Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 24., vasárnap 9:17

ettől függetlenül jobb neymárnál is, meg reusnál is.
még valami
Jobb? Lehet, de a Real Madridba jobban beleillik, mint mondjuk a másik kettő beleillett volna?
és nem azért mert jobb csapat nálunk az atletico
Pedig csapatként jobbak, ezt láthattuk az elmúlt szezonban és most is.
hanem mert ők úgy ölik meg a mi játékunkat
Nagyjából tízből tíz ember tudta, hogy mit fog játszani az Atlético, ahhoz kellett volna alakítani a taktikát és a kezdőt. Ez Carlo hibája, de a játékosok ugyanúgy tisztában voltak vele, hogy mi lesz. És igenis, egy 90 milliós játékostól elvárható, hogy találjon ki valamit, oldja meg, próbálkozzon, főleg, ha támadó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 24., vasárnap 9:12

wxyz írta:Hazardra sem emlékszem, hogy komolyabb ellenfelek ellen sokat villogott volna
nem is azt mondtuk hogy hazard jobb mint bale, egyértelmű hogy nem szerintem.
viszont a játék egyik elemébe: a kis területes gyors, rövidpasszos játékba jobban illik hazard, mint bale. és ugyanez igaz neymarra, reusra, messire és sánchezre.
mi már akkor is ezt mondtuk csak ki lett forgatva.
ettől függetlenül jobb neymárnál is, meg reusnál is.
még valami: ha a jobbszélen egy hazard lenne vagy egy neymar, szerintem többször tudnánk bekerülni az atletico védelme mögé, és többször tudnánk veszélyes lehetőségeket kialakítani mert passzokkal könnyebb mint abba bízni hogy majd bale egyszer átlövi őket.
és ettől még mindig nem jobb balenél se hazard, se reus. ezt azért hangsúlyoznám.

és realistahuni még mindig nem azt mondtam én például hogy rossz játékos bale, vagy temetném, vagy eladnám. csak engem idegesít az hogy végig csak megtolja és ha az nem megy, akkor kifújt. persze még ott van az átlövés is de abba nem nagyon lehet bízni szerintem hosszabb távon, márpedig idén az okosabb edzők ugyanúgy befogják állítani elénk a kapujukba mind a 11 játékosukat.
de mindegy én itt le is zártam mert ezeket a köröket már ezerszer lefutottuk.
összegezve:
ami zavar: ezek a sután eltalált lövései baromira idegesítenek. (lásd lejjebb még videó is) meg ez hogy csak megtolja, ami sok csapat ellen elég, de aki ellen meg nem az pont az ellen kéne hogy bale is fegyver legyen mert ellenük max kell mindenkitől. és nem azért mert jobb csapat nálunk az atletico, hanem mert ők úgy ölik meg a mi játékunkat ahogy mi a mou éra végén a barcáét.
ennyi.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 24., vasárnap 8:09

wxyz írta:Nem akarok nagyon beleszólni ebbe a vitába, de az említett és sokra tartott Reus ma a Bayer ellen még Balenél is rosszabb volt
Hazardra sem emlékszem, hogy komolyabb ellenfelek ellen sokat villogott volna
mert van olyan user aki használja is a fejét...nem csak megy a többi után.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. augusztus 24., vasárnap 0:57

bale eddig betömörülő csapat ellen vagy teliberúgta az előtte álló védőt, vagy próbálta minden csel nélkül megtolni a labdát. mert ezt csinálja, ha nekem nem hiszel nézd meg. még egy biciklicselt vagy egy testcselt se csinál, csak megtolja külsővel és fut. azt persze kiválóan.
Az egyetlen betömörülő csapat ami gondot okozott nekünk hosszú távon a közelmúltban az az atletico. Más védekezőbb csapat ellen könnyebben boldogulnánk és Bale is jobb lenne ebben biztos vagyok, mert nincs még egy olyan szervezett gárda mint a matracosok. Ennyitől még nem kell Bale-t élve eltemetni, főleg ha jövőre sikerül teljesen kizsákmányolni a pénzeseknek az atleticot és megint felveszik a szopóálarcot 10-20 évig.
de az hogy messi nem ment sokra.. omg. te nézted? 6 kilométert futott és telibeszarta az egészet.
Ez egy meccs volt a hatból. Ha többet futott és nem szarta telibe akkor is levetette Simeone a pályáról.
és nem csak úgy lehet megbontani hogy végigcselezi őket, kis játék, két három gyors passz kis területen, amibe nem kérdés hogy hazard, sánchez, messi és neymar is jobb balenél.
Hiába jobbak, tavaly a barca is 6 meccsen gyakorlatilag egy olyan gólt lőtt nekik a háromból, ami tényleg ki volt dolgozva és mattolva volt a védelem, úgy, hogy a támadó a védelem mögé kerüljön, ez volt Neymar gólja a bl-ben.
Kerlon írta:Az elmúlt két meccs alapján ne nézzétek már, hogy szar volt vagy sem, mert kollektíven a csapat egy kalapszar volt.
Zárásként erre meg megy a pluszegy.
Love football, hate antifa.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 24., vasárnap 0:50

ziro4vr írta:a felkészülési meccsek után még ő volt a király, most meg ismét visszavedlett futógéppé, oké :hmmm:

sokat várok tőle a szezonban én is, most már nincs mentség. de légyszi 1 párharc után ahol majdnem mindenki alulteljesített ne temessétek.
Már akkor is írtam, hogy visszább az agarakkal vele kapcsolatban. Jó lehet, de hogy bármiféle stafétát átvegyen CR-től vagy , hogy ő vegye hátára a csapatot ne várja senki... ebben a szezonban még biztos ne.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 24., vasárnap 0:30

Az elmúlt két meccs alapján ne nézzétek már, hogy szar volt vagy sem, mert kollektíven a csapat egy kalapszar volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 24., vasárnap 0:21

Pipita írta:Mondjuk ilyenkor erdemes lenne belegondolni hogy Marco hanyadik meccset is jatszotta a serulese ota...naugye.
Amugy nem kella Bale fika, jo lesz o. Engem meggyozott, pedig egyaltalan nem orultem a leigazolasanak.
Ami jo elojel, mert Ozil leigazolasanak sem orultem. :lol: :lol:
de ezzel az avatarral nem mérvadó hogy mit magyarázol. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. augusztus 24., vasárnap 0:18

Mondjuk ilyenkor erdemes lenne belegondolni hogy Marco hanyadik meccset is jatszotta a serulese ota...naugye.
Amugy nem kella Bale fika, jo lesz o. Engem meggyozott, pedig egyaltalan nem orultem a leigazolasanak.
Ami jo elojel, mert Ozil leigazolasanak sem orultem. :lol: :lol:


Gala, ne szemelyeskedjel mar. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pipita 2014. augusztus 24., vasárnap 0:23-kor.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 24., vasárnap 0:17

realistahuni írta:Azért mert Isco és James nem játszott eleget inkább Ronaldot hibáztassátok
nem fogok hibáztatni egy ronaldot aki már nem keveset tett a klubbért.
és akkor már inkább carlot hibáztatnám, ha meg ronaldo fölé nőtt és ő dönti el hogy félsérülten játszhat e az már elég gáz.
realistahuni írta:Persze most egyből felgmázni kell,
nem tudom ki kezdte száz röhögőssel. :roll:
realistahuni írta:Tavaly szezon elején aki Bale ellen volt folyamatosan ezzel jött, hogy betömörülő csapat ellen bezzeg ázár, neymar, alexis, messi stb. ilyen meg olyan jó lenne. Hát kösz szépen láttuk.
szerinted nem lennének jobbak?
bale eddig betömörülő csapat ellen vagy teliberúgta az előtte álló védőt, vagy próbálta minden csel nélkül megtolni a labdát. mert ezt csinálja, ha nekem nem hiszel nézd meg. még egy biciklicselt vagy egy testcselt se csinál, csak megtolja külsővel és fut. azt persze kiválóan. :)
és nem csak úgy lehet megbontani hogy végigcselezi őket, kis játék, két három gyors passz kis területen, amibe nem kérdés hogy hazard, sánchez, messi és neymar is jobb balenél.
de az hogy messi nem ment sokra.. omg. te nézted? 6 kilométert futott és telibeszarta az egészet. de szerintem egy 4-5 évvel ezelőtti messi, vagy egy manchesteri cselgép ronaldo megtudná bontani egyedül is a védelmüket.
Nem akarok nagyon beleszólni ebbe a vitába, de az említett és sokra tartott Reus ma a Bayer ellen még Balenél is rosszabb volt
reus meg túlsztárolt. :D

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. augusztus 24., vasárnap 0:13

Nem akarok nagyon beleszólni ebbe a vitába, de az említett és sokra tartott Reus ma a Bayer ellen még Balenél is rosszabb volt
Hazardra sem emlékszem, hogy komolyabb ellenfelek ellen sokat villogott volna

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. augusztus 24., vasárnap 0:08

ez egy jó nagy hülyeség már bocs.
Persze most egyből felgmázni kell, pedig amit te írtál az amúgy egy nagy utólagos okoskodás. Tavaly szezon elején aki Bale ellen volt folyamatosan ezzel jött, hogy betömörülő csapat ellen bezzeg ázár, neymar, alexis, messi stb. ilyen meg olyan jó lenne. Hát kösz szépen láttuk.
nem csak azon múlik hogy technikásak e, pl messi tavaly futott az atletico ellen 6 kilométert, szerinted akkor számít hogy technikás e?
elég rossz példa volt.
Ja, hogy mostmár nem csak azon múlik? :lol:
Egy éve még csak azon múlt pedig. :|
de kellő motiváltsággal és jó középpályával -xabi nélkül- bale helyén a atletico ellen james vagy isco de még jesé is jobb lenne.
Azért mert Isco és James nem játszott eleget inkább Ronaldot hibáztassátok. Mindenki tisztában van a hozzáállásával, de nem hinném hogy Perez vagy Carlo kést tartott a nyakához, hogy márpedig te mindenképp játszani fogsz félig sérülten is. Ezzel csak annyit ért el, hogy 1. megnövelte az esélyét annak, hogy rásérüljön
2. hátráltatta a csapatot
3. elvette a lehetőséget az egészséges játékosaink elől.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 24., vasárnap 0:04

a felkészülési meccsek után még ő volt a király, most meg ismét visszavedlett futógéppé, oké :hmmm:

sokat várok tőle a szezonban én is, most már nincs mentség. de légyszi 1 párharc után ahol majdnem mindenki alulteljesített ne temessétek.
Nem illik.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. augusztus 23., szombat 23:52

R.M.C.F írta:Danomics Te vagy az?(realfan91)
Nem tudom kiről beszélsz. nem. :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 23., szombat 23:49

Danomics Te vagy az?(realfan91)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 23., szombat 23:49

Calma, még mindig nem láttuk a bombaformában lévő Bale-t. Atletico ellen szenvedett,ahogy a világ legjobb játékosa is, sőt még king leo is szenved az Atleti ellen, fúú de mocskos egy brigád... :mrgreen:

Idén jön a robbantás, meg fog hágni mindenkit... és fejlődőképes,Cé is sokat fejlődött 2009 óta, James is fejlődni fog. Sokan kicsit bekorlátozzák a dolgokat (ha valamelyik játékos valamit nem tud akkor el is temetitek,hogy soha nem is fogja majd megtanulni) ha az agyatlan DiMaria megtanult egy teljesen másik posztot akkor Bale is megtanulhat új dolgokat(pl felállt védelem ellen játszani ) és meg is fog ahogy Hámesz is sokat fog még fejlődni stb..
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. augusztus 23., szombat 23:46

Baleának a balszél való. Ott nem kell cselezni csak bele kell egyet rúgni és futni. Na meg beadni, amit lássuk be nagyon tud. (balszélről) Nem véletlen azon az oldalon vált klasszissá. Jobb szélre több technika és agilitás kéne. Lássuk be Bale minden, csak nem agilis játékos.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 23., szombat 23:39

'shutterisland írta:szerintem 10-ből 9-en már akkor is tudtátok, hogy főként a gyorsaságából és lövőtechnikájából él, és hogy a spanyol fociba nem illik bele, mikor megvettétek, nem hiszem, hogy ez meglepő.
és jó sokan elleneztük is hogy idehozzuk.
realistahuni írta:Sok okos jött azzal(nem rád célzok, szerintem tudjátok kikre ), hogy hát igen, az atletico ellen nem ilyen típusú játékosok kellenek, hanem übertechnikásak mint a barcánál Messi, Alexis, Neymar, Iniesta, mert ők megoldják egyvéegybe a védelem ellen és fa**rahúzzák az egész atletit. Hát láttuk mi lett az eredménye, no offense de tényleg.
ez egy jó nagy hülyeség már bocs.
nem csak azon múlik hogy technikásak e, pl messi tavaly futott az atletico ellen 6 kilométert, szerinted akkor számít hogy technikás e?
elég rossz példa volt.
de kellő motiváltsággal és jó középpályával -xabi nélkül- bale helyén a atletico ellen james vagy isco de még jesé is jobb lenne.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. augusztus 23., szombat 23:32

szerintem 10-ből 9-en már akkor is tudtátok, hogy főként a gyorsaságából és lövőtechnikájából él, és hogy a spanyol fociba nem illik bele, mikor megvettétek, nem hiszem, hogy ez meglepő.
Bale már 1 év alatt is rengeteget fejlődött szerintem, és azért már spanyol csapatok ellen is egyre aktívabban és hatékonyabban játszott már tavasszal és remélhetőleg idén még jobb lesz. Persze szar volt most az atletico elleni meccseken ez nem is vitás, viszont azt is vegyük észre, hogy ha ez a mostani atletico elkapja a fonalat és simeona maximumra pörgeti a hányinger favágó játékát akkor lehet bárki az ellenfél mert max szerencsével tud győzni. :lol:
Sok okos jött azzal(nem rád célzok, szerintem tudjátok kikre :lol: ), hogy hát igen, az atletico ellen nem ilyen típusú játékosok kellenek, hanem übertechnikásak mint a barcánál Messi, Alexis, Neymar, Iniesta, mert ők megoldják egyvéegybe a védelem ellen és fa**rahúzzák az egész atletit. Hát láttuk mi lett az eredménye, no offense de tényleg. :lol:
Jelenleg egy csapat sem rendelkezik szerintem olyan stílussal ami igazán hatékony lenne egy összeszedett atletico ellen.

Visszatérve Bale-hez, a klasszikus majd mérvadó lesz neki október végén, kíváncsi vagyok mit produkál, mert az első kettőn gyenge volt, a harmadikat meg "csak" eldöntötte. Nincs nagy baj én azt mondom, CR-nek is idő kellett amíg belejött a katalánok ellen. :D
Love football, hate antifa.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. augusztus 23., szombat 23:06

Kerlon írta:mi viszont bántó nála is és CR-nél is, hogy sokat dajkálják a labdát és ez idő alatt rendeződni tud az ellenfél védelme... Csinálni akarják a trükköt ahelyett, hogy gyorsan tennék tovább vagy meghúznák. Rengeteg eltotojáznak így.
Mondjuk CR azért ilyen-olyan módon meg-megveri a védőket. Viszont Bale tényleg csak megtolja mellettük, aztán ha a védő nem elég gyors és van elég terület akkor bejön, de tegnap az Atletico röhögve védekezte ki ezeket. Csípem őt, de sokkal jobban beleillene a csapatba pl. Reus vagy Hazard. Esetleg most Hámesz is könnyen lehet, hogy hasznosabb lenne azon a poszton. De kár is erről beszélni, úgyis alapember lesz Bale, sokszor hasznos is lesz, csak bántó dolgok ezek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 23., szombat 22:59

Realista24 írta:Jobb láb nélkül nehéz focizni.
De én nem értem, mert ő tud azzal is beadni. Tavaly is volt pár ilyenje, de mostanában ez az állandóan visszaveszi a bal lábára az nagyon irritáló... Egyszer nem próbálta meg meghúzni az alapvonal felé és beadni... Ami viszont bántó nála is és CR-nél is, hogy sokat dajkálják a labdát és ez idő alatt rendeződni tud az ellenfél védelme... Csinálni akarják a trükköt ahelyett, hogy gyorsan tennék tovább vagy meghúznák. Rengeteg eltotojáznak így.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég