Aranylabda - 2013

Archívum

Ki kapja szerinted idén az Aranylabdát?

Cristiano Ronaldo
150
85%
Messi
16
9%
Ribéry
11
6%

Szavazatok száma: 177

Wertz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 3., kedd 14:56

torjack írta:
Wertz írta:Simán benne van, hogy megnyeri Messi
Nem lehetetlen. Amikor Juhásznál CR a háromba nem fér be, Egervárinál tavaly az volt az érv Messi mellett, hogy szimpatikusabb, nem is kell már meglepődni. Ráadásul nem csak a mieink ilyenek...
Így van, de ők még a jobbak közé tartoznak. Vannak olyanok is akik bőven alul tudják múlni őket
BBeno írta:na platini sem titkolja hogy mocskosul nem Ronaldo fan. sőt. támadják sorra Roncit csak azt nem tudom mire fel.
mert ő is nagy Barcelona rajongó. Csak ő nem Messit nyalja, hanem Xavit és Iniestát. Még hogy nekik kellett volna adni a díjat 2010ben :lol: Nevetséges. Tőlük még Messi is jobban megérdemelte

torjack
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 3., kedd 14:28

BBeno írta:na platini sem titkolja hogy mocskosul nem Ronaldo fan. sőt. támadják sorra Roncit csak azt nem tudom mire fel.

Platini nyilván Ribéry-t favorizálja.

Wertz írta:Simán benne van, hogy megnyeri Messi

Nem lehetetlen. Amikor Juhásznál CR a háromba nem fér be, Egervárinál tavaly az volt az érv Messi mellett, hogy szimpatikusabb, nem is kell már meglepődni. Ráadásul nem csak a mieink ilyenek...

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. december 3., kedd 14:10

na platini sem titkolja hogy mocskosul nem Ronaldo fan. sőt. támadják sorra Roncit csak azt nem tudom mire fel.
Kép

MIRO KLOSE 16

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Wertz

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 3., kedd 14:08

Simán benne van, hogy megnyeri Messi

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. december 3., kedd 0:58

'News' adelanta que habrá injusticia en el Balón D'Or

La agencia de noticias asegura que el Balón de oro volverá a ser para Messi
Az Agencia News szerint 2013 nyertese megint csak Messi, majd mögötte éppen csak pár szavazattal elmaradva Cristiano és a végén jócskán leszakdva Ribéry jön a leadott voksok alapján! :lol: :lol: :lol:
bal bekk: ???
kkp: Kanté
támadó: Hazard/Mbappé/Neymar

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

TéOeM
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. december 2., hétfő 17:18

Facebookon olvastam, hogy ez Darijo Srna sorrendje:

1. Cristiano Ronaldo
2. Messi
3. Ibrahimovic

GT37
Kedvenc játékosaid: Messi, Busquets, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Puyol, Xavi, Abidal, Márquez, Thiago, Verratti
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 30., szombat 14:47

Gascoigne írta:Én jobban örülnék, ha részt venne az átadón, mosolyogva átvenné, aztán kész. Nem kell a támadási felület. Meg azért a két aranylabda már nagyon szép.
Egyetértek, nem kell már a feszültségkeltés. Blatter hibázott, a portugál stílusosan vagy nem stílusosan, de válaszolt, el van intézve, le van zárva a dolog.

Na mindegy, úgyis lesznek majd olyanok, akik azt fogják hangoztatni, hogy csak azért kapta meg CR, mert Blatter ezzel akarja kiengesztelni. :lol:
És igazuk is lesz :mrgreen:

Gascoigne
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. november 30., szombat 14:41

Én jobban örülnék, ha részt venne az átadón, mosolyogva átvenné, aztán kész. Nem kell a támadási felület. Meg azért a két aranylabda már nagyon szép.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 30., szombat 14:31

Epic win lesz :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. november 30., szombat 14:28

paddy poweren 5-ös szorzó van arra, hogy cé nyeri de NEM MEGY EL. :lol: :lol: :lol:
Pérez nagy nyara:
#ZZ
#CR7
#PuraVida

#fuckthehaters
Out: Bale, Isco, Asensio, Vallejo, Mariano. Brahim (k)
In: Hazard, De Ligt, Ödegaard, Rodrygo (k), Bernardo Silva.
TC, KN, LZ, DC, ÁO, SR, DL, RV, Na, Re, Ma, BS, LM, TK, Ca, ML, DC, LV, MÖ, KB, VJr, EH. 22

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 30., szombat 14:23

Szavazás lezárva. December kilencedikén hozzák nyilvánosságra a döntősök nevét, és január 13-án adják át a díjat.
Mondjuk a végeredmény már ismert :)
http://madridom.hu/blog/2013/11/29/az-a ... eredmenye/
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Anyaka
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. november 29., péntek 21:25

Még szerencse, hogy tettem rá egy 5-öst, amikor még 5 feletti szorzója volt. Aztán jött Blatter, aki szintén Ronaldora fogadott a videója előtt, így bebiztosítva a győzelmét. Rafkós az öreg. Pár milliót biztos rátett valamelyik szerencsebarlangban. :lol:

Gascoigne
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. november 29., péntek 20:48

Minden fogadóirodánál egyértelműen Cristiano Ronaldo az Aranylabda legnagyobb esélyese. A portugál fenomén szorzói 1.22 és 1.33 között mozognak, ami csaknem tizede az egy hónapinak, amikor 10-13 körüli volt! A második a bukiknál Ribéry, akire 3.45-5.46-szoros pénzt fizetnek. Messi a harmadik, és az ő győzelme 7.5-11-szeres pénzt hozhat a rá fogadónak.
A fogadóirodák az oddsok meghatározásánál nem a saját véleményüket, hanem a fogadóközönség feltételezett véleményét árazzák be. Abban viszont tipikusan nagyon jók, hiszen ebből élnek.

Miért fontos ez nekünk?
1. Nagyon jó értékmérője ez a futballt szerető és ahhoz valamelyest értő tömegek véleményének. Lényegesen megbízhatóbb, mint egy-egy honlap által rögtönzött szavazás, hiszen az utóbbit erősen torzítják a demográfiai jellemzők (ugye tipikusan tinik adják le a szavazatok oroszlánrészét).
2. Viszont keveset mond nekünk a szavazás végkimenetelének tényleges esélyeiről. A pocsék lebonyolítási rendszer miatt az eredmények nem feltétlenül fogják tükrözni az általános közvéleményt. Ameddig egy párezer fős óceániai országnak pontosan annyit ér a szavazata, mint másfélmilliárd kínainak vagy százmillió brazil futballfanatikusnak, addig a kettő sajnos élesen elválik egymástól.

Összefoglalva: A fenti oddsok ellenére simán lehet, hogy nem Cé fogja kapni az aranylabdát, viszont pont a fenti oddsok jelzik, hogy valószínűleg nagyon is megérdemelné. :)

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 29., péntek 13:27

Tenyleg vicc az egesz. Ha nem akart Messinek es Ribery-nek pontokat adni, akkor miert nem szavazott Ibrara meg Schweinsteigerre? Esetleg Lahm vagy Robben, hogy legyen valaki a Bayern-bol is..
Az edzo kerdesrol nem is beszelve.
Megindokolta.
Ők ketten a profizmus megtestesítői, és a spanyol futball jelenlegi korszakának meghatározó játékosai, akik rendkívüli technikai képzettséggel rendelkeznek.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 29., péntek 13:26

GT37 írta:Zlatan :lol:
„Nincs szükségem az Aranylabdára ahhoz, hogy tudjam, én vagyok a legjobb. Ez, úgy látszik, más játékosokat sokkal jobban érdekel. Nem gondolok a díjra, egyáltalán nem fontos nekem."
Persze...sokakat nem érdekel mert nem nyerhetik meg. Ez teljesen normális. Zlatan meg a "legjobb" ezt mindenki tudja :mrgreen: a Svéd-Portugálon is láthattuk, hogy ő a jobb...a másik úriember meg vágott nekik 3-at :D
Courtois/Lunin - Carvajal/Odri-Varane/Militao-Ramos/Nacho-Hakimi/Raguilon - Modric/Isco-Kante/Llorente-Pogba/Kroos - Felix/Odegaard-Benzema/Jovic-Hazard/Vini

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 29., péntek 13:25

Wertz írta:
“Az Aranylabda egyértelmű nálam. Cristiano kapott öt pontot, Iniesta hármat, és Xavi egyet. Mind a háromnak öt pontot adtam volna legszívesebben. A legjobb edző Del Bosque lett nálam, akit Benítez és Heynckes követ a sorban” – nyilatkozta Benito Floro, Kanada szövetségi kapitánya.
Vicc az egész :lol: Iniesta és Xavi mit keres a TOP3ban? Del Bosqueról és Benítezről meg ne is beszéljünk
Tenyleg vicc az egesz. Ha nem akart Messinek es Ribery-nek pontokat adni, akkor miert nem szavazott Ibrara meg Schweinsteigerre? Esetleg Lahm vagy Robben, hogy legyen valaki a Bayern-bol is..
Az edzo kerdesrol nem is beszelve.
Del Bosque? Mire kapna dijat? Arra a 10 vagy 15 meccsre amit iden jatszottak? Meg ha EB vagy VB lett volna a nyaron, de igy... Benitez meg :lol: Biztos vagyok benne, hogy Guardiolara is fognak szavazatok erkezni :D (vagy nincs ott a szuk listaban?) Iden viszont egyertelmu, hogy Heynckes, Klopp es Ferguson kell ott legyen a top3-ban.

Wertz

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 29., péntek 13:15

“Az Aranylabda egyértelmű nálam. Cristiano kapott öt pontot, Iniesta hármat, és Xavi egyet. Mind a háromnak öt pontot adtam volna legszívesebben. A legjobb edző Del Bosque lett nálam, akit Benítez és Heynckes követ a sorban” – nyilatkozta Benito Floro, Kanada szövetségi kapitánya.
Vicc az egész :lol: Iniesta és Xavi mit keres a TOP3ban? Del Bosqueról és Benítezről meg ne is beszéljünk

GT37
Kedvenc játékosaid: Messi, Busquets, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Puyol, Xavi, Abidal, Márquez, Thiago, Verratti

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 29., péntek 13:05

Ja hogy a Punto Pelota már a százalékokat is tizedre pontosan tudja. :lol: :lol: :lol:

Hihetetlen, miket képesek lehozni.

(Egyébként Bale-nek is a top10-ben kellene lennie szerintem, de nem tartom valószínűnek, hogy bekerül oda.)

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 28., csütörtök 18:36

Benito Floro: "He votado a Cristiano, Iniesta y Xavi"
Újabb 5 pont, Messi pedig ...
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

GT37

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 28., csütörtök 17:09

Zlatan :lol:
„Nincs szükségem az Aranylabdára ahhoz, hogy tudjam, én vagyok a legjobb. Ez, úgy látszik, más játékosokat sokkal jobban érdekel. Nem gondolok a díjra, egyáltalán nem fontos nekem."

Vissza: “Lejárt szavatosságú témák”