Konföderációs kupa 2013

Archívum
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 2., kedd 11:30

R.M.C.F írta:
na én innentől kezdve veled nem tárgyalok.
komolytalan vagy.
:lol: :lol: ez jó volt.
Mint ez:
http://www.youtube.com/watch?v=i2Gd26zfSV8
Én lassan így vagyok a fórum 90%-val csak nem a komolytalanság az indok. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. július 2., kedd 10:44

az a legszebb hogy szerintem ha kaput talál akkor se megy be mert rajta volt julio

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 2., kedd 10:42

Úszómester írta:igen csak míg mi a dortmund ellen balfaszkodtunk és az üres kaput nem találtuk el addig a spanyoloknak helyzetük se nagyon volt
az már részletkérdés, hogy nem jött a gól, csak a végén, de még a 83. percben, amikor sikerült az elsőt berúgni, akkor is felrobbant a stadinon és a játékosokon is látszott az akarás, az más kérdés, hogy nem volt elég.

viszont ez a spanyoloknál nem volt érzékelhető, csak lézengtek.

onnan indult az egész, hogy néhányan rászálltak Ramos teljesen vállalható bűntetőjére... :roll:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. július 2., kedd 10:36

igen csak míg mi a dortmund ellen balfaszkodtunk és az üres kaput nem találtuk el addig a spanyoloknak helyzetük se nagyon volt

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 2., kedd 10:25

Wertz írta:Sose lehet tudni lehet, hogy akkora lökést adott volna nekik a gyors szépítő gól, hogy visszajöttek volna vele a meccsbe...de lehet nem értek volna vele semmit
A Dortmund ellen nekünk lökést adott az első gól, mert mi akartuk azt, és hajtottunk érte, de vasárnap a spanyolok, mint szinte minden meccsen csak lézengtek, ha nyernek jó, ha nem az is jó.

Semmit se számított volna az az egy gól. :coffee:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 2., kedd 8:49

DavieS írta:amúgy meg ha bemegy és 3-1, akkor is sincs semmi, aki mást mond, és elhiszi, hogy a tegnapi spanyol vállogatot egyenlített volna, az nem látta a meccset... :roll:
Sose lehet tudni lehet, hogy akkora lökést adott volna nekik a gyors szépítő gól, hogy visszajöttek volna vele a meccsbe...de lehet nem értek volna vele semmit

Amúgy a braziloktól sem kell most annyira elájulni, a lehető legjobban jött ki nekik a lépés a meccsen

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 2., kedd 8:10

ennyi erővel akkor mondhatták volna ramosnak, hogy figyelj, gurítsd a kapus kezébe, hiába rúgnád be, úgysincs esélyetek egyenlíteni, semmi értelme.
Igen, ez pont ilyen szitu. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 1., hétfő 21:52

na én innentől kezdve veled nem tárgyalok.
komolytalan vagy.
:lol: :lol: ez jó volt.
Mint ez:
http://www.youtube.com/watch?v=i2Gd26zfSV8
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 1., hétfő 21:44

ennyi erővel akkor mondhatták volna ramosnak, hogy figyelj, gurítsd a kapus kezébe, hiába rúgnád be, úgysincs esélyetek egyenlíteni, semmi értelme.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 1., hétfő 21:30

DavieS írta:amúgy meg ha bemegy és 3-1, akkor is sincs semmi, aki mást mond, és elhiszi, hogy a tegnapi spanyol vállogatot egyenlített volna, az nem látta a meccset...

Erről van szó. Hagyjuk már. Kihagyta? Igen! És? Mi van akkor? Semmi.
Kész vége. Egy picit röhejes volt, de kész. Nem lett volna semmi ha belövi, egy fikarcnyit sem lendített volna a spanyolok játékán.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 1., hétfő 21:26

értelmetlen ezen a kihagyott Ramos bűntetőn csámcsogni, a szélre akarta helyezni, pechjére túlságosan szélre ment...ha olyanra sikeredett volna, mint a Bayern ellen, akkor oké, de ez egy teljesen vállalható, nem ment be és ennyi.

amúgy meg ha bemegy és 3-1, akkor is sincs semmi, aki mást mond, és elhiszi, hogy a tegnapi spanyol vállogatot egyenlített volna, az nem látta a meccset... :roll:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 1., hétfő 21:20

lényegtelen, hogy ki ellen sült be... 11-eseknél ugyan annyi esélye van mindenkinek, mindenki ellen. Ramos meg amúgy is jó rúgótechnikájú játékosnak van beállítva, ennyiről szól az egész...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 1., hétfő 20:51

Kerlon írta:mert nálunk aztán nem egy ember lövi csak
ja. nem így értettem.
hanem pl xabi lőtt tiziket a poolban is például, a válogatottban is első számú tizenegyeslövő. csak ő nem volt tegnap.
xavi meg iniesta meg messi miatt nem tud lőni, egyet sem. ezért nyilván nem ők álltak oda, ramosnak meg legalább volt annyi vér a pucájában hogy elkérje a labdát és odaállt, az most mellékes hogy kihagyta. nem is vártam hogy valamelyik barcás lövi majd. torres meg már egyszer besült tahiti(!!)ellen, szóval szerintem érthető volt hogy ramos lőtte.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 1., hétfő 20:16

Galacticos írta: pedig ez közel sem egy vb.

és azért ramos rúgta, MERT NEM VOLT XABI ALONSO. az eb-n is ő rúgta amikor volt. gondolom torres lőtte volna mint tahiti ellen, de ő meg ott sült be. a barcások meg nem rúgnak tizenegyest sosem, hala messi. szóval ennyi
mert nálunk aztán nem egy ember lövi csak :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Nas » 2013. július 1., hétfő 20:06

amúgy a barcások legalább annyira égnek ma mint a realosok...pique vicc a védelemben, az iniesta-xavi kettős meg semmi....súlytalanok, rengeteg pontatlan passz még a tiki taka sem megy nekik, hiányzik xabi alonso...mondjuk VDB is komolyat hibázott...a barca leszerepelt Európában, erre az ő taktikájukra és gerincére épít tovább, semmiféle taktikai változtatás nélkül...sőt azzal, hogy kiállt egy bousqetsel, gyakorlatilag kinyírta magát....úgy mennek át rajtuk mint kés a vajon.
Ezeket nagyon osztom. Mindig is spanyol drukker voltam, de ez a vereség kurvára kijárt. A kényelmes lötyögést már nem bírom nézni. Hehének igaza volt abban, hogy keményen oda kell lépni a Spanyoloknak, és ki kell használni a fizikai fölényt. Az első félidőben olyan agresszívan nyomták a Brazilok, hogy teljesen megszeppentek a Spanyolok. És nem csupán daráltak ,hanem jobban játszottak. Vicces volt, ahogy Alba küzd Hulkal, haha.

Xavi még mindig irtózatos fék, nem elég ,hogy dögunalom ez a játék, de most már nem is olyan hatékony. Egy vonalba áll az összes spanyol középpályás és elöl 2-3an várják a labdát, amit kénytelenek többnyire egyből visszatenni középre. Védekezni Iniesta,Xavi például egyáltalán nem tud( helyezkedni tudnak, de egy az egyben lefordulnak róluk az erős és gyors középpályások).

Arbeloa-t nem kommentálom.

Alba fizikailag totál 0, ha kalapáccsal bevernéd a földbe akkor is fel lehetne dönteni(és ehhez jön az a hányinger stílus)

Ez a Torres pedig nálam mindig is a legnagyobb kín volt. Már kiraktam volna évekkel ezelőtt.

Iker az első golnál... nem hittem el, mint aki kettőt lát a labdából és rosszat választ...

Végül ez a VDB... amióta szövetségi kapitány, kiráz tőle a hideg. A foci amit nyomat, ez a tutyimutyi kisugárzás. Szerencséje ,hogy a játékosállománya ilyen erős, nem ért volna el semmi nagy címet máskülönben.

Nagyon bízom a spanyol fiatalokban, és remélem nem nevelik beléjük ezt a túlzott barcastyle tilitolit, mert az idegeimmel játszanak.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 1., hétfő 13:43

ilyen hulladék védelemmel mondjuk sok jóra nem számíthatnak a spanyolok, ha nem megy rendesen az egész csapatos letámadás + a gyors labdaszerzés, és pár kevésbé fogalmatlan játékos találja szemben magát a spanyol védőkkel, akkor máris baj van.

ramos kivételével, ez az arbeloa - piqué - alba trió finoman szólva is röhejes. arbeloát nem kell elemezni, alba meccsenként 76x ragad fent, piqué meg szimplán egy vicc... akkora hájpja van annak az embernek, pedig - akármilyen szomorú - egy albiol 2.0

xavi nagyon kevés már, busquetsnél javi martinez sokkal jobb opció, pedro szintén csak azért lehet egyáltalán a keretben, mert a katalánéknál játszik.

ja, és évek óta nincs 1 épkézláb spanyol csatár, még fred is előrelépés lenne ilyen senkiházi elninokhoz képest. :D

de elég bő a keretük, ráadásul az utánpótlásuk is szerintem a világon a legjobb, szimplán kéne már egy kis újítás, mert egy jó fizikumú csapat simán megszivathatja őket.



a brazilok előtt meg le a kalappal, tetszett nagyon ez a paulinho - luisgustavo duó ott a kpn, hihetetlen nagyot robotoltak a meccsen, nagyon jól játszottak, persze az egész csapat megérdemli a dicséretet, szimpatikusak voltak. persze még mindig van hova fejlődniük, akkor cseszhetik el könnyen, ha azt fogják hinni ezután a győzelem után, hogy ők a legjobbak.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. július 1., hétfő 13:27

J.Martinez-Alonso, Iniesta-Fabregas-Navas, Torres.
Ha jól értelmezem ez egy 4-2-3-1-es formáció lenne. Én Alonsot semmiképen nem erőltetném egy ilyen hadrendben. Kijött ez a Real-nál is, hogy Alonso középen Khedriával párban nagyon súlytalanok. Persze, Martinez más kaliber, jobb játékos, mint Sami, de én más vonalon gondolkodnék.. Martinez mellé egy dolgosabb, de jól osztogató embert tartanék jó megoldásnak. Más kérdés, hogy ilyen ember nem jut eszembe most.. Talán Busquets megérne egy próbát nekik.. :hmmm:
Viszont egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy változtatna drasztikusan del Bosque. :coffee:

Más: Nagyon örülök neki, hogy sikerült nyernie Brazíliának. Csak így tovább. :salute: :)

Más 2: Csak úgy zárójelben megjegyezném, hogy a sokak által szidott 4-2-3-1-es hadrend mégsem akkora vicc, nem olyan rossz felállás megfelelő játékosokkal és mentalitással.
#happyshitting

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 1., hétfő 12:42

Amúgy a spanyoloknak pont jókor jött a pofon. Ha megnyerték volna ezt a döntőt akkor a VBt is ezzel az alibi csapattal játszottak volna végig. Így VdBnek megjöhet az esze és a nem kezdőbe való játékosoktól megszabadulhat
+1
Nem volt véletlen,hogy egy párszor hangot adtam aggályaimnak,hogy előbb-utóbb ebből pofáraesés lesz,de voltak páran akik kiröhögtek.Persze én a VB-n vártam valami hasonlót,de így még jobb.Lehet azt mondani hogy jókor jött.Most hogy del Bosque tanul-e belőle,az egy másik kérdés.Ha nem,(a nyilatkozatából ez jön le)akkor a szövetségnek kell elgondolkodni a továbbról...hogy VdB-vel,vagy nélküle.

Ami a brazilokat illeti,sokszor hangoztattam hogy összefognak azok állni,van még 1 év,otthon,hazai környezetben,ahol tán még a pálya is lejthet egy kicsit jv szempontból,igwn csak esélyesek lehetnek...Neymar meg most már tényleg remélem hogy kicsit meggyőzte a kétkedőket,akik csak egy felsztárolt,extravagáns,feltünősködő majmot láttak benne,hogy azért csak viheti valamire...
EL UNICO:Sry,igazad volt a spanyolokkal kapcsolatban.De azért nem írnám le őket még,márha megtudnak újulni...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 1., hétfő 12:34

El Unico írta:Nocsak,mekkorát változott a világ délután óta,Galacticos..
na én innentől kezdve veled nem tárgyalok.
komolytalan vagy.

ugyanazt a hozzászólást beírtam a konföderációs kupa előtt, hogy a jövő évi vb-re ezt kéne. most beírtam a konföd kupa után, és jössz hogy megváltozott a véleményem?
tiszta vicc.
, hogy hát ez csak egy KK kupa nem is számított annyira a spanyoloknak nekik már úgy is minden zsebben volt.
pedig ez közel sem egy vb.

és azért ramos rúgta, MERT NEM VOLT XABI ALONSO. az eb-n is ő rúgta amikor volt. gondolom torres lőtte volna mint tahiti ellen, de ő meg ott sült be. a barcások meg nem rúgnak tizenegyest sosem, hala messi. szóval ennyi

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 1., hétfő 12:17

sztem nagy szakmai hiba volt J Martinez nem játszatása Busqi helyett ilyen szezon után,
Xavival is már csak csereként kéne számolni, ahogy Arbeloával is


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég