Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 26., péntek 14:31

Na tessék, csak lenyilatkozta azt, hogy rohadtul nem fekszik neki a jobb szél...
Ez látszott is rajta, szóval nem is értem minek erőltetik ott. Tök kézenfekvő,hogy középen a helye.

Remélem Ancelotti veszi a lapot,és nem kísérletezget vele tovább a szélen,hanem beteszi KP-ra. :)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 26., péntek 6:32

ez miben másabb mint bárki más nyilatkozata? Most h Özil szólalt meg egyből nemtetszik. Csinálhat ez az ember akármit, utálod mint a szart.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 25., csütörtök 22:50

Gascoigne írta:
Özil: “Ancelotti tudja nagyon jól, hogy mit akar. Egyértelmű elképzelései vannak, mi pedig igyekszünk alkalmazkodni azokhoz. Folyamatosan fejlődni fogunk. Biztos, hogy sikeres lesz a mostani idényünk” – nyilatkozta a Királyi Gárda 10-ese.
Ez meg mire jó? Ha egyetlen önálló gondolata nincs, kár megszólalnia. Vagy ez az üzenetrögzítője volt?

Ez a tipikusan ott kötök bele ahol tudok stílus. Engem jobban idegesített pl. mikor Arbeola naponta nyilatkozott a csapat balhéjáról. Na azon ki lehet akadni,amikor picsognak meg a szennyest teregetik.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 25., csütörtök 22:28

Gascoigne írta:
Özil: “Ancelotti tudja nagyon jól, hogy mit akar. Egyértelmű elképzelései vannak, mi pedig igyekszünk alkalmazkodni azokhoz. Folyamatosan fejlődni fogunk. Biztos, hogy sikeres lesz a mostani idényünk” – nyilatkozta a Királyi Gárda 10-ese.
Ez meg mire jó? Ha egyetlen önálló gondolata nincs, kár megszólalnia. Vagy ez az üzenetrögzítője volt?

A harmadik szamu mez bemutatojan megkerdeztek, hogy mit gondol a kovetkezo szezonrol. Szerinted mit kellett volna mondjon?
De most komolyan. Kepzeld el, hogy a Realban jatszol, szol az elnok, hogy szeretne ha elmennel a harmadik szamu mez bemutatojara, csinalnak rolad par kepet es valaszolsz a kerdesekre. Megkerdezik toled, hogy mit gondolsz az uj szezonrol Ancelottival. Mit valaszolnal? (kotelezo valaszolj)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. július 25., csütörtök 18:43

Kérdezték, valami begyakorolt semmit muszáj volt kinyögnie, de amúgy egyetértek. :lol:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. július 25., csütörtök 18:36

Özil: “Ancelotti tudja nagyon jól, hogy mit akar. Egyértelmű elképzelései vannak, mi pedig igyekszünk alkalmazkodni azokhoz. Folyamatosan fejlődni fogunk. Biztos, hogy sikeres lesz a mostani idényünk” – nyilatkozta a Királyi Gárda 10-ese.
Ez meg mire jó? Ha egyetlen önálló gondolata nincs, kár megszólalnia. Vagy ez az üzenetrögzítője volt?

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. július 12., péntek 12:22

Kerlon írta:http://media1.sulia.com/static/user_ima ... 10c4ea8685 :sziv: Hát nincs rossz dolga. :D
Zseni :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 11., csütörtök 23:35

http://media1.sulia.com/static/user_ima ... 10c4ea8685 :sziv: Hát nincs rossz dolga. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 27., csütörtök 13:09

Galacticos írta: szerintem az is túlhypeoltság hogy egy szöglet utáni ronaldo fejes ami özilnek assist lett utána beírja valaki hogy zseni.
jó, hát ezt egy ember csinálja, nem kell felhúzni magad :D De ha megfigyeled legtöbbször hehe meg morientes zsenizi. A "nagy Özil fanok" már rég leszoktak erről, max egyszer-kétszer előjön. Énis nagyon rég használtam már ezt a szót. Engem pl ez idegesít, h mindig fel van hozva h kvára nem zseni, közben meg már jóideje csak az ellenlábasai zsenizik.
Galacticos írta:vegyünk egy szakértőt. tök mindegy ki az. állítom hogy lehet nem mi értünk legjobban a focihoz de a mi játékosainkról nekünk lehet leginkább valós véleményünk. oka: a szakértő nem nézi minden meccset. nem a szakértő szenvedi végig a szezont amikor kurvaszar a játék hanem fogja elkapcsolja egy másik meccsre és másnap akkor majd arról beszél.
ehhez meg még annyit tennék hozzá, nem feltétlen Özilhez kapcsolva, h mi szurkolók is kevesebbet látjuk más csapatok játékosait, mégis csak úgy záporoznak az újabb és újabb nevek akiket a kezdőcsapatba akarnak egyesek olyanok helyett akik már évek óta meghatározó játékosai a csapatnak. Ez is érdekes.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 27., csütörtök 12:59

M1Ö írta:Senki nem írja, hogy minden idők legjobbja.
szerintem az is túlhypeoltság hogy egy szöglet utáni ronaldo fejes ami özilnek assist lett utána beírja valaki hogy zseni.
M1Ö írta:Elég gáz, ha direkt lehúzod.
lehet. viszont ezerszer elmondtam már hogy mit változtasson a játékán és akkor már elégedett lennék vele:
1.: 16méterről szembe a kapuval, ne feltétlen ronaldot keresse. lője rá, megvan hozza a rúgótechnikája hogy vállalható hatékonysággal onnan eredményes legyen. a barca ellen is a 2-2es kupavisszavágón tavaly januárban az év kapufáját lőtte az emberünk kb 30méterről ha jól emlékszem. 16ról meg inkább kinyomja szélre. ez engem nagyon zavar.
2.: nem mondom hogy egy cr-bale szint gyorsaságát tekintve de gyors, főleg ha lendületben van abidalékat is hányszor beszopatta, ennek ellenére nem mer cselezgetni. lehet ez is mourinho ötlete volt hogy letisztuljon az ő játéka is -mint ronaldo amiért nagyon haragszom moura- de nem tudom, akkor is vállalja már fel a cseleket.
3.: stílus hozzállás. ha úgy VISELKEDIK, küzd, hajt mint az első szezonjában akkornagyon jó lenne. de mostanra elérte a higuain szindróma hogy csapkod, reklamál és tú nagy lett az arc. remélem az új edző érkeztével az összes nyomorék küzdeni fog, mert kb a csapatból ez 2-3játékosról mondható el. a nyomorékot nem özilre értettem azon játékosokra akik basznak kitenni mindent a pályán.
ez szerintem egy real madrid kezdőjátékosához nem túl nagy elvárás. :)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 27., csütörtök 12:39

Galacticos írta:de ezt még hányszor írod le?
Talán egyszer szálltam be ebbe a vitába. Látszik a kommenteim számán is, hogy nem vagyok valami aktív, általában csak olvasom a fórumot.
Galacticos írta:de mondom én direkt húzom lejjebb mert hányok ettől a túlhypeoltságtól
Elég gáz, ha direkt lehúzod. Senki nem hype-olja túl. Senki nem írja, hogy minden idők legjobbja.
Csak 1x 2x van pofánk megvédeni, mert ami ellene megy az már durva.
Ha hiszed, ha nem, én is sokszor padoztatnám, mert el szaladt vele a ló.
De amit te, hehe, no1, meg morientes lenyom sokszor, hát enyhén szólna bicska nyitogató stílus.
Galacticos írta:te egy csapatnak vagy valakije. mondjuk egy szurkolótábor kedvence -rc- vagy valamilyen feladatot csinálsz a klub körül- -zizou- és így kérdeznek rólad egy real játékosról mernél rosszat mondani? kétlem.
Akkor azt is csak azért nyilatkozta Zidane, hogy nála Benz meg Özil alap kezdő lenne jövőre is?
Bezzeg ha Iscora azt mondja, hogy Ő császár, akkor az, ha a német-törökre, akkor meg csak a Real miatt mondja.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 26., szerda 20:50

Galacticos, de most gondolj bele itt vagyunk a fórumon 1000-en. Szerinted 1000 szakértő nincs a világon? Sokkal több van, aki szívesen nézi a Realt és ott van még a média is, akik az ÖSSZES ótvar szar meccsünk is ott van és még így is Özil megítélése az egyik legjobb. Kirobbanthatatlan a válogatottjából is és ők is folyamatosan követik... Kétlem, hogy ennyi ember tévedne vele kapcsolatban... Sokkal jobban eltorzult itt a látásmód, mint a szakmabelieknél...


Lehet az a baj, hogy Özil nem az a cselgép, akiért mindenki csorgatja a nyálát vagy nem egy nehéz tüzér... Szerintem ő egy csendes gyilkos, aki néha ellötyög, eltűnik, de hirtelen lecsap. Nem egyszer volt már, hogy egy passz formájában elsült a lába és kihúzott minket a kakából... Remek az a bal láb és remekül lát is a pályán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 26., szerda 20:47

Galacticos írta:te egy csapatnak vagy valakije. mondjuk egy szurkolótábor kedvence -rc- vagy valamilyen feladatot csinálsz a klub körül- -zizou- és így kérdeznek rólad egy real játékosról mernél rosszat mondani? kétlem.
egyikőjük sem kérdésekre válaszolva méltatta
Most pl a legfrissebb egy Modric interjú volt 1 hónapja kb. Keresd vissza. Szóba se került Özil, ő mégis kiemelte.

Gutit és Zidane-t se kérdezték mikor Özilről alkottak véleményt.

de mind1, ne kezdjük megint mer felesleges
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 26., szerda 20:42

Mike írta:akkor most hogy is van?
te egy csapatnak vagy valakije. mondjuk egy szurkolótábor kedvence -rc- vagy valamilyen feladatot csinálsz a klub körül- -zizou- és így kérdeznek rólad egy real játékosról mernél rosszat mondani? kétlem.
Mike írta:A spanyolok, akik látják élőben, akár edzéseken is, a játékostársak, edzők.
azok a spanyolok nekem nem mérvadóak akik khedirát is érinthetetlenek közé sorolnák.

de mondom én direkt húzom lejjebb mert hányok ettől a túlhypeoltságtól, nálam ez már-már neymari magasságok. :)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 26., szerda 20:40

Galacticos írta:vegyünk egy szakértőt. tök mindegy ki az. állítom hogy lehet nem mi értünk legjobban a focihoz de a mi játékosainkról nekünk lehet leginkább valós véleményünk. oka: a szakértő nem nézi minden meccset. nem a szakértő szenvedi végig a szezont amikor kurvaszar a játék hanem fogja elkapcsolja egy másik meccsre és másnap akkor majd arról beszél.
akkor ennyiből kik tudják legjobban megítélni? A spanyolok, akik látják élőben, akár edzéseken is, a játékostársak, edzők.
Namost a spanyolok nagyra tartják, a csapattársak legtöbbet őt emelik ki CR mellett, Zidane nagyratartja, RC is, Guti is és még rengeteg olyan szakértő akik télleg értenek is hozzá és nem Puhl Sanyi bácsik.

akkor most hogy is van?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 26., szerda 20:34

Kerlon írta:Gondolom a szakma és a média 98%-a nem ért hozzá.
miért ért hozzá?
vegyünk egy szakértőt. tök mindegy ki az. állítom hogy lehet nem mi értünk legjobban a focihoz de a mi játékosainkról nekünk lehet leginkább valós véleményünk. oka: a szakértő nem nézi minden meccset. nem a szakértő szenvedi végig a szezont amikor kurvaszar a játék hanem fogja elkapcsolja egy másik meccsre és másnap akkor majd arról beszél.
lehet ő olyat is észrevesz amit mi nem, csak ő utána nem szenved a következő meccsen ha kurvaszarok vagyunk csak simán elkapcsolja a tv-t. mi meg nem.
M1Ö írta:
Legkisebbtobi írta:Azaz kezdjuk elorol az ozil vitat... esz az van.
Figyelj, engem frusztrál, hogy a fórum 80%-a semmibe nézi Özilt. Túlzás nélkül.
Ha másról meg össze dobnak egy videót (tökéletes példa Isco) akkor meg már vele kezdik a jövő évi kezdőt.
Mindenki döntse el magába, hogy melyik a gázabb.

Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy rá férne jó pár pofon, mert ez a szezonja (játékban, magához képest) nagyon gyenge volt, de azé' na...
de ezt még hányszor írod le?
ilyenek írtok és csodálkozol hogy utána jön majd valaki aki meg más véleményen lesz és lehúzza özilt. az a legnagyobb baj hogy kb kettészakad a fórum ebben a témában: van aki túlértékeli és van aki alul. én alulértékelem szándékosan(!). mert számomra sokkal idegesítőbb a zsenizése.
egyébként meg a te hsz-edről pont az jutott eszembe mikor valaki linkelt a madridistáról egy cikket hogy: nézzétek milyen igénytelen.
de baz*meg ha igénytelen akkor is ráklikkelsz és még meg is osztod azaz az író elérte a célját, a kattintást. ennél nagyobb ááá ne m is folytatom leszarom csak felbaszom magam.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 26., szerda 19:29

A 80 % neveben mondhatom remelem Ancelotti erteni fog hozza.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 26., szerda 17:19

Gondolom a szakma és a média 98%-a nem ért hozzá.
ott a pont :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 26., szerda 17:15

Legkisebbtobi írta:
M1Ö írta: Figyelj, engem frusztrál, hogy a fórum 80%-a semmibe nézi Özilt. Túlzás nélkül.
gondolom a forum 80 % nem ert hozza :roll:
Gondolom a szakma és a média 98%-a nem ért hozzá. :roll: :roll: :roll: :ike:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 26., szerda 17:14

M1Ö írta: Figyelj, engem frusztrál, hogy a fórum 80%-a semmibe nézi Özilt. Túlzás nélkül.
gondolom a forum 80 % nem ert hozza :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég