Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. szeptember 21., szombat 14:57

szerintem a cé-isco-bale trió úgyis folyamatosan cserélgetni fogja a helyét.
mikor kicsit összeszoknak és meg lesz az összhang akkor jó lesz az.
három ilyen kapura veszélyes játékos, akik feltűnhetnek bárhol...életveszély.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 21., szombat 14:54

realfan91 írta:Valaki magyarázza el, hogy Bale mért jobbszélen játszik? Vagyis hogy miért őt vettük jobbszélre, ha balszélső? Itt nálunk meghúzta jobbszélen párszor és mindig az isten háta mögé ívelte be jobb lábbal...kutyaütő. Más kérdés, hogy ha bal szélen csinálná ezt az már gól lenne. :angry:

ja és az meg látszik a játékán, hogy szokatlan neki a pozició, meg nem is szokott befelé cselezni, már ha tud egyáltalán.
Már rég nem balszélső. A Spursben AVB szabad kezet adott neki, aminek következtében főleg a csatár mögött játszott, de feltűnt a széleken is sokszor, illetve mélyen visszalépett labdáért a középpályára.

A Realban nyilván nem kaphat szabad kezet, mert nem köré épül az együttes, ahogy az a Spursnél jellemző volt.

Bal szél kizárva, ott van Céerr, így egyértelmű, hogy csak a jobb oldalra fér be, még ha ott nem is tudja teljes mértékben kamatoztatni kiváló képességeit.

Szokott befelé cselezni, legalábbis nálunk rengetegszer tette, nem is egy gólt lőtt így.
http://www.youtube.com/watch?v=DKWmxts7_fo
http://www.youtube.com/watch?v=mLKgcn5rDj4
http://www.youtube.com/watch?v=P3eIvEWKcSA

Nyilván szokatlan még neki, hogy egész meccsen a jobb oldalon kell játszania, de amilyen klasszis játékos, szerintem meg fogja szokni rövid időn belül. Türelem.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 21., szombat 14:45

Valaki magyarázza el, hogy Bale mért jobbszélen játszik? Vagyis hogy miért őt vettük jobbszélre, ha balszélső? Itt nálunk meghúzta jobbszélen párszor és mindig az isten háta mögé ívelte be jobb lábbal...kutyaütő. Más kérdés, hogy ha bal szélen csinálná ezt az már gól lenne. :angry:

ja és az meg látszik a játékán, hogy szokatlan neki a pozició, meg nem is szokott befelé cselezni, már ha tud egyáltalán.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 19., csütörtök 16:41

sentry írta:Várom majd az olyan gólokat tőle, hogy lefut mindenkit és 20ról beletosz egy bivalyt a labdába a kapus pedig úszik, pillangózik a levegőbe, de totál felesen :mrgreen:
Én is nagyon várom már ezeket a pillanatokat, de türelemmel kell lennünk. :D
Ekkor ismertem meg, nyugodtan lőhetett volna még kettőt ezen a meccsen... Megtolja hosszan, másnál simán begyűjti a védő, vagy kivágja, nála sokszor esélytelen az ellenfél, majdnem összejött a törökök ellen is, muszáj volt felrúgnia a hátvédnek, egyből sárga. :ike: :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. szeptember 19., csütörtök 15:15

A La Sexta szerint Gareth Bale a Villarreal elleni mérkőzésen 9,12 másodperc alatt 75 métert futott, és volt olyan pillanat, amikor 40 km/h-ás sebességet ért el. A világ leggyorsabb embere, Usain Bolt 44-45 km/h-ás “végsebességre” képes.
Hülye állat :lol: :mrgreen:

Valamelyik játékos - talán Ramos - is dicsérte a sebességét és hozzá is tette, hogy még nem is teljesen egészséges.
Elmebeteg gyors. Villarreal ellen volt, vagy talán Galata ellen, hogy pöccintet egyet a labdán lépet hármat és már le is hagyta a védőt. Csak leste, hogy ezt hogy?! :| :D

Állítólag Walcott még nála is gyorsabb. Hát tényleg egyes focisták elmehettek volna sprinternek.

Várom majd az olyan gólokat tőle, hogy lefut mindenkit és 20ról beletosz egy bivalyt a labdába a kapus pedig úszik, pillangózik a levegőbe, de totál felesen :mrgreen:

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. szeptember 17., kedd 23:45

tetszik, van benne potenciál - hogyne lenne - és tudja is használni azt, még ilyen gyenge fizikai állapottal is, de azt majd javítja, és akkor igazán odabaszarint.

meg amúgy is, zidane-anch páros van. :D
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 17., kedd 23:34

Remy írta:"A statisztikák szerint pedig az elmúlt öt évben 86 alkalommal büntették a játékvezetők a színészkedőket."
Tehat ha jol szamolom, akkor az elmult 5 evben 2000 meccset jatszottak, es ezeken osszesen 86 lapot adtak szineszkedesert. Tehat 23 (!) meccsenkent volt 1 szineszkedes amit buntettek. BULLSHIT.
Meccsenkent ki lehetne osztani 2-3 lapot CSAK szineszkedes miatt..
Tehat ha az elmult 5 evben kiosztottak volna 2000 lapot szineszkedesert es Bale kapta volna a legtobbet, akkor erne valamit a statisztika. Igy viszont semmi ertelme.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 17., kedd 20:37

Ott megbukott hogy suarez 2.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 16., hétfő 23:49

A legalább kétszer lappal büntetett színészkedő játékosok az elmúlt 5 évben a PL-ben: Gareth Bale (6), Fernando Torres (3), Ashley Young, Emmanuel Eboué, Luis Suárez, Daniel Sturridge, Mario Balotelli, Javier Hernández (2-2).

"A statisztikák szerint pedig az elmúlt öt évben 86 alkalommal büntették a játékvezetők a színészkedőket."

:mrgreen: persze azért kíváncsi lennék, hogy ebből tényleg mennyi volt színészkedés, mert tudjuk, hogy a bírók is tévednek :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. szeptember 15., vasárnap 14:16

Azt lehet tudni hogy mennyit keres végül?
Csak volt szó 5-7 meg 10 milliókról is, melyik a végleges?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 14., szombat 22:55

Beszarok,első meccsén gólt lő :D Gyorsan elkussoltatta a sok kritizálót,gyorsan megrúgta a gólját,mielőtt szó érné a ház elejét... :lol: Magasra tette a lécet. VAMOS VAMOS
:goat:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 22:54

Realista24 írta:Azt írja a Marca, hogy a PSG volt az a csapat, amelyik túllicitálta a Realt, 100 misit adtak volna Bale-ért.

A ‘L’Equipe’ -nek már nem hiszek, azok szerint 150-et adott volna érte a MU :lol: :lol:

Szegény Calderon....most biztos kiköpte a gyógyszereit.....upppsz,mondja,megbuktam,megint hazudtam egy jót és megdőlt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 14., szombat 22:49

Azt írja a Marca, hogy a PSG volt az a csapat, amelyik túllicitálta a Realt, 100 misit adtak volna Bale-ért.

A ‘L’Equipe’ -nek már nem hiszek, azok szerint 150-et adott volna érte a MU :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 21:24

realfan91 írta:Hmm...nem értem miért kezdő bale. Csoda ha végig bírja szuflával az első 45 percet.

A walesi góré nyilván nem viccből nem játszatta a válogatott meccsen.

Szerintem is az.....azt mondták nem bír ki egy félidőt. Erre..... :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 14., szombat 21:21

Hmm...nem értem miért kezdő bale. Csoda ha végig bírja szuflával az első 45 percet.

A walesi góré nyilván nem viccből nem játszatta a válogatott meccsen.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 21:11

Messze nem olyan az egyéni edzés mint csapatban. Én nem tenném be az biztos,majd talán egy hét múlva....szépen lassan.....kicsit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: cart » 2013. szeptember 14., szombat 21:08

Szerintem ez nem azt jelenti, hogy otthon ült a TV előtt, és chipset zabált egész nap. Gondolom amennyire tudta formában tartotta magát önállóan.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 20:54

Nem örülök hogy beteszik,bár ezt ők ELMÉLETILEG jobban tudják....de alig van játékban,egy hónapot nem is edzett.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 11., szerda 18:32

Komolyságot, emberek, nehogy már az legyen a baj, hogy adott egy kötényt... :D Páran megdicsérték (jogosan), ennyi. Nyilván nem fog ezért aranylabdát kapni, de azért szép mozdulat volt, megjegyzem, fogja ő ennél még sokkal jobban is elkápráztatni a népet Madridban, ebben biztos vagyok.
Kerlon írta:Ilyen kötényt tolok minden megye 4es meccsen. :lol:
Hol játszol? :mrgreen: Egyszer kimegyek és szavadon foglak. :mrgreen: :mrgreen:
R.M.C.F írta:Galactikos:
amikor a múltkor bementem az éjszakába,akkora jardon kötöttem ki,megbilincselve,persze mindössze azért,mert akadályoztam két rendőr munkáját,sokáig piszkáltam őket,és és puszit akartam kapni tőlük.....a poént nem vették,és egy idő után megbilincseltek és bevittek,majd kb 1.5óra múlva szabadon engedtek.....és....shómásztgóán..... :D mentem vissza a helyre ahonnan elhurcoltak a szemetek.
:lol: :lol: :lol:
Forr az ének már. :mrgreen:

AdamTaylor
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2013. szeptember 11., szerda 1:25

h3x0r írta:Amugy tisztara erdekes ahogy itt a forumon sokan viszonyulnak/viszonyulunk 1-1 jatekossal szemben.
Amikor valaki megdicseri mondjuk egy szep labda atvetelert, akik nem szeretik azonnal jonnek es hangoztatjak, hogy "ez nem is olyan nagy dolog", "mindenki megtudja csinalni", "elvarhato tole", stb.
Ha pedig valaki tesz egy sok esetben jogos kritikat, azonnal jonnek a tamogatoi a kontraval, hogy "a te kedvenced se jobb", "bezzeg elozo meccsen mikor golt lott", stb.
Mindenesetre erdekes a szurkolok hozzaallasa a sajat jatekosainkkal szemben..

ameddig önjelölt no.1 casillas, higuain, özil, ramos meg mittomén milyen fanokkal van tele a fórum addig szerintem ez tök természetes.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég