Mesut Özil - 10

Archívum
sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. május 3., péntek 19:32

Am nem unjátok Özil fikázását már kb. 2 hete.Tény, hogy nem élete szezonját futja de a fél csapat se!! :cens: :cens:

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 3., péntek 19:27

Nzedge írta:
Te fociztál már?
Egy motiválatlan embert(értsd:akiben nincs meg a tűz) azt könnyebb szerelni,semlegesíteni vagy arrébb lökni.
szerintem..
Nem nem fociztam... de erdekes dolog ez.. ha valaki gyenge fizikalisan az tok mindegy milyen lelki allapotban van... de orok szabaly... egy focistaval ne vitatkoz :coffee:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 3., péntek 19:07

Legkisebbtobi írta:
Nzedge írta: Ez mind motiváció kérdése,illetve fejben nincs ott a srác egy jó ideje.Én azt mondom új edző-új esélyek!
szerk: amit Toky írt,hogy könnyen ellökik stb..az is a motiválatlanság hatására írható.
Motivalatlansag miatt tudja minden ember arebb rakni? Ez most komoly... Ha utcan belem kotnek akkor motivalatlansag miatt hagyom, hogy arebb lokjenek? jezusom- :( :roll:
Te fociztál már?
Egy motiválatlan embert(értsd:akiben nincs meg a tűz) azt könnyebb szerelni,semlegesíteni vagy arrébb lökni.
szerintem..

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 3., péntek 18:42

Nzedge írta: Ez mind motiváció kérdése,illetve fejben nincs ott a srác egy jó ideje.Én azt mondom új edző-új esélyek!
szerk: amit Toky írt,hogy könnyen ellökik stb..az is a motiválatlanság hatására írható.
Motivalatlansag miatt tudja minden ember arebb rakni? Ez most komoly... Ha utcan belem kotnek akkor motivalatlansag miatt hagyom, hogy arebb lokjenek? jezusom- :( :roll:

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 3., péntek 17:44

Nzedge írta:De mondom remélem az edzőváltás pozitív hatással lesz Rá,mert a képessége adott,de utóbbi időkben fejben elveszett..
mint ahogy anno sneijder.

pontosan ugyanazt latom benne, eljott a real madridba, odatette az elso evet, csodalatosan. majd elhitte magarol es ugy viselkedik meg ugy jatszik, mintha o szarta volna a spanyol viaszt.

remelem felebred, mert potencial lenne benne, bar nagyon kellene egy jobb lab neki :mrgreen:
12

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 3., péntek 17:41

Kerlon írta:
CS0ki írta:Nekem az a gondom vele még egyébként, hogy unalmas játékos lett. Meg nem látványos. (max néha látványosan leszarom stílus...) Első évében majndem minden meccse után megnéztem még a csak az ő mozdulataiból összeállított összefoglalót, mert minden meccsen volt jó pár olyan testcsel, megindulás, passz, amit érdemes volt újra látni. Ezért bírtam nagyon, ahogy Robinhot korábban. Nem konkrétan a hatékonyság miatt, hanem mert csempészett egy kis varázslatot a játékba. Ez szinte teljesen kiveszett belőle... :(
Ezzel egyetértek. Egy az egyben kevesebbet vállal pedig megtudná csinálni, ami még zavaróbb, hogy nem lő. Pedig, amit a Barca ellen egyszer megeresztett... Ilyenekre kéne ráébresztenie valakinek, mert szerintem a tudása az adott.
Ez mind motiváció kérdése,illetve fejben nincs ott a srác egy jó ideje.Én azt mondom új edző-új esélyek!
szerk: amit Toky írt,hogy könnyen ellökik stb..az is a motiválatlanság hatására írható..

De mondom remélem az edzőváltás pozitív hatással lesz Rá,mert a képessége adott,de utóbbi időkben fejben elveszett..:/

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 3., péntek 17:40

azért Di Maria is elvállalja néha :lol:
Merci Zizou!

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 3., péntek 17:35

hehe írta:engem nem érdekel milyen a csel, csak legyen hatékony. lásd messi.
de özilnél nem lehet túlzott hatékonyságról beszélni, mint ahogy igen, rohadt keveset is lő messziről.
Keveset lő, mint a csapat többi 90%-a, Ronaldon kívül, meg néha talán Modric, lényegében másnak, mintha lőnie se lett volna szabad a 16-n kívülről.
morientes írta:Megmondom; ilyen hozzáállással semennyire.
Úgy tesztek, minta rajta kívül az egész csapat akkora odaadással lenne, egyedül ő szarik bele az egészbe.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 3., péntek 17:31

Kerlon írta:Érdemleges rész: rábeszélni: biztatni, hogy vállalja többször fel az 1v1-et.
Mostanában is elvállalja kb fele annyiszor mint az első évében. A különbség az, hogy most már nagyon ritkán jön be.
Első évében még távolabb védekeztek tőle, így volt helye. Ma odaállnak mellé, és vállal arrébb teszik falt nélkül. Amire Ő összerogyik, és tárt karokkal reklamál a szemei kereszttüzében égő bírónak, hogy Őt most meggyilkolták, miért nem védi. Mondjuk mostanában már testtel sem kell nagyon küzdeni Vele, a lábáról is könnyen lehalászták a labdát.
Szóval rá lehet beszélni, de nem látom, hogy attól jobb lenne. Ha Lucas (Hazard?) nem szerezhető meg, akkor maradhat. Mert hiszed vagy sem, elismerem Özilt. Szeretnék én olyan kétballábat, mint Neki van egy (de szar vicc volt :mrgreen: ), de az a produktum, amit 2 éve (nem másfél) a pályára rak, legyen akármilyen jó szeme a játékhoz, nem predesztinálja többre, mint egy cserejátékos. Vajon tűrné? Amekkora arca nőtt, nem hiszem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 3., péntek 17:20

Ok, ezentúl megmondhatod, hogy kiket szeressek és kiket nem. Gondolom az átpörgött az agyadon, hogy nem az idei játéka miatt kedveltem meg Özilt. Gondolom az átfutott az agyadon, hogy nem az alapján választok kedvenc/kedvelt játékost, hogy mennyire hajt vagy mennyire nem teszi azt. Kedvenc játékosom Varga Józsi meg Thorgelle. :Đ :shifty: 
Dehogyis akarom én megmondani hogy kit szeress vagy kit ne...miközöm van nekem ahhoz.Csak furcsálottam a dolgot,ennyi... :hmmm:
Te próbálsz meggyőzni itt mindenkit,aki szkeptikus vele szemben hogy mennyire fontos ő a Real Madridnak....Megmondom; ilyen hozzáállással semennyire.

10-11 évvel ezelőtt az akkori támadók csukáját se pucolhatta volna,most meg betonkezdő minden fontos meccsen.Hát persze hogy nem akarja odarakni magát...minek is hisz úgy is játszik.Ha meg besül,(mostanába elég sokszor),az sose az ő hibája... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 3., péntek 16:55

engem nem érdekel milyen a csel, csak legyen hatékony. lásd messi.
de özilnél nem lehet túlzott hatékonyságról beszélni, mint ahogy igen, rohadt keveset is lő messziről.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 16:45

hehe írta:1 kérdés:
honnan veszi vki, hogy özil jó egyazegyben? :hmmm:

mert én nemigen láttam tőle olyat, hogy nem az alibi biztosat választja, hanem a real 10-eseként, támadó kp-sként cselezzen egy jókorát, amivel megbontaná a védelmet váratlanul...
Jó hát, aki nem tud elasticot meg bicikli cselt az nálad szinte halott ilyen téren. Özil inkább a testcselekkel húzta meg a váratlant.
https://www.youtube.com/watch?v=Ky58VcwG90Y
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 3., péntek 16:33

1 kérdés:
honnan veszi vki, hogy özil jó egyazegyben? :hmmm:

mert én nemigen láttam tőle olyat, hogy nem az alibi biztosat választja, hanem a real 10-eseként, támadó kp-sként cselezzen egy jókorát, amivel megbontaná a védelmet váratlanul...
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 16:32

morientes írta:
Ezzel egyetértek. Egy az egyben kevesebbet vállal pedig megtudná csinálni, ami még zavaróbb, hogy nem lő. Pedig, amit a Barca ellen egyszer megeresztett... Ilyenekre kéne ráébresztenie valakinek, mert szerintem a tudása az adott.
Rábeszélni!??Megette a fene ha valakit győzködni kell hogy csinálja amire képes... :roll: Ugyanis nem akarásnak mindíg nyögés a vége...

Érdekes hogy pont egy olyan embert védesz,akibe egy csepp akarat sincs,aki magasról tesz bele az egészbe,holott azt az elvet vallod amit én,hogy t.illik minden kicsi apró dologért jobb megküzdeni,mintha az ölébe pottyanna az embernek...
Ehhez képest Özil megtesz mindent valóban... :hmmm:
Ok, ezentúl megmondhatod, hogy kiket szeressek és kiket nem. Gondolom az átpörgött az agyadon, hogy nem az idei játéka miatt kedveltem meg Özilt. Gondolom az átfutott az agyadon, hogy nem az alapján választok kedvenc/kedvelt játékost, hogy mennyire hajt vagy mennyire nem teszi azt. Kedvenc játékosom Varga Józsi meg Thorgelle. :Đ :shifty:

Érdemleges rész: rábeszélni: biztatni, hogy vállalja többször fel az 1v1-et.

Másik: itt már tényleg Özilt látja a legtöbb ember a legsuttyóbbnak. :coffee: :kivagyhe:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 3., péntek 16:25

Ezzel egyetértek. Egy az egyben kevesebbet vállal pedig megtudná csinálni, ami még zavaróbb, hogy nem lő. Pedig, amit a Barca ellen egyszer megeresztett... Ilyenekre kéne ráébresztenie valakinek, mert szerintem a tudása az adott.
Rábeszélni!??Megette a fene ha valakit győzködni kell hogy csinálja amire képes... :roll: Ugyanis nem akarásnak mindíg nyögés a vége...

Érdekes hogy pont egy olyan embert védesz,akibe egy csepp akarat sincs,aki magasról tesz bele az egészbe,holott azt az elvet vallod amit én,hogy t.illik minden kicsi apró dologért jobb megküzdeni,mintha az ölébe pottyanna az embernek...
Ehhez képest Özil megtesz mindent valóban... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 3., péntek 16:20

numberone1 írta:
___Samy___ írta:de te még meg sem várnád, hogy bizonyítson másik szisztémában, hanem takarítanád innen elfelé
akkor meg miről beszélünk?

igen mert eltudnek kepzelni mast is a helyen. De nem en dontok, vkik kedvelik vkik nem.
akkor meg nem értem, hogy jött ide ez a hsz:
Tudod az lesz majd az ertekmero, ha majd uj edzonel es konkurenciaval a nyakan megtud birkozni az uj helyzettel.
Ha szethajtja a belet es oda teszi magat minden meccsen, akkor aldasom ra maradjon akar milyen hianyossagai is vannak.
De ott a HA, majd hiszem ha latom.
mert itt meg az áldásod adod a maradására, csak küzdjön, közbe meg tudjuk mi van
na mindegy, én kiszálltam
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 3., péntek 15:59

CS0ki írta: Ez szinte teljesen kiveszett belőle...
Köszönjük a botegyszerű taktikának, az elvárásoknak, amik gépiessé és egysíkúvá tették a játékunkat, játékosainkat.
Merci Zizou!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 3., péntek 15:58

___Samy___ írta:de te még meg sem várnád, hogy bizonyítson másik szisztémában, hanem takarítanád innen elfelé
akkor meg miről beszélünk?

igen mert eltudnek kepzelni mast is a helyen. De nem en dontok, vkik kedvelik vkik nem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 3., péntek 15:58

CS0ki írta:Nekem az a gondom vele még egyébként, hogy unalmas játékos lett. Meg nem látványos. (max néha látványosan leszarom stílus...) Első évében majndem minden meccse után megnéztem még a csak az ő mozdulataiból összeállított összefoglalót, mert minden meccsen volt jó pár olyan testcsel, megindulás, passz, amit érdemes volt újra látni. Ezért bírtam nagyon, ahogy Robinhot korábban. Nem konkrétan a hatékonyság miatt, hanem mert csempészett egy kis varázslatot a játékba. Ez szinte teljesen kiveszett belőle... :(
Ezzel egyetértek. Egy az egyben kevesebbet vállal pedig megtudná csinálni, ami még zavaróbb, hogy nem lő. Pedig, amit a Barca ellen egyszer megeresztett... Ilyenekre kéne ráébresztenie valakinek, mert szerintem a tudása az adott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 3., péntek 15:55

Nekem az a gondom vele még egyébként, hogy unalmas játékos lett. Meg nem látványos. (max néha látványosan leszarom stílus...) Első évében majndem minden meccse után megnéztem még a csak az ő mozdulataiból összeállított összefoglalót, mert minden meccsen volt jó pár olyan testcsel, megindulás, passz, amit érdemes volt újra látni. Ezért bírtam nagyon, ahogy Robinhot korábban. Nem konkrétan a hatékonyság miatt, hanem mert csempészett egy kis varázslatot a játékba. Ez szinte teljesen kiveszett belőle... :(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég