Asier Illarramendi - 24

Archívum
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 9., szerda 17:26

inkább a biztosra menjen, hogy megteremtse a stabilitást, és meg tudjon nyugodni a csapat 
És ez tegnap olyan jól sikerült hogy róla kaptuk a gólt :lol: Stabilan :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 9., szerda 17:12

Most lehet, hogy hülyeséget fogok mondani, de legfeljebb kapok egy véglegest kijavít valaki. Szóval, nem a tegnapi meccs alapján elsősorban, de úgy gondolom, hogy Illarra sokszor azt az utasítást kapja, hogy lassítsa a játékot, inkább a biztosra menjen, hogy megteremtse a stabilitást, és meg tudjon nyugodni a csapat egy-egy eseménydúsabb periódus, az ellenfél néhány gólveszélyes támadása után. Ezért "alibizik" folyton. Viszont úgy látom, hogy kicsit túlzásba viszi ezt, és vagy túlságosan lassítja a játékot, aminek következtében a Real támadásépítése némileg kiszámíthatóvá válik, vagy pedig túl gyakran operál lassabb, rövidebb, hátrafelé irányuló passzokkal, nem mindig érzi, hogy mikor lehetne direktebben megjátszani a labdát, akár hosszú indítással, akár csak egy gyors oldalpasszal. De amint erre ráérez, szerintem javulni fog a teljesítménye.

Gondolom ezt azért, mert a Sociedadban ragyogó meccseket hozott le hétről hétre. Nem hiszem, hogy az a tehetség, amit ott mutatott, ilyen szinten képes eltűnni belőle.

Egyébként egyetértek azokkal, akik azt írják, hogy kezd eltűnni a futballból az a poszt, amit Illarramendi képvisel, kíváncsi leszek, mikor fogja Ancelotti emiatt megváltoztatni a középpálya szerkezetét.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 9., szerda 14:06

Ez az ember kurva kevés. Az egy dolog, hogy olyan, mint Xabi, hogy keveset mozog, és előre játékban nem sokat ér, és a posztja is elavult, és megszűnőben van az univerzális, sokat mozgó középpályásokkal szemben. Már ez önmagában elég indok lenne, hogy megváljunk tőle. De a képességei is botrányosan gyengék. Xabiban még van 1-2 jó indítás, jó meglátás, de ő csak alibi, védekezésben gyenge, fejben gyenge, mindezt egy elavult poszton, egy elavult stílusban... Ez rutinnal sem lesz jobb. Eladó listára kell tenni, minél előbb, annál jobb.
A kiemelt résszel nem nagyon lehet vitatkozni; el kell dönteni a vezetésnek, hogy mi legyen vele --> vagy konstansan nyomatják a megkopott Xabi helyén, vagy váltunk egy teljesen más középpályás koncepcióra és akkor meg kell tőle szabadulni! :-* Carlo tavaly nyáron a Pirlo, Xabi, Verratti-féle szopkodás után vélhetően egy ilyen alapú középpályát álmodott meg előzetesen, de Alonso szezon végi botrányos teljesítménye, kora és Illarra erőtlen játéka után talán újra gondolja ezt az elképzelését... :hmmm: A nyáron kiderül, hogyan tovább és mi a cél (?) miközben elérhető közelségben Kroos és Pogba is! :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 9., szerda 11:30

zalkrisz írta:Én nem tudom emberek, ez valami katasztrófa teljesítmény volt... Ilyen alapvető hibákért a megyeiben többet nem leszek kezdő és szétszedik a fejem az tuti... Értem én h mindenki ember és hibázhat, na de ennyit? Micsoda középpálya volt ez.. Tényleg csak Khedira hiányzik Modric helyett.
1 évet adnék neki mindenképp, de eddig csak tölteléknek volt jó. Mintha a mai foci balra, ő meg jobbra menne.

Azt nem értem amúgy, Casemiro miért lett az elején elfelejtve. Most már oké. hogy világtalan, de az elején esélyt kellett volna neki adni.
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 9., szerda 11:29

zalkrisz írta:Én nem tudom emberek, ez valami katasztrófa teljesítmény volt... Ilyen alapvető hibákért a megyeiben többet nem leszek kezdő és szétszedik a fejem az tuti... Értem én h mindenki ember és hibázhat, na de ennyit? Micsoda középpálya volt ez.. Tényleg csak Khedira hiányzik Modric helyett.
Ez az ember kurva kevés. Az egy dolog, hogy olyan, mint Xabi, hogy keveset mozog, és előre játékban nem sokat ér, és a posztja is elavult, és megszűnőben van az univerzális, sokat mozgó középpályásokkal szemben. Már ez önmagában elég indok lenne, hogy megváljunk tőle. De a képességei is botrányosan gyengék. Xabiban még van 1-2 jó indítás, jó meglátás, de ő csak alibi, védekezésben gyenge, fejben gyenge, mindezt egy elavult poszton, egy elavult stílusban... Ez rutinnal sem lesz jobb. Eladó listára kell tenni, minél előbb, annál jobb.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 9., szerda 11:26

Majd ha játszhat a posztján-huzamosabb ideig- és nem az lesz, hogy egy eleve halott formációban erőltetik, akkor majd talán eldöntöm, hogy érdemes-e ahhoz a Gagohoz hasonlítani, aki éveket lehúzott nálunk.

Én akkor sem várok nagy dolgokat tőle ha a saját posztján játszik, lehet valamivel jobb lesz, de az emberünk egy rémgyenge Xavi utánzat az én szememben. Semmi váratlant nem húz, full sablon a játéka, és ezt nem lehet kizárólag a nem megfelelő poszt számlájára írni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. április 9., szerda 11:21

Én nem tudom emberek, ez valami katasztrófa teljesítmény volt... Ilyen alapvető hibákért a megyeiben többet nem leszek kezdő és szétszedik a fejem az tuti... Értem én h mindenki ember és hibázhat, na de ennyit? Micsoda középpálya volt ez.. Tényleg csak Khedira hiányzik Modric helyett.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 8., kedd 21:56

realistahuni írta:Igazi tehetség. Hupsz, rossz topikba írtam. :/

Kicsit kezdett emlékeztetni az avataromon lévő úriemberre, titeket nem? :hmmm:
Majd ha játszhat a posztján-huzamosabb ideig- és nem az lesz, hogy egy eleve halott formációban erőltetik, akkor majd talán eldöntöm, hogy érdemes-e ahhoz a Gagohoz hasonlítani, aki éveket lehúzott nálunk.

Viszont botrány volt amit művelt ma.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 8., kedd 21:45

Igazi tehetség. Hupsz, rossz topikba írtam. :/

Kicsit kezdett emlékeztetni az avataromon lévő úriemberre, titeket nem? :hmmm:
Love football, hate antifa.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 17., hétfő 0:12

Amikor múlthéten említették az esetet, egyből rákerestem, csak elfelejtettem linkelni a videót, nem nagyon volt róla szó itt. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 16., vasárnap 19:59

http://www.defensacentral.com/userfiles ... terior.jpg
Illarramendi alias Batman és a bika esete :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 21., kedd 23:48

R.M.C.F írta:Szeretem az efféle focistákat,de lehetne egy kicsit agrasszivebb,haraphatna,csiphetne is egy kicsit.
Eljön majd az is. Új fiú még topklubban, nem is fix kezdő. Az idő neki dolgozik, ráadásul az egyik legjobbtól tanul.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 21., kedd 23:28

Az emberünk meccsről meccsre jobb és jobb. Megkockáztatom, hogy ma volt olyan jó mint Modric. Nagyon örülök neki, hogy megszereztük ezt a srácot! :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 6., hétfő 21:37

Szeretem az efféle focistákat,de lehetne egy kicsit agrasszivebb,haraphatna,csiphetne is egy kicsit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 6., hétfő 21:32

Pl. szerintem széltében többet is mozog, mint Alonso. Amúgy élmény nézni a könnyed, magabiztos játékát még, ha nagyrészt alibi is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Buitre » 2014. január 6., hétfő 21:04

továbbra is jól forgatja át egyik oldalról a másikra, de ma végre adott két nagyon jó éles labdát, Isconak és Benznek, ebből kellene több, de jó látni, hogy benne van a potenciál

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 27., vasárnap 20:46

mármint a kereszt meg hosszú labdákra értettem :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 27., vasárnap 18:40

madridronie írta:Ehhez viszont annyit hozzátennék, hogy a hosszú labdák, ívelések terén egyelőre (véleményem szerint egyébként majd hosszú távon is) baromira elmarad az öregtől (és akkor még elég finom voltam), szóval ebből a szempontból kár is Xabival összehasonlítani, mert ....
Ezzel egyetértek, de egyrészt ott van, amit Samy írt, hogy erre a fajta mélységi irányításra nem biztos, hogy szükségetek lesz, legalábbis annyira biztosan nem, mint Mourinho alatt, másrészt pedig lehet lapos passzokkal is szervezni a játékot (tényleg bocs, hogy folyton Sergióval példálózok, de ő erre a legtipikusabb példa - http://www.youtube.com/watch?v=MFPLby19Yp0 ), Illarrának pedig érzésem szerint ez jobban fekszik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 27., vasárnap 12:01

Ehhez viszont annyit hozzátennék, hogy a hosszú labdák, ívelések terén egyelőre (véleményem szerint egyébként majd hosszú távon is) baromira elmarad az öregtől (és akkor még elég finom voltam), szóval ebből a szempontból kár is Xabival összehasonlítani, mert ....
viszont úgy néz ki, hogy nem lesz annyira szüksége erre a csapatnak, mint a josé féle felállásnál
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. október 27., vasárnap 11:16

Elképesztő, mekkorát változott a Madrid pozitív irányban a becserélése után. Nagyon kell a robotolása, a higgadtsága és a pontossága a középpályátokra, ez, azt hiszem, egyértelmű.
nem kérdés, hogy stabil alapembernek kell lennie. a védőktől előre van 6 poszt. egy neki, egy modricnak meg egy cének. a többiek meg harcoljanak a maradék háromért.
Abszolút egyetértek, nem kérdés, hogy helye van a csapatban (remek igazolás volt)! B-) :agree:
És szerintem szép lassan rá fog érezni arra is, hogyan tudja még jobban kontrollálni a játékot, hogyan tud mélységből irányítani akár lapos passzokkal, mint Busquets (bocs a példáért :D ), akár ívelésekkel, mint Xabi Alonso
Xabinak össze kell szedni magát, és hozni kell, azt amit tud, mert már most is átvehetik a helyét.
Ehhez viszont annyit hozzátennék, hogy a hosszú labdák, ívelések terén egyelőre (véleményem szerint egyébként majd hosszú távon is) baromira elmarad az öregtől (és akkor még elég finom voltam), szóval ebből a szempontból kár is Xabival összehasonlítani, mert ....
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég