Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. szeptember 15., kedd 18:09

Tegnap,az a leegyszerűsített Ronaldo ahogyan vezette a labdát,mutatták lassításban,na az nem rúgta túl,nem akadt bele,Bale meg sokszor,mikor nagyon megtolja csak kapálózik utána...aztán lekeresztezik oszt annyi.
Nekem ezek az apró nüanszok hiányoznak,egyszerűen nem érzi azt a ritmust amit Ronaldo,Marcelo,Benzema vagy Isco diktál ott elől,nem vèletlen az hogy nèha fogja a fejèt az egyik,vagy csóválja a másik,mikor egy pofás támadás rajta megy el....nem ėrzi na,mondhat bárki bármit,ès soha nem is fogja.
Ha a fenti nevekhez hozzávesszük még Jamest, Modricot, Kroost és Ramost nos meg is vannak a csapat, keret legfineszesebb, legtechnikásabb tagjai. :mrgreen: Ha így nézzük és hozzájuk hasonlítjuk a wales-it; világos, hogy teljesen más stílust képvisel az emberünk, ugyanakkor ez szerintem nem feltétlenül baj és ennek ellenére is lehet hasznos, húzó tagja a csapatnak (amennyiben viszonylag konstansan hozná azt, amit tud és az erősségeinek megfelelően használják). Az már egy más kérdés és kevésbé örömteli, hogy ennek következtében mások esetleg háttérbe szorulhatnak (pl. Iscó), de erről véleményem szerint megint csak nem a játékos tehet, vagy la.is ez nem az ő közvetlen felelőssége!

Nézd Laca én elfogadom a véleményed és eszemben sincs e témában megtéríteni, szíved joga leírni a tagot, én azonban egyelőre még nem teszem. Az biztos, hogy tavaly az Ancelotti-féle Madrid jobb szélén azzal a bicskanyitogató hozzáállással megbukott (hozzáteszem ez a poszt továbbra is Achilles-pont a csapatban és talán James idomult hozzá leginkább); idén ugyanakkor teljes szabadságot kapott Beníteztől, majd év végén kiderül, hogy mennyire élt ezzel és hogy mennyire szolgált rá a beléje vetett bizalomra! :hmmm: Én a magam részéről továbbra sem várok tőle mást, mint hogy ezen az úton folytassa tovább, szerezze vissza az önbizalmát a pályán, élvezze a játékot és akkor a hasznos, jó megoldások és döntések is talán sűrűbben jelentkeznek majd nála. Mert abban teljes mértében egyetértek R.M.C.F kollégával, hogy a bukdácsoló, erőtlen, csetlő-botló béna Bale nem más, mint önmaga nevetséges paródiája és annál mindenképp több van ebben az emberben.
Rėgen probálkozott sokkal tobb átlovèssel,most ezt sem nagyon látom.Odaált a szabikhoz mikor jo lábra jott ki neki,ezt sem látom.
Ès igen is,ha o akar lenni a vezèr ürü majd egyszer,vegye ki azt a kva labdát Ronaldo kezèbol,ha jo a szog,álljon bele akár a konfliktusba is,mert igy nem lesz belole semmi,hiába erolteti Rafa,(vagy inkább Perez)
Viszonylag kevés meccs telt el szerintem az idényből, hogy az új szerepkörét tekintve túl sok pozitív, ill. negatív következtetést vonjunk le, így nekem egyelőre nem tűnt fel (bár annyira nem is figyeltem), hogy az eddigi megállapodás közte és Cristiano között változott volna-e az új idényben :hmmm: ; és a Sportingon kívül nagyon az átlövésekre sem voltunk még rákényszerítve (bár a Tottenham és a Betis ellen is szépen eltalálta a lasztit /még ha előbbi nem is feltétlenül minősült átlövésnek), így akár még igazad is lehet a későbbiekben, meglátjuk.
Az utóbbi pár meccs jól sikerült neki,4 gp 2 gól.
Mi a probléma megint
Jó kérdés!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 15., kedd 17:33

Az utóbbi pár meccs jól sikerült neki,4 gp 2 gól.
Mi a probléma megint? :roll:
Folytassa így,és panaszra semmi ok.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 15., kedd 16:35

Na de most megint,ne essunk már át a lo másik oldalára...nekem nem az kell hogy a pocsèn porgesse a labdát,azt meghagyom a kispályára,na de azèrt azt elvárnám hogy egy gyors kombinativ haromszogelès ne rajta menjen el...
Tegnap,az a leegyszerusitett Ronaldo ahogyan vezette a labdát,mutatták lassitásban,na az nem rugta tul,nem akadt bele,Bale meg sokszor,mikor nagyon megtolja csak kapálozik utánna...aztán lekeresztezik oszt annyi.
Nekem ezek az apro nuanszol hiányoznak,egyszeruen nem èrzi azt a ritmust amit Ronaldo,Marcelo,Benzema vagy Isco diktál ott elol,nem vèletlen az hogy nèha fogja a fejèt az egyik,vagy csoválja a másik,mikor egy pofás támadás rajta megy el....nem ėrzi na,mondhat bárki bármit,ès soha nem is fogja.
Rėgen probálkozott sokkal tobb átlovèssel,most ezt sem nagyon látom.Odaált a szabikhoz mikor jo lábra jott ki neki,ezt sem látom.
Ès igen is,ha o akar lenni a vezèr ürü majd egyszer,vegye ki azt a kva labdát Ronaldo kezèbol,ha jo a szog,álljon bele akár a konfliktusba is,mert igy nem lesz belole semmi,hiába erolteti Rafa,(vagy inkább Perez).
Az ilyen espanol szintu csapatoknál hasznos lehet,vagy este a saktar ellen,de komolyabb ellenfelek ellen nem biztos.
Nekem nem elèg egy ilyen nagyraèrtèkelt futballistátol hogy nèha odaèr egy ziccerhez vagy ad egy golpasszt...azt megcsinálta Ozil is.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. szeptember 15., kedd 14:59

De o ilyen egyszeru.O benne ennyi van,nemtom milyen csodára gondolsz.Egyszer Ronaldo is itthagyja a klubot,onnantol-mert mi mást várna el tole az ember-neki kell a vezèregyènisègnek lennie ott elol,sztd erre kèpes lesz?Mert szerintem nem.Nem birja el o azt a nyomást.Ez nem a spurs,
Én csupán megfelelő hozzáállást, továbbá egy egészséges önbizalommal teli játékot várok tőle, ami ezeknek illetve a komfortérzésnek köszönhetően remélhetőleg jó döntésekkel párosul majd a végén (mert ha így lesz, akkor azzal a Real Madrid is sokkal beljebb lesz)! Olyan szintű, és gólerősségű vezérbika, mint CR7 biztosan nem lesz (bár hozzá / illetve Messihez/ hasonlítani a wales-it és akár mást is a jelenlegi felhozatalból fölösleges, egyben értelmetlen is); de attól még szerintem egy "post Ronaldo" érában simán lehet a csapat egyik legjobbja, vezére, akár még itt a Real Madridban is (ha megfelelően építünk az ő és a többiek erősségeire is). Annyiszor megdumáltuk már, hogy valóban nem egy latinos stílusú labdazsonglőr, dehogy rendelkezik azzal a technikai képzettséggel és szinttel, hogy bármely élcsapatban helye lehet, nos nálam az sem lehet kérdés. :sly: Szép és számomra is kedves álom, de még a Real Madridban sem lehet mindenki Iscó stílusú "magic boy"!
Az első évben az adrenalin hajt, hogy most érkeztél ehhez a csapathoz. Az ember ilyenkor boldog, hogy ebben a klubban lehet. A második évben viszont egy kicsit úgy éreztem, hogy kimaradok a dolgokból, és nem kapok annyi labdát.
Még ha a tavalyi hozzáállása emiatt szemet szúr még nekem is (mert nem így kell reagálni :vivo: ), azt kell mondjam, hogy ez az a pályán világosan látszott, mármint, hogy ez az általa leírt feeling tökéletesen tükröződött a 2013/2014-es és 2014/2015-ös szezonban mutatott játékán is.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 15., kedd 13:50

Ha a helyén kezeljük az embert és nem Neymarhoz hasonlítjük, akkor én szerintem meg igen (csak ezen az úton folytassa továbbra is). Egy kis önbizalomlöket, komfortérzés, új motivációs lendület csodákra lehet képes. :mrgreen:
De o ilyen egyszeru.O benne ennyi van,nemtom milyen csodára gondolsz.Egyszer Ronaldo is itthagyja a klubot,onnantol-mert mi mást várna el tole az ember-neki kell a vezèregyènisègnek lennie ott elol,sztd erre kèpes lesz?Mert szerintem nem.Nem birja el o azt a nyomást.Ez nem a spurs,elèg kèt-három gyenge meccs,megint ki lesz kezdve,aztán ugyan olyan szar lesz mint tavaly.Ne legyen igazam.
egyrészt véleményem szerint bármelyik spanyol (igen még a Barca is) csapat örülne, ha ilyen közepes futballistái lennének, másrészt magad írod, hogy 100 millát (egyes hírek szerint ennél jóval többet is) kiadtak volna érte a nyáron egy gyengécske szezon után is; így kötve hiszem, hogyha még teljesít is az emberünk, akkor az negatív irányba változtatná a piaci értékét.
Ahogy mondtam,a spanyol liga egyik sztárcsapatához kèpest kozepes,talán az atmában megèlne,sot,de a barcelonaban,(nem tartom jobbnak a realnal nehogy vki fèlreèrtse),csak èppen pont abban a stilusu csapatban nagyon nem tudna mit kezdeni a darabosságával,ott 4-5 gyors passzt meg kellene oldani seperc alatt,az tole nagyon távol van...
Neki anglia valo,ahol van terulet,ahol nem állnak le a gatyája mellè,ott valoban nagy király lehetne.Itt,sosem lesz az.Nem az o bune ez,felesleges pènzkidobás volt,mint ahogy az ma is,mert amennyit keres,annak a tizedėt sem dolgozza be.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 15., kedd 13:04

Tavaly úgy érezte kihagyják a játékból....... :D :D ez túl szoros kapcsolatban lehet az ügynökével. :D :D

Még jó hogy kihagyták......alig mozgott,észrevétlen volt,és béna. kell több? Max akkor vették volna be,ha övé a labda,mint a grundon régebben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. szeptember 15., kedd 11:59

3. évét kezdi meg a wales-i a csapatnál, de úgy tűnik sokan még a mai napig képtelenek megemészteni, hogy Gareth Bale a Real Madrid játékosa és vélhetően az is marad még évekig.
bale 4 gólban volt benne,szinte mint a végén ronié lett....mindig ünnepelte vele,megvolt a pacsi,mint a többinél....nem volt farkasnorbis gyanús pillantás,kéz ellökés..semmi......túl van fújva....de hát ez a real madrid. Itt kell a rossz,az nélkül nem hír a hír.

Az állítólagos ellentéthez meg annyit, hogy amíg leteszik egymásnak a zsugát, ha jobb helyzetben van a másik, és a csapat érdekeit nézik (mondjuk ezzel lehetne vitatkozni, hogy alapjáraton mennyire igaz...), addig pont nem érdekel, ráadásul szerintem erősen túl is van fújva.
Eduardo Inda (Marca korábbi igazgatója), aki a mai napig elégé képben van a Real Madrid viszonyaival, szintén ezen az állásponton van; állítása szerint a pályán kívül mindig is különösen jó volt a 2 játékos viszonya és ez a pályán sincs másképp egy egészséges rivalizálást leszámítva; hozzátéve, hogy Bale mindig is tisztában volt és elismerte azt, hogy Cristiano a csapat, illetve a világ legjobbja. Az már egy más kérdés és szerintem teljesen érthető, ha a csapatérdek, sikerek mellett mind2 játékosnak vannak saját ambíciói, esetleges "sérelmei" is, ami olykor persze bizonyos fokú elégedetlenséggel is párosulhat, de nem kell ezt túldimenzionálni. Azt gondolom érthető (főleg a tavalyi gyengébb és kritikákkal teli év után), ha idővel Bale is nagyobb szerepre, illetve komfortzónára /a következő elégedetlenkedő egyébként Iscó lesz/ törekszik, mint ahogy az sem lehet Cristiano szemére vetni, ha továbbra is ő szeretne a vezérbika maradni a csapatban és emiatt olykor előtör belőle a nála nem egyszer természetes "féltékenység" (lsd. őt pl. a szülinapi bulija után nem védte meg a klub a sajtó támadásai ellen stb.) és "örök elégedetlenség".
Most megint mutatott valamit,de sztm ennyi ami benne van.Most mindenki dontse el hogy elèg e ez ide.Szerintem nem.
Ha a helyén kezeljük az embert és nem Neymarhoz hasonlítjük, akkor én szerintem meg igen (csak ezen az úton folytassa továbbra is). Egy kis önbizalomlöket, komfortérzés, új motivációs lendület csodákra lehet képes. :mrgreen:
100 gurigát kidobtak volna èrte,de nem.Pedig...
Itt a la ligába csak kb egy kozepes futballista,marketing èrtèke kicsi,nem nèpszeru,ès az ára meccsrol meccsre csokken.Itt fog ránkrohadni mint anno Kaká.
Sokszor osztom a véleményed és tudod, hogy csipázlak is, de ezt egy picit erősnek, túlzónak érzem; egyrészt véleményem szerint bármelyik spanyol (igen még a Barca is) csapat örülne, ha ilyen közepes futballistái lennének, másrészt magad írod, hogy 100 millát (egyes hírek szerint ennél jóval többet is) kiadtak volna érte a nyáron egy gyengécske szezon után is; így kötve hiszem, hogyha még teljesít is az emberünk, akkor az negatív irányba változtatná a piaci értékét.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 15., kedd 10:31

Realista24 írta:
dzsi91 írta:
Szerintem ez látszik a meccseken,hogy nincs nagy cimbiség, nem kell úgy buzulni mint az msn,de ezek kis túlzással kb egymásra se néznek.Pedig amikor Bale idejött akkor még nagyon egy hullámhosszon voltak,kérdés hogy Bale szállt el vagy Cé megbántotta :D
A Farkas Norbi megmondta. Cr es Isco terrorizálják, ezért kell a pszichológus. :lol:
Gondolom minden egyes felívelt labdánál azt susmogják a fülébe, hogy "nem tudod átvenni, nem tudod átvenni"
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. szeptember 15., kedd 10:27

ferni írta: Nem is az hogy CR gonosz vele, de a másik aki említve volt az Isco....
:lol:
Elképzelem ahovy CR és Isco csoportosan szadizza Balet :D
Biztosan valami ilyesmi történhetett:

Isco edzésen mutatott egy trükköt. CR utána csinálta. Bale megpróbálta megcsinálni, de hasra esett a labdában. Erre Marcelo meg Modric a hasukat fogva nevettek. Ekkor jött lógó orral Ramos, aki csendre parancsolt mindenkit, ... majd megcsinálta ő is a trükköt :mrgreen:

Gareth a 'szicológusnál:

Pedig én be tudom rúgni az alapvonal mögül is a labdát a hálóba, de ezeknél (RM) az ifisták játszanak ilyeneket. Ezek csúfolnak engem :'(


Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 14., hétfő 23:08

wxyz írta:tisztázzunk valamit. a plben több év játékosa díj is van. van amit a játékosok szavaznak, van amit az újságírók és van ez amit te írtál, ezt nem tudom kik szavazzák meg. 2013ban bale megkapta mindet, 2011ben pedig a játékosoktól kapta meg
Amit te mondasz, azaz év angol labdarúgója, én az év Premier League játékosa díjat írtam. Ami szvsz relevánsabb.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 14., hétfő 23:03

Most azonban egész korrekten nyitott, nem azt mondom, hogy hasra kell tőle esni, de határozottan jobb, mint volt.
Olyan volt mint mikor idekerult.Utánna volt lejjebb,kb a buvárbèka picsája alatt.
Most megint mutatott valamit,de sztm ennyi ami benne van.Most mindenki dontse el hogy elèg e ez ide.Szerintem nem.
100 gurigát kidobtak volna èrte,de nem.Pedig...
Itt a la ligába csak kb egy kozepes futballista,marketing èrtèke kicsi,nem nèpszeru,ès az ára meccsrol meccsre csokken.Itt fog ránkrohadni mint anno Kaká.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. szeptember 14., hétfő 22:57

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:és előtte évben is,de ott nem tudom hogy volt a pl legjobbja cím,de ott is nagyon ott kellett lennie szerintem,tehát nem egy évről beszélünk.
Hát azért annyira nem, 05-06: Henry 06-07: Cé 07-08: Cé 08-09 Vidic 09-10 Rooney 10-11 Vidic 11-12 Kompany.
tisztázzunk valamit. a plben több év játékosa díj is van. van amit a játékosok szavaznak, van amit az újságírók és van ez amit te írtál, ezt nem tudom kik szavazzák meg. 2013ban bale megkapta mindet, 2011ben pedig a játékosoktól kapta meg

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 22:41

Akkor már balszélsőt játszott és nem bekket.
Igen akkor már toszták felfelé....előtte végig bal bunkó volt....ott lett jobban ismert,amikor kivéreztette az intert....onnan már végig ment felfelé.
Igen. A Real Madridban ez a max. Nem tudom egyébként mit lehet még tenni 2 gólpasszon 1 kiharcolt büntetőn meg egy gól előtti kulcspassznál többet egy meccsen. Lesz, amikor kevesebbet fog hozzátenni.

Azt meg tudjuk, hogy nem fekszik neki a spanyol bajnokság. Ne kezd már el légy szíves, hogy milyen volt a PL-ben, mert itt arra sosem lesz képes, pláne nem addig amíg CR is a csapatban van. Játékban ez a MAX, amit itt tud. A felkészülési meccseken is full idegen volt neki ez a poszt, kíváncsi leszek, mit fog nyújtani, ha védelem is lesz ellene. Te sem csettinteni fogsz örömödben.
Ja,igy már értem,és megvan. :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 14., hétfő 22:24

Ez a max amire képes? Persze....ezt meg lehet mondani előre,főleg annak a tudtában,hogy korábbi éveiben ezt a teljesítményt akkor is lehozta ha strandpapucs volt a lábán. De ez a max. Nem is lehet több.....áááááá....
Igen. A Real Madridban ez a max. Nem tudom egyébként mit lehet még tenni 2 gólpasszon 1 kiharcolt büntetőn meg egy gól előtti kulcspassznál többet egy meccsen. Lesz, amikor kevesebbet fog hozzátenni.

Azt meg tudjuk, hogy nem fekszik neki a spanyol bajnokság. Ne kezd már el légy szíves, hogy milyen volt a PL-ben, mert itt arra sosem lesz képes, pláne nem addig amíg CR is a csapatban van. Játékban ez a MAX, amit itt tud. A felkészülési meccseken is full idegen volt neki ez a poszt, kíváncsi leszek, mit fog nyújtani, ha védelem is lesz ellene. Te sem csettinteni fogsz örömödben.

Akkor láthatunk egy hasznos Balet, ha Benitez tényleg a kontrákra és a gyors támadásépítésre helyezi a hangsúlyt, akkor az erősségeit ki tudjuk használni, és lesznek nagy meccsei. De tőle inkább a ponterősséget kell várni, nem jó játékot.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 14., hétfő 22:23

[quote="R.M.C.F"
MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:A th ben is bal bekkben lett ismert.....
naaaah, azért maradjunk reálisak utána lett ismert, hogy feljebb került és rá lett kihegyezve a játék, érdekes bekként mégse fért oda pedig 3x is védő lett a legjobb. 2006 óta.

Talán az inter elleni mesterhármasa alatt nőtt meg jobban az ázsiója,amikor még bal bekkből egymaga hozta xre a meccset......3 dugóval.[/quote]
Akkor már balszélsőt játszott és nem bekket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 14., hétfő 22:14

A Realba igazolása előtt lett ismert, és azóta megy a lemez hogy balhátvédként futott be. Pedig közel sem. Bazzeg, hogy egyetértek egy Barcással, nem hiszem el :lol:

Bale-nek egy szerencséje van, hogy beszoptuk Neymarral. Mondjuk akkor a MU-ban lenne valószínűleg. És mennyivel jobb lenne mindenkinek...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 22:12

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:A th ben is bal bekkben lett ismert.....
naaaah, azért maradjunk reálisak utána lett ismert, hogy feljebb került és rá lett kihegyezve a játék, érdekes bekként mégse fért oda pedig 3x is védő lett a legjobb. 2006 óta.

Talán az inter elleni mesterhármasa alatt nőtt meg jobban az ázsiója,amikor még bal bekkből egymaga hozta xre a meccset......3 dugóval.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 14., hétfő 22:10

R.M.C.F írta:A th ben is bal bekkben lett ismert.....
naaaah, azért maradjunk reálisak utána lett ismert, hogy feljebb került és rá lett kihegyezve a játék, érdekes bekként mégse fért oda pedig 3x is védő lett a legjobb. 2006 óta.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 22:06

A th ben is bal bekkben lett ismert.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 14., hétfő 22:05

R.M.C.F írta:és előtte évben is,de ott nem tudom hogy volt a pl legjobbja cím,de ott is nagyon ott kellett lennie szerintem,tehát nem egy évről beszélünk.
Hát azért annyira nem, 05-06: Henry 06-07: Cé 07-08: Cé 08-09 Vidic 09-10 Rooney 10-11 Vidic 11-12 Kompany. Balenek az az egy szezonja volt kiemelkedő, másfél év az ami miatt ennyiért meg lett véve, pláne, hogy Sotonban játszott Bekket utoljára ha jol tudom (de ebben nem vagyok biztos), de talán még utána 1 vagy max 2 évig azonban a Spursban 2007-13 ig mindössze 42 gólig jutott.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég