Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 15:51

h3x0r írta:
doncsontos írta:

és az nem szülne belső problémát ha ilyen viselkedéssel ugyanugy a kezdőbe találná magát?
vagy ha nélküle akarja az egységes csapatot akkor nem szóltam, de takarodjon már el januárba innen könyörgöm...
Én nem Bale-t akarom védeni, sőt, remélem hogy legkésőbb nyáron távozik (akár ingyen), de ne az kerüljön már a kezdőbe, aki a legnagyobb madridista, hanem aki a legtöbbet tudja hozzátenni a győzelemhez. A sértettség és a bosszúvágy helyett azt kéne nézni, hogy mi a legjobb a csapatnak, mégha a saját egonk és igazságérzetünk kicsit sérül is.
Ez igaz, viszont neki nincs helye a csapatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 20., szerda 15:33

doncsontos írta:
Realista24 írta: MARCA: Zidane won't respond to Gareth Bale's provocations over this break. Zidane has grown tired of Bale's antics since he returned to the bench in March, but he's choosing not to respond. Zidane wants a united squad and knows that internal problems can prevent success.
és az nem szülne belső problémát ha ilyen viselkedéssel ugyanugy a kezdőbe találná magát?
vagy ha nélküle akarja az egységes csapatot akkor nem szóltam, de takarodjon már el januárba innen könyörgöm...
Én nem Bale-t akarom védeni, sőt, remélem hogy legkésőbb nyáron távozik (akár ingyen), de ne az kerüljön már a kezdőbe, aki a legnagyobb madridista, hanem aki a legtöbbet tudja hozzátenni a győzelemhez. A sértettség és a bosszúvágy helyett azt kéne nézni, hogy mi a legjobb a csapatnak, mégha a saját egonk és igazságérzetünk kicsit sérül is.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. november 20., szerda 15:14

Realista24 írta: MARCA: Zidane won't respond to Gareth Bale's provocations over this break. Zidane has grown tired of Bale's antics since he returned to the bench in March, but he's choosing not to respond. Zidane wants a united squad and knows that internal problems can prevent success.
és az nem szülne belső problémát ha ilyen viselkedéssel ugyanugy a kezdőbe találná magát?
vagy ha nélküle akarja az egységes csapatot akkor nem szóltam, de takarodjon már el januárba innen könyörgöm...
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 15:11

MARCA: Zidane won't respond to Gareth Bale's provocations over this break. Zidane has grown tired of Bale's antics since he returned to the bench in March, but he's choosing not to respond. Zidane wants a united squad and knows that internal problems can prevent success.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 20., szerda 14:08

Ezzel megintcsak magát minősítette. Vicc már ez az egész. A szurkolók majd vmi kis hasonlóan frappáns válaszdrapériával biztos készülnek neki hétvégén a Soci ellen

Rodrygo. Vinicius. Vázquez. Brahim. Asensio. Bale.
In that order

Kiváncsi vagyok, hogy ezek után pályára lép e még itt? Egy esetleges becserélésénél lehet decibel rekord dőlne a Bernabeuban
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 20., szerda 13:02

h3x0r írta: De mit akartok, mit csinaljunk? A hetvegi bajnoki elott flexeljuk kette a kedvenc golfutojet a Bernabeu gyepen? :mrgreen:
Ez nagy lenne :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 20., szerda 12:44

h3x0r írta: De mit akartok, mit csinaljunk? A hetvegi bajnoki elott flexeljuk kette a kedvenc golfutojet a Bernabeu gyepen? :mrgreen:
:lol: én adnám. Szerintem ez nem a legyintés kategória. Van amit nem illik és kész. 7 éve érkezett 100milláért azóta az ő közreműködésével is nyertünk 4 bl-t engem már rohadtul nem érdekel ha most 30+osan nemlátunk belőle pénzt. Simán el kell hagyja a villát ezért. Már ha a fizuja felszabadul azzal is jól járunk. Kapott vagy 101esélyt elég volt már belőle. Lelátó aztán valahova eladni. Most is miarákért nem játszott egy hónapog aztán a válogatottban mint akinek semmi baja.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. november 20., szerda 12:29

Keressünk valami jó hajápoló szponzort és vágjuk bele a videóba a fejét.
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 20., szerda 12:29

De mit akartok, mit csinaljunk? A hetvegi bajnoki elott flexeljuk kette a kedvenc golfutojet a Bernabeu gyepen? :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 20., szerda 12:19

Most azért mert nyáron el akartuk adni,
Ennél azért kicsit konkrétabb volt a szitu, Zizou nyilatkozata, miszerint az lenne a legjobb ha már holnap elmenne, mármint Bale, szerintem eléggé megalapozott ennek a mostani felállásnak..Nem mondod egy játékosnak hogy menjen miinél hamarabb. Vagy ha mondod, akkor menjen is, mert utána nem lehet tőle elvárni, hogy lojális legyen a csapatodhoz.
És még fokozódott a dolog.
Mert mi következett ezután; jött a kínai érdeklődő, Bale pedig elfogadta az ajánlatot, és ment is volna. És innen visszakozott a klub.
Érthető hogy ingyen nem engedtük el, de egy ilyen huza-vona után teljesen érthető Bale hozzáállása is. Sőt, még egészen istenes, mert nem rinyál. Ősszel odatette magát amíg nem volt Hazard, és ezt kell szem előtt tartani. A pályán tud segíteni, és ezt a viszonyt már csak ilyen szemszögből kell nézni. Amíg a keret része, addig olyan légkört kell számára teremteni, hogy a hasznunkra lehessen. Elnézni neki hogy golfozik, hogy nem üli végig a 90 percet, vagy 1-1 ilyet mint a tegnapi. Cserébe nem hisztizik és ha pályán van akkor hasznosan játszik. Remélhetőleg télen vagy jövő nyáron pedig jöhet a búcsú.
Ebből ennyit lehet kihozni, és erre kell törekedni. Felesleges büntetni.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. november 20., szerda 12:09

Szóval akkor tegyen úgy a klubb mintha semmi se történt volna.... Értem. Ez is egy lehetőség viszont a nem reagálás is egyfajta reagálás. Továbbra sem győztetek meg arról hogy ne kellene valamilyen reakciót a klubb gyakoroljon. Meg kell húzni a vonalat valahol. Ha így gondolja mert így gondolja az az ő dolga de az hogy ezt nyíltan kommunikálja is kifelé az nálam már sehogy sem kóser. Ez van öregszem nem vagyok már annyira laza. Azt sem értem hogy igazán hogy van aki most is Bélát mentegeti. Az hogy milyen sorsa van a klubnál azt java részt magának köszönheti.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. november 20., szerda 12:03

Persze, a golf egy nagyon jó hobbi amúgy, gyakorlatilag arról szól, hogy kint vagy a szabadban, a "természetben", fák, fű miegyéb és totál chill az egész.
Nagyon jó kikapcsolódás tud lenni és ki tud szakítani a mindennapokból.
Konkrétan sétalgatsz/vezetgetsz a pályán és néha néha ütsz egyet :mrgreen:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sander » 2019. november 20., szerda 12:02

h3x0r írta:
realistahuni írta: Nyáron volt 3 hónap hogy elvigyék, nem tették, nem hiszem, hogy télen olyan nagyot fordulna a világ.
A kinaiak ingyen elvittek volna, majd Asensio serulese utan azt mondtuk, hogy megse elado.

Pontosan nem tudom hogy torvenyileg ez hogy van, de ha jol tudom akkor januarra halasztottak a brexitet. Es azt mondjak hogy akkor tenyleg ki akarnak lepni. Megmondom oszinten hogy ebben latok egy kis fantaziat, hatha valamelyik angol csapat beprobalkozik a leigazolasaval. Mou ujra a Spurnel van, eddig kedvelte Bale jatekat, a szurkolok is sztem orulnenek neki. Mi meg talan kapnank penzt is erte.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. november 20., szerda 11:59

Realista24 írta: Tudom, nehéz belelátni, amit most írni fogok. De mi van, ha ez csak egy üzenet a spanyol sajtó felé, és azok irányába, akik folyamatosan a golf miatt támadják.

Pont egyik nap olvastam egy bejegyzést egy golfozótól, akivel néha játszik. Azt mondta, hogy mi a jobb? Ha néha elmegy sportolni vagy ha bulizna és inna?
Akkor üzenjen a marca-nak. A madrid szóval a klubot azonosítják. Kivel volt tiszteletlen most a klubbal vagy a sajtóval?

Most azért mert nyáron el akartuk adni, ő meg azt várta, hogy ingyen engedjük el, hogy nagy fizut kapjon, akkor már patkánykodni kell? Mi tehetünk róla, hogy senkinek nem kellett normál áron? Miután biztos lett, hogy marad, Zidane kiállt mellette, és folyamatosan kezdette, jól is ment a játék. Akkor most mire fel üzenget, hogy nála még a golf is előrébb van?

Jönnek páran, hogy neki ez már csak munkahely nem kéne ezért támadni, mert nem kötődik a klubhoz vagy a profi focihoz már annyira. Oké csak akkor ne ő üzengessen és akkor nem lesz támadva.
Kapok egy jó melót, hatalmas fizetés és amikor már csak életcsászárkodni van kedvem mert mindenem megvan, beleállok a munkahelyemben mert már nem érdekel az eszme amit képvisel és még én üzengetek? A kutya is jó dolgában vész meg...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 11:36

Tudom, nehéz belelátni, amit most írni fogok. De mi van, ha ez csak egy üzenet a spanyol sajtó felé, és azok irányába, akik folyamatosan a golf miatt támadják.

Pont egyik nap olvastam egy bejegyzést egy golfozótól, akivel néha játszik. Azt mondta, hogy mi a jobb? Ha néha elmegy sportolni vagy ha bulizna és inna?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. november 20., szerda 11:25

Talan azt kellett volna a zaszlora irni, hogy Puta Madrid, az kivaltott volna mindenkibol valamit, ez a “szimpla tiszteletlenség” nagyon kocsog dolog volt, ugy latszik sok ember csak legyinteni tud az ilyenre. Engem felbasz a viselkedese, nem tudok elmenni mellette szo nelkul, remelem valamilyen uton modon a klub szankcionalni fogja ezt a huzast.
:goat:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 20., szerda 11:19

realistahuni írta: Nyáron volt 3 hónap hogy elvigyék, nem tették, nem hiszem, hogy télen olyan nagyot fordulna a világ.
A kinaiak ingyen elvittek volna, majd Asensio serulese utan azt mondtuk, hogy megse elado.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. november 20., szerda 11:06

Szerintem is tegyétek túl magatokat az ilyen olcsó angolos poénokon.
Az ember itt fog rohadni amíg a szerződése lejár, mert a lőtéri kutyának sem kell.
Nyáron volt 3 hónap hogy elvigyék, nem tették, nem hiszem, hogy télen olyan nagyot fordulna a világ.
Ez van, Rodrygot és Brahimot kell nyomatni.
Love football, hate antifa.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 20., szerda 10:08

Engem különösebben nem idegesített fel, szerintem abszolút magát minősíti a viselkedésével.

Bármennyire is sértve érzi magát, egy profi nem nyilatkozhat úgy, ahogy Ő tette. Ilyenkor kellenek a sablonok, Wales a hazám, a legfontosabb, blabla, de Madridban is profi módon állok a dolgokhoz. Nem röhögcsélünk, meg milyen jófejek a szurkolók.

Nála tényleg az van a jelek szerint, hogy hidegen hagyja a foci, kizárólag munka neki a klubfutball. Amíg nem jelent kamusérülést (ezt jelen esetben sem jelenthetjük ki biztosan), a pályán úgy teszi oda magát, mint a szezon kezdetén és nyíltan nem próbálja lejáratni a klubot (a mostani eset kicsit azért túl van fújva), addig engem hidegen hagy. Ha tud segíteni a pályán, akkor ki kell használni. Ez egy professzionális kapcsolat kellene, hogy legyen, sajtoljuk ki belőle amit csak lehet, ha már a bérét mindenképpen állni kell.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 10:07

wZoLee7 írta: Ilyen mentalitassal amugy is nehezen fog csapatot talalni, tenyleg komolyan kinez egy visszateres az esteben
Mourinho elvihetné télen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég