Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Simi » 2014. szeptember 1., hétfő 0:00

Nálam a legnagyobb csalódás. Áll bambán 2 gólos hátrányban, nem csinál egyszerűen semmit meccsek óta.

Azoknak meg, akik a góljával jönnek: semmit sem ér egy gól egy konstans jó játékhoz képest, egy lézengő lúzer a figura.

Egy villanásra, gólra bárki lehet képes, viszont felhúzni a csapatodat folyamatos jó játékkal... Na erre nem képes az emberünk, mióta csak itt van. százmillióeuróskolonc.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 31., vasárnap 23:24

a gól végre jött tőle, de még több vállalás kell. több lövés, elfutás, beindulás, érkezés.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 31., vasárnap 23:21

Kurva szép gólt verte!!!!!!!!!!!!!! Az ilyen váratlan megoldások kellenek majd tőle is. Ma valamivel jobb volt, mint az előző meccseke, de ennél is több kellhet. Bár ez a meccs se túl reális, mert a 30. perc után már nem a Real játszott vagy nem tudom...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. augusztus 26., kedd 15:00

Az volt itt a szöveg, hogy majd a betömörülő csapatok ellen úgy kilövi a pipát 30-ról, hogy kiszakad a háló. Jó lenne már látni ezeket, mert a távloi bombák, amik a specialitása, abból tavaly sem volt túl sok. :kivagyhe:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Chris » 2014. augusztus 26., kedd 13:07

Igen, az tényleg kicsit abszurd, hogy egy 90 millás PL legjobbja annyit csinál a szélen, hogy felfut, aztán visszahúzza a labdát és vagy lő vagy beível-bepasszol. Valahogy nem erre a focira lett ő kitalálva. Betömörülő csapatok ellen szinte hasznavehetetlen. Tegnap is nehéz lehetett a támadóknak, de azért egy Modric, Isco CR, Benzema más szinten van az 1 vs 1 szituációkban. Árához képest kissé egydimenziós. Én így több távoli próbálkozást, gólt várok tőle, mert az is lehet sorsdöntő az ilyen Cordoba szintű csapatok ellen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 26., kedd 12:40

miro írta:nem kell megint elővenni,gyengébb kicsit,de az ő játéka majd az erősebb csapatok ellen fog hatalmasat dobni.
megint ő lesz az,aki ha jön egy dortmund,bayern stb akkor gólt fog lőni,gólpasszt fog adni.
leszarom hogy mit csinál az utolsó 10 csapat ellen,ezek a meccsek nélküle is meglesznek.
a bl-be kell oda érni,és ott oda fog.
azért egy 90 milliós játékostól hadd legyen már több elvárásunk ennél
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 26., kedd 12:39

Tavaly még leszartam, idén már szórakozni szeretnék a meccseken.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. augusztus 26., kedd 12:06

nem kell megint elővenni,gyengébb kicsit,de az ő játéka majd az erősebb csapatok ellen fog hatalmasat dobni.
megint ő lesz az,aki ha jön egy dortmund,bayern stb akkor gólt fog lőni,gólpasszt fog adni.
leszarom hogy mit csinál az utolsó 10 csapat ellen,ezek a meccsek nélküle is meglesznek.
a bl-be kell oda érni,és ott oda fog.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. augusztus 25., hétfő 23:28

Jobb esz ha levágatja a haját...rövid hajjal jobban megy neki :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 25., hétfő 23:07

Galacticos írta:hát ez megint hatalmas nulla volt.
pedig vb nélküli játékos aki mögött elvileg teljes és jó előszezon van.

csak hát nem a konditerembe kéne lenni éjjel nappal, hanem néha a focipályán is.. :mrgreen:

nagyon nem ezt vártam tőle, főleg ezek után hogy nem volt a vb-n, és be volt harangozva hogy na majd most eljön az ő ideje meg legalább a szezon elején átveszi a stafétát cr-től.
hát nagyon nem.

újra ő a "szörnyű napos" nálam.
Nálam is, tripla nulla. Persze mindjárt jönnek, hogy de ő... Hát emberek nem, ő ma nulla volt. A második félidőben kb. 2-szer ért jól a labdába. Amúgy érdekes, mert az látszott rajta, hogy lépni nem bír, de idén volt alapozása...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 25., hétfő 22:04

hát ez megint hatalmas nulla volt.
pedig vb nélküli játékos aki mögött elvileg teljes és jó előszezon van.

csak hát nem a konditerembe kéne lenni éjjel nappal, hanem néha a focipályán is.. :mrgreen:

nagyon nem ezt vártam tőle, főleg ezek után hogy nem volt a vb-n, és be volt harangozva hogy na majd most eljön az ő ideje meg legalább a szezon elején átveszi a stafétát cr-től.
hát nagyon nem.

újra ő a "szörnyű napos" nálam.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 24., vasárnap 22:22

petimadridista:
szívemből szóltál. jó kis oktatás volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. augusztus 24., vasárnap 20:21

Galacticos
Értem mit akartál mondani és a kritikád is érhető.
Viszont most jön a de. Én arra akartam célozni, hogy más játékos se nagyon villogna az Atlético ellen. Neymar teljesítménye is kb ugyanannyi, mint Balenek. Egy gól, azon kívül szinte semmi

James villogása volt itt a nagy dolog. Atlético ellen még nem láttam támadót ilyen jól játszani. Csak a gól hiányzott a játékából

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. augusztus 24., vasárnap 19:51

nem akarok beleszólni, de az Atletico elleni két meccsen csak 2 esetben lett feltörve a matracos védelem.
A visszavágón főleg Jamesnek köszönhetően, az első meccsen pedig Bale és Carvajal összjátékát követően....
Mondom, Bale és Carvajal...
Bale pedig helyzetbe került, többször is, megvoltak a lehetőségei, meg tudtuk vele kerülni az Atleticot, csak aztán meg sután elbénázta a ziccereket. Ezt lehet neki felróni. Hogy sok helyzete hagy ki. A Bl döntőben is ő tudta feltörni legtöbbször az Atletico reteszeit. Volt is jó pár lehetősége, de mindet kihagyta.. Hála a jó égnek az utolsót már bevágta.
Szóval, technikás, gyors játékos, aki jól él a kis területes fociban is, bár nem ez a fő erőssége.
Jobb mint Neymar, vagy Sanchez (Sanchez ő hogy jön ide??.. Mi ez a Sanchez mánia, egy túlsztárolt valaki csak az ember, semmi több..) vagy Hazard. Reus már méltó kihívója lehetne Bale-nek, ő pengés, meg pöpec kis játékos.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 24., vasárnap 11:40

sok okosság és sok mérhetetlen ostobaság van ebben a topicban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. augusztus 24., vasárnap 10:47

Annak idején, amikor először szóba hozták velünk, talán fél évvel az érkezése előtt, még nagyon szkeptikus voltam, viszont mivel komolynak tűnt a dolog, elkezdtem normálisabban követni, és mire nyár lett, már abszolút támogattam az érkezését.

Abban a (tév)hitben éltem, hogy a tavalyi szezon után ideig-óráig befogja a kritikusok száját, de tévedtem.

Nagyon nem akarok belemenni a témába, de az ember nagyon fejlődő- és alkalmazkodóképes (ezt szerintem az egyetlen itt töltött éve alatt is bizonyította már). Mondjuk azzal sem értek egyet, amit már 326-szor lezongoráztunk itt, hogy megtolom és futok, meg belebikázok egyet kizárólag a játéka. Képes Ő finomságokra, meg azt sem hiszem el, hogy egy kényszerítőt nem tud megcsinálni... Mondjuk amikor ezt Cének rója fel valaki, az még viccesebb... De vissza a walesihez.

A mostani vitaindító Atletico elleni meccs, illetve a hasonló stílust képviselő csapatok elleni játék:
Azt is észre kellene venni, hogy a nélkülözhetetlen létszámfölény kialakítása nem csak triblivel érhető el, hanem valóban kellenek kis játékok is, amikre, ismét hangsúlyozom, nincs olyan, hogy képtelen lenne Bale. Egy fel- vagy bepassz után nagyon érzi, hogy merre kell elindulni, a sebessége pedig olyan, hogy még néhány méteren is nagyon nehéz lekövetni. Amúgy a "másik oldalon" állva, tehát a kényszerítő visszarakó ember szerepében is meg tudja oldani, de amikor egy Modric, Kroos vagy James az akivel le kell ezt játszani, akkor hadd legyen már Bale az, aki megy a résbe tett labdára, mert ez az egyik erénye.
Ami talán ennél is fontosabb, hogy pont a sebessége, lövőereje, megindulásai miatt eleve minimum két embert leköt az ellenféltől, illetve a védekezés eltolódik felé. Ugyanez igaz a túloldalon Cére is. Csak önmagában ez még kevés, kellenek a társak is, hogy valóban ki tudjuk használni ezeket, megtalálják a rést, ahová be lehet bökni, nem elkezdenek forgolódni, vagy megy a biztonsági passz hátra. Kicsit a szélső védők szerepe is változik, ha 4-3-3 lesz fixen, és a szélsők elindulnak befelé. Most is rengetegszer volt, hogy Bale ment be középre, de 1 db normális beadásra nem emlékszem, pedig az azokra való érkezést szintén érzik a "vadlovak".
Ha végképp nincs hely, akkor meg mehet a gyors oldalváltás, és amíg tolódik a védelem a túloldali szélsőnek több a helye, ideje a betöréshez.

Persze ez papíron leirkálva nagyon egyszerű, azonban tényleg működőképesnek érezném, a mostani embereinkkel is. Ettől függetlenül persze Neymar, Alexis, Reus vagy más, ezt a vonalat képviselő játékos is jó lehetne, vagy egyszer-egyszer jobb is, de hosszú távon, ha mindenki felfogja a feladatait, akkor minden stílus ellen nyerő csapatunk lehet, és olyan, amiben Bale nagyon fontos szereplő.


OFF
Persze ez nagyon ellene megy a küldjük el Ancelottit, mindenki gyenge, Perez kretén, vége a világnak hangulatnak, ami sajnos nagyon jellemző lett. Sokszor már inkább fel sem jövök meccsek után, pedig nagyon szerettem olvasni a véleményeket, de azokra az óvodás csapongásokra, amik sokszor előtörnek itt, már nem vagyok kíváncsi. Ettől függetlenül elfogadom, ha sokan így gondolkoznak, csak megérteni nem tudom. De ez most mindegy, nem is teljesen ide kapcsolódik.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. augusztus 24., vasárnap 10:17

Komolyan mondom számomra az a tény, hogy Karim még a Realban elsőszámú csatár lehet, nagyobb rejtély, minthogy Khedira minden edzőnél alapember.
Biztos jó buli volt az éjjel, de aludjál kicsit még.
Love football, hate antifa.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. augusztus 24., vasárnap 10:11

ennél sokkal több kell a walesitől, és idén már nem lehet kifogás.
Ennél nem lesz több, jobb a walesi soha. Ahogy többen is leírták, nem jó összjátékban, és anélkül meg marad ez a megtolom, rárúgom játékstílus. Az a baj, hogy Bale legfőbb erényei nem a spanyol bajnokságba, és nem a Real Madridba valók. Gyors, jól lő, jól ad be, sokat bír futni... Tipikus angol csapatokba való erények. Így nem igazán illik ide... Ronaldoval ketten meg már sokan vannak. Ha védekeznünk kell, és tudunk kontrázni, akkor jó együtt CR és Bale, de ha nekünk kell feltörni egy védelmet, akkor a csapatnak inkább a kárára vannak. Egy persze kell akkor is, de 2 nem.
És akkor a makkmarci Karimnak is most jött elő újra a szarokbele formája...
Makkmarci Karimkád csak hozza a szokásosat, már tavaly nyáron ki kellett volna ebrudálni innen, nemhogy még jövőre is ő szomorít itt minket a kezdőben. Komolyan mondom számomra az a tény, hogy Karim még a Realban elsőszámú csatár lehet, nagyobb rejtély, minthogy Khedira minden edzőnél alapember.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 24., vasárnap 9:29

Egyiket sem tudhatjuk már meg, tény.
De az is tény, hogy ennél sokkal több kell a walesitől, és idén már nem lehet kifogás. Előszezon megvolt, vb-t kihagyta, stb., minden mellette szól.
Október közepe felé majd kiderül, hogy milyen úton járunk, én addig jegelném Cét is, amennyire csak lehet. Jamest és Iscot tolni kell addig, amíg Pogba bele nem rázódik, aztán utána hadd szóljon. A bajnokság első hónapja mindig kritikus, idén különösen az lesz. És akkor a makkmarci Karimnak is most jött elő újra a szarokbele formája... :x

Na mindegy, van még 1 nap, fel lehet készülni :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 24., vasárnap 9:23

Realista24 írta: Jobb? Lehet, de a Real Madridba jobban beleillik, mint mondjuk a másik kettő beleillett volna?
én azt nem mondtam, már ígyis ezért is le lett harapva a fejem lejjebb. :lol:
és egyébként a válasz nem. jobban illett volna a csapatunkba neymar. de majd most jön a másik oldalról hogy de lehet hogy velük nem lettünk volna ilyen eredményesek.
Realista24 írta: És igenis, egy 90 milliós játékostól elvárható, hogy találjon ki valamit, oldja meg, próbálkozzon, főleg, ha támadó.
most viccelsz velem? :mrgreen: ezt mondtam énis tegnap, mire "válaszként" jött a három röhögős hogy neymar meg sánchez meg messi mire ment az atletico ellen?
Realista24 írta:Pedig csapatként jobbak, ezt láthattuk az elmúlt szezonban és most is.
igen, de mi jobbak vagyunk összességében szerintem. hosszú távon ki fog jönni a különbség, ez alatt azt értem hogy a végén több kupánk lesz mint nekik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég