Jesé Rodriguez - 20

Archívum
wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 4., csütörtök 17:53

Szerintem nem volt az olyan nagy baj, hogy nem játszott Mourinho utolsó szezonjában
Másodosztály jó fejlődési lehetőség volt neki.

Ha több meccsen, kb 5-10 körül pályára lép a nagy csapatban akkor már nem szerepelhetett volna a Castillában. Azzal rosszabbul járt volna ha játszik mondjuk pl 800 percet, a többit meg padozza
Ha meg kap pár meccset, mint a másik Rodriguez az sokat nem számitott volna

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 4., csütörtök 17:22

Géci írta:
nmate írta: Hát ez elég necces, emlékszem 18-19 évesen milyen hisztit levert, hogy Mourinho nem számol vele az első csapatnál.
Igen, csak tavaly a sérüléséig többet játszott a nagy csapatba, mint Josénál összesen...
Azt tegyük hozzá, hogy Jesé az első hivatalos gólját 2011 végén a Castilla-ban szerezte, majd 2012 első negyedévében debütált a felnőttben.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 4., csütörtök 17:14

Géci írta:Jesé baja ott szerintem az volt, hogy addig ameddig Morata kapott lehetőséget, addig ő semennyit... Lássuk be, hogy meg lehet érteni Jesét :Đ
és még Morata panaszkodott miután csapatot váltott :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 4., csütörtök 17:12

Jesé baja ott szerintem az volt, hogy addig ameddig Morata kapott lehetőséget, addig ő semennyit... Lássuk be, hogy meg lehet érteni Jesét :Đ

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 4., csütörtök 16:14

Igen, csak tavaly a sérüléséig többet játszott a nagy csapatba, mint Josénál összesen...
Annál ebben a szezonban is többet játszott már. :)
Hát ez elég necces, emlékszem 18-19 évesen milyen hisztit levert, hogy Mourinho nem számol vele az első csapatnál.
Az valóban érdekes volt, még ha alapvetően tényleg érthetetlen is volt a döntés. Bár az inkább a gesztusról szólt, nem arról, hogy meghatározó szerepet akart volna magának Jesé.

A szerződéshosszabbításának örülnék amúgy.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 4., csütörtök 15:28

nmate írta:
CS0ki írta:Kérdés, hogy mennyire lesz türelmes,
Hát ez elég necces, emlékszem 18-19 évesen milyen hisztit levert, hogy Mourinho nem számol vele az első csapatnál.
Igen, csak tavaly a sérüléséig többet játszott a nagy csapatba, mint Josénál összesen...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 4., csütörtök 15:10

Ő tipikusan CR posztján lesz jó, sok védekezést eddig nem láthattunk tőle...aztán még könnyen lehet, hogy majd Karimosan csatárban is eljátszik. Sok lenne CR-el egyszerre a pályán...majd talán tavasz végére belejön a védekezésbe is.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 4., csütörtök 15:07

CS0ki írta:Kérdés, hogy mennyire lesz türelmes,
Hát ez elég necces, emlékszem 18-19 évesen milyen hisztit levert, hogy Mourinho nem számol vele az első csapatnál.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 3., szerda 0:04

Hát amúgy addig oké, hogy eredményes volt a sérülés előtt, de ő sem tündökölt a mezőnyben. Mondjuk nagyon kár a sérüléséért, mert nem tudta folytatni, most meg reálisan is kelleni fog neki még 2-3 hónap, hogy formában lendülhessen. Majd az idő eldönti, hogy mi lesz belőle.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 2., kedd 23:50

Már megint kb mindenki ugyanazt gondolja, csak éppen a megfogalmazás, námi vicces túlzás, félreértés miatt megy az értetlenkedés. :)

Jó, hogy visszatért, még sok munkája van, de ha stabilan hozza a tavalyi gólérzékenységét, akkor nagyon jól fog jönni januártól-februártól. Most még azért rozsdás volt, meg amikor beállása után elkezdett befelé húzni, és jött egy becsúszás az ellenféltől, azért felszisszentem egy pillanatra. Nem tudom ez nála mennyire van meg fejben, ilyenkor biztos félti még magát valamennyire. Kicsit talán erőltetetten is ment neki a védelemnek párszor, hogy mutassa mennyire visszatért.
Jövő héten ismét kaphat egy félidőt, aztán klub vb-n talán többet is. Jó lesz ez.
Ezt még meg is érteném, de a szurkolók imádják. Ha fejlődni fog, akkor kezdő lehet a Real Madridban, Bale ide vagy oda.
És azért mégiscsak 21 éves. Az nagyon kevés. Kérdés, hogy mennyire lesz türelmes, de 2-3 év múlva a kezdő közelébe kerülhet tényleg. És szerintem hernandez előtt lesz a sorban is, támadók közül ő lesz az első csere.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 2., kedd 23:45

mathers írta:Én úgy látom, hogy lehet bármilyen jó is itt csak csere ember lesz. Azt szerintem senki se gondolja komolyan, hogy ha jobb lesz mint Bale. Már pedig jobb lesz legalábbis itt spanyolban jobban érzi a játékot, mint a Walesi. De hiába. Az ára miatt Bale fog kezdeni, amíg itt lesz. Ha meg Bale elmegy akkor Perez hoz valakit a helyére megint súlyos összegekért és az fog játszani. Jesé itt sose lesz stabil kezdő és nem azért, mert rossz játékos. Hanem a fentebb említett okok miatt.
Ezt még meg is érteném, de a szurkolók imádják. Ha fejlődni fog, akkor kezdő lehet a Real Madridban, Bale ide vagy oda.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 2., kedd 23:42

Én úgy látom, hogy lehet bármilyen jó is itt csak csere ember lesz. Azt szerintem senki se gondolja komolyan, hogy ha jobb lesz mint Bale. Már pedig jobb lesz legalábbis itt spanyolban jobban érzi a játékot, mint a Walesi. De hiába. Az ára miatt Bale fog kezdeni, amíg itt lesz. Ha meg Bale elmegy akkor Perez hoz valakit a helyére megint súlyos összegekért és az fog játszani. Jesé itt sose lesz stabil kezdő és nem azért, mert rossz játékos. Hanem a fentebb említett okok miatt.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 2., kedd 23:38

De ki várt többet? Írtam ilyet? Vagy azt hiszed ezt gondoltam? Leírom megint akkor: egy harmadosztályú ellenfélnek rúgott gólt, ahol fogorvosok, boltosok, virágkötők játszanak. Hosszú kihagyás ide vagy oda, szerintem egy lőtt gól nem predesztinálja az "isten" jelzőre, ahogy azzal a hurrá hangulattal sem értek egyet, hogy ő lesz itt a megváltó. Kedvelem a srácot, és nagyon szurkolok neki, de ennyi. Vagy neked magyarázzam milyen fenntartásokkal kezelni egy játékos, ne adj isten egy csapat teljesítményét, mikor te nem egy játékosunkat fikáztad az elmúlt szezonokban?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. december 2., kedd 23:33

Zsombor írta:Szép, megsüvegelendő, de hadd ne dobjak már ettől egy hátra szaltót. A kedvenc csapatom játékosa, szurkolok neki, de megkérdőjelezem az "isten" jelzőt vele kapcsolatban, mikor egy olyan csapatnak rúg gólt, ahol a játékosok egy részének civil foglalkozása is van.
Még valóban messze van az isteni jelzőtől, de mit várunk tőle? Több, mint fél éves sérülés után jött vissza, jól szállt be, gólt is rúgott. Nem világklasszisról beszélünk, hanem egy feltörekvő tehetségről.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 2., kedd 23:18

trololololol
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. december 2., kedd 22:57

Kerlon írta:Amúgy én nem akarok vészmadár lenni, de szerintem sokan fognak benne csalódni, mert indokolatlanul túlrajongják. De ne legyen igazam és tényleg szép visszatérés volt ez így.
Szerintem meg igen is lehet kezdő szint a gyerek, ahogy a sérülése előtt már verdeste is azt a bizonyos szintet. Ugyan 1 éve elment a semmibe, de még így is piszok fiatal, jövőre meghatározó ember lehet a keretben. Nagyon jól érzi a kisterületes, rövid passzos, gyors játékot, tudja hova kell mozogni, megvan a gyorsasága, a technikája, az ereje és a magabiztossága a TOP szinthez. Ő nem fog kikötni egy Almeriában. Igen is nagyon hosszú ideig itt lesz, és az utánpótlásunk egyik büszkesége lesz. Tudom, hogy nagyon nehéz bekerülni az utánpótlásunkból az A csapatba, főleg a kezdőbe, de nála tudom, hogy megragadja majd az esélyt. Igaz ma egy 3. osztályú csapat ellen virított, és igaz, hogy nem tudjuk mit bír még a lába, de tartom magam az optimizmusomhoz, és ahhoz, hogy ez a gyerek hamarosan megint csatázni fog a kezdőért. (és Bale formáját elnézve, van is egy potenciálisan kiadó poszt a kezdőben) Ne legyetek pesszimisták, inkább szurkoljatok neki!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 2., kedd 22:15

Pipita írta:
Mert a virágárusnak elpakolt egy gólt?
Vagy mert egy 8 hónapos sérülés után, meccshiányosan ott folytatja, ahol abbahagyta.

De az kit érdekel, bárki képes rá. :)
Khedira BL-t meg VB nyert már ne haragudj. :mrgreen:

Amúgy én nem akarok vészmadár lenni, de szerintem sokan fognak benne csalódni, mert indokolatlanul túlrajongják. De ne legyen igazam és tényleg szép visszatérés volt ez így.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 2., kedd 22:14

De azert elvezzuk mar ki a pillanatot. Holnap visszaterhetunk a foldre. :coffee:

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2014. december 2., kedd 22:12

Zsombor írta:Szép, megsüvegelendő, de hadd ne dobjak már ettől egy hátra szaltót. A kedvenc csapatom játékosa, szurkolok neki, de megkérdőjelezem az "isten" jelzőt vele kapcsolatban, mikor egy olyan csapatnak rúg gólt, ahol a játékosok egy részének civil foglalkozása is van.
Nem kell a szaltó, helyén kell kezelni. Jót tesz neki és a lelkének is ... Önbizalom! Így tovább !
Modric - Kroos

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 2., kedd 22:03

Én ezt nem is mertem leírni amit Zsombor,mert kaptam volna hogy biztos Bale miatt írom,de erős az Isten jelző eléggé.
Helyén kell kezelni a dolgokat,baszottul kell örülni,de azért óvatosan,mert ebből van az hogy ha esetleg gyengébb lesz a következő pár meccsen,akkor meg jönnek a negatív dumák,hogy ennyi van benne stb.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég