EB - 2016

Archívum

Ki lesz az Európa-bajnok?

A szavazás 2016. július 10., vasárnap 23:10-kor befejeződött.

Portugália
64
65%
Franciaország
34
35%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. március 5., szerda 23:06

Nem értem a felháborodást. A harmadik helyre nyomtam, mert optimista vagyok. Ettől függetlenül tudatositani kell, hogy a magyar válogatott nagyjából a finn/északir kategória, ami a játékerőt illeti. 10 egymás elleni mérkőzésből közel pontot hoznánk, mint az ellenfeleink. A sorozat végén lehetünk harmadikok, de akár ötödikek is. Ez a REALITÁS. Nekem egy célom van a selejtezőt illetően, verjük meg az olá...románokat. Ennyit szeretnék, nem érdekel, hogy hogyan.

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2014. március 5., szerda 20:34

Sztem meg annak is örülhetünk majd ha elkeruljuk a 4. helyet és valahogy 3.-ok leszünk. Látva a mai játékot simán benne van hogy a finnek is megeloznek majd a románok és görögök után. Sőt még az észak írek is a csoportban vannak. Nem lesz ez egyszerű a pintér csapatnak.
Úgy néz ki nem hiába tettem a sorsolás után egyből a szavazatom a 4.helyre. Az első meccs utáni jelek nem sok jót mutatnak. De ez van sajnos, pedig de jó lenne végre ha lathatnek már egyszer egy olyan magyar válogatottat aki tud is és mer is focizni, és mindez jó eredményekkel is párosul.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 25., kedd 22:52

Mondjuk még az itteni szavazásnál még nem is annyira a 2-3 hely a durva...bár a második már eléggé optimista.
De az a 2 emberke aki első illetve utolsó helyre tippelt, vagy poénkodott, vagy berúgott, vagy mellényomott. Vagy a Sárgaházból szökött :D


A görög és a román simán jobb, feröer nem tényező, az északír valamivel gyengébb, a finn meg vagy-vagy szitu. A 3. hely nem irreális. Ami érdekessé teszi a dolgot, hogy a jelenlegi rendszerben a feröerieken kívül mindenki álmodozhat legalább a pótselejtezőről, valószínűleg ennek a szellemében is fognak játszani.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 25., kedd 22:13

R.M.C.F írta:2 és 3 hely? Ez a szavazás komoly? talán a 3.ha nagyon nagy mázlink lesz és miden,hangsúlyozom minden égi/földi dolog velünk leszünk.
Egyetértek.
Görög oda vissza cumi, románok ellen kint megint tuti a vereség, finnek ellen is szerintem.
Egy esélyünk lehet,nézve a csoportot,hogy itt lehetnek körbeverések rendesen, esetleg kijöhetünk belőle jól,esetleg.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 25., kedd 21:58

2 és 3 hely? Ez a szavazás komoly? talán a 3.ha nagyon nagy mázlink lesz és miden,hangsúlyozom minden égi/földi dolog velünk leszünk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 24., hétfő 13:00

Amúgy egyetértek veled, majd minden bizonnyal fantasztikus érzés lesz az Eb-n egy Szlovákia -Írország meccset végigizgulni, pl.
A szlovákok meg az írek minden bizonnyal jobban fognak izgulni, mint mondjuk egy német-olaszon.
Mondjuk ha kijutnak a magyarok, akkor én is 3-mal több meccset fogok megnézni, azok mellett amiket egyébként is megnéznék, egy ír-szlovákot meg akkor sem néztem meg, amikor 16 csapat lenne kint. Szóal pl esetemben 3-mal nő azon meccsek száma, amiket megnézek, meg x-szel többel azoké, amiket nem nézek meg. De ez az x nekem édesmindegy, hogy mennyi. :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 24., hétfő 12:21

BBarni írta:de majd itt hazai pályán lesz érdekes a dolog!Ha elmernek jönni.. :lol: :lol:
Ha csak nem lesz megint zártkapus :roll:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 24., hétfő 12:17

h3x0r írta: En is sajnalom, hogy sikerult elkorcsositani az EB selejtezoket es magat az EB-t is... :-(
lesz itt balhé, amikor egy szerencsétlen gibraltári lerúgja götzét/gündogant...el nem engedném őket, játszanak az u21-esek, meg aki akarja javítani a válogatott statjait..de ez van, platini nagy úr...
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 24., hétfő 11:50

Löw szerint ilyen értéktelen kvalifikáció még nem volt.
En is sajnalom, hogy sikerult elkorcsositani az EB selejtezoket es magat az EB-t is... :-(

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 23., vasárnap 16:44

2014.10.11., 18 óra: ROMÁNIA – MAGYARORSZÁG
2015.09.04., 20.45: MAGYARORSZÁG – ROMÁNIA
Ismét jön egy jó kis túra! :cheers:
Milyen messze van a "hivatalos" hazai ellenük... :-(
Ősszel kint jó kis túra volt, mennyit kerestük a nagy román szurkolókat akik hetek/hónapok óta üzengettek, de valahogy nem nagyon találkoztunk velük, de majd itt hazai pályán lesz érdekes a dolog!Ha elmernek jönni.. :lol: :lol:

Itt az egész amúgy:
2014:

Szeptember 7.: Magyarország-Észak-Írország, 18.00
Október 11.: Románia-Magyarország, 18.00
Október 14.: Feröer-Magyarország, 20.45
November 14.: Magyarország-Finnország, 20.45

2015:

Március 29.: Magyarország-Görögország, 20.45
Június 13.: Finnország-Magyarország, 18.00
Szeptember 4.: Magyarország-Románia, 20.45
Szeptember 7.: Észak-Írország-Magyarország, 20.45
Október 8.: Magyarország-Feröer, 20.45
Október 11.: Görögország-Magyarország, 18.00

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 23., vasárnap 15:42

Kerlon írta:
Csabi írta:a portugálok jól behúzták. megint kaptak egy olyan csoportot ahol minden meccsen szenvedni fognak. buzi dánok megint ott vannak, ezt nem hiszem már el. :ike:
mikor meghallottam, hogy Dániát megint odahúzták már majdnem röhögtem... Hihetetlen, mint nálunk egy ideig az Ajax. :lol:
Svédország, Málta, Lyon... :mrgreen:

Másodikra nyomtam, ezt diktálta a szívem, de a legjobb csoport harmadikkal is megelégszem, építs egy jobb csapatot Pinyő! :)
petiamadridista írta:Huh hát ez meg...
Ezektől az intézkedéséktől számomra teljesen elveszik az egész torna varázsa..
Magyarország is esélyes, hogy megkap egy meccset az kieséses szakaszban.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. február 23., vasárnap 15:40

Most kivisznek még nyolcat a tornára, de hogy minek?
hát pííízééé.
Amúgy egyetértek veled, majd minden bizonnyal fantasztikus érzés lesz az Eb-n egy Szlovákia -Írország meccset végigizgulni, pl. :D

Az meg hogy pl mi kijutunk (bár számomra ez közel sem biztos :D ).. az semmit nem fog jelenteni. Nem mutat majd előrelépést, maximum az egész kontinens szeme láttára nyelhetünk be nyolcat Hollandiától vagy Franciaországtól. pl..
. 2020-tól pedig egész európában lesz az EB, minden jelentősebb város kap egy vagy két meccset és több ezer kilométert fognak repülni a csapatok egy-egy meccs miatt. zseniális
Huh hát ez meg...
Ezektől az intézkedéséktől számomra teljesen elveszik az egész torna varázsa..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 23., vasárnap 14:56

revolver írta:
Nem tudom, miért volt jó szétcseszni egy minőségi futballtornát.
és ez még csak az eleje a dolgoknak. 2020-tól pedig egész európában lesz az EB, minden jelentősebb város kap egy vagy két meccset és több ezer kilométert fognak repülni a csapatok egy-egy meccs miatt. zseniális
Milánóban egy jó norvég-skót, lesz ott hangulat :lol:
Nem illik.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. február 23., vasárnap 14:53

Nem tudom, miért volt jó szétcseszni egy minőségi futballtornát.
és ez még csak az eleje a dolgoknak. 2020-tól pedig egész európában lesz az EB, minden jelentősebb város kap egy vagy két meccset és több ezer kilométert fognak repülni a csapatok egy-egy meccs miatt. zseniális

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 23., vasárnap 14:52

realmadridfan írta: Nem értek egyet. Attól még, hogy esetleg olyan csapatok is, mint a magyar ott lehetnek 4.kalaposként a csoportban, még nem lesz szétcseszve semmi. A csoportmeccsek eddig se voltak túl izgalmasak, mindig van 1 halálcsoport a többi meg nem nagy szám. A kieséses szakaszba úgyis a jobb csapatok fognak bejutni, akik eddig, hadd örüljenek már a kisebb országok csapatai, hogy láthatják az EB-n a nemzeti csapatot. Plusz egy világesemény a legjobb hely megmutatni -adott esetben egy magyar- fiatalnak magát aztán szerződhet is külföldre, jobban felfigyelnek a saját hazájában a focira, többen kezdenek el focizni otthon.
azért az eb-ken pont, hogy már a csoportmeccsek is élesebbek voltak eddig, mint mondjuk a vb-ken. értem én ennek a 24 csapatosnak az elvét, hogy miért jó, de attól még hígul a dolog, ez tény
Nem illik.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 23., vasárnap 14:34

realistahuni írta:Több meccs, több jegyeladás, több közvetítés. Nagyobb esély van, hogy néha felbukkan egy-egy meglepetéscsapat, ami nem feltétlenül rossz.
Aki a 16-ba nem volt képes beférni, szerinted mekkora meglepetésre lesz képes a 24-es tornán? Európában reálisan van kb 12 minőségi csapat, és még 4-5 többé-kevésbé vállalható. A többi komolytalan és nézhetetlen. Az eddigi 16-os rendszerben elképzelhető volt, hogy a vállalhatók egyike kiszorított egyet-egyet a minőségi csapatok közül, de nagy hiányzók szinte soha nem voltak. Most kivisznek még nyolcat a tornára, de hogy minek?

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. február 23., vasárnap 14:05

Gascoigne írta:Nem tudom, miért volt jó szétcseszni egy minőségi futballtornát.
Nem értek egyet. Attól még, hogy esetleg olyan csapatok is, mint a magyar ott lehetnek 4.kalaposként a csoportban, még nem lesz szétcseszve semmi. A csoportmeccsek eddig se voltak túl izgalmasak, mindig van 1 halálcsoport a többi meg nem nagy szám. A kieséses szakaszba úgyis a jobb csapatok fognak bejutni, akik eddig, hadd örüljenek már a kisebb országok csapatai, hogy láthatják az EB-n a nemzeti csapatot. Plusz egy világesemény a legjobb hely megmutatni -adott esetben egy magyar- fiatalnak magát aztán szerződhet is külföldre, jobban felfigyelnek a saját hazájában a focira, többen kezdenek el focizni otthon.

Plusz az azonnali bevételnövekedés sem elhanyagolható, sőt:
realistahuni írta:Több meccs, több jegyeladás, több közvetítés. Nagyobb esély van, hogy néha felbukkan egy-egy meglepetéscsapat, ami nem feltétlenül rossz.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. február 23., vasárnap 13:58

Ez nem selejtező, ez bohóckodás. Indul 57 (?) ország, bő harmaduk komolytalan miniállam, és ebből 24-en "kijutnak" az EB-re. Ez nem az elit kiválasztása, ez csak a kontinens legkínosabb csapatainak a kiszűrése. Ha sikerül nekünk, biztos vagyok benne, hogy hatalmas történelmi sikerként adják majd el, hiába nem lesz tőle semmivel sem jobb a magyar foci.

Nem tudom, miért volt jó szétcseszni egy minőségi futballtornát.

Több meccs, több jegyeladás, több közvetítés. Nagyobb esély van, hogy néha felbukkan egy-egy meglepetéscsapat, ami nem feltétlenül rossz.


Amúgy Feröeren meglátjátok megszenved majd a román, a magyar, de lehet még a görög csapat is. Tipikus ködös környezet, szar pályával, és küzdő hazai csapattal. Románok legutóbb 1-0-ra nyertek ott egy kocás góllal. :D
Love football, hate antifa.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 23., vasárnap 13:43

Végre nem lettünk összesorsolva egy top csapattal, aki csukott szemmel húzza be az első helyet. Plusz még 3. helyen is kijuthatunk akár. Ha most nem jutunk el legalább pótselejtezőig, akkor tényleg le kell szarni a magyar focit és be kell fejezni a pénz belepumpálását.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 23., vasárnap 13:43

Ez nem selejtező, ez bohóckodás. Indul 57 (?) ország, bő harmaduk komolytalan miniállam, és ebből 24-en "kijutnak" az EB-re. Ez nem az elit kiválasztása, ez csak a kontinens legkínosabb csapatainak a kiszűrése. Ha sikerül nekünk, biztos vagyok benne, hogy hatalmas történelmi sikerként adják majd el, hiába nem lesz tőle semmivel sem jobb a magyar foci.

Nem tudom, miért volt jó szétcseszni egy minőségi futballtornát.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég