Jesé Rodriguez - 20

Archívum
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 17., péntek 11:05

Realista24 írta:Ancelotti megint helyrerakta Jesét.

"Én is mérges lennék, ha csak 10 percet kapnék, de ez az edző döntése, aki a csapat érdekét keresi. A Real Madridét, nem Jeséét, Ronaldóét vagy Casillasét. Csak hármat tudsz cserélni. Ha kettő nullra vezetsz, akkor sincs vége még a meccsnek, bármi megtörténhet. Hat perc alatt rúgtunk 3 gólt a bl döntőben, a Bayern kettőt kapott..."
Ezek szerint mérges volt. Ez oké,benne van, de azért az hogy erre reflektálni kellett igy azért lehet kicsit több van benne mint puszta "mérgelődés".
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. április 17., péntek 9:39

Nálam hétvégén minden további gond nélkül kezdene. Amikor tényleg hosszabb időt töltött a pályán, akkor gólt is szerzett pl. a Sevilla v. az Eibar ellen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 17., péntek 9:18

Ancelotti megint helyrerakta Jesét.

"Én is mérges lennék, ha csak 10 percet kapnék, de ez az edző döntése, aki a csapat érdekét keresi. A Real Madridét, nem Jeséét, Ronaldóét vagy Casillasét. Csak hármat tudsz cserélni. Ha kettő nullra vezetsz, akkor sincs vége még a meccsnek, bármi megtörténhet. Hat perc alatt rúgtunk 3 gólt a bl döntőben, a Bayern kettőt kapott..."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 14., kedd 20:04

:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. április 14., kedd 17:43

Na meg láttuk mire megy, ha ott van.
Kép
B-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 13., hétfő 21:03

Azért a walesi erre finoman sem szolgált rá. :roll:
Jesé túlsúlyos, Bale nem, Bale dinamukus, Jesé nem. Ennyi pont elég ahhoz, hogy ne legyen a kezdőben többet. Na meg láttuk mire megy, ha ott van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 13., hétfő 21:00

realistahuni írta:
Ok,de jesébe sokkal kevesebb van mint a szar bale-ben,jesé jelenleg semmilyen erősítést nem jelent,a gólja most szép volt,meg is lepődtem,de ennyi,és nem több.
A sérülése előtt viszont tényleg nagyon jó volt,a legjobb csere volt,nem kezdő igen,de ő volt a tuti csere,ha behozták mindig "adott" a játékhoz,ma elvesz.

Nem is azt mondtam hogy Bale nem jobb, mert ilyen rémgyenge játékkal is jobban benne van a gól vagy a gólpassz nála. Viszont a percek aránya nevetségesen rosszul van elosztva, 3558 van Balenek transfermarkt szerint, Jesének meg 469. Azért a walesi erre finoman sem szolgált rá. :roll:

A vadló nem szolgált rá,de jesé sem sokkal többre,mivel eszméletlen gyenge,alig lehet ráismerni.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 13., hétfő 20:57

Ok,de jesébe sokkal kevesebb van mint a szar bale-ben,jesé jelenleg semmilyen erősítést nem jelent,a gólja most szép volt,meg is lepődtem,de ennyi,és nem több.
A sérülése előtt viszont tényleg nagyon jó volt,a legjobb csere volt,nem kezdő igen,de ő volt a tuti csere,ha behozták mindig "adott" a játékhoz,ma elvesz.

Nem is azt mondtam hogy Bale nem jobb, mert ilyen rémgyenge játékkal is jobban benne van a gól vagy a gólpassz nála. Viszont a percek aránya nevetségesen rosszul van elosztva, 3558 van Balenek transfermarkt szerint, Jesének meg 469. Azért a walesi erre finoman sem szolgált rá. :roll:
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 13., hétfő 20:49

realistahuni írta:Samyvel értek egyet, egy hosszú-súlyos sérülés + a kevés játékperc az soha nem jó kombó. Ahhoz képest hogy Bale mennyire szar, Jesének sokkal több percet kellett volna kapnia. Mondjuk egy szezon a Portoban neki sem tenne rosszat, mert itt bele fog fásulni ha jövőre is marad.

Ok,de jesébe sokkal kevesebb van mint a szar bale-ben,jesé jelenleg semmilyen erősítést nem jelent,a gólja most szép volt,meg is lepődtem,de ennyi,és nem több.
A sérülése előtt viszont tényleg nagyon jó volt,a legjobb csere volt,nem kezdő igen,de ő volt a tuti csere,ha behozták mindig "adott" a játékhoz,ma elvesz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 13., hétfő 10:02

Sérülése előtt jó volt,de szerintem az is kevés egy kezdő szinthez.Kell neki 1-2 év kölcsön aztán majd meglátjuk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 13., hétfő 9:44

Samyvel értek egyet, egy hosszú-súlyos sérülés + a kevés játékperc az soha nem jó kombó. Ahhoz képest hogy Bale mennyire szar, Jesének sokkal több percet kellett volna kapnia. Mondjuk egy szezon a Portoban neki sem tenne rosszat, mert itt bele fog fásulni ha jövőre is marad.
Love football, hate antifa.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. április 12., vasárnap 16:11

Realista24 írta:"13 éves korom óta vagyok itt, és 40 évesen fogok távozni. A Madrid az életem klubja. Nem akarok kölcsönbe menni:
pedig kellene :)

a sérülése előtti formája szerint később még kezdő is lehetett volna,
most meg cserének is kevés (pedig spanyol :mrgreen: )

újra fel kellene építenie magát, sztem a tehetsége megvan hozzá hogy fontos láncszeme legyen a csapatnak

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 12., vasárnap 0:24

"13 éves korom óta vagyok itt, és 40 évesen fogok távozni. A Madrid az életem klubja. Nem akarok kölcsönbe menni. Megmutattam, hogy tudok itt játszani és tovább dolgozom ezért."
nagyon helyes, én bízok a srácban

idén szarabb formában van, mondjuk a sérülés miatt még érthető is, ettől ő sokkal többre képes és ezt tavaly meg is mutatta nekünk
piszok gyors, kombinatív játékra alkalmas, több posztos játékos és nincs nála tele a gatya, kellő önbizalommal rendelkezik, mondjuk néha talán túl sokkal is
minden megvan benne, ami a jövő focijához kell, még nagyon sokra viheti

két dolgot hiányolok belőle, egyik a bal láb használata, a másik meg, hogy túlságosan egysíkú a játéka
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. április 11., szombat 22:39

Realista24 írta:"13 éves korom óta vagyok itt, és 40 évesen fogok távozni. A Madrid az életem klubja. Nem akarok kölcsönbe menni. Megmutattam, hogy tudok itt játszani és tovább dolgozom ezért."
Valamint megerősítette, hogy 100%os fizikai állapotban van..... :roll:
Kár, hogy ebből a pályán nem sok jön le. De azért drukkolok a gyereknek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 11., szombat 22:30

Na, akkor ideje lenne már valamit mutatni is. :kivagyhe: Vamos Jesé!!!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 11., szombat 22:26

"13 éves korom óta vagyok itt, és 40 évesen fogok távozni. A Madrid az életem klubja. Nem akarok kölcsönbe menni. Megmutattam, hogy tudok itt játszani és tovább dolgozom ezért."
Valamint megerősítette, hogy 100%os fizikai állapotban van..... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. április 11., szombat 21:01

Amúgy teljesen jól helyettesítette a Balet. Mondhatni, hogy lekoppintotta a walesi játékát: sok rossz megoldás és hosszabb időszakok amikor észre sem lehetett venni. Mondjuk Baletől ilyen gólt is rég láttunk, ami egyéni megmozdulásból született. Egy szezont nyomjon le egy kisebb csapatban, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Az biztos, hogy sokkal több van benne ennél.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 11., szombat 19:41

LeagueofLesbians írta:(persze, azért vele komolyabb orvosi stáb dolgozik, de akkor is. az emberi agy/ félelem kemény dió)
Én ezt értem. De az is rossz ahogyan ő csinálja. Elindul, aztán félúton gondolja meg magát. Ebből jönnek a bajok.
Amúgy meg a mai fociba ez nem fér bele, ha nem tud odabaszni akkor byebye.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. április 11., szombat 19:32

nmate írta:Amúgy csak nekem tűnik úgy, mintha tele lenne a gatya? Nehogy megsérüljön. Egy belépője nem volt, amikor fogta a térdét akkor is, egyet lép még előre és övé a labda. Inkább hagyja, hogy vigyék. Ha esetleg neadjisten megsérülne megint, a tutyimutyi felfogásból fog jönni az.

Igen, biztosan abból. Szerintem te nem is tudod mennyire kihat a gondolkodásra egy ilyen sérülés. Engem 3x műtöttek mikor megkért az orvos, hogy fejezzem be, mert nem akar tolószékbe rakni olyan fiatalon. Az első műtét után is igaz már látszódott és érződött. féltem minden ütközéstél, nem akartam keményen kitámasztani se csak hát nehéz volt abbahagyni a focit, ha egyszer az a mindened. Azt hiszed még tudod csinálni, de szép lassan csak felemészt.

(persze, azért vele komolyabb orvosi stáb dolgozik, de akkor is. az emberi agy/ félelem kemény dió)
[FIFA WORLD]

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. április 11., szombat 19:25

Nekem olyan érzésem volt vele kapcsolatban, mint amikor tanyasi 23-ban az oldalvonal mellett gitározó pocakos Dzsovanni beáll, hogy megmutassa mi a foci. Lefocizzák folyamatosan, elront mindent, de a végén azért ragaszt egyet a hosszúba :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég