Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 26., szerda 17:02

Legkisebbtobi írta:Azaz kezdjuk elorol az ozil vitat... esz az van.
Figyelj, engem frusztrál, hogy a fórum 80%-a semmibe nézi Özilt. Túlzás nélkül.
Ha másról meg össze dobnak egy videót (tökéletes példa Isco) akkor meg már vele kezdik a jövő évi kezdőt.
Mindenki döntse el magába, hogy melyik a gázabb.

Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy rá férne jó pár pofon, mert ez a szezonja (játékban, magához képest) nagyon gyenge volt, de azé' na...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 26., szerda 16:50

M1Ö írta:
Mike írta:back heel passes
Hagyjad már... Balhere, mert az összeset ballal tolja... :coffee:

Bezzeg ha Isco, Lucas, Neymar csinál ilyeneket, egyből mindenidőklegjobbjátékosa... :-*
Azaz kezdjuk elorol az ozil vitat... esz az van.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 26., szerda 16:01

Mike írta:back heel passes
Hagyjad már... Balhere, mert az összeset ballal tolja... :coffee:

Bezzeg ha Isco, Lucas, Neymar csinál ilyeneket, egyből mindenidőklegjobbjátékosa... :-*
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 26., szerda 12:53

Akárki akármit mond, nagy tanár a kis Mesut.
Özil and Ramos training
Ezt néztem tegnap, látszik, hogy nagy haverok. :)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 26., szerda 12:29

back heel passes :roll:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 21., péntek 19:05

az meg se fordul a fejedben h nem is akarja?
De igen, én csak a számomra optimistább verziót említettem. :mrgreen:

Bár nem, ez hülyeség, inkább csak Özil vétózza majd meg az egészet.
Mindenki gondoljon amire akar, persze abban igazad, van, hogy nem a játékos hibás abban, hogy agybafőbe nyomatják, hanem az edző vagy a vezetőség.

A lényeg, az, hogy a 423-el mindig befürödtünk BL-ben a németek ellen, mivel szétfuttak minket, és uralták a középpályát.És ez Carloval se lesz másképp ha marad ez a formáció.

Tudom, hogy fáj az Özil fanoknak, de ha esetleg váltunk 4-3-3-ra annak Özil kellene legyen a szenvedő alanya, kivéve, hogyha nem sikerül a Bale vagy az Isco transzfer, akkor talán nyomhatná jobb oldalt, abba viszont belegondolni is rossz.
Love football, hate antifa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 21., péntek 18:49

realistahuni írta: Nem lesz annyi hatalma Carlonak, hogy kipattintsa
az meg se fordul a fejedben h nem is akarja?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. június 21., péntek 18:46

Már Özil is ekkora király lett 2-3 év alatt, vagy csak benyalta magát Casillasnál? :lol:

Szerintem inkább az lesz az okda, hogy nem nyomatunk 433-mat, hogy a szezon 90 %-ában felesleges lenne, meg amúgy sincs hozzá megfelelő középpályánk, sem mennyiségben, minőségben meg főleg.

Bár nem, ez hülyeség, inkább csak Özil vétózza majd meg az egészet. :ike:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 21., péntek 18:38

“Elnök úr, még sok éven át itt szeretnék maradni” – mondta Özil Péreznek a szezon végén. A Marca szerint Özilnek, mint több játékosnak is, voltak kétségei, azonban Pérez és José Ángel Sánchez ezeket hamar eloszlatta.

Fasza. Amúgy elgondolkodtam, és szerintem pont ő lesz az oka annak, hogy nem nyomatunk 4-3-3-at majd Ancelottival, mert abban a rendszerben alkalmatlan a német. Nem lesz annyi hatalma Carlonak, hogy kipattintsa. A Modric/Xabi-Kondogbia/Casemiro/Khedira tengely továbbra is kevés lesz.

Flame: ON
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 17., hétfő 18:42

Mike írta:hát, nem akarok g.ci lenni, de az kb senkinek se... Még Ronaldo játékára se mondanám azt a nagyok ellen h jó, ő is inkább csak eredményes. Egyedül talán Varane.
hát pont ez az.
hogy ez szégyen.
ez nem offense hangvételben:
de mivel özilt zsenizik sokan -nem rátok gondolok most- ezért nyilván özil több savazást kap itt a fórumon mint mondjuk coentrao. meg mivel alapkezdő, meg ő a "tizes".. :)

gyere májk, neked is adok 120milliót a másik topikban. :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 17., hétfő 18:40

Galacticos írta:a statisztikája. de nem a játéka.
hát, nem akarok g.ci lenni, de az kb senkinek se... :| Még Ronaldo játékára se mondanám azt a nagyok ellen h jó, ő is inkább csak eredményes. Egyedül talán Varane.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 17., hétfő 18:36

Hát én eddig se azt állítottam, hogy Özil tökéletes és nem is lesz, de szerintem nagyon nagy gyökérnek van beállítva itt pedig nem az. Na mindegy. A 120 millódat meg elverem mindjárt a Légy Zombori Taktikus topikban. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 17., hétfő 18:31

Kerlon írta:mondjuk Özilnek a nagy csapatok ellen is felvállalható a statisztikája...
a statisztikája. de nem a játéka.
Kerlon írta: A többiek meg képtelenek veszélyesek lenni a kapura
mondjuk ez özilre abszolút igaz. nem értem hogy miért nem lövi el azt a kurva labdát 16-18ról. inkább leteszi még akkor is ronaldonak. nem olyan rossz a rúgótechnikája hogy onnan ne tudna vállalható hatékonysággal gólokat lőni. én ezt hiányolom öziltől a legjobban az 1v1ezés mellett.
mindegy remélem jövőre ha kezdő lesz akkor azért mert a teljesítménye alapján megérdemli.
Kerlon írta:Én még mindig azt mondom, hogy kell egy értelmes jobb támadó és egy terminátor Modric mellé a középpályára, aztán a kezdő rendben is van...
és akkor 4231 v 433?
más téma ugyan, de kerlon ez neked szól. rmcftől már megkérdeztem ugyanezt, most te jössz. :D most nyáron a realitás talaján maradsz, te intézed az igazolásokat, állítod össze a kezdőt és a felállást is te szabod meg. én meg adok neked 120millió eurot hogy nézz szét a piacon. ki jön? özil marad kezdő? isco vagy bale? új csatár? felőlem átvihetjük másik topikba is, kibaszott aktív vagyok most, úgyhogy gondolom örültök. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 17., hétfő 18:23

Galacticos írta:
Mike írta: Dortmund ellen gól + 3 gólpassz,
a csoportkörben...
az elődöntőben meg csa k ajtó-ablak ziccer elhibázása..

ja de az egyik gólpasszát az elődöntőben adta, bocs.

statisztika... sírok rajtuk.
mondjuk Özilnek a nagy csapatok ellen is felvállalható a statisztikája... Elég csak arra gondolni, hogy az elmúlt 5-6 Barca elleni meccsünket kb Ronaldo és Özil hozták. A többiek meg képtelenek veszélyesek lenni a kapura vagy helyzetbe hozni másokat... Én még mindig azt mondom, hogy kell egy értelmes jobb támadó és egy terminátor Modric mellé a középpályára, aztán a kezdő rendben is van...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. június 17., hétfő 18:06

h3x0r írta:...(nem tudom mar melyik focista nyilatkozta regebben, hogy edzeseken direkt a gyengebbig labaval probalt megoldani mindent, hogy az is fejlodjon valamit, ...
pl: a nagy Zidane is a hazai VB-re fejlesztette ki a bal lábát is. És pl a Dortmundnál van egyedülálló "rúgó edző központ" (ezt nem tudtam jobban megfogalmazni), ahol a játékosokat űrcuccokkal tanítják lőni jobbal, ballal, rögzítve, kapásból, reflexből, stb. Így csináltak mondjuk a lengyel 3-ad osztályban játszó csatárkezdeményből, egy jól lövő Lewa-t (technikailag egyebet nem is tud szegénykém :lol: ).

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 17., hétfő 16:54

Nem worldclass a srác, de igenis jó játékos. Csak őt is elvakította a madridi királyság, a fényűzés. Ezt kéne belőle kinevelni, ha nem megy, mehet Isten hírével.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9181
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 17., hétfő 16:51

Ozilnek nem az a legnagyobb problemaja, hogy full egylabas (nem tudom mar melyik focista nyilatkozta regebben, hogy edzeseken direkt a gyengebbig labaval probalt megoldani mindent, hogy az is fejlodjon valamit, erre Ozilnel meg egy edzo se gondolt?? ), szoval nem az egylabassaga a gond, hanem hogy magasrol sz.rik a meccsekre. Elso eveben ment, hajtott, mondjuk 60 percnel akkor se birt tobbet, mert akkoriba meg tudta, hogy ha gyengen teljesit, ott van egy Kaka aki atveszi a helyet. Miota betonbiztos a kezdoben a helye, egyszeruen nincs mi motivalja, nem olyan mint CR, aki naprol napra jobb akar lenni, hanem megelegszik azzal, hogy minden masodik meccsen ad egy golpasszt. Jot tenne neki egy konkurencia, talan Isco szemelyeben es aki jobban hajt, az kerul a kezdobe. (persze nem ugy mint ahogy el unico csinalta csatar poszton, hogy egyik meccsen higu, masikon benz kezdett. el kell koteleznie magat az edzonek az egyik mellett es ha 5-6 meccs utan a masik jobb teljesitmenyt hoz le cserekent, akkor o kerul be a kezdobe)

Béla
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. június 17., hétfő 16:37

Galacticos írta:
Mike írta: Dortmund ellen gól + 3 gólpassz,
a csoportkörben...
az elődöntőben meg csa k ajtó-ablak ziccer elhibázása..

ja de az egyik gólpasszát az elődöntőben adta, bocs.

statisztika... sírok rajtuk.
ja meg az atletico ellen a kupa döntőben ő lőtte be a szögletet amit Ronaldo befejelt, utána meg kihagyta azt a k :cens: nagy ziccert.
2013.05.28
11.45

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 17., hétfő 16:30

Mike írta: Dortmund ellen gól + 3 gólpassz,
a csoportkörben...
az elődöntőben meg csa k ajtó-ablak ziccer elhibázása..

ja de az egyik gólpasszát az elődöntőben adta, bocs.

statisztika... sírok rajtuk.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 17., hétfő 16:25

Legkisebbtobi írta:rohadt unalmas mar ez az ozil tema... sajnos nem lehet innen kibaszarintani innentol kezdve mar nem erdemes vitazni ennyit rajta... meg kell nezni hogy mas edzonel mit alkot... ha ugyanezt a fost akkor paros labbal rugnam ki.

ez az ozil vedes historia is mar atcsap szanalmasba... minden hulyeseget felhoztok hogy mekkora zseni...
Azért mert ti meg minden hülyeséget felhoztok amivel szidni tudjátok és úgy lekicsinyítitek a képességeit, hogy rossz nézni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég