Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 12., szombat 17:02

mocsok írta:azt ugye azért már olvastad hogy kamu volt a marca faszsága?
az még azért kiderül, hogy igaz-e a faszság vagy sem...
ha Kaká és Sahin sorsára jut Bale, akkor nemcsak a teljes Sanitas és orvosi kar fejének kell hullani, hanem Pereznek is de nagyon durván. Persze nagy valószínűséggel a marca kamuzik, de azért lássuk előbb Bale-t 10 meccsen egymás után játszani.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 12., szombat 16:57

azt ugye azért már olvastad hogy kamu volt a marca faszsága?
mellesleg ne perez legyen már a buta amiért nem tudta hogy kaká sérült.
erre vannak a remek sanitas orvosok és az igazolás előtti orvosi vizsgálatok.
Én csak a cáfolatot olvastam, és abból is idéztem egyébként. a Real fb-jéről. A remek orvosi vizsgálatok meg inkább csak rutinvizsgálatok. A játékost megkérdezik h jól vagy-e és ennyi. (Lásd Akeem Adams, Kaká, stb.)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 12., szombat 16:55

realfan91 írta:kakánál se tudták. olyan buták perezék h már fáj. kákánál már látszott pedig, utolsó szezonja nem volt olyan már a milanban.
azt ugye azért már olvastad hogy kamu volt a marca faszsága?
mellesleg ne perez legyen már a buta amiért nem tudta hogy kaká sérült.
erre vannak a remek sanitas orvosok és az igazolás előtti orvosi vizsgálatok.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 12., szombat 16:33

3. The player Gareth Bale has a small chronic disc bulge, which is extremely common among football players and by no means prevents him from carrying out his professional activity normally.
Mi ez a chronic disc bulge? van itt valami orvos? Tájékoztasson minket erről ha lehet. Nem hangzik olyan jól.
Elég érdekes ez az egész dolog, én valahogy nem tudom elhinni, hogy Pérezék nem tudtak erről, amikor kifizették az n+1 milliót érte... :hmmm:

Na mindegy, nem ez a lényeg, jobbulást neki!
kakánál se tudták. olyan buták perezék h már fáj. kákánál már látszott pedig, utolsó szezonja nem volt olyan már a milanban.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. október 12., szombat 14:17

A Marca mai száma szerint Bale-nek sérve van, és beszámolnak arról is, hogy a játékos akár 4 hónapot is kihagyhat, ha a dolog komolyra fordul. A Real Madrid azonban hivatalos közleményben reagált a cikkre. A klub hivatalos oldalán kifejti, hogy Bale egyáltalán nem küzd ilyen sérüléssel, ráadásul a Marca újságíróit tájékoztatták is erről a tényről. Azonban a lap mindezt figyelmen kívül hagyta. A közleményben beszámolnak még egy kisebb elváltozásról, ami azonban nem komoly, és nagyon gyakori a futballistáknál, ez pedig egyáltalán nem befolyásolja a játékost.
mi a vihar verte sz-r van itt akkor?? :lol: :lol:
jaj, hát ennyi erővel vizsgálják ki Ribéryt is, annak is van minden baja, már csak a púp hiányzik róla :mrgreen: hjaaaj... elváltozás... most 21 lábujjal már nem is lehet focizni vagy mi? :D hát elmegy az eszem, komolyan :smile:
csak legyen story mert unalmas az élet... lewandowsky 1000% hogy nem jön télen, MINEK felhozni?? hogy legyen miről beszélni... hát, világos :roll:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 12., szombat 12:30

Elég érdekes ez az egész dolog, én valahogy nem tudom elhinni, hogy Pérezék nem tudtak erről, amikor kifizették az n+1 milliót érte... :hmmm:

Na mindegy, nem ez a lényeg, jobbulást neki!

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 12., szombat 12:14

4 hónap... Addig sok minden eldől.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 5., szombat 14:30

Kötelező megjelenni ha behivnak,akkor is ha sérült vagy,és akkor is kérhetik hogy menj ha a klubod orvosi igazolják a sérülést,mert a válogatott orvosa véleménye a döntő a nemzetközi játéknapokon.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 5., szombat 14:27

gondolom összetartás. :)

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 5., szombat 14:16

Valaki elmondja nekem, hogy miért hívják be a válogatottba, ha előre kijelentik hogy egy percet sem fog játszani?

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 4., péntek 16:54

R.M.C.F írta:Azt hogy Bale állapota rossz lehet,mivel csak egyénileg készült/készülhetett a nyáron, azt innen a fotelből is nagyon jól tudtam, úgy, hogy 10.ed annyi infóm sincsen róla,mint a ki******tt fejű sanitasnak, meg a real vezetőségének,akik erőltetik a játékát. Annyi eszük sincsen amennyi látszik, és nekem ne jöjjön senki sem azzal hogy én ne okoskodjak,mert nem tenném,ha annyiszor,de annyiszor nem lett volna igazam/igazunk itt egy szaros fórumon.

Jó lenne ha lenne valaki,aki érti is a dolgát,mert annyi baromságot csinálnak hogy az fájó.

:-@ :-@ :-@ :-@
Nem segít éppenséggel, hogy a walesi válogatott kerékbetöri a speciális edzéstervét a nagy büdös semmiért. Egy perc játék nélkül végigül majd a padon egy tét nélküli meccset. Ilyenkor illene udvariasan nemet mondani, és elkezdeni megszolgálni azt a vételárat, amiből kisebb autómárkákat fel lehetne vásárolni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 2., szerda 18:26

Azt hogy Bale állapota rossz lehet,mivel csak egyénileg készült/készülhetett a nyáron, azt innen a fotelből is nagyon jól tudtam, úgy, hogy 10.ed annyi infóm sincsen róla,mint a ki******tt fejű sanitasnak, meg a real vezetőségének,akik erőltetik a játékát. Annyi eszük sincsen amennyi látszik, és nekem ne jöjjön senki sem azzal hogy én ne okoskodjak,mert nem tenném,ha annyiszor,de annyiszor nem lett volna igazam/igazunk itt egy szaros fórumon.

Jó lenne ha lenne valaki,aki érti is a dolgát,mert annyi baromságot csinálnak hogy az fájó.

:-@ :-@ :-@ :-@
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 2., szerda 17:49

USA bought Alaska from Russia for $120 Million, Real Madrid bought Bale from Tottenham for $147 Million. :lol:

Egyébként jobbulást neki.

A Punto Pelota exkluzív értesülései szerint a Real Madrid különleges edzéstervet írt elő Bale számára, aki a következő három hét során pótolja majd be az előszezont. Gareth fizikai állapota rossz, folyamatos fájdalmakat érez ezért ezalatt az idő alatt egyetlen mérkőzésen sem fog szerepelni, elkerülve így az esetleges újabb sérüléseket. A visszatérés dátuma egybeesik a Barcelona elleni bajnoki mérkőzéssel.
Csereként tuti rúgna egyet, úgyhogy jó lenne, ha elhalasztanák egy meccsel a visszatérését. :mrgreen:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 2., szerda 16:03

Sajnos nagy a média és minden egyéb nyomása Carlora. ÉN tuti nem játszattam volna a helyében még egy darabig. Balenek kimaradt a teljes előszezonja, még ha saját maga edzett is, az nem ugyan az. ez is mondható carlo egyik eddigi hibájának. :-(
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 2., szerda 12:11

Mi a frászt erőltetik? Amúgy is ez a hülyeség hogy ha veszünk egy drágább alakot,akkor azonnal be kell dobni,mert a közönség akarja........majd játszani fog,ha egészséges.Ha formában lesz,ha edzet eleget ahhoz hogy beférjen, ha majd kapott többször pár percet,vagy pár tiz percet és szépen be van építve.

Különben majd lő...aztán stadionbúki
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. október 2., szerda 11:57

Nem különösebben zavar a dolog, ha a válogatotthoz sem utazik el.

Kapna közel 3 hetet, hogy felhozza magát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 2., szerda 11:56

Bal combjával van probléma, időt nem írnak. Szerintem a válogatott szünet utánra lesz bevethető.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. szeptember 25., szerda 12:13

Olvasva a Perez interjút el tudom képzelni hogy az Adidasnak a szponzorálásért cserébe kell egy Adidasos reklámarc, és csak úgy tudtuk Kakát eladni ha veszünk egy másikat.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. szeptember 23., hétfő 12:52

mondjuk ami a nyáron történt, csodálkoznék ha március előtt érdemi produkciót látnánk tőle.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miró » 2013. szeptember 23., hétfő 12:44

szerintem balet kicsit elmérték most..
nagyon akarták hogy játsszon és túlterhelték,ezért lehet izom fájdalma.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég