Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 3., péntek 15:50

de te még meg sem várnád, hogy bizonyítson másik szisztémában, hanem takarítanád innen elfelé
akkor meg miről beszélünk?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 3., péntek 15:43

Tudod az lesz majd az ertekmero, ha majd uj edzonel es konkurenciaval a nyakan megtud birkozni az uj helyzettel.
Ha szethajtja a belet es oda teszi magat minden meccsen, akkor aldasom ra maradjon akar milyen hianyossagai is vannak.
De ott a HA, majd hiszem ha latom.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 14:51

Nem szeretnék könnyen meggazdagodni. Nem szeretem az olyan embereket, mert a legtöbbször nem tudják értékelni a kis dolgokat, jobb megküzdeni érte.


Kardoskodok mellette, mert szerintem itt sokkal jobban ekézik szerencsétlent, mint amit megérdemelne. 2011/12 is idényben gyengén indult, de a tavasszal már jól játszott és én tavaly kedveltem meg igazán. Bárki bármit mond, de a Barca megveréseiben is mindig KULCS szerepe volt Ronaldoval egyetemben. Kétlem, hogy egy botlábú, akit már a fórum 40% elüldözne ilyenekre képes legyen. Elismerem vannak hozzáállásbeli hiányosságok, de ez mind orvosolható és egy klasszis játékost nem szabad csak úgy engedi süllyedni vagy csak úgy eldobni. Özil olyan játékos, aki képes bármikor váratlant húzni, legyen ez egy elrontott labdalevétel vagy egy kulcspassz. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 3., péntek 14:29

Kerlon írta:Lassan numberone-tól a lottó számokat is kérhetjük. Nem vagyok annyira biztos, hogy Ancelotti azt akarja játszatni velünk, mint a Milannal. PSG-vel eléggé ráállt a 442. Milanban is 4312 vagy 433 volt. Egyáltalán abban se vagyok biztos, hogy Ancelotti jön. Amúgy kár előre leírni Özilt. Tehetsége meg van hozzá, hogy kezdő legyen és gondolom az új edző, új motiváció, tiszta lap mindenkinél. Ilyenekbe nem is gondoltok bele?

mivel toky mar leirta az amit gondolok, nem fogom megismetelni. A lotto szamokat felejtsed el, gondolod, h aki igy kardoskodik Ozil mellett az majd gazdagga fogom tenni :ras:

Kerlon írta:Ez az utóbbi 1,5-2 év elég erős. Gondolom a bajnoki címben nem volt szerepe...
az a foci sem volt sokkal nezhetobb. Khediranak, Arbeolanak v Celljonak is volt szerepe a bajnoki cimben. :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 2., csütörtök 22:38

Ez az utóbbi 1,5-2 év elég erős. Gondolom a bajnoki címben nem volt szerepe... Eléggé sok a ferdítés Özil részére... Azt elismerem, hogy idén nem boldogító, amit csinál és tényleg elszállt, de azért na. Az meg a másik, hogy a tisztalap nálam azt jelenti, hogy MINDENKI megkapja a bizonyítási lehetőséget. Nem úgy, mint nálatok, hogy őt bírom kezd, őt nem padozik. Ez a Lucas gyerek meg féléve van Európában egy gyengécske bajnokságban(La Ligahoz képest) és már fél Isten... Bírom a játékát, de helyén kéne kezelni a dolgokat. Hazardot viszont hoztam volna már tavaly. Ő inkább Ribery szerű szélső és Maria helyén már rég fickándozhatna, ha rajtam múlott volna a dolog.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 21:03

Kerlon írta:Nem vagyok annyira biztos, hogy Ancelotti azt akarja játszatni velünk, mint a Milannal. PSG-vel eléggé ráállt a 442. Milanban is 4312 vagy 433 volt. Egyáltalán abban se vagyok biztos, hogy Ancelotti jön. Amúgy kár előre leírni Özilt. Tehetsége meg van hozzá, hogy kezdő legyen és gondolom az új edző, új motiváció, tiszta lap mindenkinél. Ilyenekbe nem is gondoltok bele?
Még nem tudjuk, hogy mit fog játszatni, ez igaz, ugyanakkor elég valószínű, hogy jön. Ami biztos, hogy szereti a két belső középpályást. Ahogy az is, hogy Modric jelenleg bőven hasznosabb tagja a Real kezdőjének Özil. Márpedig akkor Özilnek már csak a szélen van hely, ahol az eddigiek alapján nem igazán jó.

Az új edző/motivációhoz visszakérdeznék: és mi van, ha a kispadra küldi az új edző? Az motiválni fogja, vagy pont kiborul a bili? Nem kizárt (sőt valószínű), hogy az új edzőnél (legyen az bárki) megint lesznek kedvencek. És ha Özil nem lesz közte, mondjuk Kaká és Özil szerepet cserél, akkor mi lesz? A tehetség kevés. Alázat és szorgalom is kell, aminek az utóbbi időben nem sok nyomát látni. Ellenben a beképzeltségnek, "hozzánemállásnak" annál többet.

Ha visszaolvasol, én is csak akkor adnám el, ha a pénzéből meg tudnánk venni Lucast, talán Hazard-t. Különben én megtartanám a kispadra. De a kérdés az, hogy ez a két név valóban lehetetlen küldetés-e, illetve Özil bírná-e a padot.
Ettől függetlenül Özil utóbbi 1,5-2 évében nem szolgált rá arra, hogy védjük.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 2., csütörtök 19:55

Lassan numberone-tól a lottó számokat is kérhetjük. Nem vagyok annyira biztos, hogy Ancelotti azt akarja játszatni velünk, mint a Milannal. PSG-vel eléggé ráállt a 442. Milanban is 4312 vagy 433 volt. Egyáltalán abban se vagyok biztos, hogy Ancelotti jön. Amúgy kár előre leírni Özilt. Tehetsége meg van hozzá, hogy kezdő legyen és gondolom az új edző, új motiváció, tiszta lap mindenkinél. Ilyenekbe nem is gondoltok bele?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 16:06

Várjuk meg a jövő évi keretet és az igazolásokat előbb!
Ha ancelotti jon akkor biztos lesz kp-ra igazolas. Tovabba egy tkp is lesz v csatar. KP erkezeskor at fogunk allani, amiben Modric fogja atvenni Ozil helyet. Barmelyik is jon Bale v Aguerro, akkor mar jobb szelen sem lesz helye. Nem hinnem, h kezdo lesz, de cafoljon ram,ha tud.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 2., csütörtök 15:13

Az a durva, h vannak akik meg mindig a kezdőbe raknák a jövő csapatában.
Várjuk meg a jövő évi keretet és az igazolásokat előbb! Az elmúlt 2 éve finoman szólva sem volt kitűnő, de azon kár elmélkedni és abban reménykedni, hogy őt is elküldi a vezetés! :D :D :D Kapura valóban kevésbé veszélyes, sokszor valóban hátrányt jelent az egylábúsága; mentalitásban, erőszakosságban is lenne még mit törleszteni --> az utóbbi időben nagyon nagy lett a pofa és a mellény is, persze ez részben Josénak is köszönhető; hisz ő emelte piedesztálra és tartotta ott minden körülmények között, ettől független remek focista és fontos a csapat számára is! Arról nem is beszélve, hogy jelenleg megszerezhető és jobb ember a helyére nincs is a piacon, innentől kezdve ....... :D Véleményem szerint, ha valakinek, akkor neki pont nagyon jól jön majd ez az edzőváltás és bőven előnyére válhat még a dolog, illetve az hogy ismét meg kell majd küzdenie a helyéért!
az erőnlét meg katasztrófa nálunk, és nem csak Özilnél.
Ezzel meg tökéletesen egyetértek; Marcelo, Benzema, Higuaín stb....
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 2., csütörtök 14:46

" Azon lehet segíteni, ha valaki fizikálisan nincs a topon, de azon, hogy valaki IQ60-nal születik, azon nem hiszem. Vagy te máshogy gondolod? Bele tudod verni valakinek a fejébe, hogy mi a helyes? Szerintem ez nem tanítható..."
Na most akkor...ha valakit lehet motiválni fizikálisan-mondjuk az aki nem motiválja magát nálam nem profi,mert ha már valakit olyan szinten kell noszogatni hogy az edzésmunkát 100%-an végezze mert ezért fizetik ott nagy a baj-akkor mást is lehet mondjuk úgy,hogy édesfiam akkor ne ezt e hülye döntèst hozd ha legközelebb ilyen meg ilyen szituba kerülsz hanem emezt...
Mert csak arra akartam kitérni,hogy vagy mindkettőt lehet,vagy egyiket sem,de nem hiszem hogy a legmagasabb szinten kellene embereket pátyolgatni,mégha akkora Zseni is...Ha valaki nem képes elvégezni a rárótt feladatot akkor el kell zavarni a p*ába és hozni kell olyat aki igen.Legyen az mentális vagy fizikai probléma.Csak arra akartam kititérni a fenti hsz-emel hogy a fórum ügyvédei megint találtak valami nagyszerű kifogást széleslátókörű barátunknak....

A stáb meg ott követte el a legnagyobb hibát,hogy mind2-őt egyáltalán leigazolta...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 1., szerda 20:52

morientes írta:
Azt meg végképp nem értem, hogy miért Özil hibája az, hogy nincs erőnléte. Azt a stábnak kéne észrevennie és úgy felkészíteni a csapatot.
Azt végképp nem értem hogy miért Di Maria hibája lenne,hogy nincs agya,ezzel a megközelítéssel... :roll: a stábnak meg az a legnagyobb hibája hogy mind a kettőt rendszeresen játszatja... :hmmm:
LOL!
Azon lehet segíteni, ha valaki fizikálisan nincs a topon, de azon, hogy valaki IQ60-nal születik, azon nem hiszem. Vagy te máshogy gondolod? Bele tudod verni valakinek a fejébe, hogy mi a helyes? Szerintem ez nem tanítható...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 1., szerda 18:45

Azt meg végképp nem értem, hogy miért Özil hibája az, hogy nincs erőnléte. Azt a stábnak kéne észrevennie és úgy felkészíteni a csapatot.
Azt végképp nem értem hogy miért Di Maria hibája lenne,hogy nincs agya,ezzel a megközelítéssel... :roll: a stábnak meg az a legnagyobb hibája hogy mind a kettőt rendszeresen játszatja... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 1., szerda 16:16

Legkisebbtobi írta:Gotze biztos nem elsz a mienk, a bayerntol vasarolni szinte lehetetlen.

de lucas egeszen mas teszta. ha a psg arabja is akkora hulye mint a mancity tulaja akkor latnak ra realis eselyt.
Csak hangosan gondolkodtam. Tudom, h nincs realitasa foleg a Gotzesnek, de nem csak azert, mert a bajernbol lehetetlen, hanem mert neki a Bajern a kedvence.
Legkisebbtobi írta: de ez igy nem alapot. nem az eronleti edzok a hulyek hanem gulunek van egy csomo hianyossaga, amit hehe minden evben felsorol 5-6-szor, de valaki meg mindig nem latja :roll:
Az a durva, h vannak akik meg mindig a kezdobe raknak a jovo csapataban.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 1., szerda 15:59

Gotze biztos nem elsz a mienk, a bayerntol vasarolni szinte lehetetlen.

de lucas egeszen mas teszta. ha a psg arabja is akkora hulye mint a mancity tulaja akkor latnak ra realis eselyt.

de ez igy nem alapot. nem az eronleti edzok a hulyek hanem gulunek van egy csomo hianyossaga, amit hehe minden evben felsorol 5-6-szor, de valaki meg mindig nem latja :roll:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 1., szerda 15:59

numberone1 írta: Hacsak kis esely is lenne arra, h elcserelni egy Lucasra v Gotzere meg fizetnek is erte. Kar, h erre nincs esely.
A psgben megkaphatna az altala remelt fizu emelest. Mindenki jol jarna.
Götze és Lucas soha nem kérnének fizetésemelést, hát persze.

Iszonyat rossz a légkör a csapatnak és ez mindenre kihat, semmi nem úgy történik, ahogy kéne. Remélhetőleg Mou távozásával, és az új edző érkeztével tisztul a légkör és minőségbeli javulást láthatunk majd. Tavaly a sokkal egységesebbek voltunk, és más is volt az egyes játékosok megítélése. Idén összedőlt minden. Belső viszályok alakultak ki, és ez sosem jó dolog. Senki nem úgy teljesített ahogy kell. (jó 1-2 kivétellel)

Mou lelépésével szerintem sok minden megoldódik.

az erőnlét meg katasztrófa nálunk, és nem csak Özilnél. Az egész stábot le kell cserélni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. május 1., szerda 15:58

Azért tegnap is megvolt a kötelező gólpassz.Am semmi baj nem lenne vele csak kéne egy kicsit padoztatni és attól lehet,hogy észhrztérne

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 1., szerda 15:56

Toky írta:
Kerlon írta:Azt meg végképp nem értem, hogy miért Özil hibája az, hogy nincs erőnléte. Azt a stábnak kéne észrevennie és úgy felkészíteni a csapatot.
Meg gondolom az sem Marcelo hibája volt, hogy sérülése alatt felszedett pár kilót. Gondolom Ronaldo plusz edzései is a stáb döntését dicsérik.
Özil teljesen meg van elégedve a helyzetével. Nagyképű lett és flegma. Az akarást is Google-lel kell keresni benne, és azzal is csak ritkán találni. Ezért fék.
Amúgy az általad emlegetett sportszakma szerint Higuaín top csatár, di María world class.
Ronaldohoz szerintem senkit se érdemes mérni, de elég elgondolkoztató, hogy a csapat 1/5-e súlyfelesleggel rendelkezik vagy az erőnléte nem megfelelő. A stáb dolga lenne a játékosok tökéletes fizikai felkészítése. Az más kérdés, hogy az aláhúzott részed már a játékos hibája.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 1., szerda 15:47

Toky írta:
Kerlon írta:Azt meg végképp nem értem, hogy miért Özil hibája az, hogy nincs erőnléte. Azt a stábnak kéne észrevennie és úgy felkészíteni a csapatot.
Meg gondolom az sem Marcelo hibája volt, hogy sérülése alatt felszedett pár kilót. Gondolom Ronaldo plusz edzései is a stáb döntését dicsérik.
Özil teljesen meg van elégedve a helyzetével. Nagyképű lett és flegma. Az akarást is Google-lel kell keresni benne, és azzal is csak ritkán találni. Ezért fék.
Amúgy az általad emlegetett sportszakma szerint Higuaín top csatár, di María world class.
+1


Hacsak kis esely is lenne arra, h elcserelni egy Lucasra v Gotzere meg fizetnek is erte. Kar, h erre nincs esely.
A psgben megkaphatna az altala remelt fizu emelest. Mindenki jol jarna.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 1., szerda 15:31

Kerlon írta:Azt meg végképp nem értem, hogy miért Özil hibája az, hogy nincs erőnléte. Azt a stábnak kéne észrevennie és úgy felkészíteni a csapatot.
Meg gondolom az sem Marcelo hibája volt, hogy sérülése alatt felszedett pár kilót. Gondolom Ronaldo plusz edzései is a stáb döntését dicsérik.
Özil teljesen meg van elégedve a helyzetével. Nagyképű lett és flegma. Az akarást is Google-lel kell keresni benne, és azzal is csak ritkán találni. Ezért fék.
Amúgy az általad emlegetett sportszakma szerint Higuaín top csatár, di María world class.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 1., szerda 15:06

Casso írta:Semmiképpen nem maradhat. Óriási fék. Nyáron szépen elpasszolhatnánk 40-50 körül.
:lol: Most vagy a sportszakmát nézed hülyének vagy a megítélőképességeddel lehet probléma. Nem láttam még 50 milliós óriási féket...


Azt meg végképp nem értem, hogy miért Özil hibája az, hogy nincs erőnléte. Azt a stábnak kéne észrevennie és úgy felkészíteni a csapatot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég