Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 20., szerda 10:06

Ilyen mentalitassal amugy is nehezen fog csapatot talalni, tenyleg komolyan kinez egy visszateres az esteben

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 9:52

füst írta: A legtöbb poénnak az az alapja, hogy kigúnyol valamit, ezen felül kell emelkedni, mert ha leállsz foglalkozni a dologgal, akkor mégtöbb gúnyolódást kapsz cserébe.
El kell engedni. Felesleges büntetni, max valami hasonló poénnnal lehet válaszolni, de kár rajta idegeskedni, mert nem tudsz jól kijönni belőle.
+1
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 20., szerda 9:48

A legtöbb poénnak az az alapja, hogy kigúnyol valamit, ezen felül kell emelkedni, mert ha leállsz foglalkozni a dologgal, akkor mégtöbb gúnyolódást kapsz cserébe.
El kell engedni. Felesleges büntetni, max valami hasonló poénnnal lehet válaszolni, de kár rajta idegeskedni, mert nem tudsz jól kijönni belőle.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. november 20., szerda 9:37

Rabiosa írta: Nem volt elegáns, de nagyon túlreagáljátok páran. Ha nyertünk volna egy Dzs. B. szabadrúgással és megtörténik ez a dolog az ő részéről egy "Magyarország,Zimány Linda,Arabok ebben a sorrendben" zászlóval akkor már mindenki szobrot követelne neki a Hősök terén :)
Az arabok meg az országba be nem engednék őt...
Wales is jót röhögött, itt nem a sorban az elsőről van szó, hanem az utolsóról akit nem tiszteltek.
Nem lehet olyan példát felhozni, hogy ez milyen más esetben lenne elfogadható, más szereplőkkel. Nem a Tunyogmatolcs SE vagyunk hanem a Real Madrid.
Hogy van képe ezután a csapattársak szemébe nézni? Hogy nála a csapat csak az utolsó helyen áll? ZZ helyében megmaterazziznám, meg Pepet is visszahívnám egy casquerozásra :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 9:29

Toti írta:
füst írta:

Szerintem a Madrid volt az utolsó dolog amire gondolt az ünneplés közben.
Szerintem ez volt a sorrend;
Wales, golf, Madrid. :lol:
na pont erről van szó, gúny lett űzve a madridból,hiába is poénkodod el..
Inkább röhögök rajta, hogy mekkora idióta, mint hogy idegeskedjek, mint ti :mrgreen:

Engem is zavar, persze, de ennél nagyobb gondom ne legyen soha, mint az, hogy egy már távozóban lévő játékos miatt idegeskedjek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 20., szerda 9:25

füst írta:
Beállt a sorba és szarrá röhögte a Real Madridot.
Szerintem a Madrid volt az utolsó dolog amire gondolt az ünneplés közben.
Szerintem ez volt a sorrend;
Wales, golf, Madrid. :lol:
na pont erről van szó, gúny lett űzve a madridból,hiába is poénkodod el..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 20., szerda 9:21

Beállt a sorba és szarrá röhögte a Real Madridot.
Szerintem a Madrid volt az utolsó dolog amire gondolt az ünneplés közben.
Szerintem ez volt a sorrend;
Wales, golf, Madrid. :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 20., szerda 9:18

Realista24 írta:
kiserik írta:
Ez nagyon nem egy ""szurkolói zászló" volt. Ez tökéletesen jelképezi Bale viszonyát a Real Madridhoz amit már mindenki látott. Véletlenül pont a válogatott meccsekre épült fel, véletlenül pont egy ilyen zászlóval ünnepelnek, véletlenül pont Bale áll a zászló közepénél, véletlenül pont leszarja a munkáltatóját és annak szurkolóit.
Innentől megrohasztanám a padon és utolsó perces cserének használnám a hosszabbításokban, csak hogy ne tudjon a lelátóról hazahúzni idő előtt. Ilyet még nem látott a történelem bakker.
Láttam a videót, az volt. Miert írod hogy nem az?
Okok, kimaradt egy ""csak"" szócska. Nem csak egy szurkolói zászló volt. Ezt találták ki a szurkolók arra, hogy Bale le se szarja a csapatunkat, itt folyamatosan "sérült" (ugye volt egy hír arról is, hogy kérte Bale a csapatot, hogy ne publikáljuk a sérülése milyenségét... :hmmm: ), de a válogatottnál egyből egészséges a golfról már nem is beszélve. Szurkolói poén a mi kárunkra. Teljesen rendben van. Értelmes játékos kiveszi ennek az élét egy idióta szöveggel, hogy a válogatott nagyon fontos, hisz a hazáért küzd az ember, de a klubcsapat is nagyon fontos, bla-bla-bla, vagy valami poénnal, de ő gyönyörűen felült a vonatra. Beállt a sorba és szarrá röhögte a Real Madridot. Persze, ő csak örömében nevetett az elért siker miatt, de mégis egy ilyen zászló mögött tette. Nyíltan elengedte a Real Madridot, akkor illene nekünk is nyíltan ""elengedni"" őt. Kispad, utolsó perces csere, végig melegítés az oldalvonal mellett, külön edzés a többiektől. Valami ilyesmik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 9:14

Toti írta: dehát R, ez nem szurkolói zászló, ez egy kreált szar, amivel a klubunkon röhögnek.
De az volt, több ilyen is volt a lelátón.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 20., szerda 9:07

Jézusom. Mért kell mindent komolyan venni?
Úgy érzed, komolyabb volt a válaszom, mint a felvetésed? :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. november 20., szerda 9:02

Anthony írta:
füst írta:
Aha, hogy? Ha a szabadideje felett is rendelkezhetünk, akkor miért nem inkább a dugást tiltjuk meg neki? :D
sonic írta: Spanyolorszagban mar nem divat a rabszolgatartas. Neha ugy erzem kicsit tullovunk a celon.
Jézusom. Mért kell mindent komolyan venni?

Egyébként meg egy csomó élsportolónak vannak ilyen kitételek a szerződésében, hogy bizonyos extrém sportokat nem űzhet, vagy csak a csapat külön engedélyével teheti meg.
Oké, a golf feltehetőleg nem ilyen, de attól függetlenül egy profi sportolónak rengeteg olyan dolog szerepel a szerződésében, amire ugyanúgy kiálthatnák az érzékeny lelkűek, hogy jáááj, rabszolgasááág. Csak éppen a sok tízmillió eurot nem adják éppen olyan könnyen...
Ha megallapodnak rola elozetesen hogy nem golfozik amig elo szerzodese van az egy dolog. Az hogy buntetesbol megtiltjak neki hogy nem golfozhat az egy masik teljesen kulonbozo dolog.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. november 20., szerda 9:01

Nem volt elegáns, de nagyon túlreagáljátok páran. Ha nyertünk volna egy Dzs. B. szabadrúgással és megtörténik ez a dolog az ő részéről egy "Magyarország,Zimány Linda,Arabok ebben a sorrendben" zászlóval akkor már mindenki szobrot követelne neki a Hősök terén :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. november 20., szerda 8:58

füst írta:
Dehogynem, megtiltod neki a golfozást.
Aha, hogy? Ha a szabadideje felett is rendelkezhetünk, akkor miért nem inkább a dugást tiltjuk meg neki? :D
sonic írta: Spanyolorszagban mar nem divat a rabszolgatartas. Neha ugy erzem kicsit tullovunk a celon.
Jézusom. Mért kell mindent komolyan venni?

Egyébként meg egy csomó élsportolónak vannak ilyen kitételek a szerződésében, hogy bizonyos extrém sportokat nem űzhet, vagy csak a csapat külön engedélyével teheti meg.
Oké, a golf feltehetőleg nem ilyen, de attól függetlenül egy profi sportolónak rengeteg olyan dolog szerepel a szerződésében, amire ugyanúgy kiálthatnák az érzékeny lelkűek, hogy jáááj, rabszolgasááág. Csak éppen a sok tízmillió eurot nem adják éppen olyan könnyen...

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 20., szerda 8:57

Professore írta:

Dehogynem. Egyrészt pénzbírság mert nem hiszem hogy nincs ilyen záradék a szerződésében. Nekem is van az enyémben pedig én egy láthatatlan senki vagyok nem egy médiaszemélyiség. Másrészt sportszakmailag. Most hogy egészséges mehet a szívatása ahogy írták korábban utolsó perces becserélésekkel...Zizu úgy is szereti az ilyet :D stb.
Jó, persze, de rámérsz 1000 eurót, beküldöd 2 percekre, de szerinted ezzel neki rosszabb lesz? Meg fog változni tőle, esetleg szarabbul fogja magát érezni? Semmit se érsz el vele, kisstílűség.
Talán ha nem még az itteninél is többet szeretne keresni az új helyen, akkor jött is volna érte ajánlat.
Szarabbul meg miért keressen? Nem önmaga ellensége. Ha munkáltató akar tőle megszabadulni, akkor miért ő veszítsen a dolgon?

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. november 20., szerda 8:48

füst írta:
Ugyan mitől bántunk mi vele olyan szarul
Hát, mondjuk nyáron az edző és a vezetés is nyíltan mondta hogy mennie kell.
A világ végéről jött egy szem ajánlat, és Bale hajlott a váltásra. A madridi vezetés pedig megtorpedózta
Talán ha nem még az itteninél is többet szeretne keresni az új helyen, akkor jött is volna érte ajánlat.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. november 20., szerda 8:47

nyáron se tolongtak érte, nem hiszem hogy ez változna pláne ilyen fizetéssel. érvényes szerződése van, el lesz ő ahogy eddig is

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. november 20., szerda 8:46

Anthony írta:
Őt már nem tudod mivel büntetni.
Dehogynem, megtiltod neki a golfozást.
Spanyolorszagban mar nem divat a rabszolgatartas. Neha ugy erzem kicsit tullovunk a celon. Az egesz a gyoker spanyol sajtotol indult akik egy darab sz*rt nem ernek. Szerintem annak amit bale-rol leirnak a fele sem igaz. A walesi szurkolok poent csinaltak belole mert maximum ennyire lehet komolyan venni amit a Marca meg a tobbi irkal, jol tettek. Szora sem erdemes az egesz, Bale a csapattarsaival es a szurkolokkal egyutt unnepelt, rohogtek egy jot. A klubnak ettol el kell hatarolodni es kesz, no issue.

Bale meg elobb utobb ugyis eligazol.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. november 20., szerda 8:45

füst írta:Őt már nem tudod mivel büntetni.
Dehogynem. Egyrészt pénzbírság mert nem hiszem hogy nincs ilyen záradék a szerződésében. Nekem is van az enyémben pedig én egy láthatatlan senki vagyok nem egy médiaszemélyiség. Másrészt sportszakmailag. Most hogy egészséges mehet a szívatása ahogy írták korábban utolsó perces becserélésekkel...Zizu úgy is szereti az ilyet :D stb.

Vicces lett volna a dolog és fricska a spanyol médiának ha ezt egy olyan bajnoki vagy BL meccs után játssza el ahol lő egy mesterhármast... Így ez egy sima patkánykodás amiből a klubnak csak kára származhat.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. november 20., szerda 8:44

Nem fogja megvenni senki. Szépen kitölti a szerződését. Amondó lennek, bontsák fel a szerződését a picsaba. Ugyanúgy viszi a penzt, legalább nem rontja a levegőt.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 20., szerda 8:39

Dehogynem, megtiltod neki a golfozást.
Aha, hogy? Ha a szabadideje felett is rendelkezhetünk, akkor miért nem inkább a dugást tiltjuk meg neki? :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég