Jesé Rodriguez - 20

Archívum
Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:14

Ez mondjuk nem új, ezért is szerettem volna csatárt.
nincs szükség, benzema a csatárunk, az alapember.
ha megsérül, van elég firepower, kicsit feljebb toljuk a védekezést és kreatívkodunk.
volt egy lehetősége egy szöglet utáni kavarodás után kapásból egy lefelé szálló labdát lőtt meg, kaput nem talált. de morata abból a helyzetből labdát se talált volna.
volt egy kiugrása is, amit éles szögből rövidre akart, de mellément kicsit.
az idei szezonban a 2. félidőre nyugodtan be lehet rakni minden bajnokin szinte frissíteni. inkább ezt a gyereket, mint özilt, még úgy is, hogy még mindig flegmának és nagyképűnek érzem a testbeszéde alapján.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:12

volt egy lehetősége egy szöglet utáni kavarodás után kapásból egy lefelé szálló labdát lőtt meg, kaput nem talált. de morata abból a helyzetből labdát se talált volna.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:10

Matt009 írta:. Moratanál jobb, ez nyilvánvaló, de én féltem, mert Bale-lel a jobboson, DM és Özillel a padon... mikor fog játszani?
Benzemát is le kell cserélni néha, és Jesé simán válthatná őt. Ha jól láttam az összefoglalóban, akkor most is Karimot váltotta.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:06

Én nem vagyok tőle elájulva, de ilyen szinten nem is sokat játszott még. Direkt figyeltem, hibázgatott azért rendesen. Jelen pillanatban nem alkalmas arra, kezdő legyen, de szorult bele annyi tehetség, hogy meccsenként 15-20 perceket kapva lehessen rá számítani a szezon második felében. Moratanál jobb, ez nyilvánvaló, de én féltem, mert Bale-lel a jobboson, DM és Özillel a padon... mikor fog játszani?
morata by far a leggyengébb tagja a keretnek.
Ez mondjuk nem új, ezért is szerettem volna csatárt.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:53

már egyáltalán a mozgásából látszik, hogy ügyesebb gyerek, mint morata
az első mozzanata egy megkerülős csel volt, bár utána megcsúszott....szóval nem egy beszari gyerek, és ügyes is
még egy kicsit szoktatlan neki a szisztéma, meg ez a sok ember, de nem aggódom érte
mivel nagyon úgy néz ki, hogy 2 csatáros játékra állunk át, biztos meg fogja kapni a lehetőségeit
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:47

Remy írta:Hogy tolta? Sajna nem láttam a meccset, valaki írna egy pár szót róla?
érthetetlen, hogy egy morata a helyettese benzemának, amikor itt van ez a gyerek.
sztem nem vok ezzel egyedül.
morata by far a leggyengébb tagja a keretnek.
hesze meg déem tökéletes cserék lesznek céronaldo, bale és benzema helyére, lehet szépen forgatni a csapatot az év során.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:39

Hogy tolta? Sajna nem láttam a meccset, valaki írna egy pár szót róla?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. augusztus 30., péntek 2:46

A fene essen az éjszakai műszakba, átaludtam a napot, a meccsel együtt. Hogy játszott, jó volt? Az élő közvetítésben nem szerepelt sokszor a neve, de attól még lehetett jó. A többiek nagyon nem érdekelnek (ezen a meccsen csak természetesen, azért egy bl-ben, vagy bajnokságban már nem mindegy.), de nagyon remélem, hogy ő bizonyít, és küzd, és akar, és jól játszik, és megkapja majd a lehetőséget komolyabb meccseken is.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. augusztus 26., hétfő 14:31

Feltételezve, hogy Ancelotti csatárként számol vele (szélsőként a két nagy mellett esélye nincs), nem tudom, mennyi sót fog megenni Karim mellett. Nagyon sokan vagyunk, és érte kár lenne, ha megállna a fejlődésben.
A két nagyot is le kéne cserélni néha. (Feltételezzük, hogy jön Bale) Ráadásul a kettőből csak az egyik van bizonyítottan acélból, a másiknak bőven volt sérülése pályafutása során. És ugye még CR szerződése sincs meghosszabbítva... Bőven lehetne neki perceket, meccseket adni, kérdés ő mennyire türelmes. Mondjuk persze Kaká-t kéne elfelejteni, meg DM-et s elpasszolni...

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. augusztus 25., vasárnap 5:17

Jo latni,hogy Ancelottinak is tetszik Jese jateka,es remeljuk sokat is fog jatszani,siman lehetne Benzema csereje,es ha palyara lep bizonyitani is fogja,h van olyan jo mint a peldakepe,nekem nagyon tetszik,hajra Jese :)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 25., vasárnap 2:45

Sevilla, Malaga egytől egyik nulla. Ott nem fejlődne.
biztos, hogy fejlődne.

egy kisebb csapattal is jól járna, szokná a magasabb osztály légkörét, nagyobb nevű játékosokkal játszhatna együtt.
hát még egy európai kupaindulásra pályázó erős középcsapatban.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 24., szombat 21:25

Az adottságai, a labdakezelése és a pimaszkodásai rabul ejtették Ancelottit, aki nem hitte volna, hogy ekkora tehetségre talál majd a saját nevelésű játékosok között. A szurkolók ezzel szemben igen, és úgy tűnik most elérkezett az alkalom, hogy az álom valóra váljon.
Hol? Kit szorít ki? Jesé ízig-vérig támadó (csatár, szélső, árnyékék), ilyen poszt pedig lesz három a csapatban, abból kettőt kapásból elfoglal a világ két legdrágább játékosa. A maradék egy helyre jelenleg ott van Benzema, Özil, Di Maria, Kaká, Morata. Rendben, mondjuk, hogy Özil és Di Maria talán-talán lelép, Kaká és Morata pedig elvileg nem szabad, hogy problémát okozzon. De még mindig megmaradt Benzema, aki sokkal nagyobb rutinnal bír az egycsatáros játékhoz.

Feltételezve, hogy Ancelotti csatárként számol vele (szélsőként a két nagy mellett esélye nincs), nem tudom, mennyi sót fog megenni Karim mellett. Nagyon sokan vagyunk, és érte kár lenne, ha megállna a fejlődésben.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 24., szombat 3:08

ha bale jön dm-et el kell adni. meg kakát is. igaz őt nem lehet. jaj de szeretem azt az embert. :lol: :vivo:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 24., szombat 2:34

egyébként én úgy gondolom ha most lepasszoljuk kölcsönbe, akkor őt már nem látjuk viszont itt játszani
nem tudom miért, de szerintem beverné a durcit, és nem szeretne ide visszajönni, amit ugye meg is lehetne érteni

ha dm-bale csere adódna, akkor még lehetne itt esélye, de ha dm is itt marad, akkor szinte semmi
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 23., péntek 22:02

Chris írta: Ezzel nem értek egyet. Jó eséllyel ilyen játékosok mellett jórészt végigpadozza az évet, még akkor is ha jól teljesít. Nem is elvárható, hogy egy 20 éves gyerek első évében kiszorítsa Benzemát vagy Bale-t. Ellenben egy erős (akik európai kupában is érdekeltek) csapatban adódna lehetősége és ott is elég magas lenne a léc (pláne spanyol másodosztály után). Jövőre reális esélye lenne a tűz közelében lenni. Persze az a nagy kérdés, hogy kit kéne kiszorítania? Mert CR-t és Bale-t nem fogja, úgy néz ki Iscot sem. Benzemával mondjuk már más a helyzet.
A kölcsönadás elég nagy lutri. Spanyolon belül hova lenne érdemes? Atletico? majd biztos oda menne... esetleg a Sociedad, mert egy jó csapatuk van, ami a BL-ben is érdekelt (nagyon úgy néz ki) talán utóbbi lenne a legjobb, HA kölcsönről lenne szó. Sevilla, Malaga egytől egyik nulla. Ott nem fejlődne.

Másik ligába meg nem adnám, mert ezt a légkört kell szoknia, nem a németet, olaszt, angolt. Carvajalnak is időbe telik, pedig a németeknél nagyon jól tolta.

Amúgy meg egyszerű a helyzet. Nem CR, és nem Bale cseréje kell hogy legyen, hanem Benzemaé. Morata nem szint, így viszont csak egyedül Karim van azon a poszton, tehát Jesét oda kell tenni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Chris » 2013. augusztus 23., péntek 21:44

a kölcsönadással semmire nem mennénk. jövőre cé ugyanúgy itt lesz, bale is. benzema is. mindenki. semmivel nem fog több esélyt kapni. vagy megmutatja most, hogy igenis képes a legnagyobb feladatkora, vagy el kell adni....aztán majd 4 év múlva visszavenni 70 millióért.
Ezzel nem értek egyet. Jó eséllyel ilyen játékosok mellett jórészt végigpadozza az évet, még akkor is ha jól teljesít. Nem is elvárható, hogy egy 20 éves gyerek első évében kiszorítsa Benzemát vagy Bale-t. Ellenben egy erős (akik európai kupában is érdekeltek) csapatban adódna lehetősége és ott is elég magas lenne a léc (pláne spanyol másodosztály után). Jövőre reális esélye lenne a tűz közelében lenni. Persze az a nagy kérdés, hogy kit kéne kiszorítania? Mert CR-t és Bale-t nem fogja, úgy néz ki Iscot sem. Benzemával mondjuk már más a helyzet.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 23., péntek 18:17

a kölcsönadással semmire nem mennénk.
Jesét én sem adnám; Moratat sokkal inkább (utóbbi esetében azt se bánnám, ha ... :mrgreen: ).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 23., péntek 18:01

a kölcsönadással semmire nem mennénk. jövőre cé ugyanúgy itt lesz, bale is. benzema is. mindenki. semmivel nem fog több esélyt kapni. vagy megmutatja most, hogy igenis képes a legnagyobb feladatkora, vagy el kell adni....aztán majd 4 év múlva visszavenni 70 millióért.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 23., péntek 17:58

Na ebbe a gyerekbe tényleg szorult kurázsi és tehetség is :taps: , szemben Alvaro barátunkkal! :roll:
Én azért őt se tehetném, mert még ő is rendkívül fiatal és 4-5 év múlva bőven lehetne akár a mi hasznunkra is valamilyen formában.
Jó 10 millát már most adnának érte! B-) Továbbra is azt mondom, hogy új szelek, magic Castilla ide-oda, azért nem kell mindenkit itt tartani, olyat meg pláne nem aki nem üti meg a szintet! Összehasonlításképp D. Carvajal, Isco, Jesé (egy korosztály) hát ég és föld....... :-*
Előszezon alapján már én is kölcsön adnám vagy opcióval el olyan helyre, ahol rendszeresen játszhatna.
Ez nem is kérdés; akinek eddig nem volt világos, mostanra talán leesik, hogy mindenki azzal járna legjobban, ha a srác egy kisebb klubban szokná az első osztályt, mert bizony a Real Madrid nagyon magas szint (még) már neki!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 23., péntek 17:28

Tegnap ezt kérdeztem, mert én abban a tudatban élek máig, hogy Jesé szélső támadó és a tudását is ott tudná a legjobban kamatoztatni. Már rég adni kellett volna egy esélyt középen neki akkor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég