Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 19., hétfő 16:49

Továbbra sincs értelme vitázni vele kapcsolatban, Higuaínnál is mindaddig ment a vita, amíg el nem igazolt...

ugyan ez lesz itt is.
Nagy igazság, remélem őt is egy "csoda Castillas-sal pótoljuk majd! :rock:
Legtöbben itt a csapatnak szurkolnak
És abban bőven helye van neki is.
, nem 1-2 játékosnak...özil szart sem ad egy ideje a csapatnak.
Nem hát; Isco meg majd mindig mindent megold ...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. augusztus 19., hétfő 16:45

"Ja és még egyszer leírom: a divat szurkoló csak, akkor szurkol, ha jól teljesít a játékos, a szurkoló max haragszik, de nem utál."

Legtöbben itt a csapatnak szurkolnak , nem 1-2 játékosnak...özil szart sem ad egy ideje a csapatnak.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. augusztus 19., hétfő 16:42

Továbbra sincs értelme vitázni vele kapcsolatban, Higuaínnál is mindaddig ment a vita, amíg el nem igazolt...

ugyan ez lesz itt is.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 19., hétfő 16:33

realbeckham írta:
Kerlon írta:

Asszed felhúzom magam ilyen elfogult látás módon?
Igen, pont te mondod ezt, aki a legnagyobb fanja a srácnak? Ne vicceljünk már.

Nem vagyok sem elfogult Özillel szemben, nem helyezem őt elvből senki mögé (Modric, Isco). A teljesítményét nézem mindenkinek. Imádtam a srácot...Első évében, hónapokig díszelgett nekem minden egyes műszaki dolgomon háttérképként. Nekem fontos, hogy az játsszon, akivel előrébb vagyunk. Lehet az López/Casillaz közül az előbbi, Case/Khedira közil az előbbi stb....
Nem, nem a tegnapi miatt savazom a töröködet. Itt az elmúlt 2 évéről beszélek. Tegnap telt be a pohár, mert semmit nem ad már nekem. Nem szórakoztat, nem ad élményt, sem pluszt. Hátráltat minket és idegesít, ahogyan viselkedik. Nincs váratlan benne, csak elkocog, el "sprintel" a szélen (majd elesik a lábában), majd visszahúzza, mert persze, hogy beérik, utána lepasszolja a hátvédnek vissza, vagy a kpra alibizik. Néha, jobb napokon ad egy szemevanlabdát a kiugrónak, de összességében ez irgalmatlanul kevés. Nem robbanékony, nem gyors, nem hal meg a pályán, flegma, lusta, lomha, a pályán, de legfőképp azon kívül baromi nagyképű lett, nem lő, csak szökő évente 2x. Ellenben okos, jól lát, jól passzol <-----és ebből ad nekem rohadt keveset.

Jött Isco, jött Mesut posztjára és a vak is látja, hogy ami özilnél jó tulajdonság, az Isconál is megvan, sőt, lehagyja a törököt, mint a sza*t. Akkor minek a kezdőbe Mesut? Minél erősebb kezdő kell és ebben nincs helye, nincs olyan poszt, nem kell.
Alapvető hiba, hogy neked fel se tűnt eddig, hogy Isco nem Özil posztjára jött, mert az idén már nincs. Amúgy a többi mondanivalómat is el kellett volna olvasni lehet, hogy meg is értesz belőle valamit. Én már felfogtam, amit már vagy 100szor leírtatok nem kell még egyszer, köszönöm! Én Özil legnagyobb hibáját csak abban látom, hogy nem vállalja fel a lövéseket. Az nem az ő hibája, hogy jobb szélsőt kell játszania.


Ja és még egyszer leírom: a divat szurkoló csak, akkor szurkol, ha jól teljesít a játékos, a szurkoló max haragszik, de nem utál.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 19., hétfő 16:31

schranzer írta: meg is monta Carlo a szezon elott, hogy Ronaldonak nemis kell vedekezessel foglalkoznia ... szerintem ugyanez van Ozillel es Benzemaval is
Igen, Ancelotti megmondta Ronadloval kapcsolatban. Nincs bejárásod az öltözőbe, így hanylványlila gőzöd sincs, ahogy senkinek sem, hogy mit mondott Özilnek vagy Benzemanak. És itt senki sem azt mondja, hogy járjon vissza saját 16osunkra védekezni, de labdavesztés után igenis sprinteljen vissza az emberrel, hogy legalább zavarja, szűkitse a teret. Ez a minimum.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 19., hétfő 16:26

Galacticos írta:
Hawer írta:A válogatottban mégis megy neki a góllövés. :roll:
a selejtezőben meg a csoportkörben. :D nagy tornán amikor a tűz közelébe kerültek akkor nyoma nem volt, és amikor mi a tűz közelébe kerültünk a bl-ben akkor sem volt nyoma sem özilnek. nekem ez a legnagyobb problémám vele.
Remélem csak szita agyad van. Manchesterben kulcs passz, Dortmund elleni meccseken is csak ő meg CR volt, akik próbáltak minket kihúzni a szarból. Észre kellene venni, hogy Ronaldo utána az elmúlt években is a szerintetek hót gyenge Özil volt az egyetlen, aki veszélyes volt a kapura és itt nem a góljai kell figyelni, hanem a gólpasszokat, a kiugratásokat stb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. augusztus 19., hétfő 16:23

Már nemazért, de Ozilt mi a retkes f*szért hasonlitjatok Iscohoz meg Modrichoz olyan téren, hogy ok vedekeznek, visszazarnak ... ha jobban megnezitek, Isco es Modric a kozepso 3asban játszik, amelynek feladata a szervezés + visszazaras, vedekezés ... nekik bekell jatszani az egész pályát ... Isco is elmondta, sokkal tobbet kell meloznia, mint a Malagában ... ott nemis ezen a poszton jatszott ... nezzetek mar meg, hogy az elso 3as mennyire zár vissza meg vedekezik? Benzema, Ronaldo talan annyira visszajárnak? egy nagy szart, at se lepik a felpalyat ... es szerintem ez tudatosan van igy, meg is monta Carlo a szezon elott, hogy Ronaldonak nemis kell vedekezessel foglalkoznia ... szerintem ugyanez van Ozillel es Benzemaval is ... ok elol szabadon mozognak, de nemkell annyira a vedekezessel torodniuk, mert akkor ki a faszom fog támadni ??? Pont ez volt Carlo nyilatkozata, hogy Ronaldonak mindig keszen kell allnia, ha tamad a csapat, akkor kell mindig résen lennie ... gondolom nem akarja Carlo, hogy ez az elso 3as kifulladjon úgy a 30. perc korul, mert ket dologra koncentrál ...

Es tudom, ez nem mentség arra, hogy Ozil beleszarik a dolgokba ... mert énis látom, hogy hiányzik belole az eroszakosság, a spiritusz, a tuz ... egy lagymatag, amit néha játszik ... de megis a kezdoben van, ezért csak azt csinálja, amit a k*rva edzoje rábíz, nem gondoljátok?? Mert ha nem azt tenné, akkor ott van Di Maria, Kaká, akik mehetnének helyette ... mégsincsenek ott ... de gondolom itt mindenki jobban tudja, mit várt el tole José, vagy mit vár tole el Carlo meg Zidane ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. augusztus 19., hétfő 16:16

Kerlon írta:

Asszed felhúzom magam ilyen elfogult látás módon?
Igen, pont te mondod ezt, aki a legnagyobb fanja a srácnak? Ne vicceljünk már.

Nem vagyok sem elfogult Özillel szemben, nem helyezem őt elvből senki mögé (Modric, Isco). A teljesítményét nézem mindenkinek. Imádtam a srácot...Első évében, hónapokig díszelgett nekem minden egyes műszaki dolgomon háttérképként. Nekem fontos, hogy az játsszon, akivel előrébb vagyunk. Lehet az López/Casillaz közül az előbbi, Case/Khedira közil az előbbi stb....
Nem, nem a tegnapi miatt savazom a töröködet. Itt az elmúlt 2 évéről beszélek. Tegnap telt be a pohár, mert semmit nem ad már nekem. Nem szórakoztat, nem ad élményt, sem pluszt. Hátráltat minket és idegesít, ahogyan viselkedik. Nincs váratlan benne, csak elkocog, el "sprintel" a szélen (majd elesik a lábában), majd visszahúzza, mert persze, hogy beérik, utána lepasszolja a hátvédnek vissza, vagy a kpra alibizik. Néha, jobb napokon ad egy szemevanlabdát a kiugrónak, de összességében ez irgalmatlanul kevés. Nem robbanékony, nem gyors, nem hal meg a pályán, flegma, lusta, lomha, a pályán, de legfőképp azon kívül baromi nagyképű lett, nem lő, csak szökő évente 2x. Ellenben okos, jól lát, jól passzol <-----és ebből ad nekem rohadt keveset.

Jött Isco, jött Mesut posztjára és a vak is látja, hogy ami özilnél jó tulajdonság, az Isconál is megvan, sőt, lehagyja a törököt, mint a sza*t. Akkor minek a kezdőbe Mesut? Minél erősebb kezdő kell és ebben nincs helye, nincs olyan poszt, nem kell.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 19., hétfő 16:15

azok annyira nem képesek objektívan látni, hogy az egyik játékosnál egy labdavesztés elfogadhatatlan, addig a másiknál az van, hogy jól dolgozik hibákkal. Isco tegnap szerintem több labdát szórt el, mint a német.
Míg az egyik játékos azonnal felpattan és támadja is az ellenfél játékosát, erre volt példa tegnap Isconal és Modricnál is bőven, addig Özil elpattan két méterre, és lent is marad a földön. Ezután néz a polip szemeivel a bíróra, partjelzőre, hot-dog árusra, az ellenfél pedig addig szépen lekontráz minket a jobb oldalon, ahol már csak Carvajal és Khedira (khm) maradt.
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 19., hétfő 16:10

Abban ugyanis szinte biztos vagyok, hogy lehet akármekkora kedvenc Madridban Özil, ha Isco és közötte kell választania a szurkolóknak (és Isco nem esik nagyon vissza), akkor inkább a spanyol mellett teszik le a voksukat. Jogosan, elvégre mégis egy spanyol csapatról beszélünk.
Mint ahogy a jelek szerint Carlonál is primátusa van a spanyolnak, elvégre Isco még csak próba gyanánt sem kényszerült eddig a jobb szélre! Kíváncsi vagyok a Zizou féle mission-re, ami ugye elvileg a hírek szerint Karimot, Özilt és Jesét érinti. :hmmm:
Tehet arról Özil, hogy jobb szélsőt kell játszani, amikor középső támadó?


Quasi erről van szó; Özil, Isco, Kaká és Modric is ott érzi magát a legjobban, illetve picit balra kimozogva!
azok annyira nem képesek objektívan látni, hogy az egyik játékosnál egy labdavesztés elfogadhatatlan, addig a másiknál az van, hogy jól dolgozik hibákkal. Isco tegnap szerintem több labdát szórt el, mint a német.
Ezen még meglepődsz? :lol: Csak ismételni tudom magam
Morata bőven jó ide 2. számú csatárnak, miközben Özil kevés ide (Pipita meg ugye már csak az volt)! :roll: Na számomra ez a nevetséges + vicc! :sly:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Baluba
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. augusztus 5., hétfő 18:42
Kedvenc játékosaid: Casillas, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Baluba » 2013. augusztus 19., hétfő 16:07

h3x0r írta:Ozil vs Betis
Én ebből a következőket jegyezném meg:
- A szélen alig kapott labdát, behúzódott középre értük
- Kicsit sokat cipeli a labdát, gyakran van 1-2 felesleges megtolás
- Kiosztott 2 olyan passzt, amiből Cr ziccert rontott, Benzema pedig az égbe lőtt, tehát ez simán lehetett volna 2 gólpassz
- Marcelonak adott 3 labdát a védelem mögé, amiből kettő 20cm-es les lett, ezelből lettek az öngólok

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. augusztus 19., hétfő 15:45

Nekem nincsen komolyabb bajom Özillel, bár a hozzáállása és a kiszámíthatósága bosszantó! (ez az utóbbi azért vicces, mert a passzai full kiszámíthatatlanok, azt viszont a hülye is tudja, hogy nem a kaput fogja támadni, hanem előkészít. Ez persze jó dolog, de kevés. Szóval bocsi a szolid kis képzavarért ebben a tekintetben)
A legnagyobb gond vele, hogy nincs posztja jelenleg a kezdőben. Ráadásul nem akkora játékos ő -sem fontosságban sem skillekben-, hogy miatta forgassunk fel egy kialakuló rendszert, így én nem fogok sírni, ha ő lesz a Carlo féle taktika áldozata.
Ha szép és eredményes foci lesz, én nem bánom, ha Özilt mellőzik. Sőt nem lenne ez akkora ár a Jogaért cserébe.
Csak a gólpasszaiból él, és ne mondja nekem senki, hogy Modric és Isco (még ha csak összesen is) nem fogják elérni ugyanazt a számot.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 19., hétfő 15:44

h3x0r írta:Ozil vs Betis
összefoglalom a videót:
fejcsóválás, eladott labdák, 1-2 jó passz, de mind későn, ezért lesen vannak a társak.

kedvencem, amikor 2:58-nál marcelo már csapkod meg mondja a magáét.

ez az ember nem illik ide. kevés.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 19., hétfő 15:40

Hawer írta:A válogatottban mégis megy neki a góllövés. :roll:
a selejtezőben meg a csoportkörben. :D nagy tornán amikor a tűz közelébe kerültek akkor nyoma nem volt, és amikor mi a tűz közelébe kerültünk a bl-ben akkor sem volt nyoma sem özilnek. nekem ez a legnagyobb problémám vele.

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. augusztus 19., hétfő 15:38

A válogatottban mégis megy neki a góllövés. :roll:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. augusztus 19., hétfő 15:30

Kerlon írta:... vagy mindenki nagy kedvence Luka Modric.
Azért Modric védelmében, ő melózott Khedira helyett is és mellette próbált irányítani is.

Özilnek véleményem szerint 2 nagy hibája van, és e miatt kezdi ki a fórum nagy része.
1. az első éve utáni s.ggnyalásoknak, amit kapott az lett a következménye, hogy mára ő a zseni, a sztár (legalábbis véleménye szerint) és az ezzel járó flegmaságokat, allűröket nem is mellőzi.
2. (a fontosabb szerintem) egyszerűen nem képes kapura lőni. Ez egy támadónál elengedhetetlen, mindegy hogy középen, jobb szélen vagy a lelátón van, kapura lőni illik és kell is. A tegnapi meccsen is legalább 2 olyan helyzet volt, mikor simán el kellett volna vállalnia tiszta helyzetben, de persze lepasszolta a társnak és nem lett belőle semmi. A legjobb sztory az volt, mikor tavaly a MU ellen az egész meccsen a 16-nál lövőcseleket mutatott be rendre, a MU-s védők meg a végén már nevettek rajta, mert tudták, hogy úgy sem lövi el B-)
Biztos vagyok benne, ha eleresztene meccsenként 2-3 kapura tekerést (mert azért jó a bal lába), sokkal előbbre tartana és a csapat is, de így mindenkinek világos, hogy Özil csak passzolni fog, azt kell levédekezni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 19., hétfő 15:27

Nem erről van szó. Tegnap sem játszott jól, de nevetségesen lehúzzák.

Abban ugyanis szinte biztos vagyok, hogy lehet akármekkora kedvenc Madridban Özil, ha Isco és közötte kell választania a szurkolóknak (és Isco nem esik nagyon vissza), akkor inkább a spanyol mellett teszik le a voksukat. Jogosan, elvégre mégis egy spanyol csapatról beszélünk.
Jogosan. Nem is Isco ellen vagyok. Csak már nevetségesnek találom, hogy a sok mindent tudó hülye, akik azt hiszik magukról, hogy állandóan megmondják a frankót és a tutit azok annyira nem képesek objektívan látni, hogy az egyik játékosnál egy labdavesztés elfogadhatatlan, addig a másiknál az van, hogy jól dolgozik hibákkal. Isco tegnap szerintem több labdát szórt el, mint a német.

Vegyünk egy 10-es skálát. Özil gólpassznál a teljesítménye max 6-os. Lehoz egy tegnapi meccset a teljesítménye 0. Vegyük Modric(nincs vele bajom) ad egy gólpasszt 8-as, lehozza a tegnapi meccset 6-os. Remélem érzékelitek. A horvát is bűn gyenge volt tegnap, de említhetném Ronaldot, Ramost, Carvajalt, Marcelot, Khedirát, Özilt...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 19., hétfő 15:25

Ozil vs Betis

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. augusztus 19., hétfő 15:22

Amikor megy a csapatnak, akkor neki is...Ha a csapatnak nem megy akkor sétálgat reklamál stb...továbbra sem emlékszem olyan jelentere (fontos meccsen, nem levante-k ellen)amikor a mi génius 10esünk kihúzta volna a csapatatot a szarból isteni játékával, pedig itt van már egy ideje...

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. augusztus 19., hétfő 15:18

Pont úgy, mint ahogy azt utálja, hogy állandó kezdő a herceggel. Tehet róla bármelyik is? Talán fegyvert nyomnak Carlo fejéhez? Tehet arról Özil, hogy jobb szélsőt kell játszani, amikor középső támadó?
Nem tehetnek róla, de gyanítom Khedira bajban lesz, ha felépül Xabi és/vagy Illarramendi. Ahogyan Özil is könnyedén a padon találhatja magát, ha jön Bale vagy esetleg Di María olyat mutat a 30 perceiben...

Abban ugyanis szinte biztos vagyok, hogy lehet akármekkora kedvenc Madridban Özil, ha Isco és közötte kell választania a szurkolóknak (és Isco nem esik nagyon vissza), akkor inkább a spanyol mellett teszik le a voksukat. Jogosan, elvégre mégis egy spanyol csapatról beszélünk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 113 regisztrált és 0 vendég