Konföderációs kupa 2013

Archívum
devinho7
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 12., vasárnap 16:58
Kedvenc csapatod: Kaposvári Rákóczi Fc

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: devinho7 » 2013. június 23., vasárnap 2:02

amúgy ebből a brazil csapatból hiányzik egy igazi vezér aki irányítja a középpályát és szervezi a játékot. nálam ez egy oscar ronaldinho cserében jönne létre. lehet elvakult vagyok, de az a faszi úgy lát a pályán ahogy senki ebben a brazil csapatban. megoszthatná a védőket nem kell persze arra gondolni, hogy 5-6 embert kicselez lehajol és befejeli ahogy kb régen csinálta, csak diktálja a tempót, teszi-veszi a labdát. sajnálom, hogy nem kap lehetőséget a bizonyításra. valamint RMFC-től kérdezném, hogy a mai futballban, nemzetközi szinten ki játszik nézhető szerethető, minden szempontot kielégítő futballt? mert sztem az igazán nagy futballnemzetek közül senki.(természetesen csak a magyarok :mrgreen: )

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 22., szombat 23:48

Ez a brazil csapat minden idők leggyengébbje
Egyre jobban kezdek ezzel egyetérteni, elnézvén a legutóbbi meccseiket. 2002-től figyelem őket, ahányszor leültem a tv elé szorakozásra vágytam, igazi örömfocira, és ezt meg is kaptam tőlük, egészen a legutóbbi VB-ig. '50-es évek előtt nem tudom milyenek lehettek, de azért a Pelé, Zico, Romario, Ronaldo korszakokban biztos nem ilyen erőltetett trágyát láttak tőlük a szurkolók mint most.

Kicsit rosszul időzítették ezt a vb rendezést azt kell hogy mondjam.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 22., szombat 23:41

és egy darab komoly minőségi talpig ász,top....csúcs játékosuk van,thiago silva.....a többi nem az.

Bazzeg...de hülye vagyok,hiszen ő nem a madridban játszik...akkor hogy lehet hogy nálam ő? Hát.....EZÉRT mondom mindig,a drukker,nem az eszéről híres,borzasztóan buta sokuk,annyit nem tudnak kivenni egy véleményből,hogy miről is szól.

a magyar drukker mintapéldánya :lol: :lol: ::

http://www.youtube.com/watch?v=i2Gd26zfSV8

És sok ilyen mond itt véleményt.........szörnyű.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 22., szombat 23:37


ebben a csapatban meg igen, a védelemben klasszisok, bár együtt nekem nem áll össze(Dante-Luiz csere? megy egy fullos Maicon...de olyan már nem lesz) kéne egy center, náluk ez megkerülhetetlen, illetve a kp közepére pár labdatartó/irányító ember, de jobb híján egy nagy területet bejátszó ramires. oscarnak vannak jó tulajdonságai, de amit itt kéne csinálnia, az nem megy. de még így is simán 4közé mehetnek, mert gyakorlatilag minden válogatottnak megvan a maga baja.
Ez a brazil csapat minden idők leggyengébbje......aki tudja,aki látta őket az tudja miről beszélek,a brazilok könnyeden,játszi könnyedséggel fociztak......az volt a foci......ez nem az.
Ez rakkolás,ez semmi.....és egy darab komoly minőségi talpig ász,top....csúcs játékosuk van,thiago silva.....a többi nem az.

Az amit knézy művel,az a drukkerek becsapása,mert sokan elhiszik amit mond.......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 22., szombat 23:31

mocsok írta:marcelo hogy játszott? kezdi érezni a dolgot vagy kell még neki idő?

Szép gólpasszt adott Frednek, viszont én úgy láttam a szokásosnál több labdát szór el. :hmmm:
Love football, hate antifa.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. június 22., szombat 23:30

marcelo hogy játszott? kezdi érezni a dolgot vagy kell még neki idő?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. június 22., szombat 23:29

R.M.C.F írta:
ami a braziloknál még épül
Én nem látom ezt az "épülést" a braziloknál....évek óta ugyanaz megy......nincs megfelelő kp-a,a védők egyre jobbak....a támadók portugálosodnak,gyors képzett szélsők de pozicióban gyenge játékosok(center)........
lehet a keresés szó találóbb valóban. érdekes amúgy a 2010-es Dunga-féle csapat is. európai stílus, semmi látvány, közepes nevek, de ha a hollandok ellen nem baszarintják el lehet egy világbajnok csapatról beszélünk. ott legalább volt egy koncepció, ahhoz emberek. a minőség egy másik dolog.

ebben a csapatban meg igen, a védelemben klasszisok, bár együtt nekem nem áll össze(Dante-Luiz csere? megy egy fullos Maicon...de olyan már nem lesz) kéne egy center, náluk ez megkerülhetetlen, illetve a kp közepére pár labdatartó/irányító ember, de jobb híján egy nagy területet bejátszó ramires. oscarnak vannak jó tulajdonságai, de amit itt kéne csinálnia, az nem megy. de még így is simán 4közé mehetnek, mert gyakorlatilag minden válogatottnak megvan a maga baja.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 22., szombat 23:22

A Mágus mindig visszatér.
egyébként hihetetlen hogy mindig leporolja valaki a padlásról.........és visszatér.......

Ennél nagyobb átütő erő a következő szleng: a garami - mezey iskolák...... :lol: :lol: mintha értek volna egy krajcárt is.

Vicc.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 22., szombat 23:19

ami a braziloknál még épül
Én nem látom ezt az "épülést" a braziloknál....évek óta ugyanaz megy......nincs megfelelő kp-a,a védők egyre jobbak....a támadók portugálosodnak,gyors képzett szélsők de pozicióban gyenge játékosok(center)........
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 22., szombat 23:18

ziro4vr írta:illetve ez a brazil védelem is jól néz ki, de TS mellett,
Egy pillanatra elkezdtem agyalni, hogy a karibütykös kékeresbe kerül a brazil védelembe Sanyi?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. június 22., szombat 23:16

ha összejönne, akkor nálam félsima spanyol. nem mintha a spanyoloknál minden klappolna, de náluk ott az egység, folytonosság, ami a braziloknál még épül. meg hát ha csak megnézzük a pálya közepén kik kerülnek szembe. amúgy egy ramires igen sokat érhetne a párharcban, de valszeg a tipikus néger mentalitása (trademark knézy) nem fér itt el... illetve ez a brazil védelem is jól néz ki, de TS mellett, mondjuk ki félhülyékből áll (azért szeretünk Marci)

hulk..én fanja voltam, illetve vagyok is még, de sok értelme nincs ebben a szerkezetben a játékának. Danikával nem lehet összejátszani, lőni nem lő valamiért, és szép dolog hogy elnyom mindenkit, de ötből négyszer lefújják. Moura egy 60 percet megérne mindenképp legalább.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 22., szombat 23:14

realistahuni írta:
Amit francois művel, az viszont hányinger. Egyszer átnéztem odaátra, meg az nso fórumra, ott elég nagy antimadridista a srác. Itt meg teszi az ártatlant a lelkem.
Mindkettő hányinger. Amúgy a barcásoknál az volt érdekes, hogy amikor tavaly nekünk volt nagyobb esélyünk megvenni Neymart akkor náluk is csak csicska youtubesztár volt. :lol:

Ma meg... :shutup:

Én is? :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 22., szombat 23:12

Amit francois művel, az viszont hányinger. Egyszer átnéztem odaátra, meg az nso fórumra, ott elég nagy antimadridista a srác. Itt meg teszi az ártatlant a lelkem.
Mindkettő hányinger. Amúgy a barcásoknál az volt érdekes, hogy amikor tavaly nekünk volt nagyobb esélyünk megvenni Neymart akkor náluk is csak csicska youtubesztár volt. :lol:

Ma meg... :shutup:
Love football, hate antifa.

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: francois » 2013. június 22., szombat 23:12

Fenomen írta:Ő csak elmondja a véleményét, szemtől szembe.

Amit francois művel, az viszont hányinger. Egyszer átnéztem odaátra, meg az nso fórumra, ott elég nagy antimadridista a srác. Itt meg teszi az ártatlant a lelkem.

Ez a Hulk meg az izomtömeg miatt kb. öt méterig robbanékony, meg nagyot lő. Kb. ennyi a gyerek.
hozzá se szólok itt a témához nem tudom mit görcsölösz. filmklubozok, meg 2x irtam a real vs barca topicba, rmcf kérdésre válaszolni. nem azért járok ide hogy szidjam a madridot, arra megvannak a más helyek :lol:

hányingerre meg b6, vagy daedalon. nekem utóbbi jobban használ :D
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 22., szombat 23:11

Ő csak elmondja a véleményét, szemtől szembe.
Nyilvánvaló......de mint mondtam is sokszor,a drukker nem az eszéről híres. :D :D

A valaha élt legnagyobb: Maradona......barcás volt.....
kedvenc egyik focistám zizu mellett: rivaldo, barcás volt.........
a legjobb csapat 2006-2011 között: barca.
a legjobb játékos évek óta: messi.....

:D :D vicc......annyira ostoba emberek,annyira fájdalmasan buta emberek élnek,hogy ha tehetném segítenék nekik....
Ezek az elvakultak.....nem én,én csak elmondom ami a szívemen a számom......ha neymar NEM ANNYIRA isten,akkor NEM annyira isten..............de már én POCSKONDIÁZOM azt mondják. Vicc......röhej......
hagyjuk........nem fogok leállni. Más a két ember szintje.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 22., szombat 23:06

Azért ettől a spanyol csapattól sem hasra esni......mert VDB(úristen,megint a real pártolásom és barca ellenességem beszél belőlem-ezt hogy nem lehet észrevenni?) csapat sem az amit én látni szeretnék.......a foci egyre uncsibb......nincs meg az az átütőerő ami volt......a labdabirtoklás oké.....de kb annyit ér,mintha egy kupiban azt mondaná a ku***rva a tiéd vagyok..... :lol: :lol: és van 4 féle izesítésű óvszerem,melyik kell? Nem mindegy? lényegtelen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. június 22., szombat 23:05

Ő csak elmondja a véleményét, szemtől szembe.

Amit francois művel, az viszont hányinger. Egyszer átnéztem odaátra, meg az nso fórumra, ott elég nagy antimadridista a srác. Itt meg teszi az ártatlant a lelkem.

Ez a Hulk meg az izomtömeg miatt kb. öt méterig robbanékony, meg nagyot lő. Kb. ennyi a gyerek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fenomen 2013. június 22., szombat 23:06-kor.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 22., szombat 23:01

KazsiSWAG írta:Kedves R.M.C.F!
Már régóta figyelem a fórumot, és arra lettem figyelmes, hogy egy nagy gyök*r vagy.
Neymar-ról való pocskondiázásod elég szánalmas. Szidod, hogy egy youtubesztár, lenézed, mint egy utolsó senkit.
A 15 meccses Varane az isten, simán lerúgja bal lábbal, jobbal Messit. Vicces vagy.
És a legnagyobb vicc az, hogy téged tisztelnek itt, akár egy Isten-t, és adnak a szavadra...
A legnagyobb vicc az, már bocsáss meg, hogy az ilyen stílusban megnyilvánuló culék miatt, mint Te, léteznek azok a bizonyos sztereotípiák a Barça-drukkerekkel kapcsolatban a madridisták és más csapatok szurkolóinak részéről...

On:
1. Jó volt a bíró. :lol:
2. Neymar laza volt.
3. Buffont sajnálom.
4. Rég láttam ennyire durvulós meccset...

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. június 22., szombat 23:00

brazil-spanyolon lesz itt sikongatás. amelyik győz, világlegjobbja, legyőzhetetlen, a másik meg kipukkadt, semmitnemérő lufi
Majdnem, de az bizonyára kiderül hogy VALÓJÁBAN mennyit ér ez a brazil csapat.. Nagyon nagyon nagyon kíváncsi leszek..

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 22., szombat 22:59

ziro4vr írta:brazil-spanyolon lesz itt sikongatás. amelyik győz, világlegjobbja, legyőzhetetlen, a másik meg kipukkadt, semmitnemérő lufi
Várjá má. Még az elődöntőn is tovább kell verekednie a magát a Braziloknak. Ott kiszopnak, akkor jön, hogy most védjem őket :mrgreen:

Amúgy szerintem a spanyolok még lelépnék a Selecaot. Nem sokkal, de lelépnék. Én örülnék, ha jót meccselnének, vereség esetén is az ilyen mérkőzésekből lehet levonni tanulságot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2013. június 22., szombat 23:01-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég