James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 8., kedd 21:16

sebydani írta:
pheco írta: Goals and assist 14/15 :'( :'(

Latom sokan siratjatok :lol:
Legenda topicba vele! :kalapos:
:salute: :sziv: :'(
Ezzel búcsúzunk, vagyis búcsúzik pheco. Sok sikert!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. szeptember 8., kedd 21:14

Biztatóan indult pedig nagyon, én megkedveltem az első szezonja alapján, előtte nem voltam oda érte, hogy "hű de kell ő nekünk a VB-je után". Sajnos besült a karrierje. Folyamatos visszafelé fejlődés. :kivagyhe: Örülni fogok, ha sikeres lesz ezután, szurkolok neki. Gracias és vamooos! :agree: :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 8., kedd 17:47

ikelemen5 írta:
Steven írta:

Ezt az a James nyilatkozta, aki 3 hete még azt mondta, hogy milyen rosszul érezte magát Németországban a hideg időjárás miatt, majd most elmegy Angliába "focizni"... :hmmm: :hmmm: :coffee: Hihetetlen, hogy ezért az emberért mennyit pénzt volt képest kiadni Perez egy jó vb miatt. Bár marketingben erős ez vitathatatlan, de neki tipikusan ez a szintje ahova most megy. Benfica, Everton, de Olaszország még jobban feküdne neki, totyogós bajnokság, Egy Milanban eltudnám képzelni, vagy Roma. Lényeg, hogy süssön a nap. :D
Vagy egyszerűen elment a pozíciója mellett a futball világa.
Soha nem volt kedvencem, sőt, de szerintem 13 évvel ezelőtt nagyobb játékossá válhatott volna ezekkel a képességekkel.

A NEVED tényleg ZAVARÓ! :( :kivagyhe:
Yess, köszi! Végre valaki megért :agree: :sziv: :-*
Javaslom a névváltádt R25-re. :kalapos:
dzsi91 írta: Olvasom ezt a sok gracias hámeszt fészbukon ,valaki elmondaná mit kell neki köszönni? :D
Haha én is ezen döbbentem le tegnap!

Olyan zokogás ment néhány helyen, mintha legalább ZZ bagy Raúl tábozott volna. Eszméletlen. Jó ha egy jobb meccsre vagy ey megmozdulására lehet emlékezni. Semmit nem tett ő semmihez extrán. De ez a zokogás mindenhol. :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 8., kedd 17:32

Jim írta:
dzsi91 írta: Olvasom ezt a sok gracias hámeszt fészbukon ,valaki elmondaná mit kell neki köszönni? :D
Hogy eligazolt végleg :lol: :mrgreen:
Én azt Carlonak köszönöm meg :mrgreen: bár a mai világban a játékosok szeretnek jó pénzért a lelátón ülni :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 8., kedd 17:00

dzsi91 írta: Olvasom ezt a sok gracias hámeszt fészbukon ,valaki elmondaná mit kell neki köszönni? :D
Hogy eligazolt végleg :lol: :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 8., kedd 16:57

Olvasom ezt a sok gracias hámeszt fészbukon ,valaki elmondaná mit kell neki köszönni? :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 8., kedd 10:27

Jó lehet, a 6-7. helyre.

De mondom, benne becsülöm hogy még akar valamit.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. szeptember 8., kedd 10:21

kiserik írta: Várjunk a temetésével. Az öreg Carlo 4231-ben kihasználhatja James legjobb tulajdonságait.
Szerintem is jó lehet az Evertonban. Elég jól igazoltak, Carlo majd mögé rak két melós labdaszerzőt (Allan-Doucouré), osztogathat majd kedvére, ő lesz az alfa, elől Richarlison / C-Lewin ügyesek, igazából pont ez a szintje Jamesnek. Biztos lesznek jó meccsei, én szurkolok neki.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. szeptember 8., kedd 10:17

azért jól le van nézve. ide nem kell de attól még lehet köré egy csapatot tenni. tedd középen közel a kapuhoz körülötte futókkal meg centerekkel és tud ő pluszt adni.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 8., kedd 10:10

Várjunk a temetésével. Az öreg Carlo 4231-ben kihasználhatja James legjobb tulajdonságait.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. szeptember 8., kedd 9:54

szerintem evertonban el is fog tűnni, ott az állatok megeszik 1perc alatt, felnézni nem lesz ideje. fizikálisan, agyban is döglassú

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. szeptember 8., kedd 9:48

Egyik utolsó klasszikus 10-es játékos, aki nagyon megszívta a futball fejlődését. Nem tudott Modrichoz és Krooshoz hasonlóan 8-assá konvertálódni, így nem fért be sehova.
Azért sajnálom, mert viszonylag gólerős volt, akár csereként is és a mentalitásával sem volt probléma, mindig hajtott.

Remélem Carloval újra egymásra találnak és lesz még néhány szép megmozdulása.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 8., kedd 9:47

Kb ennél a 25-30 milliónál sosem ért igazán többet, teljesen jó, hogy ennyit kaptunk érte

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2020. szeptember 8., kedd 9:43

Egy jó játékos, aki nem illett Zidane rendszerébe, ennyi.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. szeptember 8., kedd 9:03

Nagyobb jovot josoltam neki, amikor berobbant a vb-n es leigazoltuk. Jol is indult, aztan valami felrement. Vagy csak kijottek a hianyossagai, amiken nem tudott javitani, es valljuk be, egyre kevesebb es kevesebb lehetoseget kapott. Viszont sokat harcolt a klubert, a szorgalma megvolt, csak hat... talan posztja se volt, szelsonek lassu, oda meg kell a dinamika es a sebesseg. Viszonylag egylabas. Labda nelkul gyenge. Pedig mindig is szimpatikus volt, de a Real Madrid magas volt neki. Sok sikert az Evertonban, hatha ott jol fogja erezni magat es ujjaszuletik.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 8., kedd 8:20

8 millás fizuja volt. Mellé még Bale is elmenne a közel bruttó 30 millióval óriási királyság lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. szeptember 8., kedd 8:07

Steven írta:
illgner írta: A Bayern állítólag marasztalta volna tavaly, de ő nem érezte jól magát, pedig kis túlzással kinyalták a fenekét. Hát most az Evertonban biztosan jól fogja magát érezni, egy angol középcsapatban.
Ezt az a James nyilatkozta, aki 3 hete még azt mondta, hogy milyen rosszul érezte magát Németországban a hideg időjárás miatt, majd most elmegy Angliába "focizni"... :hmmm: :hmmm: :coffee: Hihetetlen, hogy ezért az emberért mennyit pénzt volt képest kiadni Perez egy jó vb miatt. Bár marketingben erős ez vitathatatlan, de neki tipikusan ez a szintje ahova most megy. Benfica, Everton, de Olaszország még jobban feküdne neki, totyogós bajnokság, Egy Milanban eltudnám képzelni, vagy Roma. Lényeg, hogy süssön a nap. :D
Vagy egyszerűen elment a pozíciója mellett a futball világa.
Soha nem volt kedvencem, sőt, de szerintem 13 évvel ezelőtt nagyobb játékossá válhatott volna ezekkel a képességekkel.

A NEVED tényleg ZAVARÓ! :( :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Steven » 2020. szeptember 8., kedd 8:03

illgner írta: A Bayern állítólag marasztalta volna tavaly, de ő nem érezte jól magát, pedig kis túlzással kinyalták a fenekét. Hát most az Evertonban biztosan jól fogja magát érezni, egy angol középcsapatban.
Ezt az a James nyilatkozta, aki 3 hete még azt mondta, hogy milyen rosszul érezte magát Németországban a hideg időjárás miatt, majd most elmegy Angliába "focizni"... :hmmm: :hmmm: :coffee: Hihetetlen, hogy ezért az emberért mennyit pénzt volt képest kiadni Perez egy jó vb miatt. Bár marketingben erős ez vitathatatlan, de neki tipikusan ez a szintje ahova most megy. Benfica, Everton, de Olaszország még jobban feküdne neki, totyogós bajnokság, Egy Milanban eltudnám képzelni, vagy Roma. Lényeg, hogy süssön a nap. :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 7., hétfő 23:26

Babinho írta: Bírtam.
De nem tudom miért.
Semmilyen pályán mutatott mozzanata nem maradt meg.

Szimpi volt, de ez nem modell válogatott. Pepe óta. Ő csúnya volt, de legalább jó játékos.

Porto, Monaco, Real, Bayern, Real pad...jöhet az everton. Sok jót nem jósolok a PLbe neki, 2 év és jöhet egy fancy dubai vagy usa. Ott egy bombagólt 1 hónapig ismételnek, sok like az olyan.

Miami, insta, nyár, az jobban illik hozzá. Olyan neki a top foci mint amikor a kis budai okos úri fiú lemegy vidékre disznóvágásra. Elméletben megvolt de a trágyaszag meg a vér bekavart, és már csak az asszonyok mellett benn ül és várja húslevest, meg a hazamenetelt. A férfiak meg addig feldolgozzák kinn a malacot. Persze budán előadja hogy ő állatot ölt.
Haha beszarok :lol: :D

Ez az év jellemzése volt. A legjobb, hogy láttam magam előtt a disznóvágásos Jamest..óriási. :lol:

Jobb ez így mindenkinek. Nagyon kevés ő azokhoz a csapatokhoz, amiben volt szerencséje játszani/ott lenni/edzeni/ vagy mit tudom én kerettag lenni..

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. szeptember 7., hétfő 22:57

Ot is faszsag volt nem eladni duplaennyiert az Atleticonak, amikor nyilvanvalo volt hogy labdaba sem rug majd. De azert a par percert legalabb kifizettuk egy eves fizeteset.

En amugy birtam mindig, csak keves ide a technikai hianyossagai okan. Legalabb az akarattal sosem volt gond, paran tanulhatnanak tole. Sok sikert neki


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég