vitázni,kedvelem a sportszakmai elemzéseidet,meg hogy nem vagy dilettáns a témàba...
De az hpgy ha valakit nem kedvelsz,elbagatelizálod,akit igen meg isteníted...avval a sértett stílussal,hogy hogy lehetünk ekkora hülyék hogy ezt mi nem látjuk...hogy màs a véleményem(ünk)
De ebbe már belefáradtam.Megtanultam ne hugyozzak széllel szemben,mert abból csak a baj van.Bale a legnagyobb.Meg Jose Mourinho....kész.Hálás vagyok a jóistennek hogy láthatom őket még aktívan...na befejeztem mer csabi megint lezárja a topicot.Miattam meg ne tegye... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: sucre » 2013. június 20., csütörtök 13:31

Megnéztem az Olasz - Japán meccs összefoglalóját, meg felállását. Ez az olasz csapat egy nagy rakás szerencsétlenség Prandellinek hála. Én nem tudom mit akar ez az ember, de ezek az emberek a kezdőben, meg ez a felállás... ha ezt az embert nem verik hamarosan agyon a digók, akkor valami égi hatalom vigyáz rá.
Miért, mit kellene játszania, ha a keret csak erre képes? Kipróbálták Haiti ellen a 4-3-3-at, ott sültek be igazán, Sharaawy-val az élen. Annak az embernek volt egy jó féléve, ahol egymaga vitte a Milant, de ennyi. Nehogymár ne lehessen kihagyni az olasz válogatottból, de gondolom őt hiányolod. Persze lehet, hogy pár év múlva klasszis lesz, de most...
Jó ez a 4-3-2-1, tudják uralni a KP-t rendesen a Pirlo-de Rossi- Montolivo (én helyette Marchisio-t tenném be mondjuk) sorral, Balotelli mögött meg Giovinco is faszántos. A védelemmel viszont nem tudom milehet, 2 meccsen 2 hatalmas egyéni hiba...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 20., csütörtök 13:28

Az a baj, hogy ha ezt többen is meghúzzák, hogy valakit így "felsztárolnak", akkor az emberek ezt fogják kajálni. 
Nem erröl beszélek.Hanem hogy tegnap ő húzta a brazil válogatottat.Nem csak a gölja,meg a gólpassza miatt.Rengeteget válalt.Ő és Marcelo(jó ezt leírni :) )volt a csapat legjobbja...
Ha europaba még fejlődik majd(fog,ez ne legyen kétség,Messi ide vagy oda)akkor még nagyobb vezéregyéniség lehet,és nem csak azért mert brazil,és ő lesz az otthoni VB arca...hanem jogosan,a tudása alapján.
Túlzásnak érzem hogy nem lesznek a négybe a VB-n...sztm ott lesznek.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 20., csütörtök 13:27

Senki nem kezeli Istenként ...
Hát dehogynem......ez volt a mondandóm lényege......óriási felsz*pás volt tegnap mert csinált egy cselt,knézy őrületes cselnek titulálta.. :lol: :lol: hát akkor rengeteg őrületes cselt láttam már.


Knézy felcopta a brazilokat, hogy esélytelen bárki is ha úgyí játszanak mint az első 15 percben.. :lol: :lol: :lol: hát semmi extra nem volt,egy puhatolódzó,talán kissé bátortalan mexico max......

nekem nincsen bajom ney,marral,meg senkivel sem.....akkor sem ha barcás ezt illett volna már meglátni itt,volt több ezer kommentem,de azt nehezen tudom elhinni hogy nem látszik ...hogy nem lehet meglátni miről beszélek :hmmm: :hmmm:

A túlzásokról.....tavaly is UGYANILYEN VITÁM volt itt 3-4-5 emberrel songgal kapcsolatban, ahogy a barca leigazolta, megőrültek itt páran.....próbáltam visszaédesgetni őket a földre,hogy song max egy jó játékos,de inkább középszerű mint klasszis....de lehülyéztek......

Hát,én csak a túlzás miatt bátorkodtam akkor is vitázni...és lőn......song NEM KLASSZIS,nem TOP ez ki is derült.
Ugyenz volt modriccal is,bátrokodtam megvédeni,mert itt a legtöbb lehúzta mint a szart(persze sokan most tagadják :D ), mert láttam focizni és igen is nagyon jó........aztán kiderült hogy tényleg jó....

Ugyanez van most bale-el.....lefutóbolondozzák,meg erőfocista, meg a stilusa... :D :D állítom alig látták.

Mennek a ***** után.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 20., csütörtök 12:56

morientes írta:Neymar lehet a jövőévi VB-nek a legnagyobb sztárja.Nem Messi,nem CR7,nem a spanyolok....hanem Neymar.
Az a baj ezzel, hogy úgyis az lesz a VB "arca", akit a média azzá tesz. Most itt nem Neymarról beszélek, hanem általánosságban. Elég megnézni a tegnapi meccset és a közvetítését. Olyan képet festett Knézy a Brazilokról, ami fals, úgy közvetített, mintha egy új csúcsfocit láthattunk volna, ami majd mindenkit a földbe tipor. Holott, majdnem égés lett a vége.

Az a baj, hogy ha ezt többen is meghúzzák, hogy valakit így "felsztárolnak", akkor az emberek ezt fogják kajálni.

Amúgy a tegnapi meccshez hozzászólva, nekem most tetszett a Brazilok játéka. Többször mutattak olyat, ami elvárható tőlük, és amit régen toltak. Persze ezek még csak fel-fel csillantak, de ha a következő évek során betöltik a hiányposztokat, akkor újra óriási tényezők lehetnek. Szerintem a hazai VB-n nem fognak nyerni, sőt az elődöntőbe sem várom őket, de 2018-ban már lehet félni tőlük, ott akár nyerhetnek is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 20., csütörtök 12:34

Nincs ezzel a neymarral baj.....jó ő.....de fele annyira se amire itt felcopják.......vagy ez a balotelli....az is isteni tehetség itt sokaknál,de amúgy egy romlott 1.5%.os tejért nem kellene.........
Ne hasonlítsuk már Neymart össze azzal az idiótával....pofájába rágták hogy ha gólt szerez,le ne vegye a mezét...de mit ad isten,mintha lóval imádkoztak volna...világsztàr na...
Nem akarok erre több szót vesztegetni,de megmondtam tavaly,meg idéd is tartom,Neymar lehet a jövőévi VB-nek a legnagyobb sztárja.Nem Messi,nem CR7,nem a spanyolok....hanem Neymar.
Mondom úgy,hogy nem vagyok brazil szurker.Nem is voltam soha,meg nem is leszek...
SHUTTER:Az lehet,hogy a spanyolokra 2,15 van ha 8 rúgnak,de viszont itt Tahitire 3,30 ha nem kapnak hatnál többet... :) És nem fogják lealázni őket...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 20., csütörtök 12:25

Santi írta:És mi van akkor, ha a Neymar gyerek Olaszország ellen is megmutatja? Akkor máris ő a sztár, mert bizonyított európai top védők ellen 1 meccsen? Elmondom ez még semmit nem jelent. A dos Santos gyerek is végigszopatta az olasz meg a brazil védelmet is, akkor ő is világklasszis sztár? :)

A jövő év lesz a vízválasztó Neymarnak majd a hazai rendezésű VB-n csúcsosodhat ki, de addig "csak" egy piszok nagy tehetség, nem kell istenként kezelni. Valami ilyesmit akart mondani RMCF is, ha jól értem és ezzel egyet is értek.
Sok piszok nagy tehetség volt már csak a közelmúltban is csak Brazíliából, akik bár jó játékosok, de mégse lett belőlük egy hűdenagy valaki. Denilson, Robinho, Pato, Adriano stb. stb.
Persze Neymar feliratkozhat a Messi, CR, Bale féle listára is, de az előtte említett listához is tartozhat, ez csak rajta áll és az évek adnak majd rá választ. Több éve van még erre, nem is muszáj neki egyből jövőre vagy a vb-n alkotni.
Senki nem kezeli Istenként ... akik azt mondják hogy jó , azok reálisan próbálják felmérni a gyereket. A nagyrésze pedig lehúzza , hihetetlen nagy mértékben , és ez az ami hihetetlen idegesítő.

A vonal amit meg említesz egyáltalán nem volt rossz. Pato a sérüléseiről nem tehet, Adriano meg egy idióta volt , mert hihetelen jó volt az Interben :/ Mondjuk Denilson :mrgreen:

Az a lényeg amúgy , hogy aki szereti a focit , az szeretné ,hogy ez a kölyök kiteljesedjen , mert olyan dolgokat csinál amit nagyon kevesen Európában. Aztán lehet ezt rögtön ki is ölik belőle a barcában :kivagyhe:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. június 20., csütörtök 12:08

És mi van akkor, ha a Neymar gyerek Olaszország ellen is megmutatja? Akkor máris ő a sztár, mert bizonyított európai top védők ellen 1 meccsen? Elmondom ez még semmit nem jelent. A dos Santos gyerek is végigszopatta az olasz meg a brazil védelmet is, akkor ő is világklasszis sztár? :)

A jövő év lesz a vízválasztó Neymarnak majd a hazai rendezésű VB-n csúcsosodhat ki, de addig "csak" egy piszok nagy tehetség, nem kell istenként kezelni. Valami ilyesmit akart mondani RMCF is, ha jól értem és ezzel egyet is értek.
Sok piszok nagy tehetség volt már csak a közelmúltban is csak Brazíliából, akik bár jó játékosok, de mégse lett belőlük egy hűdenagy valaki. Denilson, Robinho, Pato, Adriano stb. stb.
Persze Neymar feliratkozhat a Messi, CR, Bale féle listára is, de az előtte említett listához is tartozhat, ez csak rajta áll és az évek adnak majd rá választ. Több éve van még erre, nem is muszáj neki egyből jövőre vagy a vb-n alkotni.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. június 20., csütörtök 11:51

Megnéztem az Olasz - Japán meccs összefoglalóját, meg felállását. Ez az olasz csapat egy nagy rakás szerencsétlenség Prandellinek hála. Én nem tudom mit akar ez az ember, de ezek az emberek a kezdőben, meg ez a felállás... ha ezt az embert nem verik hamarosan agyon a digók, akkor valami égi hatalom vigyáz rá.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 20., csütörtök 11:40

Azert kezeljuk helyen a dolgokat.
Neymar a jelenkor legnagyobb tehetsege. Mindene megvan ahhoz, hogy egyszer a vilag legjobbja legyen. Ezt nem elismerni ugyan olyan balgasag, mint azt mondani, hogy CR es messi utan o a legjobb jatekos a vilagon. Eddig meg semmit nem mutatott komoly szinten, a spanyol liga pedig tokeletes lesz neki a fejlodeshez. Aztan, hogy kihozza-e magabol a maximumot, az mar csak rajta es a szerencsen mulik.

Egy (lehetseges) CR-Bale paros semmivel se gyengebb mint egy messi-Neymar paros.
R.M.C.F írta:
hogy a fórum nagy részét sima birkának tartod, aki eszi a média minden egyes szavát, és vakon átvesz onnan minden egyes hülyeséget.
nem kell magadra venned,ha nem úgy van.....de igen,tartom,hogy a drukkerek többsége azt fújja amit hall.
En inkabb ugy mondanam, hogy az emberek velemenye nagyon gyorsan valtozik, akar 2-3 meccs alatt is. Peldaul ugyan ez volt Isco-val is: eleinte csak paran mondtak, hogy jo lenne a csapatba, a tobbiek semmi komolyat nem lattak benne. 3 vagy 4 U21-es meccs utan pedig mar a forum fele nemhogy a keretbe, hanem mar egyenesen a kezdobe rakna Ozil helyere.

Neymarral is ugyan ez a helyzet: eleinte a legtobben (nem mindenki) egy tulsztarolt jatekosnak tartottak, aki a brazil ligaba kiskiraly, de Europahoz keves. Majd amikor le akartuk igazolni, hirtelen o lett a "megmentonk", a barcaba ment es ismet egy tulsztarolt jatekossa valt.

Pepe is, akit par egymas utani rossz meccs utan a fel forum adna el, es igy tovabb.

Benzema 3 meccsen nem rug golt, vegyuk meg Cavanit meg Van Persiet (akiknek a szezonba 10 meccses goltalansagi rekordjuk van ugy, hogy szinte vegig a palyan voltak).

Aki nalunk jatszik az egy senkihazi nyomorek, aki mashol van az a mi megmentonk. Csak miutan a megmentonk hozzank kerul, egy ido utan kiderul rola, hogy annyira azert megse tokeletes, par honap utan nyomorekka valik, es ismet uj megmentot talalunk.

(Nyilvan ezek a dolgok sok emberre nem igazak, de a tobbseg ilyen)

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 20., csütörtök 11:24

erdekes talalom itt ezt az allando neymar tarsalgast.. :D

ahhoz kepest hogy nem feltek tole oldalakon keresztul lehet olvasni hogy "neymar most villogott de hat mexiko ellen ki ne jatszana jol" es tarsai hozzaszolasokat. egy egeszseges felelem meg kellene mert nem a legsz.rabb a srac a posztjan.. de mivel a barcanal az a divat hogy senki sem a posztjan jatszik...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 20., csütörtök 11:20

az legalább akkora butaság
Mondtam én valaha hogy nem jó játékos? Továbbra sem egyről beszélünk itt pár emberrel.
hogy a fórum nagy részét sima birkának tartod, aki eszi a média minden egyes szavát, és vakon átvesz onnan minden egyes hülyeséget.

nem kell magadra venned,ha nem úgy van.....de igen,tartom,hogy a drukkerek többsége azt fújja amit hall.
A csele meg gyönyörű volt ,
Igen, de azért láttál már ilyen cselt jópárat nem? Mert én nagyon sokat.....de lehet hülyeség :lol: :lol: :lol:

persze.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 20., csütörtök 10:56

Azért tegnap Neymar egy olyan mexikói csapat ellen villogott, akik szinte mind odahaza játszanak, ügyesek, de taktikailag, szervezettség terén nagyon gyengék voltak, csapatként egészen katasztrofálisan védekeztek. A csele után normál európai edző 5 meccsre a padra rakná a védőket - már ha ilyen előfordulhatott volna ott.

Persze, szó se róla, ügyes volt Neymar, de más ezt egy taktikusan, szervezetten védekező, és más egy ilyen mexikói csapat ellen véghezvinni. Nagyon kíváncsi leszek, hogy az olaszok ellen mire fog menni (azért láthattuk, hogy korábban a franckák, az angolok és a japók ellen se nagyon villogott... sőt).

Lehet, hogy idővel meg fogja szokni az európai játékstílust, de ne feledjük, hogy nem mindenki fejlődik egyenletesen (sőőt), rengetegen megrekednek a fiatalkori szintjükön. Neymar még mindig "csak" egy nagy tehetség, de még messze nem bizonyított annyit, hogy előre világsztárnak kiáltsuk ki.

A Barcával kapcsolatos lényeget meg Galacticos nagyon jól összefoglalta, előre beszarni egy Messi - Neymar duótól... szerintem volt még pár ilyen páros, aki nem hozta az elvárt szintet együtt, CR mellett Kaká eltűnt nem kicsit (pedig ők legalább akkora nevek voltak, mint az előbbi kettő), Drogba Shevchnkóval és Torresszel se alkotott akkora duót, mint az előzetesen várták. Sőt, mindkettőből oltári lebőgés lett. Messi mellett pedig eddig az akkoriban (2010-ben) a világ egyik legjobb csatárának számító David Villa épült le, illetve a szintén óriási szupertehetségnek tartott Alexis se nagyon hozza azt a szintet, amit elvártak tőle. Kicsit gyerekes összeszarni magunkat előre csak a nevek hallatán...

Az olasz - japó meccs pedig baromi izgalmas lett a végére, én is sajnáltam a ferdeszeműeket, Kagawa és Honda kifejezetten jól játszott. Utóbbinak már nagyon régóta nem a CSZKA-ban kéne játszania.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 20., csütörtök 10:52

De jó kis megy volt tegnap ez az olasz-japán. Sajnáltam szerencsétlen japcsikat mert megérdemeltek volna egy pontot.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 20., csütörtök 10:46

(aztán lehet, hogy a csoportból se megyünk tovább, mert összeroppannak a kis tetvek )
Boccs a kötözködésért és hogy épp nálad sokan írkálják más nemzetnél is...


MAGYAROK vagyunk.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 20., csütörtök 10:44

Ezzel az a baj, hogy mostanság az olaszoknak is a neve nagy . Nem a játékukról hiresek hanem, hogy mekkorát makkolnak a meccseken. Volt 1 jó meccsük a Németek ellen ami után jártányi erelyük sem volt a döntőbe... Mostanság a Portugálok, Németek, Belgák, Spanyolok meg talán még a Horvátok meg az Oroszok akik jók vagy kigyensúlyozott a teljesíményük. Sajnos most a Franciák sem annyira jók pedig keret lenne hozzá...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Géci 2013. június 20., csütörtök 10:47-kor.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 20., csütörtök 10:41

uruguay csapata mitől mondható erősnek? a 2 csatáron kívül van meghatározó játékosuk? nem nagyon ismerem őket

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. június 20., csütörtök 10:41

Spanyol meccset nem adja ma valami Tv csatorna?????

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 20., csütörtök 10:37

nem lehet egyszerűen CSak az.....mindössze az....hogy nem megyek pl knézy után mint itt sokan, és csöppenek el,már az első percben mert átvett egy 12 méteres átadást?
Általában nincs bajom a véleményeddel, sokszor tényleg meglátod az igazságot, de abból már konkrétan elegem van, hogy a fórum nagy részét sima birkának tartod, aki eszi a média minden egyes szavát, és vakon átvesz onnan minden egyes hülyeséget.

Neymart meg joggal dicsérik. Már 3 éve kapja az ívet, hogy így bukás lesz meg úgy bukás lesz, mekkora arca van, Robinho-utód, stb., ahhoz képest szépen fejlődik és fokozatosan a válogatott húzóemberévé vált 21 évesen. És erre a tendenciára a Barcaban is megvan az esélye, még Messi mellett is. Kivéve ha nem vágja pofán a mélynövésűt valamelyik edzésen :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. június 20., csütörtök 10:41-kor.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég