Jesé Rodriguez - 20

Archívum
Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 7., szerda 16:18

R.M.C.F írta:
nmate írta:Hát igen, ez a gáz :mrgreen: Mata is totál szürke, nincsenek neki kiemelkedő tulajdonságai (mint Özilnek a passzolás vagy Isconak a labdakezelése). De mégsem rossz, maxra van pörgetve.

Én matából többet nézek ki,mint amit tartanak róla,de ez csak egy vélemény....nem sok chelsea meccset láttam sajnos.
Ugyanaz Mataval is a helyzet, mint Modriccal volt tavaly. Divat lenézni miközben az angol liga egyik legjobbja. Erre pedig visszaindokolnak azzal, hogy Angliába, ahol favágók játszanak könnyű kiemelkedni

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 7., szerda 16:12

Én matából többet nézek ki,mint amit tartanak róla,de ez csak egy vélemény....nem sok chelsea meccset láttam sajnos.
Én láttam egy jópárat,és bizony több van benne mint mennyire nèháhany lehúzzák.Ami tetszik,hogy abba a gépi PL-be,tud váratlsmt is húzni,nem csak a negyakorolt sémát.
Ami nekem furcsa,hogy míg Cazorlatol mindenki el volt àjulva,addig Juan Matan meg a legtöbben csak fanyalogtak.Na de ilyen a szurkoló,nincs ezzel semmi gond... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 6., kedd 22:23

nmate írta:Hát igen, ez a gáz :mrgreen: Mata is totál szürke, nincsenek neki kiemelkedő tulajdonságai (mint Özilnek a passzolás vagy Isconak a labdakezelése). De mégsem rossz, maxra van pörgetve.

Én matából többet nézek ki,mint amit tartanak róla,de ez csak egy vélemény....nem sok chelsea meccset láttam sajnos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 6., kedd 12:50

Hát igen, ez a gáz :mrgreen: Mata is totál szürke, nincsenek neki kiemelkedő tulajdonságai (mint Özilnek a passzolás vagy Isconak a labdakezelése). De mégsem rossz, maxra van pörgetve.
Nekem Mataba már a valenciaba is az tetszett,hogy elbirta azt a terhat,hogy mikor a csapat egy nagy rakás sz@r volt,akkor ő eltudta vinni a hátán a társaságot...ahogy aztán a chelseabe is.
Ha Jesé ezt tudja hozni,amit Mata,én már elégedett leszek...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:32

Hát igen, ez a gáz :mrgreen: Mata is totál szürke, nincsenek neki kiemelkedő tulajdonságai (mint Özilnek a passzolás vagy Isconak a labdakezelése). De mégsem rossz, maxra van pörgetve.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:26

nmate írta:Lelkesnek néz ki a srác, kíváncsi vagyok mire viszi. Jó játékos lehet, de nem látom benne az extrát. Viszont egy Mata szintet hozhat simán.
Azért ma egy Mata szint világklasszisnak számít, szóval nem bánom, ha Mata szint lesz és hoz évi 15-15 gólt-gólpasszt a bajnokságban. :D Mondjuk nekem nem szimpi, de jó lenne, ha legalább még egy Mata szintű Real nevelés lenne ebben az évtizedben és még szebb lenne, ha itt tudná kibontani a szárnyait.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 4., vasárnap 10:35

Lelkesnek néz ki a srác, kíváncsi vagyok mire viszi. Jó játékos lehet, de nem látom benne az extrát. Viszont egy Mata szintet hozhat simán.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 4., vasárnap 10:29

Nem láttam,de biztos kivert volna a veríték. :lol: :lol:

Az van,hogy azt rühellem ha valakit nem a valós tudása alapján ítélnek meg,hanem egyéb okok miatt(divat,média,haja,arca,viselkedése,lábmérete :D ) alapján sztárolnak vagy éppen húznak le.

Itt ha csak a durva túlzásokat nézzük,akkor is beleütközünk ezekben,ilyen volt pl a konfő kupán neymar is aki,tényleg remek kis játékos,de amikor egy átlós ütempasszot adott a másik csatártársának,akkor a speaker ordított hogy ez mekkora ki***- zseni....ez egy zseni......
Hát gumicsizmában is adok ilyen passzt,nem volt benne semmi extra,hogy úgy tutuljon,hogy a fogai is kiestek a szájából.
Ez persze nem neymar ellen szól,azért szólok mert a hajam tépik majd ki,ha azt gondolják merek a mai kor legnagyobbjáról negatívat írni,ez nem negatív,és nem ő ellene van......hanem a tükék ellen.
Ha ezt bale csinálta volna és ugyanúgy beront a pályára a speaker és fut a walesi után és dobja rá perceken át futva a szenteltvizet,akkor is ugyanezt írom......hogy szarért sem volt az a passz,vagy megoldás zseniális,de még ritkaságszáma menő sem.

Vannak akiket meg divatból lehúznak,mert az a divat,mert a néző(a sok tudatlan azt szereti hallani),mint pl pepe .....ott ha elismerés lenne,vagy netán nem is reménykedem de egy komoly tudásra mutató dícséret(1x dícsérte meg az egyik szakkomi)akkor a néző sodrófával verné szét a tv-t.


Fél óra alatt többet csinált már most, mint Morata az ezt megelőző 4 felkészülési meccsen összesen! Bőven veri mindenben a jó Alvarot; technikában, gyorsaságban, mozgásban és rámenősségben is; szóval a 21-est akár el is felejthetnénk örökre, baromira nem szint itt a Real Madridban --> szóval egész nyugodtan mehetne a Tottenhambe, ha már Levyék valóban elcsöppennek tőle!
Én sem tudom mit látnak benne........már anno a barcásokkal is ölre mentem krkics tárgyában,mert a média felfújta a jövő legnagyobb ígéretének,én meg mondtam hogy nézetek már rá....hát egy lánynak jobb mozgása van,elnyomják,beállnak elé,kiszorítják a játékból...nem harap(nem mint suarez másra értem :D ).....egy langyi....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 4., vasárnap 10:20

hogy nyomta
Fél óra alatt többet csinált már most, mint Morata az ezt megelőző 4 felkészülési meccsen összesen! Bőven veri mindenben a jó Alvarot; technikában, gyorsaságban, mozgásban és rámenősségben is; szóval a 21-est akár el is felejthetnénk örökre, baromira nem szint itt a Real Madridban --> szóval egész nyugodtan mehetne a Tottenhambe, ha már Levyék valóban elcsöppennek tőle! :rock:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 4., vasárnap 10:19

CR-t váltotta, és kapott bő fél órát. Egy eléggé felforgatott csapatba állt már be, mert volt vagy 5-6 csere előtte, és így az első félidőhöz képest eléggé akadozott a gépezet. Sok hiba stb.
2 helyzete volt, az egyik egy kiszorított, míg a másik egy saját maga által kreált, amikor befűzött néhány kékmezest. Ez volt az a bizonyos kommentátor "kiakadás" :D ha az bemegy... :roll: :mrgreen:

Amúgy elég sokat mozgott, mert feltűnt a széleken, középen bár sok labdához nem jutott. A meccs utolsó 15-20 percében amúgy is elég gyér volt már a csapatmunka, és így nehéz dolga volt ott elől.

Amúgy első percekhez képest nem volt rossz, alakul majd ez. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 4., vasárnap 10:16

Volt egy szép betörése a 16on belül amit hatalmas bravúrral védett a kapus, az télleg szép volt. Amugy semmit nem csinált. Mondjuk ez a második félidőben pályán levők 80%kára elmondható.


off:
RMCF
Remélem a vizilabda döntőt nem láttad, legalábbis nem az m1-en. Ilyet szól a szpíker, Nagy Viktor mellre vette mint Lionel Messi tegnap a Santos ellen ahol 8-0ra nyert a Barca. Hát a falat kapartam. Hogy a f.szomba jutott ez eszébe egy vizilabda meccsen?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 4., vasárnap 10:06

Lehet nekem túl késői az időpont (éjszakai meló.), de most ezzel csak Neymart akarod fikázni, vagy Jesét is? Nem teljesen értem egyelőre a lényeget. Illetve azt igen, csak hogy kinek szól, azt nem.
Dehogy akarom őket,remek kis játékosok.....a speakereket akarom,mert egy világi vicc amit művelnek,mintha én a TV-ben egy horgolóműsorban lennék,és ott okoskodnék,úgy hogy halvány lila fingos sincs miről van szó......vagy ugye a másik,hogy egy divatot képesek a végsőkig felfújni,hogy a nagyérdemű megegye.....míg ha valaki nem divat,mint pl pepe akkor arra komoly dícséretet(amikor éveken át a laliga legjobb védője) még nem hallottam.

Az egész egy nagy vicc.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Jesé Rodriguez - 20

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. augusztus 4., vasárnap 9:58

R.M.C.F írta:
Csabi írta:Nem tudom hogy nyomta, de a masodik felidoben egyszer az angol komm majdnem elment tole. Azert tudom mert felebredtem ra :D

Talán erre jött a megy a meccs topicban nekem egy labda........hxr23ert5422 -től.

A válaszom rá: Ha folyamatosan minden labdaérintésére emelt hang,néhol halk sikoly,vagy fulladásos nyelés hangjai jöttek a speakertől,ha meglökték és eldobta magát és erre a speaker tutult hogy csak így lehet megállítani......akkor igen,hasonlíthatjuk a konfő kupán neymarhoz.....különben nem.


Egy vicc volt az az egész.....egy igazi,űbervicc...... :coffee:
Lehet nekem túl késői az időpont (éjszakai meló.), de most ezzel csak Neymart akarod fikázni, vagy Jesét is? Nem teljesen értem egyelőre a lényeget. Illetve azt igen, csak hogy kinek szól, azt nem.

Szerk.: A meccset amúgy én sem láttam, és engem is érdekelne a Jeséről feltett kérdés, valaki írhatna róla bővebben..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Jesé Rodriguez - ??

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 4., vasárnap 9:27

Csabi írta:Nem tudom hogy nyomta, de a masodik felidoben egyszer az angol komm majdnem elment tole. Azert tudom mert felebredtem ra :D

Talán erre jött a megy a meccs topicban nekem egy labda........hxr23ert5422 -től.

A válaszom rá: Ha folyamatosan minden labdaérintésére emelt hang,néhol halk sikoly,vagy fulladásos nyelés hangjai jöttek a speakertől,ha meglökték és eldobta magát és erre a speaker tutult hogy csak így lehet megállítani......akkor igen,hasonlíthatjuk a konfő kupán neymarhoz.....különben nem.


Egy vicc volt az az egész.....egy igazi,űbervicc...... :coffee:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Jesé Rodriguez - ??

HozzászólásSzerző: mentamas » 2013. augusztus 4., vasárnap 9:11

Madridismo írta:Tudna valaki dobni egy összefoglaló videót a tegnapi játékáról?

http://youtu.be/ps8Fatvy-N0

Avatar
Madridismo
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. július 6., szombat 17:31
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Jesé Rodriguez - ??

HozzászólásSzerző: Madridismo » 2013. augusztus 4., vasárnap 8:36

Csabi írta:Nem tudom hogy nyomta, de a masodik felidoben egyszer az angol komm majdnem elment tole. Azert tudom mert felebredtem ra :D
Csabber :lol:

Én sem bírtam tovább, csak az első félidőt néztem meg, gólról hál' istennek nem maradtam le (mmint spanyol oldalról :D )

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Jesé Rodriguez - ??

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 4., vasárnap 8:34

Nem tudom hogy nyomta, de a masodik felidoben egyszer az angol komm majdnem elment tole. Azert tudom mert felebredtem ra :D

Avatar
Madridismo
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. július 6., szombat 17:31
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Jesé Rodriguez - ??

HozzászólásSzerző: Madridismo » 2013. augusztus 4., vasárnap 8:31

Tudna valaki dobni egy összefoglaló videót a tegnapi játékáról?

kipriotis
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Jesé Rodriguez - ??

HozzászólásSzerző: kipriotis » 2013. augusztus 4., vasárnap 4:09

hogy ment neki a játék?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Jesé Rodriguez - ??

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 31., szerda 0:44

20-as edzőmezben. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég