James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 22., szombat 21:08

Realista24 írta:
peto.isti írta:Én örülnék ha James elmenne valahova, mert legalább megtudnánk, hogy mit tud. Nem tartom rossz spílernek, technikája az nagyon rendben van, de elég lassú azért. Madridban nincs jövője az egyértelmű. Kíváncsi leszek hova igazol.
Te orulnel ha a Bayernnel kötne ki? Vagy inkabb úgy általában, ti.
Ez jó kérdés. :D Egy próbát lehet megérne. Látok is rá esélyt amúgy Carlo miatt. Végül is még a posztja is meglenne, mert 4-2-3-1-ben a klasszikus 10es poszt igazán az övé. Szélre szerintem lassú.
Mia san mia

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2017. április 22., szombat 20:41

Na jó leesett :D

Azért volt a kérdés mert ő Bayern szimpatizáns :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 22., szombat 20:34

Realista24 írta:
peto.isti írta:Én örülnék ha James elmenne valahova, mert legalább megtudnánk, hogy mit tud. Nem tartom rossz spílernek, technikája az nagyon rendben van, de elég lassú azért. Madridban nincs jövője az egyértelmű. Kíváncsi leszek hova igazol.
Te orulnel ha a Bayernnel kötne ki? Vagy inkabb úgy általában, ti.
Müllert is elviselik. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2017. április 22., szombat 20:24

Ha ők fizetik a legtöbbet én örülnék neki. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 22., szombat 20:20

peto.isti írta:Én örülnék ha James elmenne valahova, mert legalább megtudnánk, hogy mit tud. Nem tartom rossz spílernek, technikája az nagyon rendben van, de elég lassú azért. Madridban nincs jövője az egyértelmű. Kíváncsi leszek hova igazol.
Te orulnel ha a Bayernnel kötne ki? Vagy inkabb úgy általában, ti.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 22., szombat 19:48

Én örülnék ha James elmenne valahova, mert legalább megtudnánk, hogy mit tud. Nem tartom rossz spílernek, technikája az nagyon rendben van, de elég lassú azért. Madridban nincs jövője az egyértelmű. Kíváncsi leszek hova igazol.
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 22., szombat 18:29

Ne offolj tovább. Privatba sírd el a bánatod.

Szerk. Szóltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 22., szombat 17:27

dannen írta:
Realista24 írta:Szar dolog hogy anno senki nem állt be a Ramos az antimadridista, pénzéhes köcsög kampányod mögé.

Szánalmasan nyomod.
szerintem ezen hozzászolás alapján mindenki el tudja dönteni, hogy ki a szánalmas.

mondjuk azt nem értem, hogy te miért engedhetsz meg magadnak folyamatosan ilyen hangnemet azokkal szemben akiknek más a véleménye, mint neked, mikor a fórum többi tagja fele ennyiért már repül. kivétel persze a többi hangadó akikről beszéltem. szomorú mennyire leesett a színvonal.
Miért teszel fel olyan kérdést amire tudod a választ?
Értelmezési gondok továbbra is vannak, látom. Azt irtam hogy szánalmasan nyomod nem azt hogy szánalmas vagy. Ellenben te...

De gondolom neked mindegy hogy azt irjak hogy hülyeséget mondtál vagy azt hogy hülye vagy. :smile:

De ha mar belementunk, akkor igen. Szánalmas voltál a Ramos elleni antimadridista kampanyoddal. Nem véletlen nem álltak be moged a sorba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. április 22., szombat 15:24

hogy a decima évében dm volt a szezon játékosa?
modricra emlekszel még?
Kép

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. április 22., szombat 12:08

ArjenMagicRobben írta:...
részemről én nagyon sajnálom hogy Özil nem jött itt be mert félve írom de egy zseni. csak az a baj hogy lusta zseni amiből semmi nem lesz. nagyon jól látott a pályán és már már Guti szintű labdákat osztogatott DE mellette semmi más. emlékszem minden meccsen boritékolható volt első csere Özil, remgeteget sétálgatott kifele abszolút beleszarok stílusban (ez az Arsenalban is megmaradt) egyszerűen ez a hozzáállás nem ide való, pedig tudásban nincs gond. nem akart versenyhelyzetet elment az Arsenalba és nézz csak utána Arsenalos embereknek állandóan megy a kiakadás hogy ugyanmár csináljon valamit.

Di María pedig a decima évében az év játékosa volt nem kérdés. DE se előtte se utána a Unitedben se a PSGben semmi még csak megközelítőt sem tud hozni. amíg itt volt hajtott melózott de a tükörszélső poszton egy kalap sz*r volt szerintem ez sem vitás. amikor Ancelotti berakta kp-ra na ott penge volt, de állítom ha itt is marad 1 max 2 éve lett volna és megint eltűnik.

Özilt nem fikázni kell hanem haragudni rá hogy elcs*szi a tehetségét, Di María meg idétlen ingadozó volt de a decimában óriási szerepe volt ezért respect viszont 1 jó év után tartotta a markát és elment a pénzért

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. április 22., szombat 9:49

Semmi szükség rá. Azért mert jól tud beadni, azért ne tartsuk itt. főleg ha valaki lerak érte 60-80 millát.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 22., szombat 8:17

Remy írta:Elég megnézni, hogy a válogatottban mennyire jó. Egy Interben tudná azt hozni szerintem. Nyilván nem olyan szint, hogy BL-t hozzon az adott csapatnak, de nem hiszem, hogy beszürkülne.
Nem rég a hazai újság írok is betalaltak, mivel a válogatottban is szarul szerepeltek. Szerintem James mikor idekerult volt egy erős féléve, aztán az egész csapat lejt menetbe kezdett, amit ő se tudott húzni. Viszont fentragadt a magaslovon. Nem hiába nem játszik, neki az eredményesség volt a foerenye, idén meg Asensio és Isco is szépen termelnek és játékban sokkal hasznosabbak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. április 22., szombat 8:10

ArjenMagicRobben írta:Az Özil iránti utálatot különösen nem értem.
Az utálatért ugyan nem, de azért tett rendesen, hogy ne ismerjék el. Márt volt pár vitám belőle, de most is tartom, hogy ha az az ember egy normális hozzáállással született volna, az egyik legjobb lenne és még mindig Madridban osztogatna. De nem, ő átment menő swag-yolo stílusba és lötyög egy Arsenalba, ahelyett, hogy 2x BL győztes lenne. Jamesnél szerintem bőven tehetségesebb. Gyorsabb, dinamikusabb, jobban lát a pályán. James mellett a lövő techikája szól csak, mégis azt kell mondani talán, hogy a kolumbiai a jobb. Ez sok mindent elmond Özilről, pedig de szerettem... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 22., szombat 7:56

dannen írta:
ArjenMagicRobben írta:Nem értem mit kellene még csináljon ahhoz, hogy ne utálja a fél fórum innen.
semmit, van itt pár hangadó akiket követni kell, különben nem leszel menő a fórumon. ők nyomatják ezeket is.
Szar dolog hogy anno senki nem állt be a Ramos az antimadridista, pénzéhes köcsög kampányod mögé. :lol:

Szánalmasan nyomod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 22., szombat 3:57

Vagy csak nem vagyunk vakok es latjuk az oriasi hibait?

Szerk.:
Azt hittem jamesrol van szo.
Ozil csak szimplan szar :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2017. április 22., szombat 1:33

RaúlCF írta:nem azt mondom hogy világverő lenne/lesz de egy jó szint benne van. Özilben semmi akarás nincs Jamesben volt időnként idén is de rájött hogy lefőtt neki és szarik bele, de amikor kezdő volt az akarással nem volt gond. Arsenal kuka, az egy pöcegödör lett. de mindegy is. nyáron menjen mindenkinek jobb lesz és senki nem haragszik a másikra.
Nem kifejezetten neked fog szólni amit írok hanem úgy általánosságban. Nem értem miért kell folyamatosan szidni, ócsárolálni és köpködni a régi Real játékosokat. Kezdődött Sneijderrel és Robbennnel, de Özillel és Di Mariaval csúcsosodott ki. Legtöbben úgy beszéltek róluk, mintha valami utolsó senkik lennének, pedig rengeteget köszönhet nekik a klub és mi is. Az Özil iránti utálatot különösen nem értem. Mióta elhagyta a Realt soha egy rossz szót nem mondott róla, jópár meccs előtt sok szerencsét kívánt a csapatnak, Ramos az egyik nagyon jó barátja, látszik, hogy madridista maradt. Nem értem mit kellene még csináljon ahhoz, hogy ne utálja a fél fórum innen.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. április 20., csütörtök 20:27

nem azt mondom hogy világverő lenne/lesz de egy jó szint benne van. Özilben semmi akarás nincs Jamesben volt időnként idén is de rájött hogy lefőtt neki és szarik bele, de amikor kezdő volt az akarással nem volt gond. Arsenal kuka, az egy pöcegödör lett. de mindegy is. nyáron menjen mindenkinek jobb lesz és senki nem haragszik a másikra.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 20., csütörtök 20:25

Igen. Ahogy mondtam, másodvonalban kell elhelyezkednie, és akkor királykodhat. Ez neki magas, ahol most van.

Ettől függetlenül és sajnálom, hogy nem vált be. Szimpatikus játékos, mindig is bírtam.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 20., csütörtök 20:22

Remy írta:Elég megnézni, hogy a válogatottban mennyire jó. Egy Interben tudná azt hozni szerintem. Nyilván nem olyan szint, hogy BL-t hozzon az adott csapatnak, de nem hiszem, hogy beszürkülne.

Halászok meg kavebab szedők ellen. Inter jo lehet. Középszerű bajnokság. Középszerű csapata.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 20., csütörtök 20:20

Elég megnézni, hogy a válogatottban mennyire jó. Egy Interben tudná azt hozni szerintem. Nyilván nem olyan szint, hogy BL-t hozzon az adott csapatnak, de nem hiszem, hogy beszürkülne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég