Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. november 30., szombat 20:49

R.M.C.F írta:Ott lesz ám majd az év végén marha nagy baj gyerekek ha több gólja és gólpassza lesz(több lesz) mint neymarnak.....és akkor majd sokan mégjobban fogják szidni.....
Nem is tudtam,hogy jövendőmondó vagy. :| Nem akarok itt vitát szítani,de most honnan veszed ezt,hogy több gólja meg asszisztja lesz mint Neymarnak?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 20:36

Ott lesz ám majd az év végén marha nagy baj gyerekek ha több gólja és gólpassza lesz(több lesz) mint neymarnak.....és akkor majd sokan mégjobban fogják szidni.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 27., szerda 22:53

Ma nem játszott jól, de így is veszélyesen játszott... Lehet hiányoztak neki játékba a megszokott emberek, vagy csak kicsit tùl izgulta... Ezt csak ő tudja, de ettől független szép gólt lőtt :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 27., szerda 19:53

Kerlon írta:Szerintem abszolút nem toronymgasan lett a PL legjobbja. Suarez ha nem lenne balhés szerintem meg is verte volna.

Én nem hiszek ebben,bale volt az aki egymaga döntött általában,egyénileg ő emelkedett ki a legjobban,ha pusztán ezt nézzük,ráadásul nem sanszos csapatban,a góljai meg hát...... a kb 30-34 góljából 8 az év góljára is hivatott volt,a fontosságukról,döntő pillanatokról meg nem is beszélve.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 26., kedd 12:31

Az angol túlsúly viszont nem feltétlen igaz, alig van brit az angol bajnokságban, az élcsapatokban pláne, nem véletlen akarnak módosításokat a PL-ben. Nemrég volt egy cikk, hogy talán 30, 21 év alatti angol van a PL-ben, ami messze a legkevesebb a bajnokságok saját fiataljai alapján.
Nos az alsóházra gondoltam,ott azért vannak még bőven,ha nem is feltétlenül angol,de skót,walesi,ír,északír mindenképp...Persze aztán lehet hogy csak nekem tünik soknak,de mintha nemrég a skysport kommentátora mondta volna hogy 60/40% arányban még a brit focisták vannak azért túlsúlyban a 20 csapatos PL-be...de az is lehet hogy fordítva :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. november 26., kedd 12:02

Szerintem abszolút nem toronymgasan lett a PL legjobbja. Suarez ha nem lenne balhés szerintem meg is verte volna.
Ez abszolút így van.

Igazából Mata és Van Persie is ugyanolyan jó volt az egész szezont tekintve, mint Bale. Viszont nálam is Suárez lett volna a legjobb.

Bale-nek az volt a nagy szerencséje, hogy pont a szavazás előtti másfél-két hónapban játszott brutálisan, addig és azután lényegesen halványabban. Nem arról van szó, addig is jó teljesítményt nyújtott, de akkor messze nem volt annyira kiemelkedő. Januárig fel se merült volna a neve ezen a szavazáson. Mata és Suárez konstans remek teljesítményt nyújtottak, januárig pedig egyértelműen RVP volt a PL legjobbja, de aztán jött neki az a kéthónapos gólcsend, pont a szavazás előtt, ami neki totál betette a kaput ezzel kapcsolatban.

Mindemellett persze összességében remek szezont futott Bale, de tényleg nem toronymagasan a PL legjobbja volt, sőt.
Nyilván az is nyomott a latba hogy brit.Ugye a rengeteg idegenlégiós mellett az alsóbb csapatokban főként,még mindig a brit játékosok vannak azért tulsúlyban a PL-be.
Ezt kiemelném, Angliában rettenetesen felsz*pják a brit játékosokat, mind a médiában, mind az eladási árak tekintetében.

Az angol túlsúly viszont nem feltétlen igaz, alig van brit az angol bajnokságban, az élcsapatokban pláne, nem véletlen akarnak módosításokat a PL-ben. Nemrég volt egy cikk, hogy talán 30, 21 év alatti angol van a PL-ben, ami messze a legkevesebb a bajnokságok saját fiataljai alapján.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 26., kedd 11:55

Szerintem abszolút nem toronymgasan lett a PL legjobbja. Suarez ha nem lenne balhés szerintem meg is verte volna.
Nyilván az is nyomott a latba hogy brit.Ugye a rengeteg idegenlégiós mellett az alsóbb csapatokban főként,még mindig a brit játékosok vannak azért tulsúlyban a PL-be.Ezzel együtt aszzem megérdemelte.Azt a fajta focit akkor és ott,ő játszotta a legjobban.A kérdés,madridba mire lesz ez elég.Eddig azért hatékony.Egy panasz nem lehet rá.Nem ilyen stilusú játékos akit én igazán hypolok,de ha így rugdossa a gólokat,adja a gólpasszokat,akkor nekem ez így rendben van.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 26., kedd 10:32

dzsihad91 írta:Nekem az a véleményem,hogy Bale nem is a ligában lesz óriási fegyvertényünk, hanem európában, Juvék, Bayernek ellen, ahol kellenek az ilyen vadállatok.Idővel el fog múlni ez a görcsössége is...
Egyértelmű, hogy a támadó felfogású csapatok ellen lehet nyerőember. A kisebb csapatok betömörülő védelme ellen nem ő volt a legjobb igazolás, de összességében biztos vagyok benne, hogy jól jártunk vele. Majd tavasszal ő is meg Isco is még jobban összeszoknak a csapattal és el sem tudom képzelni mi lesz itt :Đ

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 26., kedd 9:47

Szerintem abszolút nem toronymgasan lett a PL legjobbja. Suarez ha nem lenne balhés szerintem meg is verte volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. november 24., vasárnap 22:54

"Owen, McManaman, Beckham, Woodgate... mindenkivel beszéltem, mielőtt a Realba szerződtem volna. David Beckham például smsben írta, hogy sok sikert kíván és még mást is. Nagyon kedves volt tőle, igazán értékelem. Együtt edzett velem a Tottenhamenél egy keveset, szóval elég jól ismerem őt és kedves volt tőle az sms és a telefonhívás. Jonathan Woodgatet a tottenhami időkből ismerem, így vele is beszéltem. Steve McManamannel személyesen találkoztam, amikor egy interjút adott és beszéltünk egy keveset. Ők ugyanebben a helyzetben voltak. Sok jó tanácsot kaptam tőlük. Megfogadtam őket és most jóval könnyebb."

"A spanyolom nagyon lassan javul. Órákat veszek és fontosnak tartom, hogy megpróbáld megtanulni a nyelvet és a kultúrát. Madridban az egész élet és a foci... leírhatatlan!"
But he is a good boy...

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. november 24., vasárnap 17:43

Tegnap rosszul játszott, de ami pozitívum,hogy így is talált egy gólt (emlékeztet valakire?! :mrgreen: ).Nekem az a véleményem,hogy Bale nem is a ligában lesz óriási fegyvertényünk, hanem európában, Juvék, Bayernek ellen, ahol kellenek az ilyen vadállatok.Idővel el fog múlni ez a görcsössége is...

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. november 23., szombat 22:11

Ejnye bejnye Bale.. Nem baj, majd legközelebb.. Picit görcsös volt, nagyon akarta a gólt és a jó teljesítményt. Összességében átlagosnak mondható a mai produkciója, még gólt is lőtt, de sokkal több volt ebbe a meccsbe. Önző volt, kapkodott, nem jól döntött, és kihagyta a kihagyhatatlant.. Talán még mindig az árával küzd, és a média nyomásával. Ez nem lenen furcsa, csak azért nem értem, mert a válogatott szünet előtt hatalmas király volt a forma.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. november 16., szombat 10:38

Wertz írta:Idén? Esélytelen. Ő egy túlértékelt, agyatlan, futógép
Sok nagyokos szerint még a top23ban sincs semmi helye :lol: miközben az angol liga legjobbja volt toronymagasan

Amúgy, ha legalább egy hónappal hamarabb leigazoljuk vagy ha marad a Spursben simán TOP3asnak kellene lennie idén
tisztában vok vele én is, de azért, az már, kicsit túlzás, hogy nincs a világ legjobb 5 játékosa között, az aki a PL-legjobbja, és ezt mind, a spursel, egy gyenga spursel + még itt a 91 milla. ááááhhhhh, bohocság.Majd a kis Neymar.
De mikor lehet tudni az 5-öt?
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 16., szombat 9:52

Idén? Esélytelen. Ő egy túlértékelt, agyatlan, futógép
Sok nagyokos szerint még a top23ban sincs semmi helye :lol: miközben az angol liga legjobbja volt toronymagasan

Amúgy, ha legalább egy hónappal hamarabb leigazoljuk vagy ha marad a Spursben simán TOP3asnak kellene lennie idén

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. november 16., szombat 9:33

Mikor lesz meg a TOP5 a Messiáfonyabogyó-szavazáson?
Kíváncsi vok, hogy Gareth ott lesz-e.

Ha valaki talál esetleg egy magyar fordítást a filmről szóljon, akár itt, akár PÜ-ben.

Sokkal jobb a jobb oldal igy vele, bár aze DM-et is megszerettem az utóbbi idöbben.

Hajrá Real, Hajrá Gareth, sok gólt, ahogy azt mondtad!!!
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 13., szerda 22:23

Nincs mit! :) Én azzal kezdtem, hogy végignéztem. Úgy voltam vele, hogy ha valami összecsapott videó akkor nem linkelem be, de eleve egy Madriddal foglalkozó youtube csatorna osztotta meg, igy meglepett volna, ha rossz lett volna, de inkább végignéztem... A lényeg, hogy nekem nagyon tetszett, és tényleg benne van minden. Nagyon sok valakinek kellene megnézni... :roll: Megéri!!!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 13., szerda 22:07

Géci írta:Hogyan lett egy balhátvédből, jobb szélső. Egy nagyon friss dokumentum film. Pontosabban mai nap látott napvilágot... :)

Gareth Bale - The Welsh Galactico - ITV Documentary HD
Az igen, köszi. :agree: Holnap megnézem, jó lesz egy kicsit nosztalgiázni. Beletekertem egy kicsit, ott van még Redknapp, Modric, Bale a spursös időkből... :'(

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 13., szerda 21:54

Hogyan lett egy balhátvédből, jobb szélső. Egy nagyon friss dokumentum film. Pontosabban mai nap látott napvilágot... :)

Gareth Bale - The Welsh Galactico - ITV Documentary HD

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 13., szerda 18:26

Alakul a molekula :)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 10., vasárnap 13:20

Ami baromi nagy előrelépés az elmúlt évekhez képest, hogy a walesi (higgadt, nyugodt, ésszel teszi-veszi) Di Maríaval ellentétben nem egy labdatemető és szinte kivétel nélkül embert találnak a passzai; ha kell el/megindul, ha viszont úgy adódik akkor inkább megáll, ügyesen megtartja a labdát és bevárja a társait majd jól megjátssza a bogyót (még ha ezek közt vannak biztonsági passzok is, de la. nálunk marad a laszti)! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég