Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. augusztus 30., vasárnap 13:51

Realista24 írta:Mi volt a koncepció? Mert én nem láttam :mrgreen:
A gyors gól lehet az oka, de én "örömfocit" láttam csak.
nem támadólag kérdezem.
Azonnali letámadás az ellenfél térfelén, széljáték erőltetése, James-Bale folyamatos cserék, sok beadás (ez mondjuk nem a legjobb :D). CR is mintha jobban szélre lett volna parancsolva, mint tavaly. Ahogy mondtam egy hajtósabb, angolos foci, ami tud jó is lenni, ha vannak értelmes focisták a csapatban.
Csak ahhoz olyan csere kéne, mind Isco mind James mögé, jelenleg erre nem áll mód szvsz
Keveset fognak egyszerre játszani, inkább egymás cseréi lesznek, ezzel meg is van oldva. Várhatóan James többet, Isco kevesebbet.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. augusztus 30., vasárnap 13:37

MesQueUnClub írta:
hehe írta:kérdés mi kell nekünk, eljutni a jelenlegi focival egy elődöntőig és másodiknak lenni megint a bajnokságban, vagy kukázni bélát és végre realhoz illő focival elkezdeni győzni végre.
Off: Hehe már egy ideje akartam mondani, Brazília csak 5x-ös VB győztes és nem 6. :D Off vége.
nem probléma. megbocsátok. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 30., vasárnap 13:34

hehe írta:kérdés mi kell nekünk, eljutni a jelenlegi focival egy elődöntőig és másodiknak lenni megint a bajnokságban, vagy kukázni bélát és végre realhoz illő focival elkezdeni győzni végre.
Csak ahhoz olyan csere kéne, mind Isco mind James mögé, jelenleg erre nem áll mód szvsz, azért ahhoz, hogy a csapat abba a felállásban játszhasson mint tavaly ősszel, nem elég ha csak Modric és Kroos pihentetésére van alternatíva.

Off: Hehe már egy ideje akartam mondani, Brazília csak 5x-ös VB győztes és nem 6. :D Off vége.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 30., vasárnap 13:34

Mi volt a koncepció? Mert én nem láttam :mrgreen:
A gyors gól lehet az oka, de én "örömfocit" láttam csak.
nem támadólag kérdezem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. augusztus 30., vasárnap 13:32

A tavalyi (nemlétező) rotációs elvekkel nem lehet bírni, az fix. Idén azért több lehetőség van pihentetni a kp-t és az edző is olyan, aki szeret kavargatni. Egyedül Karimnak nincs egy normális alternatívája, legalább tavaly Csicsa ott volt. Ezt mondjuk ha bottal vernek se bírom megérteni, hogy miért nem kell nekünk csere9es. Jesé nem az, ő inkább a CR-Bale-James trió tehermentesítésére lenne alkalmas. Meglátjuk. Mindenesetre ez volt a 10. meccse Beníteznek és végre láttam a koncepciót a játékban. Egy rangadóhoz kíváncsi vagyok hogy állunk majd hozzá

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. augusztus 30., vasárnap 12:56

realmadridfan írta:Olyan a meccs képe, mintha egy PL-meccs lenne, mindenki rohangál össze-vissza. :D Ez láthatóan fekszik neki. Idén azt várom, hogy sokkal jobb lesz Bale, ha ez marad a rendszer. A kérdés az, hogy nem járnánk-e jobban egy latinosabb, labtatartósabb játékkal, mint tavaly ősszel pl, ahova viszont ő nem igazán fér be.
tavaszra megint hulla lesz modrics, krósz mindenki a kp-n, ezt nem lehet így nyomni.
viszont akkor béla rakás szar lesz.

kérdés mi kell nekünk, eljutni a jelenlegi focival egy elődöntőig és másodiknak lenni megint a bajnokságban, vagy kukázni bélát és végre realhoz illő focival elkezdeni győzni végre.
Kép
Kép
Kép

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 30., vasárnap 12:51

Tegnap jó volt,és most igaz volt rá az amit írt RMCF,nem volt baj hogy Ő nem tette vette annyit a labdát mint James-Benzema-Kroos-Modric.
2 gól,1gp,és Ronaldonak is adott egy forintost,csak ugye beleverte Adánba.
Hasznosan játszott,így kéne neki mindig..Nem baj ha nem tud 16 kényszerítőt megcsinálni,csak legyen felelős a pozitív eredményekben.
Egy Atletico vagy BL negyeddöntőbe sokat számít ha ilyen extrát tud a csapathoz tenni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. augusztus 29., szombat 23:27

Olyan a meccs képe, mintha egy PL-meccs lenne, mindenki rohangál össze-vissza. :D Ez láthatóan fekszik neki. Idén azt várom, hogy sokkal jobb lesz Bale, ha ez marad a rendszer. A kérdés az, hogy nem járnánk-e jobban egy latinosabb, labtatartósabb játékkal, mint tavaly ősszel pl, ahova viszont ő nem igazán fér be.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 29., szombat 22:33

Bekaphatjuk :lol: :lol: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. augusztus 29., szombat 22:32

na tessék :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 22:24

Realista24 írta:Ha nem lenne 43501 hozzászólásod és nem jönne meccs, megkeresném és talán abbahagynád, de így nem töltöm ezzel az időmet.

tedd fel a kérdést a közegnek.....és megkapod,és nem kell keresned....hidd el,emlékszik jópár ember minden szavamra....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és ha kell megtudnak erősíteni,hogy az a portugal srác az akit a legjobbnak tartottam ,és még a nevét sem tudtam hirtelen.....úgy kellett többször is besegíteni.

:lol: :lol: :lol:

valaki emlékszik?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 22:21

Ha nem lenne 43501 hozzászólásod és nem jönne meccs, megkeresném és talán abbahagynád, de így nem töltöm ezzel az időmet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 22:19

Realista24 írta:
A világ legjobb bal lába az dudáé....de Te sem emlékezhetsz mindenre jól,egy hiba / 10 év belefér nálad.
Te írtad...nem emlékezhetsz mindenre amit írtál. :) Csak emlékeztetlek, Jamesre is ugyanezt írtad, amikor ideigazolt.
A tudása az bőven megvolt......bőven....bőven,mág ha ez sokaknak nem tetszik akkor is.
A tudása megvolt. Tudott futni, meg lőni.

A világ legjobb bal lába az dudáé....ezt Írtam,jamesre meg hogy top3. De erre nem kell emlékeznie mindenkinek.

A fut,meg lő....az meg.... :lol: :lol: :lol: kb 34 olyan játékos van,aki ezt tudja,mégsem verte meg a teljes pl-t....bale meg megverte őket. Nem is kicsit. Ez a fut,meg lő...és ennyi,ez pfffff.....ez ...szálljunk ki ebből,ez már hegyi iván,zombori,barca fanok szint lesz....az senki sem akarja. :D :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 22:15

A világ legjobb bal lába az dudáé....de Te sem emlékezhetsz mindenre jól,egy hiba / 10 év belefér nálad.
Te írtad...nem emlékezhetsz mindenre amit írtál. :) Csak emlékeztetlek, Jamesre is ugyanezt írtad, amikor ideigazolt.
A tudása az bőven megvolt......bőven....bőven,mág ha ez sokaknak nem tetszik akkor is.
A tudása megvolt. Tudott futni, meg lőni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 22:12

Realista24 írta:
R.M.C.F írta:Ja mártír....persze...inkább vicc,merthogy soknak ennyi év távlatában sem esik le,hogy nem beszélek debilséget...
Szállj ki.....szidtad/szidtátok eleget,többet mint bárkit 110 év alatt. Pedig nem nagy dolog ráébredni,hogy ez nem bale hibája. De minden évben kell egy csinált szidható ember.

Na,menjünk tovább. Tudomásul vettem a véleményedet és megértem egy részét.
Én nem szállok ki, mert látom, hogy évek óta lejtmenetben van, csak te élsz a múltban és torzít az az egy sikeres angliai év.
Se technika, se agy, se semmi olyan, amitől korszakos focista lehetne. Na meg közel sem a világ legjobb bal lába, ahogy beharangoztad, mert ha az lenne, akkor a BL döntőt nem a 90.perc után hozza vissza Ramos.

A világ legjobb bal lába az dudáé....de Te sem emlékezhetsz mindenre jól,egy hiba / 10 év belefér nálad.
Bale nem 1 éves játékos volt....elnézést,de kicsit alulképzelsz......vagy összemosol olyanokkal akik youtube,meg egy két cikk alapján ítélnek meg bárkit is. Amit írtam róla,az állt. Nem egy éve volt....hanem évek.....nyilván a kora miatt nem 10 év. :lol:
Nem szokásom hülyeségeket írni,de azért had ne tehessek róla,hogy 3ad annyit fut,a sebessége csökkent,az akarata 3ad annyi,a küzdőképessége 3ad annyi.....megkapta a zsíros szerződést....és jól lakott. A tudása az bőven megvolt......bőven....bőven,mág ha ez sokaknak nem tetszik akkor is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 21:54

R.M.C.F írta:Ja mártír....persze...inkább vicc,merthogy soknak ennyi év távlatában sem esik le,hogy nem beszélek debilséget...
Szállj ki.....szidtad/szidtátok eleget,többet mint bárkit 110 év alatt. Pedig nem nagy dolog ráébredni,hogy ez nem bale hibája. De minden évben kell egy csinált szidható ember.

Na,menjünk tovább. Tudomásul vettem a véleményedet és megértem egy részét.
Én nem szállok ki, mert látom, hogy évek óta lejtmenetben van, csak te élsz a múltban és torzít az az egy sikeres angliai év.
Se technika, se agy, se semmi olyan, amitől korszakos focista lehetne. Na meg közel sem a világ legjobb bal lába, ahogy beharangoztad, mert ha az lenne, akkor a BL döntőt nem a 90.perc után hozza vissza Ramos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 21:51

Ja mártír....persze...inkább vicc,merthogy soknak ennyi év távlatában sem esik le,hogy nem beszélek debilséget...
Szállj ki.....szidtad/szidtátok eleget,többet mint bárkit 110 év alatt. Pedig nem nagy dolog ráébredni,hogy ez nem bale hibája. De minden évben kell egy csinált szidható ember.

Na,menjünk tovább. Tudomásul vettem a véleményedet és megértem egy részét.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 21:46

Már megint ez a mártír szövegelés. Pedig ígérted, hogy kiszállsz, sebaj. Én megteszem. Remélem még utoljára megalázza a szögletzászlót és csomagol Manchesterbe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 21:40

Realista24 írta:
Ez már átment komolytalanba,inkább kiszállok ebből.
Sajnálom ha tévedtél Zidane-nal együtt. Ha olyan lenne, mint amilyet írtál, akkor tavaly címet védünk a BL-ben.

Én meg azt sajnálom ha ezeket valaki komolyan mondja. Bale meg olyan volt amit írtam,tudod azért írtam róla....nem a blikkből idéztem,hanem láttam. Bár ezt nehéz elhinni tudom,ismervén hogy nem igazán értek hozzá.
De nekem ez még simán belefér.....talán 1x majd bejön nekem is valami. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 29., szombat 21:10

Realista24 írta: Sajnálom ha tévedtél Zidane-nal együtt. Ha olyan lenne, mint amilyet írtál, akkor tavaly címet védünk a BL-ben.
De legalabb nem tevedt Varane-al. :salute:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég