Jesé Rodriguez - 20

Archívum
Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. december 23., hétfő 15:48

Uhh... ha legalább kipróbáltuk volna már, akkor megértem ezt a kijelentést, de így?? Én nagyon megnézném, mert lehet, hogy jól jönnénk ki abból a felállásból. De amíg nem próbáljuk ki, addig sokra nem megyünk vele...
Játszott már csatárt, igaz csak 28 percig de látványosan szenvedés is volt a Galata elleni fellépése. Tény, nem tudjuk mi lett volna ha 90 percig pályán marad és 11 emberrel tudjuk le a meccset de továbbra is tartom hogy az Ő posztja elsősorban szélen van ahogy Bale és Ronaldo helye is. Teknikailag túlképzettek egy 4-2-3-1 ben egy szem csatárnak! Két csatáros rendszerben megint más lenne a helyzet!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 23., hétfő 15:16

Monkey írta: Remélem soha! Véleményem szerint egyik sem alkalmas a csatár pozicióra,
Uhh... ha legalább kipróbáltuk volna már, akkor megértem ezt a kijelentést, de így?? Én nagyon megnézném, mert lehet, hogy jól jönnénk ki abból a felállásból. De amíg nem próbáljuk ki, addig sokra nem megyünk vele...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 23., hétfő 14:57

ez a gyerek a támadó harmadban bárhol jó, csatár, szélső, fals kilences neki mind1...na ilyen játékosunk nincs még egy az biztos, mert a két szélsőnk csatár pozíción nem jó...

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. december 23., hétfő 14:42

egyszer megnézném mit tolna elől a CR-Jesé-Bale trió, mert van egy olyan érzésem, hogy ütne
Remélem soha! Véleményem szerint egyik sem alkalmas a csatár pozicióra, illetve képeségeiket sokkal inkább tudják érvényesíteni a széleken mint középen. Sajnos ezért sem tartom alternatívának Benzema cseréjére Jesét. Jó a srác és egyre csak jobb lesz de Bale és Isco érkezésével Ő itt évekig csak csere lesz! Di Mariat szvsz ki tudta volna szorítani de a walesivel szemben több szempontból is alul marad (elsősorban az érte kifizetett 90-100 M miatt) sajnos! :-(

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. december 23., hétfő 14:06

Mint ahogy az is lehet h Jesé is sokkal jobb lesz ha többet játszatjuk...

Amit meg Bale valójában tud, egy teljesen más stílusú bajnokságban mutatta meg, egy olyan csapatban ami rá épült, és olyan poszton ami leginkább feküdt neki. Ezek nagy különbségek. Lehet reménykedni, énis csak azt tudom tenni, de sok pénzt nem tennék rá.

amugy meg lassan elérkezünk ahhoz a ponthoz amikor már nem lehet kifogás hogy idő kell neki... Mondjuk még egy hónap, és mást kell kitalálni.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 23., hétfő 13:44

Csabi írta:sokkal könnyebben meg tudja bontani a védelmet mint bél.
90%-ban ezért is szokott beállni. Általában le is nyilatkozza az öreg, hogy ezért teszi be. Azért azt is sokan elfelejtik, hogy Bale még közel nincs abban a formában amit ő valóban tud... :coffee:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. december 23., hétfő 13:03

sokkal könnyebben meg tudja bontani a védelmet mint bél.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. december 23., hétfő 12:53

azért jesé se váltja meg a világot ha a játékot nézzük.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. december 23., hétfő 12:49

Mike írta:ehet röhögni, csak az az igazság h Bale játékban semmit nem nyújtott még. Szép dolog a statisztika, de abban Jesé sem rossz, sokkal kevesebb lehetőségből. És nézzük meg azt is melyiktől mit vár az ember...
De ha megnézzük Jesé sem nyújtott semmivel sem többet, lealibizett két kupameccset, ahol kellett volna igazán megmutatnia. Ez mellett számomra tegnap sem nyújtott semmi extrát, a gól tényleg fontos volt, bár a kapus ugyanannyira benne volt, mint Jesé, de előtte volt vagy 1-2 beadási kísérlete is, amit eléggé elrontott.
Összességében tegye a dolgát, fiatal még, van mit tanulnia, és remélhetőleg egyszer alapember lesz a Realban.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 23., hétfő 12:36

Mike írta:Ehhez képest a spanyol csak 3. a sorban Bale és DM után...
Csak az sem mind1. hogy mostanság első cserék között van, de megnyugtatlak, hogy ha jól fog játszani akkor akár kezdő is lehet majd, főleg ha Benya nem javul... Előbb legyen egy stabil kezdőnk (ami még nem is volt kb) aztán ráérünk beépíteni a fiatalokat, de ezt Carló is elmondta...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. december 23., hétfő 12:29

lehet röhögni, csak az az igazság h Bale játékban semmit nem nyújtott még. Szép dolog a statisztika, de abban Jesé sem rossz, sokkal kevesebb lehetőségből. És nézzük meg azt is melyiktől mit vár az ember...

Ehhez képest a spanyol csak 3. a sorban Bale és DM után...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 23., hétfő 12:25

Ideje lenne betenni egy fejet falba verős smilet :roll: :lol: :lol:

Amúgy nagyon örültem a góljának, mert megérdemelte. Szeretem Benyát, de egyszer megnézném mit tolna elől a CR-Jesé-Bale trió, mert van egy olyan érzésem, hogy ütne, főleg amikor kontrázunk, de összességében is ügyes. Bár beadásokkal vannak bajok :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 23., hétfő 11:43

Mike írta:kár hogy kevés lehetőséget kap, pedig jobban teljesít mint Bale...
fejezd már be könyörgöm :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. december 23., hétfő 11:25

kár hogy kevés lehetőséget kap, pedig jobban teljesít mint Bale...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 22., vasárnap 23:38

én egyébként azt hittem, hogy a twitteres poszt miatt carlo nem fogja beküldeni
de nagyon jól szállt be, kellett egy lendületes ember a szélre, és carvajallal szépen verték meg rendre a valencia bal oldalát

a gólnál zizu hogy örült neki :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. december 19., csütörtök 9:28

ugyanaz a problémája, mint a fiatal cristianonak. isco is és ő is még nem eléggé konkrét a támadásokat illetően, szeleburdi. ha megnéztek egy 2004-2005 körüli videót cristianoról, akkor nem a gólokat és a gólpasszokat látjátok, hanem a sok trükközgetést. valami hasonlót érzek jesé és isco esetében is. mindkettő hatalmas gyémánt, nem szabad elkallódniuk, de szükségük lesz egy edzőre, aki a pályán is felnőttet csinál belőlük.
isco esetében pellegrini tökéletes volt erre, de én ancelottiban is bízok. kakával már megcsinálta.

egyébként látszik rajta, hogy ambíciózus, a nyilatkozatából is érződik. ha nem ereszt le, keményen dolgozik és küzd, akkor pár éven belül ő lesz a spanyol válogatott és a madrid egyik alapembere. ebben teljesen biztos vagyok.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. december 19., csütörtök 9:21

69erssam írta:Kérhetek tőletek véleményt az előző meccsről(olimpic elleni kupameccs), hogy hogyan teljesített? Hébe Hóba tudtam nézni csak a meccset. Láttam a gólpasszát és a meccs 70.perce felé levő sprintjét. Tudom hogy nem remekeltek annyira a játékosaink,de ahhoz képest hogy játszott?
bar a masodik felido felet vegig aludtam, de amit addig lattam... hat engem meg mindig nem gyozott meg. az biztos hogy nagy potencial van benne, de hianyzik meg belole valami... ha CR-t nezem meg ot akkor azt mondanam hogy a "gyilkos oszton", de isconal is meg nala is azt erzem hogy bedobnak cseleket meg hasonlok de valahogy nem jutna vele 1-rol a 2-re.

Kivancsian varom a fejlodeset a kovetkezo evekben... de van egy erzesem hogy nem a realnal lesz ez... ahhoz tul keveset jatszik.

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2013. december 19., csütörtök 9:14

Kérhetek tőletek véleményt az előző meccsről(olimpic elleni kupameccs), hogy hogyan teljesített? Hébe Hóba tudtam nézni csak a meccset. Láttam a gólpasszát és a meccs 70.perce felé levő sprintjét. Tudom hogy nem remekeltek annyira a játékosaink,de ahhoz képest hogy játszott?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. december 19., csütörtök 8:51

kiábrándító volt az egész csapat. ancelottinak kénytelen vagyok igazat adni. ez a sorozat nem a fiatalok sorozata. nem lehetett felforgatott csapattal nekimenni senkinek, akár első osztályú csapat, akár harmadik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 19., csütörtök 8:49

Úgy érzem Jesé koma kicsit elégedetlen :hmmm:
Hogy tolta a másodikban? Olyan izgalmas volt, hogy elaludtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég