Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 21:56

Realista24 írta:Azért kíváncsi lennék, hogy az elmúlt években - Tottenham - hány meccsét láttad. Mert mindig úgy írsz róla, mint aki tudatosan figyeli születése óta.
Holott szerintem ez nem így van.

Menj már....nem voltam ott a szülőszobán sem. :lol:
Néztem egy youtube összeállítást. :D ennyi elég .


Más, megnéztem újra a meccs összefoglalót,bale 4 gólban volt benne,szinte mint a végén ronié lett....mindig ünnepelte vele,megvolt a pacsi,mint a többinél....nem volt farkasnorbis gyanús pillantás,kéz ellökés..semmi......túl van fújva....de hát ez a real madrid. Itt kell a rossz,az nélkül nem hír a hír.

Most képzeljetek el egy halál unalmas világot......benne realt dícsérő hírek,hát senki sem kiváncsi rá. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 14., hétfő 21:51

Azért kíváncsi lennék, hogy az elmúlt években - Tottenham - hány meccsét láttad. Mert mindig úgy írsz róla, mint aki tudatosan figyeli születése óta.
Holott szerintem ez nem így van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 21:47

Realista24 írta:
Ez a max amire képes? Persze....ezt meg lehet mondani előre,főleg annak a tudtában,hogy korábbi éveiben ezt a teljesítményt akkor is lehozta ha strandpapucs volt a lábán. De ez a max. Nem is lehet több.....áááááá....
Mint tavaly. :mrgreen:

Amúgy na, megnéztem a korábbi éveit. Tottenhamben az első három évben rúgott hat gólt.
Aztán 11-et majd 12-őt és végül huszonhatot. Ezért az egy szaros szezonért vettük meg, meg a pl legjobbja címért, ja és azért, mert lemaradtunk Neymarról.

:lol: :lol: :lol: tavaly? :lol: :lol:

Egyébiránt a th ben első években még bal bekk volt hékás.....majd ment kp-ra,majd előre...majd kötetlenbe... :D :D
ÉN spec néztem több meccset is,totál megérdemelt volt a pl legjobbja cím....agyonvert mindenkit.Nem jobb volt,hanem sokkal jobb volt...és előtte évben is,de ott nem tudom hogy volt a pl legjobbja cím,de ott is nagyon ott kellett lennie szerintem,tehát nem egy évről beszélünk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 14., hétfő 21:42

Ez a max amire képes? Persze....ezt meg lehet mondani előre,főleg annak a tudtában,hogy korábbi éveiben ezt a teljesítményt akkor is lehozta ha strandpapucs volt a lábán. De ez a max. Nem is lehet több.....áááááá....
Mint tavaly. :mrgreen:

Amúgy na, megnéztem a korábbi éveit. Tottenhamben az első három évben rúgott hat gólt.
Aztán 11-et majd 12-őt és végül huszonhatot. Ezért az egy szaros szezonért vettük meg, meg a pl legjobbja címért, ja és azért, mert lemaradtunk Neymarról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 14., hétfő 21:28

Azért kiváncsi vagyok, milyen teljesítményt fog nyújtani az "értelemes" taktikával kiálló csapatok ellen. Itt arra gondolok, h az Espanyol a meccs elejétől eszetlenül támadott, így nagy területei voltak Balenek, h kihasználja gyorsaságát, dinamikusságát. Egy betömörülő védelem ellen érdekes lesz, hogyan fog teljesíteni ebben az "irányító" szerepkörben. Gijon ellen valami hasonló volt, ott nem nagyon remekelt felállt védelem ellen.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 20:55

Ez a max, amire képes, nyilván nem ezt fogja hozni a szezon nagyobb részében. Az én elvárásom annyi, hogy ponterős legyen, sok gólt szerezzen, és sok gólpasszt adjon, és legyen egy konstans fenyegetés az ellenfél védelmére. Ha ez meglesz, akkor elégedettek lehetünk vele.

Azt viszont adom, hogy sok súrlódás lesz köztük. Ha tippelnem kellene, akkor Benitez vagy CR a szezon végén lelép, kupák számától függően. De a balhék mennyiségét az eredmények is befolyásolják. Ha azok jönnek, kevésbé lesz balhés az év.
Elkezdtem olvasni és gontoltam kiemelem a hülyeséget,a feltételezést...majd ahogy olvastam...na ez is....ez is...ez is....a végén visszanéztem hogy volt e egyáltalán benne olyan ami rendben volt? :hmmm:

Ez a max amire képes? Persze....ezt meg lehet mondani előre,főleg annak a tudtában,hogy korábbi éveiben ezt a teljesítményt akkor is lehozta ha strandpapucs volt a lábán. De ez a max. Nem is lehet több.....áááááá....

Nyilvánvaló számodra hogy ez nem is tudja hozni majd,ez talán egy véletlen lehet eddig.

Sok súrlódás lesz.....minden bizonnyal,sőt,nem is lehet más viszony.......ilyet kb 23455 öt olvastam,ilyen előre jóslást,majd ebből 23451 nem jött be,és utána semmi sem történt,ment minden tovább.

Aztán benitez valószínű távozni is fog...vagy cr...vagy mindketten,vagy az egész csapat.......hát tényleg,nem lehetne most de bocs,hogy ne az első sorban ülj ezentúl?

:ozil: :ozil: :ozil: :ozil: :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. szeptember 14., hétfő 20:54

Realista24 írta: A Farkas Norbi megmondta. Cr es Isco terrorizálják, ezért kell a pszichológus. :lol:
Bale a pszichológusnál .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 14., hétfő 20:28

dzsi91 írta:
ToniKroos írta:De én ezt nem értem. Mik ezek a balhé dumák? Ezek honnan jöttek? Valamiről nagyon lemaradhattam, mert én azon kívül, h Roncinak nem tetszett valami felállás talán, nem nagyon emlékszem, h baja lett volna Benitezzel. Ezt a Bale-Ronaldo balhézás meg még annyira se értem. Volt róla hír, h nem kedvelik egymást? Vagy mi?
Szerintem ez látszik a meccseken,hogy nincs nagy cimbiség, nem kell úgy buzulni mint az msn,de ezek kis túlzással kb egymásra se néznek.Pedig amikor Bale idejött akkor még nagyon egy hullámhosszon voltak,kérdés hogy Bale szállt el vagy Cé megbántotta :D
A Farkas Norbi megmondta. Cr es Isco terrorizálják, ezért kell a pszichológus. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. szeptember 14., hétfő 20:19

hogy ne lehessen teljesen támadni.
Mondjuk ha ennyi a cél, az már régen rossz.


Tavaly botrányosan gyenge volt, az előszezonban is, szinte senki nem akarta, hogy maradjon, teljesen érthető módon.


Most azonban egész korrekten nyitott, nem azt mondom, hogy hasra kell tőle esni, de határozottan jobb, mint volt. Inkább szurkolni kell neki, hogy szintet tudjon lépni, nem feltételezések alapján fikázni, mert nagyon úgy tűnik, hogy igazak azok a hírek, hogy köré akarják majd építeni a jövő Madridját...

Ráadásul az első évében pont ez volt az egyik pozitívum, hogy gyenge játék, és elhibázott ziccerek mellett is képes volt fontos pillanatokban betalálni.



Az állítólagos ellentéthez meg annyit, hogy amíg leteszik egymásnak a zsugát, ha jobb helyzetben van a másik, és a csapat érdekeit nézik (mondjuk ezzel lehetne vitatkozni, hogy alapjáraton mennyire igaz...), addig pont nem érdekel, ráadásul szerintem erősen túl is van fújva.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 14., hétfő 20:14

ToniKroos írta:De én ezt nem értem. Mik ezek a balhé dumák? Ezek honnan jöttek? Valamiről nagyon lemaradhattam, mert én azon kívül, h Roncinak nem tetszett valami felállás talán, nem nagyon emlékszem, h baja lett volna Benitezzel. Ezt a Bale-Ronaldo balhézás meg még annyira se értem. Volt róla hír, h nem kedvelik egymást? Vagy mi?
Szerintem ez látszik a meccseken,hogy nincs nagy cimbiség, nem kell úgy buzulni mint az msn,de ezek kis túlzással kb egymásra se néznek.Pedig amikor Bale idejött akkor még nagyon egy hullámhosszon voltak,kérdés hogy Bale szállt el vagy Cé megbántotta :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. szeptember 14., hétfő 19:53

Szervezettebb csapatok megint tükörsimán zsebre fogják vágni, mondjuk ilyenkor mindig összekukáz annyi statot hogy ne lehessen teljesen támadni.
Csalóka ez az Espanyol és Betis elleni meccsek.
Love football, hate antifa.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. szeptember 14., hétfő 19:43

Pipita írta:
Ezt a Bale-Ronaldo balhézás meg még annyira se értem. Volt róla hír, h nem kedvelik egymást? Vagy mi?
Horváth Feri (vagy a másik fodbalszagértő, nem tudom) szerint Balenek pszichológushoz kell járnia mert Céronci annyira gonosz vele. :-( :lol: Hogy honnan vette, azt nem tudom. Őszintén remélem hogy nem ez az alapja a témának.
Nem is az hogy CR gonosz vele, de a másik aki említve volt az Isco....
:lol:
Elképzelem ahovy CR és Isco csoportosan szadizza Balet :D

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 14., hétfő 19:13

Ezt a Bale-Ronaldo balhézás meg még annyira se értem. Volt róla hír, h nem kedvelik egymást? Vagy mi?
Horváth Feri (vagy a másik fodbalszagértő, nem tudom) szerint Balenek pszichológushoz kell járnia mert Céronci annyira gonosz vele. :-( :lol: Hogy honnan vette, azt nem tudom. Őszintén remélem hogy nem ez az alapja a témának.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2015. szeptember 14., hétfő 19:10

De én ezt nem értem. Mik ezek a balhé dumák? Ezek honnan jöttek? Valamiről nagyon lemaradhattam, mert én azon kívül, h Roncinak nem tetszett valami felállás talán, nem nagyon emlékszem, h baja lett volna Benitezzel. Ezt a Bale-Ronaldo balhézás meg még annyira se értem. Volt róla hír, h nem kedvelik egymást? Vagy mi?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 14., hétfő 19:03

dzsi91 írta:Az eddigi teljesítménye teljesen rendben van, tavaly akkora emberhátrány volt a tag,hogy ha idén már csak ennyit nyújt mint eddig akkor már bentebb vagyunk.De én várok tőle egy minimum olyan szezont mint az első volt(nekem az bőven elég lenne,melózzon+hozza a fontos gólokat gólpasszokat), azzal kárpótolna a tavalyiért.


De függetlenül a Ronaldo ötöstől és a Bale jó formától, szerintem nem lesz jó vége ennek a Benitez-Bale-Ronaldo hármasnak, biztos vagyok benne,hogy sok súrlódás lesz köztük idén.
Ha annyit nyújt, amennyit eddig, akkor aranylabdát fog kapni jövőre. :mrgreen:

Ez a max, amire képes, nyilván nem ezt fogja hozni a szezon nagyobb részében. Az én elvárásom annyi, hogy ponterős legyen, sok gólt szerezzen, és sok gólpasszt adjon, és legyen egy konstans fenyegetés az ellenfél védelmére. Ha ez meglesz, akkor elégedettek lehetünk vele.

Azt viszont adom, hogy sok súrlódás lesz köztük. Ha tippelnem kellene, akkor Benitez vagy CR a szezon végén lelép, kupák számától függően. De a balhék mennyiségét az eredmények is befolyásolják. Ha azok jönnek, kevésbé lesz balhés az év.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2015. szeptember 14., hétfő 19:03

wZoLee7 írta:Elég rendesen forog a csapat a pályán, így nem nagyon érződik hogy ő a 10-es...ugyanis védekezésben még mindig több kell tőle
Sztem most az is rendben volt, nem egyszer figyeltem, h szépen visszazárt, ha Isco fent ragadt.Akár a mi kapunktól 20 méterig is visszajött, ami eddig nem volt rá jellemző.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 14., hétfő 17:32

Elég rendesen forog a csapat a pályán, így nem nagyon érződik hogy ő a 10-es...ugyanis védekezésben még mindig több kell tőle

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 14., hétfő 17:17

Az eddigi teljesítménye teljesen rendben van, tavaly akkora emberhátrány volt a tag,hogy ha idén már csak ennyit nyújt mint eddig akkor már bentebb vagyunk.De én várok tőle egy minimum olyan szezont mint az első volt(nekem az bőven elég lenne,melózzon+hozza a fontos gólokat gólpasszokat), azzal kárpótolna a tavalyiért.


De függetlenül a Ronaldo ötöstől és a Bale jó formától, szerintem nem lesz jó vége ennek a Benitez-Bale-Ronaldo hármasnak, biztos vagyok benne,hogy sok súrlódás lesz köztük idén.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 14., hétfő 15:30

Ja igen... hogy ne csak csesztessem. Az elmúlt 2 meccsért jár a pacsi. :) És nem csak a gólok meg gólpasszok miatt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 12., szombat 19:34

miro írta:Az összefoglalót láttam,a tizit ő csinálta,adott egy szép labdát Ronaldonak a Benzema gól előtt illetve még két gólpasszt.
Ezek mellett még valami?

Összjátékban is korrekt volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég