Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 17., hétfő 16:21

ericco írta:
a fontos meccseinken általában a CR-Özil
Tavaly a bajnoki classico óta ezt szajkózzátok, pedig azóta nagy csapatok ellen rendre beégett. Barca ellen néha mutatott valamit, de ott az egész csapat jó volt, mivel Mou pont ellenük építette fel a csapatot. Ha máshogy kellett volna játszani, megállt a tudomány.
tavaly Bayern ellen gól+gólpassz, idén MU ellen a győztes gólban meghatározó szerep, Dortmund ellen gól + 3 gólpassz,

játszottunk más nagycsapattal ezeken kívül? nemhiszem

a barca ellen meg mindig meghatározó szerepe van
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Sastre » 2013. június 17., hétfő 16:02

Valószínűleg az új edzővel nem azt fogja játszani a csapat, mint eddig. Nem Ronaldora lesz kihegyezve minden, remélem egy jól működő gépezet lesz a támadóegységünk... és akkor szerintem Özil nagyon is jó lesz ide, ő az a típusú játékos, akkor egy jól működő fogaskerék tud lenni egy gépezetben... viszont idén nem volt támadójátékunk... ha nem villant valamelyik játékosunk, vagy nem sikerült lekontrázni az ellenfelet, akkor teljesen sansztalanok voltunk... remélem olyan edző jön, aki nem csak ahhoz ért, hogy felépítsen egy stabil csapatot, ami a védelemre épít. Remélem lesz egy alap támadójátékunk, ami akkor is nézhető focit produkál, ha éppen egyik játékosunk se villan... ha ez lesz, akkor Özil is meg fogja találni a helyét.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 17., hétfő 15:57

rohadt unalmas mar ez az ozil tema... sajnos nem lehet innen kibaszarintani innentol kezdve mar nem erdemes vitazni ennyit rajta... meg kell nezni hogy mas edzonel mit alkot... ha ugyanezt a fost akkor paros labbal rugnam ki.

ez az ozil vedes historia is mar atcsap szanalmasba... minden hulyeseget felhoztok hogy mekkora zseni...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 17., hétfő 15:54

a fontos meccseinken általában a CR-Özil
Tavaly a bajnoki classico óta ezt szajkózzátok, pedig azóta nagy csapatok ellen rendre beégett. Barca ellen néha mutatott valamit, de ott az egész csapat jó volt, mivel Mou pont ellenük építette fel a csapatot. Ha máshogy kellett volna játszani, megállt a tudomány.
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 17., hétfő 15:48

igen, egy igazi zseni. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 17., hétfő 15:13

adamzz írta:Özil egy szar. Nulla.
ez a szar minden itt töltött évében benn volt vmilyen év csapata szavazáson a kezdő 11-ben.
akkor a többiek mik?
meg sorozatban ő kapja a legjobb német játékos díjat is. Pedig nem kutyaütök játszanak ott se.
Zidane odavan érte, Guti odavan érte, RC is, sorolhatnám, a csapattársai is általában őt emelik ki CR mellett a csapatból...
de ők vakok, semmirekellők, nem értenek hozzá

a fontos meccseinken általában a CR-Özil párosnak köszönhetjük a góljainkat, és pályafutása alatt már bőven több mint 100 gólpassznál jár

és még csak 24 éves
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4459
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. június 14., péntek 14:43

de ha van a csapatodban egy Özil, akkor játszatod.
na emiatt a fasza hozzáállás miatt lazsál a meccsek 90%-án...

igenis hozzunk valakit mellé, akivel küzdjön meg a posztjáért, ezért is örülnék Isconak.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 14., péntek 14:19

Lehet h ez itt pár embernek nem tetszik, de ha van a csapatodban egy Özil, akkor játszatod.
Nem véletlenül vannak oda érte a spanyolok, a csapattársak (most épp Modric említette meg), az egész szakma, és nemutolsó sorban Zidane, akinek elég nagy szerepe lesz mostantól a klubnál.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 14., péntek 9:37

Gerr90 írta: Ha igazak a pletykák és Carlo érkezésével a KP-n lesz a hangsúly, ami feltehetőleg 3 embert jelent, szerintetek nem szűnik meg Mesut posztja?
Ez attol fugg, hogy erkezik-e valami komolyabb arc a kozeppalyara. Mert Vidal nem elado, Gundogant csak jovore adnak, Verrattival hosszabbitani akarnak (mondjuk o amugy is inkabb Xabi posztjara jonne). En el tudom kepzelni, hogy a kisebb meccseken marad a 4-2-3-1 Xabi/Verratti, Modric, Ozil-el, a nagyobb meccseken pedig Ozil helyett egy vedekezobb jatekos kerul a kezdobe, Modric pedig elorebb megy. Minden attol fugg, hogy kit sikerul megszerezni.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 14., péntek 8:03

ganjaman89 írta:Pastore.-nak se szünt meg a posztja,szerintem özilé se fog. Nem hiszem hogy nagy változások lesznek a taktikai felállásban.
Csak a PSG-ben nem volt egy CR-Bale tkp parosa(csak feltetelezes keppen), akkor Pastore sem kerult volna be a kezdobe.
Szerintem a lajsabb meccseken nem lesz annyira massziv a kp. Azokon kaphat szerepet inkabb Ozil.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ganjaman89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 13:40
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2013. június 14., péntek 7:40

Pastore.-nak se szünt meg a posztja,szerintem özilé se fog. Nem hiszem hogy nagy változások lesznek a taktikai felállásban.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 14., péntek 5:59

Nem akarok vitát generálni, és előre leszögezném, hogy semmi bajom Özillel, DE:
Ha igazak a pletykák és Carlo érkezésével a KP-n lesz a hangsúly, ami feltehetőleg 3 embert jelent, szerintetek nem szűnik meg Mesut posztja? Igen, egy állat vagyok, ilyen korán ezen agyalok. :D Nem tudtam az éjjel aludni és fociról filozofáltam.
Az első harmadba nem hiszem, hogy betennék, túl sok pletyka megy a támadók érkezéséről, így oda valami olyasmit képzelek, hogy CR-Suarez-Bale. (persze csak akkor, ha létre is jönnek a transzferek) Ide maximum Bale helyére mehetne, de ha kiadunk érte annyi pénzt, kétlem, hogy be is következne.
Ez viszont azt is jelenti, hogy Özilnek egy sorral hátrébb kellene kerülnie, ami szerintem nem kimondottan a komfortzónája. Távolabb lenne a kaputól és védekezésben sem elég acélos hozzá. A poszt megölné a játékát. Másmilyen középpályások kellenek nekünk. Egy kreatív Modric, egy távolról szervező Verratti (esetleg az alternatívájaként egy más stílusú Gündogan) és valaki, aki végre képes szűrni és labdákat szerezni. Nem, nem Gago vagy Khedira.
Mindezt 4-3-3-ra érvényes, és persze nem biztos, hogy az lesz belőle.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 9., vasárnap 23:38

Sierra írta:
oroszisti írta: de azért az idei szar szezonjában is közel 30 asszisztot adott
Inkább közel 20-at. :D
Német meccsekkel együtt közel 30 :shifty:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 9., vasárnap 18:16

oroszisti írta: de azért az idei szar szezonjában is közel 30 asszisztot adott
Inkább közel 20-at. :D

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 9., vasárnap 18:04

Szánalmas ami itt megy Özil topicjában :( Nagyon jó játékos , egyértelmű hogy neki sem kedvezett a játékrendszer , de azért az idei szar szezonjában is közel 30 asszisztot adott ... Át ívelgettük a középpályát teljesen kivettük a játékból , azért volt láthatatlan , ha jövőre is ezt hozza még nálam akkor is maradhatna max cserepadon .
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 9., vasárnap 17:44

Tudod mit nem értek? Azt amikor (én kedvelem Modricot is), de mikor ti általábon numberone1-nal kardoskodtok Luka mellett, akkor is azt írjátok, hogy nem ez a rendszer való neki, szóval a horvát Guettának is új csapatot keresnétek? Vagy Benzemanak? 
Ajj egyből tudtam hogy harapni fogsz... :mrgreen:

De igazad van,ahogy le is írtam a minap,ha Benzema megérdemel még egy szezont hogy bizonyítson,akkor Özil ugyan úgy...na Yolo vagy kumbaya vagy mi.... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 9., vasárnap 15:19

morientes írta:
Erre régen nem volt kedvem a szimpla Özil-utálatod miatt válaszolni, de Özil mellett szól, akár hakni csapat, akár nem, hogy abban a RENDSZERBEN jobban játszik.
Como se ve en el campo, yo no veo a nadie ... Hát...talán keresni kellene neki egy csapatot,ami abban a RENDSZERBEN játszik... :mrgreen:
Tudod mit nem értek? Azt amikor (én kedvelem Modricot is), de mikor ti általábon numberone1-nal kardoskodtok Luka mellett, akkor is azt írjátok, hogy nem ez a rendszer való neki, szóval a horvát Guettának is új csapatot keresnétek? Vagy Benzemanak?

Egyszer már valaki leírta a franciával kapcsolatban, hogyha az autódban tönkre megy egy alkatrész nem az egész autót cseréledre, hanem az alkatrészt, mert az a kifizetődőbb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 9., vasárnap 15:05

Erre régen nem volt kedvem a szimpla Özil-utálatod miatt válaszolni, de Özil mellett szól, akár hakni csapat, akár nem, hogy abban a RENDSZERBEN jobban játszik.
Como se ve en el campo, yo no veo a nadie ... Hát...talán keresni kellene neki egy csapatot,ami abban a RENDSZERBEN játszik... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 9., vasárnap 11:09

Be nem tenném oda a lábam a világ összes zsetonjáért se... Még megfertőznének és elhinném, hogy őskatalán vagyok én is. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 9., vasárnap 11:05

nmate írta:Gété szerintem ő maga sem tudja kinek szurkol :mrgreen: :mrgreen:
Igen, sajnos érzem, hogy egyre inkább a Madrid felé húz a szívem, lassan már nem is tudom, kinek szurkoljak a következő Clásicón... :mrgreen: :mrgreen:
Amúgy azért raktam be, mert remek játékosnak tartom a gülüt, annak ellenére, hogy itt valóban nagyon kevesen ismerik el (ahogy Kerlon is írta).

Most valamelyik madridista gyorsan menjen fel az eurobarçára, és tegyen be egy Iniesta-videót Andrés topikjába, hogy teljes legyen az összhang. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég