Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. november 20., szerda 8:36

kiserik írta:véletlenül pont Bale áll a zászló közepénél
Jaja, bezzeg amikor Madridban úgy passzolta át a csapat zászlóját, mintha egy marék szar lett volna.

Nem kell mindennel betámadni, de mindent megmagyarázni sem kellene.

Én bevallom, hogy sosem volt szimpatikus, és mostmár kb. nem is utálom, egyszerűen elengedtem a tagot, nem is tud már felkúrni. Előbb utóbb eltakarodik, közben úgyis állandóan "sérült".
Őt már nem tudod mivel büntetni.
Dehogynem, megtiltod neki a golfozást.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 20., szerda 8:33

Őt már nem tudod mivel büntetni.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. november 20., szerda 8:31

Szurkolói zászló vagy sem oda állt mellé és ezzel kárt okozott a klubb hírnevének ergo meg kell szankcionalni jó erősen hogy egyszer s mindenkorra elmenjen a kedve neki és minden alkalmazottnak attól hogy viccelődjőn a munkáltatójával. A többi részlet kérdés mármint hogy milyen formában fogják megbüntetni. Ezek után alap kell hogy legyen az hogy a télen elzavarják a búsba.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 20., szerda 8:23

dehát R, ez nem szurkolói zászló, ez egy kreált szar, amivel a klubunkon röhögnek.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 8:19

kiserik írta:
Realista24 írta: Ahogy nézem a twittert. Ez egy szurkolói zászló, amit bedobtak nekik az unnepleshez és mokaztak egyet.

Állt volna félre a többiektől vagy hogy kellett volna?

Ne értsétek félre, ki nem allhatom a tagot, de ez belefer nálam, főleg a klub és az ő történetét nézve.
Ez nagyon nem egy ""szurkolói zászló" volt. Ez tökéletesen jelképezi Bale viszonyát a Real Madridhoz amit már mindenki látott. Véletlenül pont a válogatott meccsekre épült fel, véletlenül pont egy ilyen zászlóval ünnepelnek, véletlenül pont Bale áll a zászló közepénél, véletlenül pont leszarja a munkáltatóját és annak szurkolóit.
Innentől megrohasztanám a padon és utolsó perces cserének használnám a hosszabbításokban, csak hogy ne tudjon a lelátóról hazahúzni idő előtt. Ilyet még nem látott a történelem bakker.
Láttam a videót, az volt. Miert írod hogy nem az?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 20., szerda 8:18

én továbbra is tartom, h nem mérvadó és nem is fontos, h mennyit kapunk érte, mert nem kell irreális elvárásokat ilyen 50 milliókat belelátni, még a pénztszóró kínaiak sem adnának annyit érte és mint írtam korábban sokkal de sokkal több mindent és fontosabb dolgokat nyerünk, ha ő már nem lesz a csapat játékosa.
füst írta:Sokkal de sokkal szarabb is lehetbe a helyzet
jó, hát ez most pont úgy hangzik, mintha ő egy személyben tarthatná sakkban a real madridot, mint klubbot, csak köszönjük meg, h ilyen türelmes és jófej..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2019. november 20., szerda 8:20-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 20., szerda 8:17

Ugyan mitől bántunk mi vele olyan szarul
Hát, mondjuk nyáron az edző és a vezetés is nyíltan mondta hogy mennie kell.
A világ végéről jött egy szem ajánlat, és Bale hajlott a váltásra. A madridi vezetés pedig megtorpedózta
Ez nagyon rosszul lett kommunikálva. Miután ki lett mondva hogy nem kellesz, ott elvesztettük Bale-t végleg. Attól a pillanatól kezdve nem lehet viselkedésbeli elvárásokat támasztani vele szemben.
Egy Neymar hetente telesírna mindent, Bale nem drámázik, és a kötelezőt hozza amit elvár a klub szabályzata.
Nálam jó pont hogy kussban volt idáig. Ez a tegnapi ez szinte semmi. Sokkal de sokkal szarabb is lehetbe a helyzet

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 20., szerda 8:10

Kercsó írta: Ő Real mezt/melegítőt többé ne vegyen magára.
ha ez nem lesz szankcionálva a vezetőség részéről, akkor kókler az összes. rajtunk röhög az egész futball-világ.

ekkora fallosz, általában Piqué vagy Stoichkov szokott csak lenni.
De legalább ők nem oda szarnak/szartak, ahonnan enni kapnak.
Realista24 írta: Ahogy nézem a twittert. Ez egy szurkolói zászló, amit bedobtak nekik az unnepleshez és mokaztak egyet.

Állt volna félre a többiektől vagy hogy kellett volna?

Ne értsétek félre, ki nem allhatom a tagot, de ez belefer nálam, főleg a klub és az ő történetét nézve.
Nem tudom, ez nálam nem mentség egy ilyen dologra. Ilyen erővel akármit rairhattak volna, akar a családjáról is, vajon akkor is beállt volna vele pózolni?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5752
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 20., szerda 8:07

Realista24 írta: Ahogy nézem a twittert. Ez egy szurkolói zászló, amit bedobtak nekik az unnepleshez és mokaztak egyet.

Állt volna félre a többiektől vagy hogy kellett volna?

Ne értsétek félre, ki nem allhatom a tagot, de ez belefer nálam, főleg a klub és az ő történetét nézve.
Ez nagyon nem egy ""szurkolói zászló" volt. Ez tökéletesen jelképezi Bale viszonyát a Real Madridhoz amit már mindenki látott. Véletlenül pont a válogatott meccsekre épült fel, véletlenül pont egy ilyen zászlóval ünnepelnek, véletlenül pont Bale áll a zászló közepénél, véletlenül pont leszarja a munkáltatóját és annak szurkolóit.
Innentől megrohasztanám a padon és utolsó perces cserének használnám a hosszabbításokban, csak hogy ne tudjon a lelátóról hazahúzni idő előtt. Ilyet még nem látott a történelem bakker.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. november 20., szerda 8:03

Realista24 írta: Ahogy nézem a twittert. Ez egy szurkolói zászló, amit bedobtak nekik az unnepleshez és mokaztak egyet.

Állt volna félre a többiektől vagy hogy kellett volna?

Ne értsétek félre, ki nem allhatom a tagot, de ez belefer nálam, főleg a klub és az ő történetét nézve.
Igen félre kellett volna állnia. Mit tett volt bármelyik más játékosunk? Elveszi, felreteszi.

Én dolgoztam két munkahelyen egyszerre. Soha nem jutott volna eszembe ilyen képmutatatóan paraszt lenni. Lojalitás, tisztelet. Ugyan mitől bántunk mi vele olyan szarul, amikor a meccsek felén sérült volt, a másik felén alap kezdő?

A kurva anyját az ilyennek. Biztos nem adnám el, 40-50 millió alatt, a lelátón ültetném egész évben, hadd legyen jó formában az eb-jén, golfozással majd formában tartja magát. Edzésen is csak annyit tehetne hozzá mint a csatlakozó castillasok... Viheti a bóját.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 20., szerda 7:48

wZoLee7 írta: Az a baj, az h itt van es ha jatszik, az egy win win szitu mindket felnek. Bale nem lesz a kedvencunk, nem lesz legendank, de kidobni aligha kellene
nem kell kidobni, hogyha van akkor elkell fogadni érte egy 20milliós ajánlatot akár, aztán távesz baktalo. láthatóan nagyon nem egészséges már ez a kapcsolat.

persze nyilvan az is kell hozzá, h ő is elfogadjon egy kapott szerződést, dehát táncsak..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 20., szerda 7:39

Az a baj, az h itt van es ha jatszik, az egy win win szitu mindket felnek. Bale nem lesz a kedvencunk, nem lesz legendank, de kidobni aligha kellene

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 20., szerda 7:25

Hát nem tudom szerintem nem volt ennyire gáz a tegnapi ünneplése.
Nem tetszett, de meg tudom érteni. Jó volt tegnap, volt mit ünnepelni.
De ha még nincs is örömittas állapotban, akkor is megértem.
Ez a nyári huza-vona azért megért egy misét, és ha végig gondolom az ő szemszögéből a történteket, akkor azért elég megalázó volt az. És meg sem mukkant idáig, ha játszott, odatette magát. Ezért ez a tegnapi belefért. Ki kell bírni ezt a maradék időt együtt, aztán pá.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. november 20., szerda 7:02

Kíváncsi lennék, hogy a kapitányunk, vagy Marcelo, vagy Carvajal hogy fogadja az első edzésen, vagy találkozáskor. :sly:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 6:41

Ahogy nézem a twittert. Ez egy szurkolói zászló, amit bedobtak nekik az unnepleshez és mokaztak egyet.

Állt volna félre a többiektől vagy hogy kellett volna?

Ne értsétek félre, ki nem allhatom a tagot, de ez belefer nálam, főleg a klub és az ő történetét nézve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 6:30

Steve írta: Szerintem ami a legfurább, hogy mindent eltűrnek neki. Ez a kretén meg hobbit űz abból, hogy szórakozzon a klubbal.

Érdekes lesz mi lesz az utolsó húzás majd, hogy mondjuk szarral kenegeti vigyorogva a Bernabeu falát és erről posztol majd?

Felőlem maradhat Wales-ben is, nem fog hiányozni.Ha viszont játszik teljesítsen.Ha sétálgat majd akkor ki kell tenni és elengedni valahova már a télen, hogy szabaduljunk a bomlasztásától.
De most tegnap mit csinált volna Perez? Beszalad a pályára és pofanveri? :kalapos:

Csináljon amit akar. A Real is nyert vele, ő is a Realnal, nem minden válás és váltás szép.

Majd a következő szerződéseket jobban odafigyelve írják meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. november 20., szerda 6:29

Ő Real mezt/melegítőt többé ne vegyen magára.
ha ez nem lesz szankcionálva a vezetőség részéről, akkor kókler az összes. rajtunk röhög az egész futball-világ.

ekkora fallosz, általában Piqué vagy Stoichkov szokott csak lenni.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 20., szerda 6:18

Szerintem ami a legfurább, hogy mindent eltűrnek neki. Ez a kretén meg hobbit űz abból, hogy szórakozzon a klubbal.

Érdekes lesz mi lesz az utolsó húzás majd, hogy mondjuk szarral kenegeti vigyorogva a Bernabeu falát és erről posztol majd?

Felőlem maradhat Wales-ben is, nem fog hiányozni.Ha viszont játszik teljesítsen.Ha sétálgat majd akkor ki kell tenni és elengedni valahova már a télen, hogy szabaduljunk a bomlasztásától.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 20., szerda 5:54

És még volt akik védték par nappal ezelott,mikor belealltam,peldaul dannen..elkellene fogadni,h nem csak,h vicc a faszi,hanem egy kocsog is.

Ezt a szazmilliot meg hagyjuk mar ,hany eve volt? Azota szarra nyertuk magunkat, a klub és ő is. Nem volt es nem is lesz bukta,nekem peldaul utolso dolog ami eszembejut rola az az ára. Ha januarban nem bassza ki a vezetoseg innen,akkor vilagi balfaszok vagyunk,de kifogjuk,ugy no para
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 5:51

Mi a gond amúgy? Hosszú hetek óta semmi szükségünk nem volt rá. Had buzuljon, legkésőbb nyáron megy. De ha szerencsénk van, akkor télen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég