Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. november 9., hétfő 21:48

Süti írta:
ziro4vr írta:Nem tudom te hogyan szurkoltál, de én sokkal lelkesebb vagyok a fotelemben, mint ő volt a pályán. :lol:

Tegnap bíztató volt, bár normál esetben ezt ki se szabadna emelni, annyira alap.
jogos, lehet hogy az elégetett kalóriákat tekintve verném a walesit. :lol: csak sajnos ugyanannyira effektív a csapat szempontjából a breakdance a fotelba mint ő a gyepen. :hmmm: :|
Én inkább nézném ahogy breakdancelsz a fotelben, mint őt a pályán... legalább nem 3 nyugtatóval feküdnék le aludni. :coffee:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Süti » 2015. november 9., hétfő 21:43

ziro4vr írta:Nem tudom te hogyan szurkoltál, de én sokkal lelkesebb vagyok a fotelemben, mint ő volt a pályán. :lol:

Tegnap bíztató volt, bár normál esetben ezt ki se szabadna emelni, annyira alap.
jogos, lehet hogy az elégetett kalóriákat tekintve verném a walesit. :lol: csak sajnos ugyanannyira effektív a csapat szempontjából a breakdance a fotelba mint ő a gyepen. :hmmm: :|
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 9., hétfő 21:08

Az egész második félidőben megszűnt létezni. Annyi volt benne. Igazából Cével jól leosztották, az első félidőben a walesi próbálkozott és a portugál bújkált, aztán cseréltek.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 9., hétfő 21:06

ziro4vr írta:Nem tudom te hogyan szurkoltál, de én sokkal lelkesebb vagyok a fotelemben, mint ő volt a pályán. :lol:

Tegnap bíztató volt, bár normál esetben ezt ki se szabadna emelni, annyira alap.

Érdekes, én az utolsó 20-25 percben észre sem vettem.
Kérdeztem is havertól, hogy nem lecserélték?!
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 9., hétfő 21:02

Nem tudom te hogyan szurkoltál, de én sokkal lelkesebb vagyok a fotelemben, mint ő volt a pályán. :lol:

Tegnap bíztató volt, bár normál esetben ezt ki se szabadna emelni, annyira alap.
Nem illik.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Süti » 2015. november 9., hétfő 20:59

rb_lint írta:Remélem a tegnapi akarása állandó lesz a pályán. Szerintem a jövő madridjában lenne helye ilyen hozzáállással, nagyon hasznos játékosunk lehetne az alábbiak miatt:
1, rendkívül gyors, fizikuma nagyon jó
2, valaha védő volt, tehát védekezésben sokat tudna hozzátenni a csapat játékához középpályásként
3, jól rug távolról, viszonylag jól fejel, bevágja a kapuba ha kell(ezekben sajnos bőven elmarad ronaldotol)
Ezek alapján egy pályán sokat melózó bale nagy hasznunkra lehetne.
Szerintetek?
Kezdésnek nem ártana ha valamit mutatna a védő múltjából, mert az elmúlt egy évben annyit tett hozzá a csapat védekezéséhez mint én a fotelból. :coffee:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rb_lint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2015. február 17., kedd 11:42
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos, Isco, James, Zidane, Lampard
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rb_lint » 2015. november 9., hétfő 20:40

Remélem a tegnapi akarása állandó lesz a pályán. Szerintem a jövő madridjában lenne helye ilyen hozzáállással, nagyon hasznos játékosunk lehetne az alábbiak miatt:
1, rendkívül gyors, fizikuma nagyon jó
2, valaha védő volt, tehát védekezésben sokat tudna hozzátenni a csapat játékához középpályásként
3, jól rug távolról, viszonylag jól fejel, bevágja a kapuba ha kell(ezekben sajnos bőven elmarad ronaldotol)
Ezek alapján egy pályán sokat melózó bale nagy hasznunkra lehetne.
Szerintetek?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. október 20., kedd 12:26

Fb-n komolyan kikeltek páran Roncero kijelentése ellen, pedig szegeny csak igazat mondott :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 20., kedd 11:24

peti_madrid írta:Ez a Roncero hatalmas tesóm lenne, egy az egyben azt mondja, amit én is mondanék, ha ilyen "hatalom" lenne a kezemben. Minden szava igaz, remélem Béla elolvassa (vagyis lefordíttatja valakivel) és elgondolkodik rajta. Perezék detto... És az angolok adtak volna érte 100+ milliót idén nyáron is... BHÁZZZZZMEG
az a baj, h ez a walesi nagyképű tavaly is elmondta már, h ő magas ívből szarik a kritikákra. :lol:

mindenesetre azért az jó érzéssel tölt el, h ott kint is látják, azt amit itt a forumozok mostmár egyértelműen többsége leír hosszú hónapok óta.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. október 20., kedd 11:23

Ez a Roncero hatalmas tesóm lenne, egy az egyben azt mondja, amit én is mondanék, ha ilyen "hatalom" lenne a kezemben. Minden szava igaz, remélem Béla elolvassa (vagyis lefordíttatja valakivel) és elgondolkodik rajta. Perezék detto... És az angolok adtak volna érte 100+ milliót idén nyáron is... BHÁZZZZZMEG

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. október 20., kedd 10:47

KAG írta:
miro írta:Roncero minden szavát nagyon adom!!!!!! :salute: :salute: :salute: :salute: :salute:
Nagyon remélem hogy olvassa ezt majd,nagyon elkapta az öreg ezt!!




Más,azért az az 5 meccs,jó volt tőle..Adott gp-t,lőtt gólt,az alapján szükségünk van rá.

Nem kötekedésből írom, de játszottunk azon az öt meccsen számottevő ellenféllel?
Nem emlékszem rá biztosan. De nekem úgy rémlik, hogy nem :roll:
:lol: :lol: :lol:

Ha szar akkor baszogatva van,de ha jó akkor meg minek.. :lol: :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 20., kedd 10:09

miro írta:Roncero minden szavát nagyon adom!!!!!! :salute: :salute: :salute: :salute: :salute:
Nagyon remélem hogy olvassa ezt majd,nagyon elkapta az öreg ezt!!




Más,azért az az 5 meccs,jó volt tőle..Adott gp-t,lőtt gólt,az alapján szükségünk van rá.

Nem kötekedésből írom, de játszottunk azon az öt meccsen számottevő ellenféllel?
Nem emlékszem rá biztosan. De nekem úgy rémlik, hogy nem :roll:
ZIDANE

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. október 20., kedd 8:39

Roncero minden szavát nagyon adom!!!!!! :salute: :salute: :salute: :salute: :salute:
Nagyon remélem hogy olvassa ezt majd,nagyon elkapta az öreg ezt!!




Más,azért az az 5 meccs,jó volt tőle..Adott gp-t,lőtt gólt,az alapján szükségünk van rá.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 20., kedd 7:14

Matt009 írta:
Játszott igen... valahol a Jobbszélen :)
És nem is ment neki egyáltalán.
Azt meg nem hiszem, hogy tavaly óta elfelejtett focizni. Lehet, hogy csak az új poszt nem fekszik neki esetleg?

Középre be kell tenni
Bale is középen meg a baloson van. Ott élne, mint hal a vízben.
Adom, amit írsz, én is így gondolom, hogy javulna a teljesítménye, ha nem a jobb oldalon játszana.

Az viszont érdekes, hogy Balenek már sokan nem adnak esélyt egy másik poszton. A szomorú igazság pedig az, hogy a védekezésben való részvételt leszámítva, idén Isco semmivel sem tett le többet az asztalra, mint Bale tavaly. Szóval, amennyire Iscot megilleti az új esély és a türelem, nálam Bale is kap idén mindkettőből egy kicsit. Előbb játsszon 5-6 meccset zsinórban, egészségesen, utána fogok ítéletet mondani felette. Addig meg pusztán dühít, hogy ő is egy újabb név a sérültek listáján.
Év elején játszott eleget a kisírt posztján még sem volt ellenállhatatlan a játéka. Nem tudom, hogy mire várjunk még, mert a poszton James köröket vér rá és Isconak is több hasznát vehetnénk, ha nem egy olyan embert nyalnánk körbe, aki képtelen az arcához méltó teljesítményt lerakni az asztalra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 19., hétfő 23:12

Bár ez itt off, de azért Isco kapcsán részben igazak a leírtak. A gyengébb teljesítmény egyrészt a szokatlan poszt miatt van, másrészt viszont ott van az idegesítően töketlen döntéshozás a 16-os közelében, a rossz utolsó megoldás választása, és ezzel a támadások gyakori megakasztása. Nyilván az is közrejátszik, hogy mivel most közelebb van a kapuhoz, ezek a már tavaly is meglévő problémák felerősödnek, de attól még ez létező probléma.

Bale meg volt, hogy biztató meccseket produkált, de ezek a sérülések most keresztbe tettek neki, illetve az egója is kellőképp felszökhetett a válogatottas teljesítménye és főként megítélése okán, ami az eddigi tapasztalatok szerint nem tesz jót a madridi játékának.
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 19., hétfő 23:08

Játszott igen... valahol a Jobbszélen :)
És nem is ment neki egyáltalán.
Azt meg nem hiszem, hogy tavaly óta elfelejtett focizni. Lehet, hogy csak az új poszt nem fekszik neki esetleg?

Középre be kell tenni
Bale is középen meg a baloson van. Ott élne, mint hal a vízben.
Adom, amit írsz, én is így gondolom, hogy javulna a teljesítménye, ha nem a jobb oldalon játszana.

Az viszont érdekes, hogy Balenek már sokan nem adnak esélyt egy másik poszton. A szomorú igazság pedig az, hogy a védekezésben való részvételt leszámítva, idén Isco semmivel sem tett le többet az asztalra, mint Bale tavaly. Szóval, amennyire Iscot megilleti az új esély és a türelem, nálam Bale is kap idén mindkettőből egy kicsit. Előbb játsszon 5-6 meccset zsinórban, egészségesen, utána fogok ítéletet mondani felette. Addig meg pusztán dühít, hogy ő is egy újabb név a sérültek listáján.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 19., hétfő 22:49

Matt009 írta:
KAG írta:Mondjuk nekem g.cire nem hiányzik....
Mennyiségben kevesek lettünk, de mehetne előre a helyére Isco :rock:
Isco eddig is minden meccsen játszott, és sokszor vele is csak többen voltunk. De ha Bale sérülésének az az ára, hogy Vazques meg Cherysev kezd egy PSG ellen, akkor nekem igenis hiányzik.

Játszott igen... valahol a Jobbszélen :)
És nem is ment neki egyáltalán.
Azt meg nem hiszem, hogy tavaly óta elfelejtett focizni. Lehet, hogy csak az új poszt nem fekszik neki esetleg?

Középre be kell tenni
Bale is középen meg a baloson van. Ott élne, mint hal a vízben.

Amúgy James meg lesz a PSG ellen nem? Most utolsó pár hír arról szólt, hogy Ő is meg Modric is a csapattal edz :salute:


BTW, LVaz többet tett hozzá a második félidőben most is, mint Bale az elsőben :ike: :roll:
ZIDANE

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. október 19., hétfő 22:25

istimester írta:idén
idén?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. október 19., hétfő 22:23

Matt009 írta:De ha Bale sérülésének az az ára, hogy Vazques meg Cherysev kezd egy PSG ellen, akkor nekem igenis hiányzik.
Teljesen mindegy, Bale idén csak a nevét vitte fel a pályára.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 19., hétfő 22:19

KAG írta:Mondjuk nekem g.cire nem hiányzik....
Mennyiségben kevesek lettünk, de mehetne előre a helyére Isco :rock:
Isco eddig is minden meccsen játszott, és sokszor vele is csak többen voltunk. De ha Bale sérülésének az az ára, hogy Vazques meg Cherysev kezd egy PSG ellen, akkor nekem igenis hiányzik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég