Aranylabda - 2013

Archívum

Ki kapja szerinted idén az Aranylabdát?

Cristiano Ronaldo
150
85%
Messi
16
9%
Ribéry
11
6%
 
Szavazatok száma: 177

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. december 10., kedd 11:22

schranzer írta:
Anthony írta: Azt az Ibra ollózást két nap múlva megcsinálta egy másik pali is? Most akkor melyiknek adjuk? Ibrának, mert ő magasabb?
Ki az vagy mi az haha, akkor lemaradtam valamirol, linkeld már be, kossz
Mexes vs Anderlecht (nem egy barátságos meccsen, igaz kicsit közelebbről)

http://www.youtube.com/watch?v=i9EWFCnHs5s

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. december 10., kedd 11:18

Ha nem ő kapja mégis minek menjen oda?
mert így illik.
Kép
Kép
Kép

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. december 10., kedd 11:13

Anthony írta: Azt az Ibra ollózást két nap múlva megcsinálta egy másik pali is? Most akkor melyiknek adjuk? Ibrának, mert ő magasabb?
Ki az vagy mi az haha, akkor lemaradtam valamirol, linkeld már be, kossz
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. december 10., kedd 11:07

Már 4 éve ott szobrozik minden évben a törpe melett totál fölöslegesen.
Ha nem ő kapja mégis minek menjen oda?
Van elég dolga amit csináljon szerintem: edzések, konditerem, gyúrja meg a nőjét, jótékonykodás, kikapcsolódás, pihenés, stb, stb.

Ja és ugye ha elmegy a gálára az már külön erőfeszítés, hogy ne röhögjön fél napig a kamerába a leopárdmintás zakók meg rózsaszín csukák meg gyermekcsináló nadrágok láttán...

Azt az Ibra ollózást két nap múlva megcsinálta egy másik pali is? Most akkor melyiknek adjuk? Ibrának, mert ő magasabb?

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. december 10., kedd 11:05

Teljesen egyértelmu, hogy Ibrahimovicnak kell kapnia a Puskás díjat. Másik két gol hiába szép, minden évben láthatunk ilyen gólt, sot, látunk is, és látni is fogunk. Azonban ilyen 35 méteres háttal a kapunak ollózós gólt én még nemláttam, de szerintem más se, és nemis fog :D
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. december 10., kedd 10:53

ez amúgy elég szánalmas dolog céronaldotól, hogy csak akkor utazik el a gálára, ha ő kapja :lol:
ezért aztán lehet nagyképűnek, pökhendinek nevezni.
értem én az ő érveit, hogy blatter a köcsi meg az undi meg az egész fifa buzi, de valaki ilyenkor tudja bizonyítani, hogy mekkora ember, ha ennek ellenére elmegy.
szégyen kikapni egy olyan játékostól, aki alapból jobb nála? szerintem nem. ez természetesen az elmúlt évekre vonatkozik, mert most céronaldo bár nem jobb játékos, de az argentin sérülései miatt egyértelműen többet tett és jobb formában is van. ribéry csak magát ajnározza, a bájernből ilyen alapon 2-3 embernek oda lehetne adni a díjat.

céronaldonak kell kapnia, ez egy egyéni díj, innentől kezdve nem számít, hogy a bájern 6 vagy 11 trófeát nyert, mert céronaldo többet tett a pályán, jobb teljesítményt nyújtott, mint ribéry meg messi.

amúgymeg egyértelmű, hogy neymarnak kell kapnia, 5 hónap európában alapján egyértelmű easy win :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2013. december 10., kedd 10:43

Neymar gólja vicc ,hogy ott lehet, szép gól de ilyen szinte minden bajnoki fordulóban van.Dani Alves meg pont olyan hülye mint a szurkolóik, megalapozatlan/meggondolatlan baromságokat okád ki magából minden nyilatkozatánál.

Az edzői aranylabda Heynkes-é, az év gólja Zlatan-é, a Messi labda pedig CR-é.De egyébként meg tudni lehet jóval előbb majd, hogy ki nyerte a good boy külön díjat, ugyanis biztos vagyok benne,hogy Cé csak akkor fog megjelenni a díjátadón, ha ő kapja.Szval ha elutazik Zürichbe,akkor 100%,hogy ő kapja.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 9., hétfő 19:32

rafael23 írta:FIFA Puskas Award 2013 FINALIST:
Nemanja MATIĆ
Zlatan IBRAHIMOVIĆ
NEYMAR
Maticnak vagy Zlatannak adnám, Neymaré is gyönyörű gól, de előbb kettő más kategória. Talán inkább a szerbre voksolnék, de szerintem úgyis Ibra lesz a győztes.

szerk.: Bár most, hogy megnéztem egymás után többször is Zlatanét... Lehet, hogy nála jobb helyen lenne a díj. :ozil:

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 9., hétfő 16:17

Matt009 írta:
Szerintem a világ legjobb játékosának kellene nyerni. Annak, aki gólokat szerez és címeket nyer. Ha valaki a legjobb akar lenni, annak a csapatával az élen kell végezni bizonyos sorozatokban. Cristianónak egy kicsit több meccset kellene eldönteni. Sok gólt lő, de vajon fontosakat is? Minden tiszteletem Svédországé, de azokat a gólokat nem lehet fontosnak nevezni. Mégiscsak pótselejtező volt, könyörgöm! Szerintem az a megsüvegelendő, ha valaki egyenes ágon jut ki a vb-re, nem rájátszás útján
Azért az utolsó mondata igaz Alvesnek, még akkor is, ha a többi hülyeség. Ronaldo baromi fontos meccseket szokott eldönteni, ez evidens, csak a hülye kérdőjelezi ezt meg, de az is igaz, hogy egyeneságon kellett volna kivívniuk a VB-t, nem pótselejtezőn bohóckodni.
Ribéry is pótselejtezőn keresztül jutott ki Messiről meg ne beszéljünk, onnan nem volt nehéz kijutni, még a brazilok se voltak benne a selejtezőkben.... :lol:
valamelyest igaza van, persze, de ez most nem döntő tényező egyáltalán, a másik 2 esélyes se volt e szempontból jobb semmivel...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. december 9., hétfő 16:09

Szerintem a világ legjobb játékosának kellene nyerni. Annak, aki gólokat szerez és címeket nyer. Ha valaki a legjobb akar lenni, annak a csapatával az élen kell végezni bizonyos sorozatokban. Cristianónak egy kicsit több meccset kellene eldönteni. Sok gólt lő, de vajon fontosakat is? Minden tiszteletem Svédországé, de azokat a gólokat nem lehet fontosnak nevezni. Mégiscsak pótselejtező volt, könyörgöm! Szerintem az a megsüvegelendő, ha valaki egyenes ágon jut ki a vb-re, nem rájátszás útján
Azért az utolsó mondata igaz Alvesnek, még akkor is, ha a többi hülyeség. Ronaldo baromi fontos meccseket szokott eldönteni, ez evidens, csak a hülye kérdőjelezi ezt meg, de az is igaz, hogy egyeneságon kellett volna kivívniuk a VB-t, nem pótselejtezőn bohóckodni. Attól függetlenül a pótselejtezős gólok még fontosak voltak. Abban megint csak igaza van, hogy a világ legjobb játékosának címeket is nyernie kell, mert azok a legfontosabbak a szezonban. Arra nem igazán lehet fogni, hogy a Real csapatként erre alkalmatlan volt. A világ 3. legerősebb csapata voltunk tavaly is, ez egy ilyen csapatnál nem lehet indok.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. december 9., hétfő 15:23

nem lesz meglepetés.
aranylabda - cé
puskás díj - ibra

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. december 9., hétfő 15:15

istenem... neymar gólja már a 10 között is nevetséges volt, nem, hogy a top 3ban. Matic-é sem kéne, hogy itt legyen. Mondjuk sima Ibra lesz, de akkor is gáz :/
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2013. december 9., hétfő 15:00

FIFA Puskas Award 2013 FINALIST:
Nemanja MATIĆ
Zlatan IBRAHIMOVIĆ
NEYMAR

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 9., hétfő 14:18

Csabi írta:én is tudom h csak 3an vannak, de pár hete volt olyan hír h kibővitik 5re a finalisták számát. vagy az más volt?
Én is emlékszem valami hasonlóra, bár azt nem tudom, hivatalos volt-e vagy sem.

szerk.: a FIFA hivatalos oldalán ezt írták még korábban:
A 23-man shortlist for the FIFA Ballon d’Or was compiled by the FIFA Football Committee and a group of experts from France Football. It was announced on 29 October.

A ten-player shortlist was unveiled on Friday, 25 October for the FIFA's Women's Player of the Year, which was chosen by experts from FIFA's Committee for Women's Football and the FIFA Women’s World Cup and a group of experts from France Football.

These will both be reduced to three players for each award, being announced at a later stage.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. december 9., hétfő 14:16

én is tudom h csak 3an vannak, de pár hete volt olyan hír h kibővitik 5re a finalisták számát. vagy az más volt?

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 9., hétfő 14:14

Csabi írta:nem úgy volt hogy 5en lesznek?
Nem tudom, a France Football ezt hozta le.
http://www.francefootball.fr/news/Riber ... ssi/423670
:hmmm:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. december 9., hétfő 14:12

nem úgy volt hogy 5en lesznek?

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 9., hétfő 14:12

Official: organizer France Football announce that the 3 finalists for the 2013 Ballon d'Or are Ronaldo, Messi and Ribéry.

Nincs tehát meglepetés, ahogy a gálán sem lesz, Ronaldo fogja kapni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. december 8., vasárnap 14:35

Wertz írta:Daniel Alves legfrissebb nyilatkozata az Aranylabdáról :lol:
Szerintem a világ legjobb játékosának kellene nyerni. Annak, aki gólokat szerez és címeket nyer. Ha valaki a legjobb akar lenni, annak a csapatával az élen kell végezni bizonyos sorozatokban. Cristianónak egy kicsit több meccset kellene eldönteni. Sok gólt lő, de vajon fontosakat is? Minden tiszteletem Svédországé, de azokat a gólokat nem lehet fontosnak nevezni. Mégiscsak pótselejtező volt, könyörgöm! Szerintem az a megsüvegelendő, ha valaki egyenes ágon jut ki a vb-re, nem rájátszás útján
szerintem ezt vv cristofel mondta, bár alves se sokkal okosabb
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 8., vasárnap 13:06

Alves soha nem volt normális...nem kell ezen meglepődni :mrgreen:
De ha kövessük a logikáját...Barca bajnokságot nyert...de a BL-ben feltörölték velük a padlót, ahol Messi, mindenki tudja csak nem mindenki vallja be, gyáván a pályára sem lépett! Ribery=Bayern most ha aranylabdáról van szó...de nézzük csak, jajj téééényleg a franciák is pótselejtezővel jutottak ki...A csattanó pedig...CR a fontos meccseken gólokat lő, a Barca ellen is...Még Messi elvolt tűnve a Real ellen. Talán Alves épp azért nyilatkozta ezt, mert szerinte is CR-nek kell nyernie :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég