Konföderációs kupa 2013

Archívum
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 30., vasárnap 15:31

A brazilok fognak nyerni,hazai közönség előtt. A stadionon kívül forradalom van,ha elbukják a döntőt,az csak olaj lehet a tűzre.

A spanyoloknak ki kellett volna esniük az olaszok ellen,sokkal jobbak voltak Pirloék... Lassúak a spanyolok,fáradtak,kifacsartak,del Bosque ráadásul még nem is a megfelelő játékosokat játszatja... ez kuka lesz,és Brazília otthon tartja a Kupát... :-*
spanyolok fogják nyerni. a brazilok kevesek még a taktikusan játszó európai csapatokhoz.
A válogatott fele Európában játszik... arról nem is beszélve,hogy pont ezért fogják megnyerni a brazilok,mivel bennük még meg van a kreativitás,a gyorsaság,a váratlan... nem úgy mint a spanyolokban,akik erőltetik a barcelona megbukott tikitakáját,ami már a spanyol szurkolóknak is unalmas.
:goat:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 30., vasárnap 13:59

___Samy___ írta:nem bánnám ha a bajszos most levenné a pályáról oscart és bedobná a kp-ra hernanest, kevésnek érzem gustavot és paulinhot a spanyol kp-val szemben
Nem hiszem, hogy változtatna, szerintem a megszokott csapat fog kezdeni. De jobban járna, ha levenné Fredet és betenné Lucast. Szerintem Fred el fog veszni Ramosék között és -1 ember lesz így. Remélem spanyolok nem szaroznak és a legjobbjukat nyújtják már csak mix szempontból is :mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. június 30., vasárnap 13:57

___Samy___ írta:nem bánnám ha a bajszos most levenné a pályáról oscart és bedobná a kp-ra hernanest, kevésnek érzem gustavot és paulinhot a spanyol kp-val szemben
szerintem nem változtat a 'szokásos' kezdőn, pedig tényleg lehetne rajta mit.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 30., vasárnap 13:51

nem bánnám ha a bajszos most levenné a pályáról oscart és bedobná a kp-ra hernanest, kevésnek érzem gustavot és paulinhot a spanyol kp-val szemben
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 30., vasárnap 13:45

spanyolok fogják nyerni. a brazilok kevesek még a taktikusan játszó európai csapatokhoz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 30., vasárnap 13:10

Én egy nyögvenyelős,tilitolis híg :cens: t várok,olyan 1-1-el,aztán lehet hogy tizik,ha a hosszba nem dől el...a spanyolok fáradtak,a brazilokba meg nem látom azt az átütőerőt,ami kellene...megnyomják az első 10 percben minden félidő elejét,meg egy kicsit a végét...ez elég japán ellen,még az olaszok ellen is,de a spanyolok ellen nem biztos...
A bronz meccs lehet hogy jobb lesz,olasz győzelmet várok.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 30., vasárnap 13:00

Szerintem a spanyolok nyernek legalább 2vel..lesz itt brazil pofára esés,ami jót is tehet nekik..1 év alatt még tudnak változtatni,ha akarnak,ha véletlen nyernek akkor meg elhiszik,hogy minden szép és jó,pedig híg :cens: az egész amit tolnak,és akkor a vb-n még nagyobbat bukhatnak,szóval szerintem,jobb ha most kapnak egy kiadós pofont..szerintem 3/4-1 lesz a spanyoloknak :coffee: :shifty:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 30., vasárnap 12:57

Kerlon írta:Alba, ha ott hagyja Hulkot Ramosnak vagy Piquének, akkor szarban lehetnek.
hát kicsit túlzás, de hulk szerintem a nagy seggével való forgolódáson kívül szinte semmit nem mutatott.
ha lucas lenne ott, az már keményebb lenne.
én a marcelo - neymar szellőt veszélyesebbnek tartom, remélem arbeloa nem sárgul már be az elején.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 30., vasárnap 12:55

VIszont a Brazilok is elég jól tudnak labdát tartani és a kontrázás sem idegen nekik. Érdekes meccs lesz, remélem, hogy azért meg tudják szorongatni a spanyolokat valamennyire. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 30., vasárnap 12:53

Alba, ha ott hagyja Hulkot Ramosnak vagy Piquének, akkor szarban lehetnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 30., vasárnap 12:51

az olaszoknak szerintem épp azért volt keresnivalójuk, mert volt fenn, vagy 4-5 középpályás, plusz maggio is kb szélső középpályást játszott.
így a spanyolok nem tudták annyira dominálni a középpályás játékot, ami nyilván a kulcsa ennek a játékstílusnak.
a paulinho-gustavo-oscar (mert úgyis ez lesz vélhetően) hármast meg elég lazának érzem ide.
jó, itt is besegíthet majd alves meg marcelo, de alvesnek nem hiszem ,hogy sok fogalma lesz, ha alba is kb szélsőt játszik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 30., vasárnap 12:46

'shutterisland írta:esti meccsre amúgy van, aki egyértelműen brazil győzelemet vár ?
én nehezen tudom elképzelni, hogy ennyire szervezetlen, félkész csapattal, és főleg középpályával megfogják iniestáékat.
Scolari tudja a dolgát, ha lekapja Oscart és betesz egy munkásabb embert a középpályára, akkor Neymar, Hulk és Fred( :mrgreen: ) összeügyeskedhet egy gólt. Nagyon fáradtak lehetnek a spanyolok és láttuk, hogy az olaszoknak is volt keresnivalójuk... 55-45% eszpányára
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 30., vasárnap 12:32

esti meccsre amúgy van, aki egyértelműen brazil győzelemet vár ?
én nehezen tudom elképzelni, hogy ennyire szervezetlen, félkész csapattal, és főleg középpályával megfogják iniestáékat.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. június 30., vasárnap 11:01

'shutterisland írta:én is érzem a lapokat.
maximum sárgák lesznek. az eddigi mérkőzéseket látva nem hiszem h hatalmas lapszórás lesz.

az lehet már tudni h a bronzmeccset és a döntőt ki vezeti?
joabulicsak

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. június 28., péntek 19:58

Akik a 11-es párbajt igazságtalannak tartják azoknak csak annyit mondok, hogy a szétlövés előtt 120 perc állt mindkét csapat rendelkezésére, hogy bebizonyítsa azt jobb mint a másik, ennyi. Ez van...

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 28., péntek 17:47

___Samy___ írta:még mindig azt mondom, hogy túl sablon ez a kupa, nem igaz, hogy nem lesz semmi meglepi
szerintem a brazilok nyernek :mrgreen:
A spanyolokról van szó, ezt ne feledd. Tehát 1-0-ra nyernek. :mrgreen:

A meglepi meg az lesz, hogy Valdés fog kezdeni. :lol:

Bali
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 18:40

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Bali » 2013. június 28., péntek 16:08

___Samy___ írta:még mindig azt mondom, hogy túl sablon ez a kupa, nem igaz, hogy nem lesz semmi meglepi
szerintem a brazilok nyernek
szerintem ez elég nagy meglepi volt hogy az olaszok felvették a versenyt a spanyolokkal (főleg így, balotelli nélkül) persze az igazi meglepetés a továbbjutás elmaradt de kevesen vártak ilyen játékot a taljánoktól

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 28., péntek 15:27

Lehet, nem Conte találta ki, de Olaszországban nála szebben, hatékonyabban, senki nem használja.
Talán,esetleg Prandelli... :)

Tegnap,sajnáltam az olaszokat,attól függetlenül hogy spanyol szurker vagyok.A jóval nagyobb nevekből álló spanyolok megérdemelték volna hogy kiverje őket Prandelli alakulata.Ha azok az olasz helyzetek bemennek az elején,nemtom hogy jöttek volna vissza a meccsbe VdB legényei.Az öreg vakargathatta volna azt a nagy busa fejét... :)
Ha így játszanak a brazilok ellen,akkor nem nyernek konfi kupát most sem.Bár az is igaz,hogy a brazilok se voltak azok a hajde nagy spillerek uruguay ellen...Lehet ebből egy nagyon jó meccs,de ugyanúgy egy nyögvenyelős szar is...na majd meglátjuk.
A bronz meccs meg a látottak alapján az olaszoké...

A tizikhez meg annyit,hogy még mindig jobb mint a hőskorban,mikor 3 ujrajátszás után,ha akkor sem volt döntés,feldobtak egy pénzérmét... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 28., péntek 15:15

még mindig azt mondom, hogy túl sablon ez a kupa, nem igaz, hogy nem lesz semmi meglepi
szerintem a brazilok nyernek :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 28., péntek 13:18

Amúgy a piros lap benne van. D.Luiznál leginkább
én is érzem a lapokat.
luizon felül még a 2-2 szélső hátvéd nagyon necces.
a spanyoloknál azért, mert neymar és hulk menni fog lendületből, ha van kontra, biztos lesz, mikor arbeloa és alba is csak faultolgatni tud, a braziloknál pedig marcelonak és alvesnek alapból nem a védekezés az erőssége, így ha 90 percig nyomás alatt lesznek, ott is bőven benne van a lap.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég