James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 20., szerda 16:59

A jobb láb témához: Tessék megnézni, hogy Bale mennyit fejlődött tavalyhoz képest...
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 20., szerda 12:53

Tegnap sokkal jobban mozgott, mint a Sevilla elleni meccsen, de még nagyon nem érzi ezt a spanyol ritmust. Sokszor kicsit lassúnak érzem (fejben). Viszont látszott, hogy tegnap mikor beállt és teljesen szabadon mozoghatott a középpályán, akkor egyre jobb lett és mikor Di Maria beállt és átálltunk a tavalyi 442-re, akkor meg még jobb lett. :D A gólja meg igazi lesipuskás gól volt, de érdemes megnézni, hogy honnét indul arra a labdára, ami még ott se volt, igazi vércse ösztön.

Csak így tovább James!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 19., kedd 16:13

Ha már Bale-ről olyan hírek járták, hogy "Ronaldosodik", nem szabad elsiklanunk Hámesz mellett sem:
nyaralása egy részét azzal töltötte, hogy kórházakba járt, és foglalkozott az ottani sérült-, és utcagyerekekkel...
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 17., vasárnap 8:48

Zsombor írta:Hogy pengette ma a srác?
Jobb volt, mint a Se villa ellen, de még mindig nagyon alibisztikusan játszik. Inkább hamar leadja a labdát, csak el ne rontsa, nem mer megcsinálni egy cselet. Volt egy-két szép keresztlabdájal, egy-két ilyen fél csel, egy szép labdaátvételre emlékszem, és egy távoli lövésra, ami középre ment. Jah, és középcsatár és baloldali támadó-t játszott.
Kb. ennyi, remélem ez Atleti ellen csak csereként áll majd be, aztán meglátjuk, hogy milyen lesz, és talán meg lehet kockáztatni a visszavágón a kezdőtagságát, de azt mondom, még várni kéne vele, és majd csak a bajnokin kezdjen...
Szerk.:Elfelejtettem még odaírni, hogy a beadásai elég pontosak, és veszélyesek, nem olyanok, mint DM-é és Marcelo-é
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 17., vasárnap 1:04

Hogy pengette ma a srác?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 14., csütörtök 23:14

Na. sevilla ellen.

Kötöttebb volt a feladata,a válogatottban szabadabban játszott,több védekező és labda felé mozgó- elkérő feladata volt,előre nem annyira tudott hatékony lenni,de ez lehet taktika is,mivel ez bale és ronaldo feladata. Gyors volt neki a játék,meg kell szoknia-a képességei nem korlátolják ezt.

Negativok:
Izgult,kapkodott,hosszan szöktette magát többször is.Párharcok elvesztése több ízben. Nem érezte a megfelelő területbe való mozgást és ütemet,túl sokszor volt "nem szemben" a játékkal(rosszul választott poziciót). Bátortalan volt.
A futása nem jó technikán alapszik,túl hátra dől ha labda nélkül fut.
A dinamikusság kevésnek tűnt,de ez lehet fáradság(új csapat más edzésmetódika),vagy ronaldo mellett tűnhetett igy,ezt nem veszem ide,meg szerintem ebben fog fejlődni.

Pozitivok:
Állandóan mozog és mindig megjátszható ha nincsen letámadás az ellenfél részéről. Alap képesség elit. A bal lába ritka minőségi. Sokat mozog. Nagyon okos és jól lát a pályán. Jó kombinációs készség.

Ha tud a dinamikáján javitani,akkor egyértelműen a jövő egyik nagy játékosa lesz...ha nem tud,akkor is több esze van mint 100ból 98nak....de akkor nem ő lesz a biblia borítóján 4 év múlva.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. augusztus 13., szerda 11:05

Pipita írta:
Sokan azt várták,hogy bevág 3-4 gólt az első 10 percben,majd kioszt néhány gólpasszt :lol:
én csak annyit várnék el miszter nyócvanmilliótól, hogy ne csináljon olyan gyermeteg hibát védekezéskor, amiért megye kettő serdülőből kicsapnak. Hát hogy lehet úgy felrúgni a labdát hogy épp annyit menjen előre, hogy a 16-os közepén essen le? Az, hogy azon kívül mást nem is csinált, engem nem zavar, majd belejön, de az ilyenek nem fognak beleférni. A lövése szép volt, kár hogy Beto kiütötte.
meg mondjuk ne tolja bele a labdát az előtte állóba négyszer.. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. augusztus 13., szerda 11:04

Sokan azt várták,hogy bevág 3-4 gólt az első 10 percben,majd kioszt néhány gólpasszt :lol:
én csak annyit várnék el miszter nyócvanmilliótól, hogy ne csináljon olyan gyermeteg hibát védekezéskor, amiért megye kettő serdülőből kicsapnak. Hát hogy lehet úgy felrúgni a labdát hogy épp annyit menjen előre, hogy a 16-os közepén essen le? Az, hogy azon kívül mást nem is csinált, engem nem zavar, majd belejön, de az ilyenek nem fognak beleférni. A lövése szép volt, kár hogy Beto kiütötte.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 13., szerda 11:00

Mondjuk én abban biztos vagyok vele kapcsolatban, hogy idén még nem lesz meghatározó játékos főleg akkor, ha Di Maria marad. Egy részt neki van a legnagyobb konkurenciája, másrészt látszott, hogy még nagyon idegen a számára a közeg. Igazából tegnap a remek lövésén kívül szürkén játszott és nem mert váratlant húzni, mint aki nem akar hibázni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. augusztus 13., szerda 9:26

Sokan azt várták,hogy bevág 3-4 gólt az első 10 percben,majd kioszt néhány gólpasszt :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 13., szerda 9:03

ziro4vr írta:Én is várok vele, Bale-t is kivártam, de alkalmazkodnia kell, a csapatnak is alkalmazkodnia kell, mert ő más, mint DM, így más/több kell védekezésben pár embertől. A lövései jók lesznek, összjátékokban is pengének tűnt...de közben meg Iscot is megnéztem volna a helyén egy fél évig mondjuk. Kényes dolog ez, de bizakodó vagyok.

Az összesre megmondták hogy szar....rvn,coentrao,pepe,modric,Dm,bale sorolhatnánk(pár név akik mellett kiálltam mert a többség lehúzta őket).....idén james lesz a céltábla úgy néz ki,de majd nála is elhallgatnak idővel. vagy ha esetleg nála majd bejön a kárálás,akkor verik a mellkast hogy ez végre sokadjára bejött.(véletlenül).


Nem is vonom bele magam többet,mert úgy is értelmetlen. Hajrá divatlehúzás!!!!!!!!!!! Hajrá tudatlan ócsárlás!!!!!
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 13., szerda 8:59

h3x0r írta:
hehe írta:NEM egy meccs alapján ítélem meg. korábban is ezt mondtam.
Ezt elhiszem, de azert adjuk mar meg neki az eselyt hogy rank cafoljon.
Ha megadod, ha nem, télig :mrgreen: biztos itt lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 13., szerda 8:58

hehe írta:NEM egy meccs alapján ítélem meg. korábban is ezt mondtam.
Ezt elhiszem, de azert adjuk mar meg neki az eselyt hogy rank cafoljon.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 13., szerda 8:50

semmiben sem több vagy jobb isconál.
nem is viszi többre.


thats right, I said it.
tegyétek el humorosba.


télleg végeztem itt. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 13., szerda 8:30

Én is várok vele, Bale-t is kivártam, de alkalmazkodnia kell, a csapatnak is alkalmazkodnia kell, mert ő más, mint DM, így más/több kell védekezésben pár embertől. A lövései jók lesznek, összjátékokban is pengének tűnt...de közben meg Iscot is megnéztem volna a helyén egy fél évig mondjuk. Kényes dolog ez, de bizakodó vagyok.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 13., szerda 7:38

na az jó ha befejezed:) mert ahány madridost már lehánytál átlagosoztál lebutáztál .....elmondtál minden csiricsáré sz $ rnak mellette meg minden jottment lúdtalpas 3.vonalas brazilt besztároltál az nem fér össze.

peace
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 13., szerda 7:20

oké, akkor még egyszer (sztem többször kell majd, mert felfogásotok, mint egy fadarabé :lol: ), azoknak, aki esetleg nem értette meg (tehát mindenki :mrgreen: ):

én (nem más, ne általánosítsunk) NEM egy meccs alapján ítélem meg. korábban is ezt mondtam.
ma aki nem gyors és robbanékony, a mai fociban, abból - számomra - sosem lesz legszűkebb elit.
nem én állítom ezeket az elvárásokat, ezek tények.
jöttök itt, hogy 10 nap felkészülés meg épphogy felhúzta a mezt és magasak az elvárások, blablabla.


leszarom. :lol:

én az egyénről, az egyéni képességekről beszélek, nem arról, hogy tegnap hogy játszott.
a gyerek kifejezetten lassú és komótos, ezzel lesznek gondok bőven, ha erre a visszavontabb kp-s posztra akarja ancelotti sok védekező feladattal.
azt még nem tudtam eldönteni, hogy megint csak felfújt hype az egész, vagy tényleg ügyes, mindenesetre tegnap voltak bőven hosszan megtolt labdák, labdavezetési gondok, aminek vajmi kevés köze van ahhoz, hogy ki mlyen csapatban játszik és kikkel.
persze lehet izgult. oké.
részemről a témát befejeztem, aki megérti, amit írtam, az király, aki nem, az menjen a facebookra.
én amit látok, hogy 80 millióért vettünk egy kezdőbe be nem férő, lassú, kissé egylábas (értsd: behatárolt) játékost, akit posztján kívül hajtanánk, hogy védekezzen és szerezzen labdát.
no good.


személyeskedni meg felesleges, én se tettem. úgyhogy inkább el is mehet a picsába, aki megteszi.
lehet jönni boxolni. puszi
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 13., szerda 7:07

Assault66: Hehe véleményei kb Hegyi szintek már egy jó ideje.
Bírom azt a malac arcát de fociról inkább ne beszéljen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 13., szerda 2:09

1 meccs után már lehet tudni, hogy milyen játékos, miután 7 napot készült a kerettel? Ez annyira hozzáértés, mint mikor Réj papa trailer alapján pontozta a filmet.
Nem hoztam volna, és kritikus is leszek vele szemben, de májusig kb én biztos nem venném elő. Bale is kapta a negatív kritikákat elég sok embertől, aztán ha nagyvonalú akarok lenni, akkor azt mondom, hogy csak eldöntött két döntőt is.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 13., szerda 1:49

tubatibi írta:Ez nagyon gyenge volt kolyok. :-(
Fel a fejjel es lore, en meg kivarok vele kapcsolatban. :)
Én azért annyira gyengének bem éreztem, megvolt kicsit illetődve a címertől majd Bale kiképzi milyen árcédulával a fejeden teljesíteni. De ahogy látom kerülni fogom ezt a topicot egy darabig :D ...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég