Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. augusztus 3., vasárnap 5:24

Most sajnos csak egy hosszabb összefoglalóra tellett, mert nem tudtam követni az eseményeket, most értem haza, de nagyon jó volt nézni, hatalmas potenciál van benne, majd jönnek a tétmeccsek, és 100%-on fog pörögni... :ike: kezdem elhinni, hogy az új szezonban nem egyszemélyes (számokban is kiemelkedő) vezérünk lesz így elől, gondolok itt CR-re, felváltja, ha kell, és nem fog kímélni senkit, így tovább Gareth! :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. július 28., hétfő 11:00

ikarus93 írta:Cé 35 évesen is oda fogja tenni magát, csak míg ő már azért tényleg megnyert mindent amit meglehet klubszinten, addig Bale-nek eddig van egy Spanyol kupája+ BL, ami önmagába is nagyon szép teljesitmény, de nem azért fizettünk érte 85 millió fontot, hogy ennyivel megelégedjünk.
Ja és akkor Jamesről meg nem is beszéltünk, de szerintem ő majd Bale után fog jönni, mint leader. :Đ
Szerintem CR távozása után Bale és James (+Isco?) viszi majd a csapatot méghozzá anélkül, hogy olyan mániákus gólgyáros legyen valamelyik is, mint Ronaldo. Amúgy még az is lehet (ne legyen!), h Cé nem épül fel normálisan, és már nem tudja hozni a régi formáját.

Amúgy én Carloval értek egyet, és szerintem is meghatározóbb lesz idén Gareth, mint CR (ősszel biztosan), hiszen Cristiano VB-zet, tavasszal rengeteget játszott sérülten, és sosem hajlandó pihenni, de még sérülés miatt is alig. Nagyon csúnyán visszaüthet ez idén. Hát még ha az Aranylabda lebeg majd a szeme előtt...
Ezért örülök nagyon Bale az előszezonnak való lelkes és profi hozzáállásához! :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 28., hétfő 0:27

ikarus93 írta:Elképzelhetőnek tartom, hogy akár már ebben az évben átveszi CR-től a stafétát, és ő veszi a hátára a csapatot.
és ezt nem CR ellen mondom, csak Bale fiatalabb, sikeréhesebb, benne megvan az az igazi hajtós szikra.
meglátjuk mi lesz. :Đ
Roved tavon, foleg ev elejen lehet hogy Bale lesz az, aki a hatara veszi a csapatot, de osszessegeben akkor se hiszem hogy mar iden atvehetne Ronaldotol a stafetat. Azt nem tudom, hogy Bale mennyire sikerehes, de azt tudom, hogy CR-nek mindenkepp kell Raul rekordja, ezert pedig mindent meg fog tenni.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 27., vasárnap 20:14

Elszálltatok mint a győzelmi zászló Bale-el :D
Nekem nagy kedvencem lett azonnal első évében, de azért nah...
hogy idén Bale fontosabb lesz a csapatnak, mint Zselé
Nem tudom, hogy a frizurájára vagy a góljára indultatok-e be ennyire, de pihenjetek le és gondoljátok át mit írtok azért ebben a CR-Bale párhuzamban :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 27., vasárnap 19:38

ikarus93 írta:Cé 35 évesen is oda fogja tenni magát, csak míg ő már azért tényleg megnyert mindent amit meglehet klubszinten, addig Bale-nek eddig van egy Spanyol kupája+ BL, ami önmagába is nagyon szép teljesitmény, de nem azért fizettünk érte 85 millió fontot, hogy ennyivel megelégedjünk.
Ja és akkor Jamesről meg nem is beszéltünk, de szerintem ő majd Bale után fog jönni, mint leader. :Đ
Nem tudom mit fog megtenni 35 évesen CR, de nem itt fogja megtenni az fix. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 27., vasárnap 18:32

szerintem legfőképpen Bale-n fog múlni az, hogy lesz-e címvédés BL-ben vagy sem. Itt volt a nyár ő ugye nem VB-zett, szóval tudott pihenni sőt ahogy nézem az edzéseken is plusz munkákat vállal csak, hogy jobb legyen. Egyértelműen minden adott arra, hogy előlépjen CR árnyékából.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. július 27., vasárnap 18:28

Egyébként én is úgy érzem, hogy idén Bale fontosabb lesz a csapatnak, mint Zselé. Ráadásul ha így lenne, akkor legalább nem lenne ennyire baloldalas a csapatunk támadások terén, aminek különösen tudnék örülni :)

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 27., vasárnap 18:24

Cé 35 évesen is oda fogja tenni magát, csak míg ő már azért tényleg megnyert mindent amit meglehet klubszinten, addig Bale-nek eddig van egy Spanyol kupája+ BL, ami önmagába is nagyon szép teljesitmény, de nem azért fizettünk érte 85 millió fontot, hogy ennyivel megelégedjünk.
Ja és akkor Jamesről meg nem is beszéltünk, de szerintem ő majd Bale után fog jönni, mint leader. :Đ
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 27., vasárnap 18:19

idén még cé odateszi magát. meg lesz neki az a 40-50 gól (ha nem lesz sérült), aztán visszavesz és még 3 évig csak évi 25-30at fog termelni . :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 27., vasárnap 18:16

Elképzelhetőnek tartom, hogy akár már ebben az évben átveszi CR-től a stafétát, és ő veszi a hátára a csapatot.
és ezt nem CR ellen mondom, csak Bale fiatalabb, sikeréhesebb, benne megvan az az igazi hajtós szikra.
meglátjuk mi lesz. :Đ
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 27., vasárnap 16:23

Idén mindenkit szétfut, szétlő, seggberak :mrgreen: Kondi pipa, összeszokottság pipa, önbizalom pipa, mögötte fullos Carvajal pipa, séró izééé pipa..mehet a buli.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. július 27., vasárnap 15:44

Amazing Gareth Bale Goal From Special Camera Vs Barca
Mennyivel gyorsabbnak tűnik itt, mint a tévéközvetítésből. Imádom ezt a gólt, Benzivel a pacsi is hatalmas. Mit ordítottam ennél a gólnál. :iszunk:

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 27., vasárnap 11:43

Individual highlights alapján nem volt rossz...
De az a bomba... :ozil:
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 24., csütörtök 19:37

http://www.realmadrid.com/en/news/2014/ ... ng?vauto=1

Érdemes megnézni. Mekkora rajongás. Amúgy az ő bemutatóján mennyien voltak?
30 ezerre emlékszem, de nem tudom pontosan...
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 22., kedd 17:23

Banán írta:Milyen kis barátságos és ráérő :D most Jamest köszöntötte:
Another great player joins Real Madrid C.F., welcome James Rodriguez, enjoy today!!!
Amúgy nézegettem a videókat a csapatról, nagyon élettel teli most, hogy az előszezont is végigcsinálja a csapattal. Vigyorog, dumázgat, kiskirály most a Castillások között. :Đ
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. július 22., kedd 17:21

Milyen kis barátságos és ráérő :D most Jamest köszöntötte:
Another great player joins Real Madrid C.F., welcome James Rodriguez, enjoy today!!!

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 22., kedd 12:14

Galacticos írta:
Fuentealbilla írta:Bárki rúghatott volna 3-at a BL döntőben csak tudni kellett volna helyzetet kialakítani magának vagy jól helyezkedni, hogy helyzetbe kerülhessen csapattársai által. Bale-nek legalább az sikerült... a többieknek meg az sem (az első 90 percben)
ez elég érdekes hozzáállás. :roll:
Nos.... :Đ Tudtommal a többiek sem összekötözött bokákkal focizhattak csak a döntőben :Đ

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 22., kedd 12:12

Fuentealbilla írta:Bárki rúghatott volna 3-at a BL döntőben csak tudni kellett volna helyzetet kialakítani magának vagy jól helyezkedni, hogy helyzetbe kerülhessen csapattársai által. Bale-nek legalább az sikerült... a többieknek meg az sem (az első 90 percben)
ez elég érdekes hozzáállás. :roll:
dannen írta:amúgy belegondolva elég nagy negatív hős is lehetett volna, a BL döntőn rúghatott volna vagy 3-at ha jól emlékszem.(remélem nem keverem a cdr-el) hajamat téptem már
igen a bl döntőbe volt.
amikor még 0-0nál eladta az atma a saját térfelén a labdát és bale vezette az akciót, cé kiment a jobb oldalára benzema a balra, bale pedig rávezette a védőkre majd mellé.
meg amikor a 80. perc körül földbe rúgott kicsit, amikor a jobbszélen betört és a rövidet akarta kilőni.

furcsa amúgy arról beszélni hogy jobb szezonja lesz, gyakorlatilag két döntőbe voltunk tavaly és mindkettőn az övé a "győztes" gól. :)

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 22., kedd 12:05

dannen írta:amúgy belegondolva elég nagy negatív hős is lehetett volna, a BL döntőn rúghatott volna vagy 3-at ha jól emlékszem.(remélem nem keverem a cdr-el) hajamat téptem már :vivo: :mrgreen:
Bárki rúghatott volna 3-at a BL döntőben csak tudni kellett volna helyzetet kialakítani magának vagy jól helyezkedni, hogy helyzetbe kerülhessen csapattársai által. Bale-nek legalább az sikerült... a többieknek meg az sem (az első 90 percben)

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 22., kedd 11:59

Tízes skálán hányasra értékelnétek Bale ELSŐ szezonját?
Ha egy átlag focistát néznék akkor 7-8 talán. Mert tényleg nem volt rossz és lőtt is fontos gólokat.
Viszont Bale képességeit figyelembe véve maximum 5-6 pontos szezon. Sokkal többet érzek benne mint amit mutatott tavaly.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég