Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 27., kedd 23:54

Ahogy elnézem, ez a csoport nem más, mint az Özil rajongók tábora.
Speciel a következetlenség, az objektivitás hiánya és a kettős mérce más esetekben (más témákban, más játékosok vonatkozásában itt a fórumon illetve a focin kívül a kinti civil életben egyaránt) is kevésbé tetsző dolog a számomra. :roll:
ha isco és özil közül csak egy kerülhet a kezdőbe, akkor nálam is isco lenne.
csak nem szeretem mikor egy ilyen játékost ennyire lenéznek. "özilfosadjukel". mert egyáltalán nem oylan gyenge, mint amennyire páran írják.
Így van, ez amit én sem tudok szó nélkül hagyni!
Madridronie: ahogy elnézem, abban egyetértünk, hogy Isco Özil konkurenciájának lett hozva.
Így van; annyi kiegészítéssel, hogy ez előzetesen egyszer sem biztos, hogy annyira tudatos volt, mint ahogy azt Te tényként leírtad. :agree:
Bale helye garantált, oda pedig Özilnek már nem jut hely és a vezetőség sem fogja megadni neki az esélyt, hogy ott játsszon, mert Bale ennyi pénzért játszani fog és ott lesz a kezdőben. Özilnek marad még egy hely,
Megjegyzésként a kezdőben, illetve ebben a szisztémában! Egyelőre én pont emiatt nem temetném még; egyrészt sem a keret, sem a végső koncepció, megoldás nincs még meg (elsősorban Xabi, Illarra miatt); másrészt lesz még itt sérülés, formahanyatlás, más felállás, formáció is (nem csak ez az egy) + azért csereként több ember helyére is beugorhat, ha úgy kívánja a helyzet --> új edző, új korszak, ahol az újonnan érkezőkhöz és a többiekhez hasonlóan szerintem ő is megérdemel még egy utolsó esélyt és ennyi.
szóval az Isco vs. Özil "csata" elkezdődött, melynek győztese EGYELŐRE a spanyol.
Ezzel viszont tökéletesen egyetértek. B-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. augusztus 27., kedd 23:56-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 27., kedd 23:48

Igazából mindig az a vége, hogy Özil fanok vagyunk és innentől megint értelmi veszi a vita. Egy a különbség köztünk: én elfogadom a te álláspontod, de nem fogok veled egyetérteni, viszont ez visszafele szinte senkitől sem igaz és mindig mi leszünk a fos megye 2-es Özil fanjai...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 27., kedd 23:45

A konstans szar 2 évről meg még mindig annyi a véleményem, hogy egy rekord bajnok MEGHATÁROZÓ játékosa volt akkor. Megint valamelyik kurva okosnak sikerült belemagyarázni a 2 évet és ez van.
annyi lehetőség mellett illett összehozni olyan statot, továbbra sem értem, hogy mitől kéne lefosni a bokám
azt viszont aláírom, hogy a két szar éve közül az volt a kevésbé szar, de attól még ugyanúgy gyenge volt az elsőhöz képest
mert egyébként az elmúlt 3-4 év alatt A CSAPAT úgy fejlődött??? :hmmm: Casillason át Cristianoig minden egyes játékosunk és ezzel együtt az egész csapat játéka végtelenül leegyszerűsödött és 1 év után semmit nem fejlődött (az eredményesség és a statisztika ugye már más tészta, szokás itt előszeretettel hangoztatni), lehet ezt szépíteni, de ez a baromi nagy igazság --> ehhez jöttek a kirobbanthatatlan kedvencek és a bérelt helyek (Varane-on kívül egyébként ki fejlődött még?).
nos, szerintem az, hogy egy játékos egyénileg, ill. egy csapat, mint csapat hogyan fejlődött az teljesen két külön fogalom
és szerintem az is nagyon nagy ferdítés, hogy senki nem fejlődött semmit varane-n kívül, még ha csak apróságokkal is, de fejlődtek, egyedül casillast tudnám özilhez hasonlítani
de egyébként még ha így is lenne, hol láttál te valamelyiktől ilyen hosszan tartó semmilyen szériát? vagy ilyen hozáállást, amit produkál lassan több mint két éve?
továbbra sem értem, hogy mit kell ezen az egész maszlagon megmagyarázni, más színben feltüntetni, másokra terelni

más is szar, aláírom, de legalább bennük ott van az, hogy küzdenek, hajtanak, özil meg alibizik, lötyög a pályán, aztán ha lekapják a pályáról, bevágja a durcit, közben meg apuka veri az asztalt több pénzért
köszönöm, de ebből nem kérek
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 27., kedd 23:39

Igazából nem is rád gondoltam. :)
csak nem szeretem mikor egy ilyen játékost ennyire lenéznek. "özilfosadjukel". mert egyáltalán nem oylan gyenge, mint amennyire páran írják.
ha mondjuk mindenképp el kell adni DM-et vagy Özilt, akkor talán a németet tenném átadólistára, de részemről maradhat mindkettő, csak komolyabban nem számolnék velük a kezdőben...ennyi. Hosszú...nagyon hosszú a szezon, nem lehet mindenkit leselejtezni, és eladni, csak mert most nem megy neki. Az új igazolások sem fix, hogy bejönnek. Ültek itt már Figok, Ronaldok, Beckhamek is a padon. :)
But he is a good boy...

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 27., kedd 23:34

primrose írta:Ahogy elnézem, ez a csoport nem más, mint az Özil rajongók tábora.
mondjuk én nem vagyok özil fan.
ha isco és özil közül csak egy kerülhet a kezdőbe, akkor nálam is isco lenne.
csak nem szeretem mikor egy ilyen játékost ennyire lenéznek. "özilfosadjukel". mert egyáltalán nem oylan gyenge, mint amennyire páran írják.

mindenesetre remélem, hogy bale nem jön és özil,isco,dm, (modric) szépen versenyeznek azért a két posztért.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 27., kedd 23:23

Örülök, hogy azért van még ember rajtam kívül, aki PRÓBÁL a realitás talaján maradni.
Ahogy elnézem, ez a csoport nem más, mint az Özil rajongók tábora.

Madridronie: ahogy elnézem, abban egyetértünk, hogy Isco Özil konkurenciájának lett hozva. Felesleges kiemelni, én is írtam már egy korábbi hozzászólásomban, hogy ezek ketten megküzdhetnek a posztért, mert Bale helye garantált, oda pedig Özilnek már nem jut hely és a vezetőség sem fogja megadni neki az esélyt, hogy ott játsszon, mert Bale ennyi pénzért játszani fog és ott lesz a kezdőben. Özilnek marad még egy hely, szóval az Isco vs. Özil "csata" elkezdődött, melynek győztese EGYELŐRE a spanyol.
But he is a good boy...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 27., kedd 23:15

és az ellenoldal sem tud a mi hsz,-enkre mit mondani, csak az ilyen dolgokba belekötni. B-)
Szerk.: és közhelyeket pufogtatni.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 27., kedd 23:14

Megint annyit tudok írni, hogy felesleges védenünk, mert hót utálja mindenki innentől kezdve a negatív dolgai felértékelődnek, a pozitív meg leértékelődnek. Aki meg nem tud pár egyszerű dolgot megérteni, annak meg nem érdemes magyarázni. Örülök, hogy azért van még ember rajtam kívül, aki PRÓBÁL a realitás talaján maradni. :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 27., kedd 23:06

Miért, akkor szerinted minek hozták ezt a két játékost a nyakára? Csak nem azért, mert megvannak vele elégedve?
Az eredmény, lehet hogy az lesz, hogy Isco és Bale is a csapat tagja lesz, ennek ellenére az ok-okozati összefüggés és a következtetésed bőven hibádzhat (ergo egyszer sem biztos, hogy emögött az igazolások mögött komoly szakmai érvek húzódnak)! Bale-t felesleges is idevenni; nem egy poszt Özillel, ő a tervek szerint inkább Di María (korábbi kezdő)helyére érkezik, továbbá a sportszakmai érvek mellett komoly gazdasági (várható bevételnövekedés stb.) és politikai (presztízs, főleg Neymar elvesztése után) szempontok is meghúzódnak a walesi átigázólásánál (aki egyelőre azért még mindig nincs)! Ami pedig Iscot illeti; egyrészt szerintem a vezetőség és a szakmai stáb sem hitte, hogy ilyen hamar beilleszkedik és berobban a csapatba (Carlo saját maga is bevallotta, hogy nem igazán ismerte előtte és hogy őt is nagyon meglepte a srác Illarraval egyetemben), másrészt egy jól csengő név volt a piacon (Golden Boy-díj), aki fiatal és még spanyol is (de közel sem biztos, hogy A-tervként érkezett, sőt; ugye a Neymar bukta után került terítékre és akkor még Bale átigazolása is több mint kétséges volt) így akár kapóra is jöhetett, ha már Thiago elérhetetlen volt a Barcából és Kaká helyzete is több, mint kétséges volt akkortájt --> szóval veszteni valónk nem igazán volt vele és Özil mellé szükség volt egy alternatívára, konkurenciára lévén Modricra Carlo a valós posztján számolt --> Özil szempontjából a probléma ott kezdődött, hogy a spanyol srác sokkal jobban teljesített, mint azt szerintem a stáb előzetesen is gondolta volna (lassabb beépítésre számítottak) és ugye helyet kellett neki csinálni mindenképp a csapatban (+ a teljesítmény mellett ott volt az ára és Zizou is hátszélnek)! Mivel Isco alapvetően egy "baloldali" játékos, ha esetleg picit arrébb keveredik igyekszik Cristianohoz hasonlóan hamar visszakerülni a balosra (ezért is volt annyira túlzsúfolt a balszél, egyoldalas a csapat; ha ne adj' Isten Marcelo, Isco, CR7 mellé még párszor Modric és Karim odakeveredett); így ebben az új szisztémában Özilnek jelenleg csak a jobboson maradt hely (ahol ezidáig a labda se nagyon járt) ahova inkább őt tette Carlo, mint sem a kis spanyolt a Bremenes időszakra, a német válogatott bizonyos meccseire, illetve José tavaly alkalmazott taktikájára tekintettel, mivel Özilnek elvileg nem volt ismeretlen az a poszt! :shifty:
elég sokat elmond özilről meg a mellette szóló érvekről hogy mindennap ezt szajkózzátok.
Jobban örülnék én is neki, ha nem kellene védőbeszédeket tartani mellette; de a kettős mérce akkor is böki a csőrömet és az ellenoldal sem tud a mi hsz,-enkre mit mondani, csak az ilyen dolgokba belekötni. B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 27., kedd 22:54

madridronie írta:(ha ő konstans sz@r, akkor néhány játékos esetében vajon milyen jelzőket kellene használnunk )
de most itt ebben a topikban kit érdekel más játékos?
elég sokat elmond özilről meg a mellette szóló érvekről hogy mindennap ezt szajkózzátok.
és még mindig ő a real madrid tizese, Ő DURCÁZIK és ő akar még több pénzt. nem nacho vagy mittudomén khedira. ő. akkor még jó hogy elő van véve.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 27., kedd 22:24

Ez meg inkább egy egyéni vélemény, szubjektív hipotézis, mint sem TÉNY. B-)
Miért, akkor szerinted minek hozták ezt a két játékost a nyakára? Csak nem azért, mert megvannak vele elégedve?
But he is a good boy...

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 27., kedd 22:22

nyilván, ha kevesebbet játszik akkor azzal arányosan csökken a gólpasszainak száma is.
Nem így értettem, habár lehet félreérthetően fogalmaztam. Nah szóval ha komolyabb riválisa van és esetleg Mou meghúzta volna, hogy 1-2 rosszabb meccse után a padra száműzze, esetleg ha valaki stabilan a helyére került volna, akkor nem lennék benne biztos, hogy annak az illetőnek ne lett volna ennyi gólpassza. De mindig Özil volt játszatva, így tehát nincs valós összehasonlítási alapunk, hogy akkor mégis mennyire jó az ő gólpasszainak az aránya. Biztos nem rossz, de lehet, hogy valaki más, közel azonosan tudott volna teljesíteni.
But he is a good boy...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 27., kedd 22:12

nagyjából egyetértek az utolsó hsz-el, de azért durva hogy mennyire szarba veszitek.
A konstans szar 2 évről meg még mindig annyi a véleményem, hogy egy rekord bajnok MEGHATÁROZÓ játékosa volt akkor. Megint valamelyik kurva okosnak sikerült belemagyarázni a 2 évet és ez van.
Kb., ezeket csipázom nagyon én is! Ahogy Kerlon, úgy én is csak ismételni tudom magam :lol:
azzal a "2 bűn rossz évvel" is messze ő tett a legtöbbet a csapatért Cristiano mellett a támadó harmadban
És mielőtt jönne a szokásos kontra visszakézből, miszerint
az hogy özil mennyit tett a legutóbbi két évben a támadóharmadban nem az ő dicsérete inkább a többiek szégyene
--> nos hogy Téged idézzelek
És kimondta egy szóval is, hogy dicséret, csupán tény!
1. Özil két éve konstans sz*r. TÉNY.
Erőteljes csúsztatás, túlzás (ha ő konstans sz@r, akkor néhány játékos esetében vajon milyen jelzőket kellene használnunk :roll: ); az már egy más kérdés, hogy a debütáló első évéhez képest valóban gyengébb évek következtek elkényelmesedett stílussal, illetve megnőtt egóval és nem fejlődött úgy, ahogy azt reméltük és aminek igazán örültünk volna. De ehhez kapcsolódóan megint csak ismételnem kell magam, mert az éremnek ugye itt is 2 oldala van
mert egyébként az elmúlt 3-4 év alatt A CSAPAT úgy fejlődött??? :hmmm: Casillason át Cristianoig minden egyes játékosunk és ezzel együtt az egész csapat játéka végtelenül leegyszerűsödött és 1 év után semmit nem fejlődött (az eredményesség és a statisztika ugye már más tészta, szokás itt előszeretettel hangoztatni), lehet ezt szépíteni, de ez a baromi nagy igazság --> ehhez jöttek a kirobbanthatatlan kedvencek és a bérelt helyek (Varane-on kívül egyébként ki fejlődött még?).
2. A vezetőség látta a hibáit és Isco és Bale leigazolása mellett döntött. TÉNY.
Ez meg inkább egy egyéni vélemény, szubjektív hipotézis, mint sem TÉNY. B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 27., kedd 22:08

primrose írta:Ha lett volna igazi riválisa (Kaká ), akkor nem lennék róla meggyőződve, hogy ő adta volna a legtöbb gólpasszt.
nyilván, ha kevesebbet játszik akkor azzal arányosan csökken a gólpasszainak száma is.
primrose írta: Így van, ezek csak statisztikák, Khedira is sokat futkározik egy meccsen, csak haszna az nincs sok
ez meg megint más.
statisztika, igen. de ne hasonlítsuk össze a futott mennyiséget és a gólpasszokat.
egy gólpassz rohadt hasznos dolog. lehet velem van a baj, de ezt nem is értem mire írtad.
primrose írta:Mert ugyebár ezek után szokta a sok véresszájú Özil írni a facebookos oldalakon, hogy "hát látjátok, ezért Mesut a világ legjobbja, mert ilyet is tud." Ugyan már.
a facebook oldalt meg hagyjuk már. :lol:
ott még kakát is a kezdőbe követelik.

de mint mondtam, nagyrészt egyetértek veled.
özil jelenleg kevés, a hozzáállása szánalmas és ha így folytatja távoznia kell.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 27., kedd 22:06

Egyetértek.
But he is a good boy...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. augusztus 27., kedd 22:04

Pedig lassan tényleg két éve "formán kívül" játszik, ez elég viccesen hangzik így. :D

Az első éve nagyon jó volt, berobbant egyből, ment a játék, a cselek, nem választották el így a labdától, mint most. Nem flegmázott, nem nézett állandóan a bíróra, nem reklamált, tette a dolgát. Abban az évben Ronaldo mellett a legjobb játékosunk volt. Igaz, a hiányosságai már akkor is meg voltak, de nem tűntek úgy ki, mint most. Aztán a második szezon már fosra sikeredett, volt pár jó hónapja, és a számok is jöttek a statisztikákban, de jóval visszaesett a játéka, és több szar meccse volt, mint jó, hát a tavalyi szezont meg az idei kezdést hagyjuk...

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 27., kedd 21:52

Kerlon írta:Tény: nem sikerült felfognod miről volt szó. A konstans szar 2 évről meg még mindig annyi a véleményem, hogy egy rekord bajnok MEGHATÁROZÓ játékosa volt akkor. Megint valamelyik kurva okosnak sikerült belemagyarázni a 2 évet és ez van. Akkor ősszel volt gyengébb és DM-nek futott a szekér, de tavasszal Mesut muzsikált.
Nem nagyon sikerült megmagyaráznod, hogy mit is nem értettem meg Özileddel kapcsolatban. TÉNY.
But he is a good boy...

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 27., kedd 21:51

nagyjából egyetértek az utolsó hsz-el, de azért durva hogy mennyire szarba veszitek.
nézd, szeretném ha tudnád, hogy itt nem Özil utálatról van szó, pusztán óriási csapatszeretetről, és ha azt látom, hogy valami évek óta nem stimmel, akkor azt kimondom, leírom. Soha nem mondtam, hogy Özil rossz játékos, csak szimplán nem elég jó, hogy a Real Madrid egyik fő vezéralakja legyen. Mert ne mondja nekem senki sem, hogy CR-nek önállóan kell lennie a vezérnek. Az a baj, hogy senki nem tud még csak a közelébe sem felzárkózni. Arra a posztra meg amin Özil van, egy vezéralak kell. Így fog tudni csak kiteljesedni ez a csapat. Így lehet meg az újabb BL győzelem.
oké, hogy statisztika meg minden, de nem lehet véletlen hogy évek óta neki van a legtöbb gólpassza még úgy is hogy "2 éve konstans szar".
Ha lett volna igazi riválisa (Kaká :lol: ), akkor nem lennék róla meggyőződve, hogy ő adta volna a legtöbb gólpasszt. Szinte mindig nyomatva volt, hát nehogymár ennyi idő alatt ne tudjon olyan támadóknak gólpasszt termelni mint pl CR, Benzema, vagy a bajnokságban Higunak. Így van, ezek csak statisztikák, Khedira is sokat futkározik egy meccsen, csak haszna az nincs sok, és Higu is raklap gólt lőtt a bajnokságban, de a BL-ben esélytelen volt bármit is kezdeni azzal az emberrel.
itt most arra gondolsz mikor kipasszolta az ellenfél feje felett a labdát szélre amiből az ellenfél tizenhatosáig lehetett vinni a labdát zavartalanul?
Oké, némileg elhalványulhatott az a támadás, szóval hasznosnak hasznos volt, de attól még 65 perc alatt egy ilyen kevés. :) Mert ugyebár ezek után szokta a sok véresszájú Özil írni a facebookos oldalakon, hogy "hát látjátok, ezért Mesut a világ legjobbja, mert ilyet is tud." Ugyan már.
But he is a good boy...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 27., kedd 21:37

Tény: nem sikerült felfognod miről volt szó. A konstans szar 2 évről meg még mindig annyi a véleményem, hogy egy rekord bajnok MEGHATÁROZÓ játékosa volt akkor. Megint valamelyik kurva okosnak sikerült belemagyarázni a 2 évet és ez van. Akkor ősszel volt gyengébb és DM-nek futott a szekér, de tavasszal Mesut muzsikált.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 27., kedd 21:33

nagyjából egyetértek az utolsó hsz-el, de azért durva hogy mennyire szarba veszitek.
oké, hogy statisztika meg minden, de nem lehet véletlen hogy évek óta neki van a legtöbb gólpassza még úgy is hogy "2 éve konstans szar".
primrose írta:NEM CSAK EGY Joga Bonito reklámfilmbe beillő passz, ami egyébként kb. olyan üres, mint Özil, mert látványosnak látványos, de sok értelme nem volt, mert kb. mindenki a fél életét odaadná ha az ilyen youtubra való "skillek" helyett adott volna kb
itt most arra gondolsz mikor kipasszolta az ellenfél feje felett a labdát szélre amiből az ellenfél tizenhatosáig lehetett vinni a labdát zavartalanul?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég